• Lance

    Kdyz tady kazdy zjistuje kolik co vazi, biky pod 10 apod. kolik vozite zive vahy? Ja 80 ±

    0 0
    • blue  

      65±, ale spíš + :-)

      0 0
    • x-mass  

      ...........95 kg asi tak.

      0 0
    • dave lister  

      73± na 170 cm

      0 0
    • fousac  

      85–100kg ted zrovna 94kg, ale pred 14 dnima to bylo 87kg.. :/ se nechci videt na jare.. :(((

      0 0
      • Lance  

        Ty jo jak delas takove rozmezi? Ja max. 2 kg – ne ze by mi to vadilo. Ale zase pri 100 kg se dobre jede z kopce ne:)

        0 0
        • fousac  

          ted to bude asi neco jako jo-jo efekt.. kdyz je clovek 7 mesicu denne na biku a pak si da 14 dni voraz, tak to proradny telo zacne futrovat „energii“ do zasoby a uz v tom litas… ale osobni rekord mam ze 107kg na 77kg za 3 mesice… 18–22h denne na nohou a vykonavat fyzickou praci… no ale opakovat to nehodlam.. :///

          0 0
    • kolda  

      výška 176,váha léto pod 70,zima nad 70 kg (±2kg) ale lepsi by bylo uvadet % tuku… se pohybuju 10 – 13%:(

      0 0
    • notakale  

      181cm, 68kg

      0 0
    • mirekw  

      nyní ±120 kg na 188 cm ,ještě to jde

      0 0
      • Lance  

        a pri 120 se jede jeste rychleji nez pri 100 co?:)

        0 0
        • mirekw  

          Do kopce už opravdu fučím ,ale ta setrvačnost!

          0 0
          • kovar  

            jak se s takovou ohromnou hmotou brzdí?

            0 0
            • mirekw  

              S ohledem na věk jezdím s rozmyslem ale i tak si připadam jak strojvůdce nakladního vlaku. Ale váha trochu klame mám krátké nohy a docela hrubý kosti.

              0 0
              • martt  

                tak si daj do userinfo fotku – nech to vidime.

                btw: ja mam 173cm a skoro 100kg. Ked som aktivne sportoval, mal som o 40 kg menej a pod 10% tuku. Dnes mam tuku asi 50% (neviem, uz to par desatroci nemeriam)

                0 0
            • MMX  

              203mm hydraulika, ne? Mne sa raz podarilo zodrat brzdove klatiky na A brzdach az na kovovy podklad, ale to som isiel z 42 na 20 asi na 20 metroch

              0 0
              • Nego  

                sam 203mm hydru provozuju a uz se to docela da i pri tehle vahach, ale na zadnej vostrej sjezd to neni :)

                0 0
    • MaPa  

      ±65kg/183cm

      0 0
      • Lance  

        Jak ses dostal na tu vahu? Musis to nejak udrzovat? Ja totiz merim taky 183 cm,ale vaha je 80 kg a asi bych bral aspon 5 kg niz, i kdyz byly doby kdy jsem chtel vazit min. 90,ale to uz me nastesti preslo. Fakt je ten,ze celkem rad zeru (snazim se omezit,ale tim se trapim) a rad nekdy nic nedelam, uvidime co na to ted ten trenazer:)

        0 0
        • MaPa  

          :-) Moje okolí (a hlavně přítelka) by ti mohli vyprávět. Právě že nic nedělám, žeru jak zjednanej (zvláš? ve stejkárně v Lavičkách – znalci vědí) a vypadám (citát:) jak nadívaná ni?. Ale nejsem žádná korba, nesnášim cokoli je spjatý s posilováním – když se chci hejbat tak aby mě to bavilo. Prostě někdo nahoře je na mne hodnej…

          0 0
          • DanX  

            toz to je haluz, aj mam 74–78kg a 185cm..dolu to uz nejde a ani nechcu…kdyz je naka bitka tak sestrelit me neni tak lehky

            0 0
          • Lance  

            No prave,ze se to uklada do brich,coz me i sere. Proto jsem omezil ty zranice hlavne po navratu z hospody,ale i tak se nekdy neudrzim. Ma smysl aby se clovek trapil hlady anebo zdravou zivotospravou? Asi ne ze?:) Zijes enom raz.

            0 0
          • Air  

            ty vole.. ty mas snad tasemnici :)

            0 0
        • Clodman  

          Já mam při 186 cm teď váhu 66 kg, v sezoně 64 kg.No v sezóně se udržovat moc nemusim, ale letos na mě padlo nějaký žraní a těch nynějších 66 kg nevylo plánovanejch

          0 0
          •  

            kurňa jak to dělaš, ja mam taky 185 cm, mozna i vic,ted nevim, a mam pod 80 kilo,to je des,jak muze nekdo tak velkej vazit atk malo a este rikat ze to nebylo planovany tolika kilo

            0 0
            • Clodman  

              Když jsem byl malej (do 13 let), tak jsem měl lehkou nadváhu, pak jsem se vytáh a poměr hmotnost výška se zlepšil, ale furt nic moc, at tak jsem v 9. třídě začal jíst jenom 2× denně, to je snídani a večeři + něco před švihem no a asi za 3 měsíce jsem zhub 8 kilo, chce to ale silnou vůli, pač byli chvíle kdy mě dost bolelo břicho z hladu, teď už toho tolik nevydržim

              0 0
          • Daum  

            tak ja se pridam do klubu – 190 cm, cca 66–68. Ale nejak to roste. Jeste pred pul rokem to bylo 64. Uvidime na jare.

            0 0
            • aku  

              Idealni proporce pro skoky na lyzich. A ja kde se porad ty talenty skryvaji. Je to jasne, jezdi na kole :)

              0 0
            • forest  

              ja se taky hlasim do klubu „tycek“ 69kg – 194cm

              0 0
    • Matts.  

      62–63 kg celoročne na 171 cm, pohoda. Nesmie veľmi fúka?, hlavne v zjazdoch, vtedy ide o kejhák.

      0 0
    • Daf  

      Zhruba 64kg/179cm

      0 0
    • Martin  

      Asi tak +/- 85 kilo. Tričko B-F jsem si koupil XL:-)

      0 0
    • mastihuba  

      viz. fousáč 78–92(maximum u kterýho nastupuju cestu dolů.

      0 0
    • rich  

      66kg/170cm z udajov na B-F si uz jedna moze najst idealneho bikera. vaha-vyska-vek-vzdelanie… :-))

      0 0
      • Lance  

        A existuje vubec idealni biker. Idealni chlap pry podle bab neexistuje, ale biker, ten by moh co?

        0 0
        • rich  

          existuje idealna baba? biker by mohol – kde je DDD Andy? :-)

          0 0
          • Lance  

            Asi existuje,ale jeste ji nehledam:)

            0 0
          • blue  

            neexistuje ;-)

            0 0
            • Lance  

              dik, takze nemusim ani zacit hledat, usetril jsi mi spoustu casu a ja ted zustanu sam:)

              0 0
              • rich  

                a budes mat hromadu casu na bike, co viac si priat?

