• Seadat

    Chci si pořídit Skareba, ale zatim nevim jestli mam jit do Lockoutu nebo do SPV tlumeni. Chtěl bych 80mm zdvihu a nevim jestli ma SPV smysl. Zkušenosti!

    0 0
    • kovar  

      Odpovídám dotazem: Takový mikroskopický zdvih a ještě ho míníš omezovat?

      0 0
    • sraldo lattrinny  

      Pokud bych si mohl opět vybrat vzal bych lock out. Že bych z SPV nějak upad na záda se říct nedá. Ještě bych uvažoval o nějakým FOXu jsou ve stejný cenový relaci jako Scareb SPV a pějou na ně chválu, ale to je na Tobě.

      0 0
      • Seadat  

        a kdo sem dovazi FOXky? rad bych schlidnul nabidku!

        0 0
        • sraldo lattrinny  

          Tak to nevím ale doporučuji prolízt WWW.MTBR.COM, amíci maj na to aby střídali vidle jak ponožky a ještě si postěžovali na serveru, ale ten asi znáš.

          0 0
        • raceface  

          Zkus zákaznický centrum RB, ti by to sem měli tahat…

          0 0
        • Meesha  

          Foxy uz nedovazi RB ale Cyklo Svec http://www.cyklosvec.cz

          0 0
          • DanX  

            to su zvedavej, kolik foxek dovezou…tipuju tak 3 za rok.A ty price sou taky fajnový

            0 0
            • Meesha  

              jj, ty ceny se mi zdaj taky tragicky. Pripada mi to o dost drazsi nez v porovnani s cenama ktery melo RB.

              0 0
    • Seadat  

      Diky kluci a este co se tyce hlavovyho slozeni mam jit do Cane Creek S2 nebo radsi neco jinyho??

      0 0
      • sraldo lattrinny  

        Zdar tak tady bych si dovolil rozpoutat diskuzi. Zajímalo by mě v čem jsou tam rozdíly, všude se jedná o průmyslová ložiska. Když pominu gramy, tak kde je ten rozdíl mnohdy i tisíce kaček? Já tam mám nějaký obyč tuším AHEAD se to menuje a podepsal se pod to Cane Creek.

        0 0
      • K2  

        Já bych šel do Pointa s cartrige v Al provedení. Levné, lehké – nejezdil jsem, pouze můj názor

        0 0
    • MMX  

      No ja by som bral SPV, ked to s uzamknutym Skarebom napraskas do jamy tak si ho mozes strcit… Alebo kup vidlu od RockShox (Reba?), maju lockout ktory sa pri nahlom silnom naraze automaticky odomkne a potom naspat zamkne. Imho to vidim ako najoptimalnejsie riesenie, myslim ze SPV ta vyjde drahsie ako lockout.

      0 0
    • McBlacky  

      já bych bral lock. Taky je otázka jak moc to budeš používat, pokud budeš jezdit normálně je oboje zbytečný, na závodech se to dá použít, ale v případě že nejezdíš na výhru je to na nic i tam. A když lock tak na řidítkách… BTW: má někdo zkušenosti s lockama na řidítkách u vidlí manitou? Chci jít do black super 100 air LO, a nevím jestli se to nebude *****.

      0 0
      • dessloch  

        Ja si tiez rozmyslam o taku vidlu, mozno platinum, ale by som chcel tiez vediet ako to vypada ta packa, este som to ani na obrázce nevidel. Nema niekto na to obrazek? Na stranke Answeru to neni, ani v katalogu.

        0 0
        • Seadat  

          no packu sem videl v katalogu Answer a ve velu jinak na netu nic!!-aspon sem nic nenasel no ale ani me nenapadlo ze bych sel do Lockoutu na riditkach-uz tak mam na riditkach malo mista tak naco Lockout na riditkach? zas tak linej nejsem abych se ohnul a sah na korunku!

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.