X-Vert vs. Skareb vs. něco jiného

52 nepřečtených
  • Quake 9.0

    Co mi radíte, do 8000,– : Staršího X-Verta Air – bazar, OK stav Novýho Skareba nebo něco jinýho?

    kotoučovky, 80kg, drsnější styl XC ježdění

    0 0
    • enjoy  

      ty si blazen!:-o uz si nekdy videl na vlastni oci skareba?

      0 0
    • Lukster  

      A co třeba Manitou Minute 2:00? Já zrovna jednu takovou prodávám a navíc za 8000Kč…Je rozhodně lepší než Skareb a X-vert dohromady:-).Lukster

      0 0
      • Quake 9.0  

        Nabídka je super, jen by mi nezbylo na pumpičku a servis (kdo ví co potřebuje), takže nic… Navíc 1 500g mi tu moc nedoporučovali;-).

        0 0
    • McBlacky  

      ti jeblo… ale nic to bude dobrý x vert je dneska už vtip a ještě navíc dost slabej, a scareb na nějakou větší čočku je asi jako jezdit to na silnicče :)

      0 0
      • Quake 9.0  

        Co teda doporučuješ jiného???

        0 0
        • Azagthoth  

          asi prehanam, ale ak by si naskrabal este 3 litre tak mozes mat Marzocchi All Mountain III so zdvyhom 130mm.

          0 0
        • duk  

          Ja bych tam dal Marzocchi MX Comp stoji asi 8k a myslim ze by ti mela vydrzet i na trochu drsnejsi XC.

          0 0
    • TinkTink  

      Proc ne Blacka? :)

      0 0
      • Quake 9.0  

        Nemám rád FDD, měl jsem do teď TPC+ a tak nechci klesnout. Nevím jak moc bych si pohoršil…

        0 0
      •  

        si asi přehlíd ty kotoučovky :D

        0 0
        • blue  

          on ma black nejakej problem s kotoucovkama?

          0 0
          •  

            no v priprade 160 mm kotouce snad ani ne, ale vic uz jo, videl sem jednoho chudaka blacka s 203 mm kotoučem a moc se mu to nelibilo

            0 0
            • blue  

              aha… on je na XC 203 kotouc docela bezna vec, co?

              0 0
              •  

                no manitou uvadi ze je to enduro, tak by to měl bejt už držák trochu, ikdyz pro nej by to mohla byt dobra volba

                0 0
                • Quake 9.0  

                  Pro kotoučovku Formula B4 (185mm kotouč a ne B4 Racing)by to mohlo bejt OK. Nebo ne?

                  0 0
                  • TinkTink  

                    Jo, to je uplne v pohode – to tam klidne dej 205mm…to ten black vydrzi hooooooooooodne moc dlouho. :)

                    Akorat jsem si myslel ze se bavime o brzdach :)

                    Osobne uz mam v Manitou duveru – maji dobrou politiku :)

                    0 0
          • TinkTink  

            asi jooo ci co :)…pockame si :)

            0 0
    • jecnak  

      :-D

      0 0
      • Quake 9.0  

        Zajímavý názor. Jestli se takhle vyjadřuješ ke všemu tak … :-D dík za radu. ;-)

        0 0
    • Jogador  
      1. je správně… Skareb a 6 metrovej drop, jo vydrží to, ale jen jednou, o jezdci bych to už netvrdil…:)
      0 0
      • Quake 9.0  

        nemyslím výšku – to tak 3 schody, ale dálku…

        0 0
        • Jogador  

          No, počítej stim,že pujde na doraz, mám ji nafouklou na 150 psi, na doraz normálně nejde, jen při hrubším zacházení. Schody snim taky dávám,ale ne skokem,jen je sjíždím,ikdyž 3 schody,tomu neřikám skok. No,jde oto jak chceš jezdit, si vyber,bud chrtacky,pak je dobra,nebo nějak hůř, a pak tu Rebu.

          0 0
        • enjoy  

          on skareb vydrzi relativne hodne.aspon me teda prezil.ne ze bych mu daval neustalej kour,ale vydrzel veci ktery jsem se bal ze ja nevydrzim:-).ovsem tedy nemas pri tom z toho skareba zrovna dobry pocit a porad si rikas tak uz?tak uz?:-)

          0 0
    • Richie  

      Za tu cenu mas STANCE!!! Nebo toho DirtJumpera. Tose mi zda taky jako dobra volba..

      0 0
    • TomK  

      Duke SL jsou teď na eshopech za dobrou cenu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.