                0 0
              • blue  

                ale ne, sam nezustavej, jenom musis hledat takovou, co se priblizuje idealu co mozna nejvic… treba i najdes, takovejch par je :-))) nepropadej panice :-)))

                0 0
                • Lance  

                  Zacinam panikarit:))) vikend prede mnou, tolik casu na hledani a ted vim,ze neexistuje:(((((((

                  0 0
                  • rock  

                    Ale jo, možná existuje. Je to jako kdybys hledal hříbek v malém lesíku u velkého města … máš poměrně velkou šanci, že všechno použitelné už vysbírali ti před Tebou, byla jich tam už spousta … ale naděje umírá poslední, třeba něco přehlédli, takže přeji příjemné hledání …

                    0 0
                    • aku  

                      Pani. Kde mam kapesnik. Smrk smrk. To je takovy dojak 8)

                      0 0
                      • rock  

                        Teda, Tebe to pěkně vzalo … Ty ani nemůžeš do kina, ty jsou podobnými bláboly přecpaný; to bys jenom brečel a následkem toho měl přesolený (a rozmočený) popkorn …

                        0 0
                        • aku  

                          Nahodou. Jako posledni kvalitni romanci jsem videl Lasku nebeskou a kapesnik jsem nepotreboval. Ale kdyz jsem videl vetrelce vs predatory tak bych ho potreboval fest. Takhle zmrskat dve ikony filmoveho platna se hned tak nevidi ;)

                          0 0
                          • rock  

                            Otázka k tématu: který díl Vetřelce preferuješ ? U mne vede trojka …

                            0 0
                            • aku  

                              Hm. Takze pan preferuje Davida Finchera :). Ja volim Jamese Camerona tzn. dil druhy v rozsirene verzi.

                              0 0
                              • rock  

                                Ten důvod jsi odhalil naprosto přesně. A? už to byla Hra, 7, Klub rváčů nebo Vetřelec 3, vždycky jsem z toho byl docela vedle …

                                0 0
                                • aku  

                                  To me se od neho hodne libil Ukryt (Panic Room).

                                  0 0
                                  • rock  

                                    Ten jsem v kině prošvihl, musím si někdy udělat chvilku a zajít si do půjčovny …

                                    0 0
                • rich  

                  resp. obojsmernne formovanie do co najblizsieho obrazu dokonalosti btw – zena si Ta najde, nehladaj, su v tom lepsie a „zrucnejsie“ :-))

                  0 0
            • rb  

              Některé baby jsou fšecky stejné…

              0 0
      • SELMIRA  

        Cože?! Ty máš šedesátšest kilo? Tak to bych Tě možná přeprala. :o)) Nemáš na jídlo nebo co? :o))

        0 0
    • SELMIRA  

      :o)) To mě nezajímá už vůbec. Takže to nezkoumám, ale bike mě ještě uveze a jistý nejmenovaný mě taky ještě unese, takže mě může na rukách nosit… ;o)

      0 0
      • Lance  

        Ale zajima..........

        0 0
        • SELMIRA  

          ale nezajímá. Taková belbost. Dík Bohu, že mě zajímat nemusí! Si nenechám kazit radost ze života. Přece. :o)

          0 0
      • rich  

        a nosi? ak nie, ktovie ci by to este zvladol :-)))

        0 0
        • SELMIRA  

          dyby ne, tak to bych si musela najít nějakýho silnějšího asi. :o) Teda chci říct, že dyžtak začnu líp vařit nebo míň jíst (aby na něj zbylo) a von pak bude silnější a taky by určitě začal posilovat. Anebo by si našel nějakou slabší. Ale to by samozřejmě prohloupil.

          0 0
          • rich  

            jasne ze by prochloupil ale zacat lepsie varit je veeeeelmi spravna cesta :-)

            0 0
            • SELMIRA  

              no…já už jsem kdysi dostala zákaz vařit teplé večeře…:o)

              0 0
              • Lance  

                Co to je teple vecere?:)

                0 0
                • blue  

                  to je kdyz prijdes domu a na stole lezi talir se studenejma bramborama a rizkem a vzkaz na papirku, ze si to mas ohrat sam :-)))

                  0 0
                  • Lance  

                    Aha, tak ale i toto bych jako teplou veceri akceptoval.:) Co bych dal za papirek s napisem „ohrej si to“

                    0 0
                • SELMIRA  

                  Jé…No, to bylo všelico. Jsem byla ještě mladá, hloupá (teda zamilovaná) a dělala jsem do čtyř. Takže byl čas nakupovat a klohnit. To už je dáááávno. Teď, když si vařim pro sebe, tak jsou to většinou těstoviny, těstoviny, těstoviny na všeliké způsoby. Jsem na nich asi závislá, ale neva mi to. Je to chutné a rychlé. A vůbec. Už zas moc kecám. :o)

                  0 0
                  • Daum  

                    Joo. Testoviny. Neni vejpravy ven, abych nemel testoviny se syrem… Kamaradi se mi sice trochu smeji, ale co. Kazdej ma neco.

                    0 0
                  • orca  

                    těstoviny miluji a hlavně saláty z nich… taky mi to dalo fušku než jsem maminu přesvědčil že to je to pravé a naučila se je dělat dle mého :-)) A na okraj máš nějakej recepis dobrej ??

                    0 0
              • rich  

                to boli tak zle alebo naopak vynikajuce a bol to pokus zabranit pribudajucim kilam?

                0 0
                • SELMIRA  

                  no to právě nevim… Mně to chutná. Tak aspoň se nemusim dělit. :o)

                  0 0
                  • rich  

                    pekna dietka :-) a studene vecere varit jesto povolene?

                    0 0
                  • rich  

                    este mi napadlo, ze ak ty zjes celu veceru a on nic, vlastne ste statisticky obaja najedeni :-))

                    0 0
    • Otaku  

      86kg pri 193 cm.

      0 0
    • Lada1  

      ca 75/182 ±2kg behem roku

      0 0
    • muff  

      186cm/72kg

      0 0
    • Dumbo  

      ja 175cm vysoky a 82kg tazky :-)

      0 0
    • Rolei  

      78–82/185

      0 0
    • Peter82  

      60 kg ± kilo-dve pri vyske 174 cm. Teraz na zimu to bude trochu viac, samoska… :)

      0 0
      • rich  

        to su ti o 200miest predo mnou :-))

        0 0
      • SELMIRA  

        Pardon, že se vám do toho furt míchám, ale to si děláš legraci, že? Br. kostlivče. Teda sportovče. :o)

        0 0
        • rich  

          spravne si sa do toho zamichala, na zenu to chlap da!

