• corse1

    jaký jsou slušný pláště na sjezd a kde je kupujete.Terén kameny,les(Krupka-komárka)

    0 0
    • hanz  

      do mokra, do vlhka nebo do sucha? s výstuhou nebo bez? jakej rozměr?

      0 0
    • Azagthoth  

      Dopredu Kenda Blue Groove, dozadu Kenda Nevegal. Lepsiu kombinaciu a lepsie plaste nepoznam

      0 0
      • hanz  

        a co v mokru?…tam se modlíš? tydle kendy jsou super na sucho

        0 0
        • Dumbo  

          na slizkých šutroch Ti nepomože ani jeden plašt… aj ked som vela plastov nezjazdil… viem povedat s velkou istotou co slizky šuter to rakva :)

          0 0
          • hanz  

            ale tady se nikdo o slizkých šutrech nebaví…slizkej šutr není mokro

            a v krupce zase tak moc šutrů není

            0 0
        • Azagthoth  

          pravdu povediac, mam ich asi mesiac a aj za tu kratku dobu som stihol zistitm ze na suchu s hline su fuckt vynikajuce. Mozno mas pravdu, lebo na mokru som ich este nejazdil, nebolo kedy, ale jeden chalan sa nechal pocut ze staci vymenit (teda dopredu Nevegal, dozadu BG) a drzia aj na mokru. Ale neviem co je na tom pravdy. Ked prsi tak radsej ostanem doma ako by som mal menit plaste.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            BG je dopredu lepsi nez Nevegal.

            0 0
            • Azagthoth  

              a co som napisal?Normalne to je vpredu BG a dozadu Nevegal, ale napisal som ze domokra je dobre ich vymenitm ze to dobre drzi. Dvakrat citaj a raz pis :-)

              0 0
    • Tomcat  

      Jedině gazza 3' x 24' B-] 8o)

      Hele je to věda ,ale 100% zaručenou radu jaký pláště ti nikdo nedá. Shodne te se na pláštích jaký určitě ne, ale stejně ti zůstana na výběr do 10ky pláštů a hod si na nějakýho "koně " vsadit musíš.

      0 0
    • kampa  

      KUJO DH maji neprurazne boky hodne dobry vzorek cena 900 Kc prodejce ZAMO jsem s nima velice spokojen

      0 0
    • corse1  

      ok,tak s jaký rozhodně ne? co Pádlista – jaký kendy jezdíš?

      0 0
    • kampa  

      KUJO DH

      0 0
    • hanz  

      takže třeba schwalbe all mighty jsou v poho, maxxis swampthing(docela uni), minion(spíš sucho), high roler(vlhko), wetscream(sračky) v měkých směsich jso taky celkem good, tiogy si lidi celkem chválí a gazza je slušnej univerzál. zminovaný kendy jsou super v suchu.

      určitě bych se vyhnul maxxisům v tvrdý směsi, mobsteru ve všech variantách, kujo má rozporuplný reakce, mudmad je celkem slušnej, wtb jedno mam ale ještě jsem ho neobul, udajně ale nic moc.

      0 0
    • visby  

      gazza je dobra na sucho, ked je mokro tak klze jak prasa… super univerzal su miniony v mekkych zmesiach(50 a 42), v blate sa s nimi este da jazdit… do totalneho marastu sa hodia uz nejake spikes alebo swampthing… kendy som nejazdil, pretoze su drahe…

      rozmer 26×2.5"(maxxis rozmer) uplne staci…

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.