          0 0
      • discover  

        172cm a 75–80 kg.priatelka sa mi smeje ze som „stlpik“ , pripadne „podpnik“.inak vaha sa u mna dokaze hybat v rozmedzi az ±10 kg.

        0 0
    • kolouš  

      193cm – 92kg

      0 0
    • Jarous1  

      63–65kg, 182cm :-)

      0 0
    • davevi  

      ±83 na 193cm

      0 0
    • Pekáček  

      83 plusmínus 2kg, takhle osciluju a měřím 191cm. Když jsem byl mladší, měl jsem 78kilo :o) Ale tělo se stává moudřejším (když už ne hlava) a tak šetří energii na horší časy.

      0 0
      • SELMIRA  

        Hmm, to máš dobrý. Teda Tvoje přítulkyně. Se můžete třeba celej víkend válet a ona nemusí vařit, páč Ty žiješ ze zásob, že jo? :o)

        0 0
        • Pekáček  

          No jo, hele, jak to že to víš? Nejseš ty jen tak náááhodou ta přítulkyně? ;oD

          0 0
          • SELMIRA  

            pře já jsem duch a vim všecko. Mam vás přečtený. Ale já bych nemohla být Tvoje přítelkyně, páč já nejim jenom když spim nebo bikuju. Údajně.

            0 0
            • cube  

              183cm a 68–70kg.

              0 0
              • Pekáček  

                Hele, proč to píšeš mý přítulkyni? Chceš do nosu!? :o)

                0 0
              • SELMIRA  

                Tak to napiš mně! :o) Já jsem svoje a mně může psát kdo chce co chce. Ale Ty asi nejseš muj kamarád Kjůb, že jo? Ty seš asi jiney Cubek, páč seš nějakej lehkej. Zdá se.

                0 0
    • McBlacky  

      72kg na 183 cm, to je tak průměr (68kg-75kg). tuk jak kdy v průběhu roku, ale nejdu nad 10% v sezóně.

      0 0
    • Twisp  

      V lete 79kg/191cm a v zime 83kg (abych neumrz) :)

      0 0
    • Air  

      ± 95 kg pri cca 188 cm. Uz jsem mel i 102 :) Holt, to je tak kdyz vam pritelka podstrojuje a vy nic nedelate :) planuju shodit tak na 90 kg

      0 0
      • ravo  

        Jo, váha by odpovídala, ale s tou výškou nějak zaostávám:-)))

        0 0
    • Eila  

      takova nepekna otazka:)

      0 0
    • Darkson  

      vozim hodně:-). na 178 cm kolem 90 kg. ale má to svý výhody- nemusim řešit gramy komponentů, chachá

      0 0
    • Moah  

      65 ±1 kg, 182cm

      0 0
    • Martyss  

      171/63–65........pro nechápavé – výška(cm)/váha(kg)­.....:-)

      0 0
    • slou  

      88–93 při 184cm stabil rozmezi v posledních 7 letech, parada byla na vojne 83kg, ale rok po sem brzdil na 99kg. Alespoň to frčí z kopce :)

      0 0
    • grafik  

      183 cm / 83 kg ±

      0 0
    • robero  

      92kg/197cm

      0 0
    • vozejk  

      183cm/67,5kg

      0 0
    • Meesha  

      187cm / 68kg

      0 0
    • Ondra Marin  

      64kg/178cm

      0 0
    • blue.sun  

      Lépe se neptat… bez výstroje 63 kilo…

      0 0
    • jpl  

      ±80kg (v zime spise +) na 175 cm (tuk do 10%)

      0 0
    • Stax  

      186cm/68kg (±2kg)

      0 0
    • wraftler  

      193/75 ±3 celorocne…

      0 0
    • Twisp  

      Kdyby to nekoho zajimalo (me to zajimalo tak sem si dal tu praci:), tak „idealni“ biker (ze souboru 40 lidi kteri zde uvedli vahu s vyskou) ma 75,925kg a 183,6cm vysoky. Ale 40 lidi je jeste docela malej soubor pro nejakou stat. hodnotu.

      0 0
    • Orbis  

      Já tak ±65:o)))

      0 0
    • rock  

      Je to tu samý vyžle … 82 kg/ 180 cm …

      0 0
    • rock  

      Je to tu samý vyžle … 82 kg/ 180 cm …

      0 0
    • Thomas  

      80–85 :-) 180cm

      0 0
      • m-k-1  

        Konečně moje kategorie:)) 180/80–84

        0 0
        • MMX  

          182cm, 82kg, zatial, v maji som mal 102, ale pojdem este dole, do zaciatku sezony 2005 by som chcel zist niekde medzi 75–80, celkove chcem maximalne 75, kedze na komponenty typu Tune, RS Sid, Ritchey WCS a podobne nemam peniaze a odlahcovat treba stale.

          BTW co sa tyka 100kg a viac DH nadsencov, tak aj pri DH sa musi slapat, preto sa DH biky na rozdiel od FR odlahcuju. Okrem toho komponenty nemusia vsetko vydrzat, hlavne pruzenie a brzdy. Dalej obratnost v zakrutach sa znizuje vplyvom velkej zotrvacnosti. Berte si priklad z takeho Bendera, ten keby vazil 100kg a nie tych svojich „50 aj s chranicmi a bikom“ tak mu nepomoze ani jeho SuperMonster.

          0 0
    • thulio  

      no ja podla rocneho obdobia 75–80kg len vyska 180cm sa mi nemeni :)

      0 0
    • CZiko  

      nesmějte se mi… 60kg 185cm :( nevíte někdo nějaký způsob jak nabrat na váze… pořád žeru jak bravek, ale jenom rostu a rostu a rostu a…

      0 0
    • guard  

      186/92 ale snažím sa na tých 86 ale zatial iba snaha:-)))))

      0 0
    •  

      60 kg / cca 170 cm

      0 0
    • orca  

      hm zacinam si pripadat obezni :-( 172 – 74 . ale citim se fajn a jist mi chutna a v kopcich to taky utahnu tak to neresim…a je mi fajn…

      0 0
    • Sethi  

      ± 74kg 182cm

      0 0
    • pitelboy  

      70kg

      0 0
    • marco  

      Já mám 75 kg plus mínus 2kg na 184 cm nic moc alespoň na mě není vidět pivní bříško ale těm 60 kg cyklistům s 180 a více cm bych mohl poslat něco k jídlu můsí mít totíž vcelku hlad já jsem hodně vychrtlý natož jak asi musi v zrdcadle vypadat oni

      0 0
    • black.horse  

      Zdarek, 192 cm, 106kg, hotovej model:-)

      0 0
      • Eila  

        keca, ma 108 a ja jsem za tohle mrtva eila

        0 0
        • black.horse  

          jo, to seš:-) hele, že ty ses tady nepochlubila? hubeňoure?:-P

          0 0
          • Eila  

            neni treba kazdy prece vi, ze jsem jako pirko:)

            0 0
            • black.horse  

              no hele, já si teda pírko představuju jinak… když na mě naposledy leželo pírko, tak sem mohl dýchat:-D

              0 0
              • McBlacky  

                LOL LOL LOL

                0 0
                • Eila  

                  pokud mozno bez dalsich reakci..:(

                  0 0
                  • black.horse  

                    hele, nezakecávej, každej se pochlubil, nebo se snad stydíš??? buď drsná bikerka a pochlub se, my to snad přežijem:-)

                    0 0
                    • Eila  

                      nerejpej, kdyz to vis… a neprovokuj nebo dostanes po puse.)

                      0 0
                      • black.horse  

                        já nerejpu, já nic, já muzikant:-) já jen, že ostatní jsou ochuzeny o tyto údaje…:-)

                        0 0
                        • Eila  

                          ale zatim to zajima jen tebe…:)

                          0 0
                          • black.horse  

                            nojo, ono to zajímá víc lidí, ale jen já mám tu drzost se zeptat:-) ale na odpověď čekají frontu jak na banány:-)

                            0 0
                            • Martyss  

                              2black.horse:tak abys v tom nebyl sám, tak já se tedy taky přidám:-))) 2Eila:tak už jsme dva:-)

                              0 0
                              • Lance  

                                Nikolivek dva, nybrz tri, uz jsme 3 slovy tri

                                0 0
                                • rock  

                                  Přece vás v tom nenechám … 4

                                  0 0
                                  • Eila  

                                    fajn:) 175cm 71kg

                                    0 0
                                    • rock  

                                      Díky, princezno … zvědavost je ukojena, budu klidněji spát :-) …

                                      0 0
                                    • Lance  

                                      Dik, ale uz nejsi tak tajemna:)))))))) nemuzes rict vsechno:)))) Co bych chtel vedet ted?

                                      0 0
                      • Air  

                        hele, proc se na to nevykasles? vis kolik starosti by sis usetrila, kdybys to porad neresila? nehlede na to, ze si myslim, ze zensky ktery se stresujou svoji vahou snadno pribiraji a ty co se tim nestresujou, tak proste nepribiraji :) koukni na modelky, vetsina z nich normalne ji… stejne jako my chlapi – nam je to vetsinou fuk a s vahou nemame vetsinou problem :) kdyby ses prestala stresovat svou vahou, tak proste pribirat nebudes. ale kdyz mas uz po podlehnuti sladkemu dortiku nabeh na depku, ze jsi podlehla a zase priberes… stane se… zivot je krasnej, tak to neres a zabyvej se jinejma vecma ;)

                        0 0
                        • McBlacky  

                          nevím kolik znáš modelek, ale můžu ti říct, že to cos napsal neplatí…

                          0 0
                          • Air  

                            no ja si myslim ze ono se toho v bulvarech taky dost nakeca.. a tak spis dam na jine zdroje… kazdopadne jsem to s tema modelkama mozna trochu prehnal, ale za smyslem meho prispevku si nadale stojim

                            0 0
                            • Jogador  

                              mě se líbil:) Obzvláš? ty poslední věty, stojim při při nich:)

                              0 0
                            • McBlacky  

                              sem to nepatří, ale pár jich znám osobně a divil by jsi se co a jak jedí, navíc nemalá část bere kvůli hubnutí drogy, dokonce je dostává od manažerů…

                              0 0
                              • Air  

                                hmm, no jak jsem o tom pozdeji premyslel, tak jsem o tech modelkach napsal blbost… uznavam. Mel jsem na mysli trosku neco jinyho (ne profi modelky), ale to by se blbe vysvetlovalo a opravdu to sem nepatri.

                                0 0
              • Thidney  

                že by astmatický záchvat z peří ?

                0 0
      • ferda  

        Baldo, ty jsi teda hezkej metracek…jeste 16Kg a mam Te ..koukam,ze jsi vyrazil taky k nam do lesa:) prijdes na to, o koho jde ? :)

        0 0
        • black.horse  

          hehe, to si piš že Tě poznám čundrkántrysto… kterej mi navíc nechtěl prodat DMR kliky…grrr:-) to víš, já do lesáče občas zavítám, ale už mě to nebaví, už ani Točná mě nebaví, tak si ještě na jaře nalítám Krčák a co dál??? asi začnu jezdit dropy na fakie:-D ehmm, 16kg? na to jak seš malej? teda, to bych do Tebe neřekl:-) tlouštíku:-)

          0 0
          • ferda  

            no jo no …jen si delej srandu z normalnich lidi…kdyby tloustik,bojuji s opakem,na ten muj sport je to porad malo. Ja Ti DMR kliky chtel prodat,ale Ty jsi nemel penize a pak zase ja nemel kliky :) jinak čundrkántry jezdim jen sporadicky ,ale prave proto, ze uz me moc krcak,tocna,hos­tivar a prokopak nebavi a postupem casu jsem si tam dokazal co jsem potreboval :)

            0 0
            • black.horse  

              no dobře, tak já i pár kg půjčím:-) mám dost:-) jasný v pohodě:-D prachy sou *******, nějak sem taky zjistil, že to s těma kolama přeháním a utrácím za ně víc než dost:-( to omezím, si budu držet jen 3kola:-D hmm, já budu bikovat dál, chci se naučit od každýho stylu co nejvíc… jezdit všechno a na všem trikovat:-) radši být univerzál dávající všude než být specialista na jednu věc:-)

              0 0
              • Eila  

                od vseho neco? takze jdem na tu silnici?:)

                0 0
                • black.horse  

                  …na tý pitomý placatý blbosti trávím víc času než bych chtěl, takže to mám dávno odbytý:-)

                  0 0
                  • Eila  

                    clovece ty jsi najednou nejaky slusny:) ale neboj silnicku ti sezenu at tedy se muzes naucit poradne vsechno:)

                    0 0
                    • black.horse  

                      tak jo, ale doufám že bude mít aspoň 150/150 zdvihy a kotouče, jinak nechci:-P Já a slušnej? Vždy? já sem slušnost sama, Ty mě furt strašíš, že mě nějakej zaprdlík vyhodí:-) tak a? vyhodí, když mu vaděj moje názory a nedokáže to rozdejchat, tak je to jeho problém, ale pochybuju, že tady někoho nějak urážím, teda pokud sou tady aspoň „normální bikeři“, jen říkám, co si myslím:-) PS: a na tý silnici by měli taky jít dělat barspiny… takže protáhnout brzdu hlavovkou prosím, dík;-)

                      0 0
                      • ferda  

                        to asi s tema jejich divnejma riditkama nepujde :)

                        0 0
                        • Eila  

                          ale jo, navrtame, provrtame a je to, ale je fakt ze z toho nic nebude, mam sva riditka prilis rada.)

                          0 0
                          • black.horse  

                            pche, Tě taky navrtám:-D bych si na to vzal pilku a pořádnou palici:-)) a trošku ty zatáčky na těch vošklivejch řidítkách srovnal a bylo by to ok:-)))

                            0 0
    • miro  

      Takmer priemernych 78–80kg pri 183cm zivej vysky. Inak to vyzera tak, ze v dolnej polovicke svojho tela mam asi 80% hmotnosti a v hornej zvysok. Priroda to proste zariadila tak, ze ani posilovna ten rozdiel nevyrovna, pretoze to by som v nej musel travit tolko casu co na biku. Aspon sa tak rychlo nezadycham. Apropo, aky mate objem pluc?

      0 0
    • Tommy  

      196cm 95–98 manželka tvrdí, že jsem tlustej

      0 0
      • Lance  

        Nejsi tlustej:) to je akorat ne? Zalezi kde to mas

        0 0
      • vlk  

        kamarád říkal, že není tlustej ale jen prostorově výraznej, Teď zhubl a ti co se mu posmívali mu můžopu závidět.Ze 105 na 70.

        0 0
    • vlk  

      tož o co jde.poslední dobou jsem přibral 183cm výška a takových 80kg.

      0 0
      • Lance  

        Jo tak to jsme vlastne brachove?! jsem na tom stejne! Ty jo ja nechapu jak jde shodit ze 105 na 70, to je solidni ne

        0 0
        • vlk  

          kamoš mi tvrdil, že 2 roky každý den běhal na dráze.No já když ho po 2 letech viděl, tak jsem ho nepoznal, takový neznámý člověk-furt se mě ptal, jestli prý vím kdo je.

          0 0
          • Lance  

            Tak to muselo byt o hubu, vzdyt ho moh sejmout vlak – uvedomoval si tyto rizika?:):):)

            0 0
            • rock  

              Čert vem vlak, problém je spíš v tom sladit délku kroku se vzdálenostmi pražců …

              0 0
              • vlk  

                a to asi znáte ten vtip jak jdou 2 ožralí po kolejích a ten jeden druhému říká"to že jsou ty schody tak daleko od sebe by mi nevadilo, ale že je to zábradlí tak nizko."

                0 0
                • Lance  

                  Ne neznam, rekni ho prosim jeste jednou ja to napoprve spatne precet:):):)

                  0 0
    • MARIN  

      175cm 68–75kg, momentalne ale 74kg

      0 0
    • os  

      178 cm/81 kg/35 let – my starší už bojujeme s nadváhou…:-((

      0 0
    • pulec  

      cca 45kg / 159cm :o)

      0 0
      •  

        COZE? a to si o sobe myslim ze sem jak z dachau :D

        0 0
        • pulec  

          já ale nejsem jak z dachau, já jsem jen „pocket size woman“ :o)

          0 0
          • Jester  

            Tak to mám taky jednu takovou „pocket size woman“ doma. Jen ji rikam „manzelka“ :-) 158cm a 43 – 45 kg.

            0 0
            • pulec  

              a připadá ti, že by byla podvyživená?

              0 0
              • náčelník  

                Hele, pulec, já znám nějakýho doktora Žábu. Nejsi ty jeho dcera ? :)

                0 0
                • aku  

                  To mi pripomina tu akci kterou delaly snad vsechny decka co se dostaly k telefonu: tut tut tut – Chobot prosim – a na druhe strane sluchatka se ozvalo: Dobry den, tady zbytek slona

                  0 0
                • pulec  

                  těžko říct… otec je vždy nejistý, že? :o)

                  0 0
                  • náčelník  

                    To nevím, můj kamarád při pohledu na své ratolesti říká: „Matka není nikdy jistá.“ :)

                    0 0
                    • pulec  

                      tvůj kamarád je zřejmě dost výrazný typ s informačně dominantní DNA… :o)

                      0 0
              • Jester  

                Připadá mi naprosto normální, tj. ideální váha. Někdo by třeba namítl, že by měla mít na svou výšku třeba 52 kg. Ale to měla těsně před porodem. No přece nemůže být normální, aby měla takové obrovské břicho! :-)

                0 0
    • MIC  

      Já mam tak 65, ale spíš o něco míň.

      0 0
      •  

        Asi 186cm a 68–69 kg:) Ten objem plic je zajimavej, ja ho zmerenej nemam, ale kolik tak kdo mate?

        0 0
    • Mooky  

      70kg +/-4kg dle zravosti, 180cm

      0 0
    • davidak  

      76–78.5/188 proč všichni šetříte gramy na kolech, když hubnutí je mnohem levnější? fakt mě to zajímá.

      0 0
      • Daf  

        Rek bych ze to je zabavnejsi a jeste se ani nenadres :)

        0 0
        • davidak  

          to jo, máš pravdu. ale když se zamyslíš třeba nad tim, jak někdo nadává, že Marzocchi jsou těžký, maj o 400!!!g víc než třeba skareb, a ten člověk pak vozí 100kg..

          0 0
          • Air  

            takze kdyz bys tve cca 12,5 kg vazici kolo vymenil za 20 kilove a zhubnul bys na oplatku 7,5 kila tak bys rozdil nepoznal? To by mohl byt zajimavy experiment :) Zhubnout nekolik kilo (treba 3 at to neni tak drasticky :) a pak je nalozit na ram (do podsedlove brasny a do 2 kosiku dve litrovky vody a je to :) To bych chtel videt jak bys tvrdil, ze to jede stejne.

            0 0
            • davidak  

              NO to jsem nezkoušel:) Ale proč je to takovej rozdíl? TEORETICKY bys posunul těžiště dolů, což by mohlo bejt lepší. Horší už ale je, že s tim těžištěm nemůžeš tok dobře pracovat jako s tim v pupku:) Můj názor byl spíš o tom, že nechápu gramhoniče, který maj nadváhu.

              0 0
            • McBlacky  

              na rovince na asfaltu by měl být rozdíl skoro neznatelný a to jak uh tak dh a rovinky. V terénu a točkách je větší váha kola v postatě neovladatelná, protože kolo ovládáš hlavně změnou polohy těla

              0 0
      • rock  

        O moc levnější to není.

        1. Nízkokalorické potraviny bývají obvykle dražší než obyčejné (a je jich menší výběr)
        2. Aby hubnutí bylo k něčemu, bylo by vhodné ho kombinovat s posilovnou. Jedna návštěva posilovny (vstupné+pití) se blíží stovce, min. 2× – 3× týdně je 10 – 15 tis / rok …
        0 0
        • Daf  

          Hlavne je dulezite si to umet dobre oduvodnit :)))

          0 0
        • davidak  

          Je. Spočítej si, kolik tě stojí ušetřit 1 kg na 11-ti kilovym kole. Tobě stačí pár dnů jíst třeba jen ovoce, pak se stravovat rozumně. Alespoň u mě to tak funguje, ale věřim, že někdo může mít s hubnutím velký problémy.

          0 0
          • rock  

            Když já tak strašně rád žeru (bohužel se tomu nedá říct jím) a jakékoliv omezení v jídle mne bolí :-( … Třeba se zase přinutím chodit cvičit; ne že bych u toho shodil, ale mám vyzkoušeno, že centimetry, co jsou okolo pasu navíc, se přestěhují do ramen :-) ; 70 kilo v životě vážit nebudu, a ani o to asi nestojím … akorát teď se už víc než půl roku flákám a vypadám podle toho …

            0 0
            • davidak  

              Já samozřejmě taky, v mejch 18 zatim metabolismus funguje, jak má, i když jim mooc, tak pořád netloustnu. Jen jsem uvažoval.

              0 0
        • 0702  

          od 84–88/188, teď přichází nejtragičtější období – nikdy se mě nepodaří na Vánoce se nepřežrat a nepřepít čehokoli. Pův. max.váha 105. Když jsem dosáhl na 80 kg nechtělase mnou nanželka už ani mluvit a já jsem si připadal jako z Dachau, takže teď spokojenost.

          0 0
          • mastihuba  

            Tak to mi drž palce, sem se nechal vyhecovat a do novýho roku musim sundat 10kg. Si snad na vánoce nedám ani kapra. :((

            0 0
            • Lance  

              A neni to skoda tak se trapit na vanoce? a byt bez kapra? to je ryba je dietni:-)

              0 0
              • mastihuba  

                SMAŽENÝ? S MAJONÉZOVÝM SALÁTEM?

                0 0
                • ddd - andy  

                  10kg – za mesic,jo? hmmm, uz abys zacal odrezavat ty prebytecny udy.. :-)))

                  0 0
                  • Martyss  

                    V televizí říkají, že to jde…a můžeš ještě při tom ležet u televize a cpát se:-))))))

                    0 0
                    • davidak  

                      Satčí si nalepit nálepku na ramena a nemáš hlad. To řikal dokonce i Horst Fuchs a Gabi.

                      0 0
                    • MaPa  

                      Jděte se podívat do kina na Ženy pro měny. „Nakonec stejně pomůže jen nežrat“ – to je citát :-)))

                      0 0
                      • mastihuba  

                        co si myslíš že budu dělat? nebo spíš nebudu. :)

                        DDD-andy: je to bolest, ale dvě bedny Cabernetu, který vyhraju se šiknou. (Jo a řezat nebudu nic a údy už vůbec ne.:)) )

                        0 0
                        • ddd - andy  

                          Neni spatny.. :-) Tak ja te povzbudim, me se podarilo behem 14ti dnu shodit 5kg (v lete) coz pri mejch telesnejch proporcich uz bylo celkem dost… Taakze smele do toho, at je pak z tebe somelier.. :-)

                          0 0
                          • mastihuba  

                            no ja mam na lepší vína dost hluboko do kapsy tak to řešim takto, ale musim konstatovat že sehnat ovečky, který to zaplatí je čím dál horší. Kromě tohomi dvě kyla nadváhy furt zůstanou, tak to zas tak nebolí.

                            0 0
                  • dave lister  

                    nemyslim si, ze by to bylo nemozny. kdyz jsem shazoval na judistický závody, tak jsem docela pravidelne musel shodit i 5–6 kilo za týden, maximalne osm. akorát že to nebylo nijak trvalý, vlastně se jenom odvodnil organismus. 10 jsem nikdy nemusel, ale za 10 – 14 by to melo byt proveditelny. zbyva jen otazka, proc to delat ;-)

                    0 0
                • Lance  

                  ryba je porad ryba:))))))))

                  0 0
      • RomanH  

        Ono to tak neni. Kdyz jsem se vratil z Pakose a vazil 68 kg na misto mych obvyklych 75kg (pri vysce 176–177), na ktere jsem zvykly, jezdilo se mi hure. Prestoze jsme tam jezdili na kole, dost jedli a pohybovali se ve vyskach nad 3000m, asi jsem zhubl prvne pres svaly. Lehci kolo je lepsi, ale nikdy ne na ukor funkce nebo komponentu, ktery mi vyhovuje.

        0 0
    • misj  

      ja jsem tlustej jako prase… taky toho na biku prd vydrzim, ale kdyz je dostatek zastavek tak to jeste zvladam…

      0 0
    • Sirenna  

      167cm/ 55kg a kola maji 21kg a 15,5kg takze nic lehkyho, ale za to trvalyho :)

      0 0
      •  

        hm to mas silu skoro jak mravenec, tahat do vzduchu skoro pulku svy vahy ;)

        0 0
    • CZiko  

      NO PÁNI… 227 PŘÍSPĚVKŮ!!!

      KDO BY BYL ČEKAL ŽE SE DISKUZE O TĚLESNÉ HMOTNOSTI ROZROSTE DO TAKOVÝCH ROZMĚRŮ:)

      0 0
      • Lance  

        ne ne 230:-) za chvilku Robocop, podivam se jak rozstrileji Murphyho a jdu spat:-)

        0 0
    • JMT  

      165 cm a 83 kg

      0 0
    • kOmE  

      77 v sezone a az 82kg v zime pri 173 Max. bylo 94 :-) po dvou mesicich na kole uz to bylo zase 77

      0 0
    • Vojtíšek  

      aktuální BMI=24,3

      0 0
    • admxx  

      65 kg; 185 cm

      0 0
      • memorex31  

        Kto vymyslel BMI??? Ja mam 193cm, 81kg a uplne vazne mi vravia, ze som chudy. Aj som. Ziadne brucho a tak. A podla BMI by som mohol mat 71 !!! kg a bol by som v normale. To je strasna haluz. Tych 77 sem-tam mam a vyzeram ako tyzden pred koncom :) tak neviem.

        0 0
        • martt  

          ved Ti vychadza BMI 21 – teda poriadna vychrtlina. Normalne BMI je tusim 25

          0 0
    • Manas  

      178cm 76 kg ± 1kg – opravdu to vic nelita Ale predloni v zime 86kg … zadney sport … samy kaleni :-)

      0 0
    • kankrlicek  

      176/72–76

      0 0
    • Lance  

      Lanci Lanci kde jsou ty casy

      0 0
    • VW  

      195cm / 120kg. V dobách kdy jsem denně jezdil a ještě držel trochu přísnější režim to nikdy nešlo pod 105kg. Mám bohužel extra silnou kostru – ke koupi kola mě vyprovokovalo lupnutí v koleni po skoku ze 2 schodů. Na rentgen pak ortoped čuměl a říkal, že takhle masivní koleno se jen tak nevidí – bylo to jen namožený).

      Těch 105 je pro mě asi limit, protože když jsem hodně jezdil, tak sice zmizel tuk, ale zase se hrozně nabírala svalová hmota. Přítelkyně (dnes žena) moje svaly na nohou tehdy hodnotila jako že vypadám jak příslušník SS.

      Když se pak na kolo navěsily brašny pro jízdu natěžko (nějakých +35 kg) a trochu nadváhy, protože jsem změnil zaměstnání i bydlení a začal jezdit vlakem, tak celá souprava mohla mít tak 15+115+35 = 165 kg. Dneska pokud bychom chtěli vyrazit natěžko, tak už by tam musel být navíc i vozík s prckem, takže plus dalších cca 15+20+10 = 45 kg a jsme na 210 Kg. Kdyby bylo kolo o 10 kg těžší, asi bych to při jízdě ani nezaregistroval.

      0 0
      • hribik A1  

        pozor s tým prihadzovaním. aby si zachvíľu n­epotreboval palubnú jednotku na mýto :-)

        0 0
      • nox159  

        tak sice zmizel tuk, ale zase se hrozně nabírala svalová hmota.no ja ti nevim ale nepripada mi ze by cyklisti co jezdi hodne byli takovi svalovci :D

        0 0
    • Dan.45  

      184 a 87kg ;))

      0 0
    • pítrs  

      183 a 81kg, ale kolo 18,9kg :-D

      0 0
    • Shadow.1  

      190kg a 92cm – nebo obráceně? Jak kdy ;-)

      0 0
    • bagr84  

      Predpredloni 128, predloni 83 (ale to uz bylo vazne vyhroceny, dachau), loni ustalenejch 91, letos zatim stejne tak, a jezdi se mi nejlip co se mi kdy jezdilo :)

      Vyska 191.

      0 0
    • Pumsc  

      177,60kg:)

      0 0
      • l-e-t-o  

        177,6 kg? sááákra :) ty musíš ve sjezdech všechno bořit, ne? :)

        0 0
    • kopečák1  

      188cm momentálně 100kg… když sem začínal jezdit, měl sem kolem 70–75kg.. pak přišly 4 roky v kanclu a sem na stovečce.

      Aktuální plán je ale zase něco schodit.. bude motivace, tak to snad dám…

      0 0
    • malamala  

      Letos žádná sláva 188 cm / 76 kg :-( , ale přes léto to snad pošlu na vytoužených 70 kg aby to do kopců jelo :-)

      0 0
      • Tommy_Lee  

        pri te vysce musis vypadat jak nudla :-)

        0 0
      • maajkee  

        nechápu proč ten smutnej smajlík, ideální vážit cca tolik kg kolik je cm nad metr, abys vypadal trochu jako chlap :)

        0 0
        • lusk  

          tak to mam rozdil 7 jednotek…asi bude snazsi vyrust nez zhubnout ;-)

          0 0
    • jIrI___  

      188 cm, ±80 kg. Ideální by bylo ještě takových 5 kg přibrat, ale byť se válím sebevíc, nic nedělám a v rámci možností hodně a nepravidelně jím, tak se tomu už moc nechce.

      0 0
      • kopečák1  

        Seš mladej.. to přijde.. já sem taky futroval co šlo abych přibral a nešlo to ani za boha. A teď se podívám na jogurt a přiberu kilo. Změnil se mi uplně metabolismus.

        0 0
        • camlost  

          jj, taky jsem kdysi pri stejne vysce meril 62 kg. ted o 10 vic.

          0 0
      • op  

        vyckej casu :))

        0 0
      • mr.antik  

        u mě se toto začalo lámat přichodem do práce(v 25letech) a pak jště jednou s novou přítelkyní (v 27 letech)

        Na druhou stranu mám větší sílu, za něco můžou geny a za něco životní styl.

        0 0
    • McBlacky  

      to je historie :)

      0 0
    • op  

      188/83 .. muj ayurvedskej lekar tvrdi, ze jsem na hrane obezity

      0 0
      • Smazaný účet  

        Těmhle lidem nevěřit! Ty indický bláboly se nedají aplikovat na středoevropana.

        To jsem takhle na doporučení přítelkyně vyzkoušel psyllium a dva dny mi z toho bylo blbě.

        Spravil sem to vínem a smaženým jídlem.

        0 0
        • op  

          ja mam svoje zkusenosti, bylo to to jediny, co me dokazalo dat co poradku po celkem blby nemoci (3ti stadium borelie + dalsi „drobnosti“). Zivotosprava, cviceni, dusevni hygiena.

          0 0
          • ememem  

            obezna je akurat tak jeho dutina lebecna. a liecit boreliozu zivotospravou je fakt dobry napad, prepac ale to ze sibe tvojmu ‚lekarovi‘ je zrejme ale ak tomu veris tiez od toho nemas daleko. v podstate si mal stastie, neliecena borelioza moze znamenat aj ochrnutie, navyse je to dost svina ktora dokaze prezit v tele dost dlho aj dlhodobu atb liecbu. neviem kedy si to mal ale byt tebou necham si urobit kludne aj po roku testy.

            0 0
            • op  

              mozna bude neco ztraceno v prekladu, ale nedal jsem dost informaci, abys vyvozoval takovyhle zavery. Musim to tedy trosku doplnit: Boreliozu jsem resil s pomoci konvencnich lekaru a antibiotik, uz jsem byl v takovem stavu, ze brutalni sila byla opravdu potreba. Nicmene pote, co jsem se (pomoci antibiotik) zbavil te bakterie a tedy pro doktory jsem byl vylecen, telo a imunitni system byly v dezolatnim stavu, dilem tou nemoci, dilem z antibiotik, dilem dlouhodobyma pricinama, proc ta nemoc vlastne vznikla. Pro doktory jsem byl OK, ale ja nebyl – extremni uvana, imunita 0, stale nemocen, atd., atd. Bylo potreba to resit, to je cele.

              0 0
              • ememem  

                zbavil te bakterie a tedy pro doktory jsem byl vylecen, telo a imunitni system byly v dezolatnim stavu, dilem tou nemoci, dilem z antibiotik – to je viac ako pravdepodobne nicmenej aj na to bych zvolil konvencne metody ale to je kazdeho vec.

                0 0
                • op  

                  asi takhle: Rok 2008 (dva roky po „vyleceni“ boreliozy) – cca 30 dni nemoc (2× EBV, porad nachlazeni, extremni unava, apatie) – prasky: antivirotika, antibiotika, na jatra, doporuceny prasky na astma. Na konci roku 2008 jsem zahodil vsechny prasky a konvencni doktory. Rok 2010 – 0 dni nemoc, 0 dni nachlazeni, 0 unava, pohoda. Doporucuju, ale neni to zadarmo, clovek si musi pomoci sam, zadne externi veci (prasky, homeopatika) nikdy neodstrani pricinu problemu, jen (mozna) nasledky.

                  0 0
                  • Vladko1  

                    O tých homeopatikách si niečo prečítaj. Práve pomocou nich sa dá odstrániť podstata problému a tým aj následky. Pletieš si to s antibiotikami. Homeopatikami sa dá perfektne stimulovať imunitný systém želaným smerom. Ide o to, aby tomu rozumel aj ten, kto ti ich podá.

                    0 0
                    • Ruprt2  

                      Pokud je podstata problémů v hlavě, tak souhlasím, že to placebo co jsi zmínil bude fungovat.

                      0 0
                    • Krys  

                      A čo diamantová voda?

                      0 0
                    • Excel  

                      nesmysl

                      0 0
                    • martin_bakov  

                      v zahranici obcas poradaji protesty proti homeopatikum

                      (http://www.guardian.co.uk/…erdose-boots), je to jednoduche – vezmes si tak 2–3 lahvicky nejakeho homeopatickeho leku a cely to najednou sezeres. Co se ti muze stat kdyz homeopatika sou jen placebo :) No nic se nestane :) A vo tom to je.

                      Az budu vazne nemocny a budu mit malo moznosti, taky zkusim homeopatika a budu verit ze pomuzou – to co mi ale pomuze bude moje vlastni hlava, vira.

                      0 0
                    • op  

                      :)) ja toho o homeopatikach vim celkem dost a rozhodne si je s antibiotikami nepletu. Zde ma zkratkovita definice homeopatik: homeopatika se snazi vratit telo do harmonie pomoci podavani latek, ktere (paradoxne) telu skodi, v minimalnim redeni, casto takovem, ze v podane davce se nevyskytuje ani jedna molekula ucinne latky :) (berte to prosim jako vtip!) Me homeopatika nepomahala, naopak manzelce na alergii pomahaji.

                      Problem je ale z meho pohledu principialni, pokud clovek jen pasivne bere homeopatika (i kdyby na 100% fungovaly), tak porad je to neco, co clovek prijima zvenci. Pokud k tomu neprijde zmena zevnitr, tj. jak jsem jich psal prestat byt liny, cvicit, zivotosprava, spravna strava, (meditovat, psst. to jsem nerekl), tj. celkove aktivne se podilet na harmonizaci tela i ducha, nemuze byt vyresena pricina. Nikdy neni nemocne jen telo nebo „hlava“ – jsou to spojene nadoby, vzdy jde o to, ze je neco s necim v nerovnovaze. Lecit hlavu (ducha) je mnohem tezsi nez lecit telo a zaroven nikdy neni mozne uplne vylecit telo bez zmeny v hlave. (Ted pomijim banality jako zlomena noha a tak samozrejme.)

                      PS: na pripadny flamewar ohledne homeopatik a/nebo meditace nebudu reagovat. Je mi jasne, ze tehle prispevek muze byt kontroverzni a ze to sem na tohle forum nepatri. Jen jsem potreboval reagovat a dovysvetlit proc jsem zaradil homeopatika do stejne kategorie jako konvencni leky .. A uz mlcim.

                      0 0
                      • Vladko1  

                        Prepáč, asi som ti trochu krivdil. Vcelku s tebou súhlasím. Ide len o to, že že to nemusí byť aj o hlave. Pokiaľ vyliečiš štvorročné decko z diagnostikovaného zápalu stredného ucha homeopatikami za týždeň, to decko nevie, čo a prečo mu to podávaš. Pripúšťam, že máš pritom jeho dôveru. Mám z homeopatikami len pozitívne skúsenosti s celou svojou rodinou. Naši ošetrujúci lekári nás celý rok nevidia. Pravdou je, že táto debata by bola veľmi dlhá. Nemusíš odpovedať. Už mlčím.

                        0 0
                      • Memphis22  

                        Homeopatika sice nemůžeš řadit mezi konvenční léky, ale jinak s tím, co si napsal, musim jen souhlasit :)

                        0 0
                    • orm  

                      Na téma homeopatika mě naposledy pobavilo toto video

                      http://www.youtube.com/watch…

                      0 0
                    • martin_bakov  

                      a veterinari taky pouzivaji homeopaticke leky ? uzdravi se po nich zviratka ?

                      0 0
                      • kuba.kuba1984  

                        Pár šarlatánů to zkouší, ale co jsem viděl na praxi, nikdy to nefungovalo… Psovi je prostě jedno, že žere tabletky, placebo efekt u něj prostě nefunguje…

                        0 0
      • xshreck  

        Jo, asi se řídí podle tabulek :D

        0 0
    • BigKarel2  

      Asi 73

      0 0
    • v POHODÌ klokan  

      ±60kg na 181cm. Už pár let se to nehejbe :-)

      0 0
      • mr.antik  

        Rekl bych že vyhráváš první cenu. Zájezd do expozice v Dachau.

        0 0
        • op  

          ani nemusi gramarit na kole .. :))

          0 0
        • přišlapávač  

          tak ten zajezd za to stoji, akorat je to tam docela drsny :-)

          0 0
          • Lance  

            byl si v Dachau? chci tam sjet v lete

            0 0
            • royal  

              byl jsem tam predloni, pekne a citlive udelanej pamatnik a muzeum. Je to kousek, vlastne je to predmesti Mnichova…

              0 0
              • Lance  

                Mnichov se mi moc libi. Nebyli jste nekdo u jezera Ammersee?

                0 0
            • přišlapávač  

              jojo tedka napodzim, opravdu to stoji za to, poradne si projit cely muzeum, ktery je situovany v udrzbovym dome. pri pohledu na krasny park v okoli kremotoria by clovek ani nerekl, co se tam delo za zverstva.

              0 0
              • Lance  

                muze se tam fotit? kolik stoji vstup? chodis tam sam nebo s pruvodcem? na jak dlouho tak je ta prohlidka? dik

                0 0
              • maajkee  

                Doporučuju taky Osvětim.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Taky jsem se byl podivat.

                  Btw. uvedomuju si, ze tenhle dotaz mne posle do pekel, ale taky jsi v okoli spalovacich peci citil uzene? My se na tom nezavisle shodli asi ctyri…

                  0 0
                  • maajkee  

                    No hele to už říkalo hodně lidí, nás už na to někdo upozornil předem, takže nevim jestli to nebylo jen psychický, ale taky jsme to cítili :)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Aha…nas na to nikdo neupozornil-padla akorat zminka ze vsude kolem je popel z lidskych tel…

                      0 0
      • BigKarel2  

        Já mam na podobnou vejsku asi o 15kilo vic, a pripadam si nechutne hubenej :D Ale sem linej zacit kloudne posilovat :D

        0 0
        • v POHODÌ klokan  

          No vidíš a já jsem fest spokojenej :-) Určitě si nepřipadám nějak méněcennej :-D

          0 0
          • McBlacky  

            ale ty máš takovou atyp postavu :)

            0 0
            • v POHODÌ klokan  

              Já ti dám atyp postavu! Jsem jenom lehce atleticky stavěnej :-D

              0 0
              • jIrI___  

                Ty bys měl závodně skákat do dálky. Stačil by příznivý vítr a přeplachtil bys jim celý stadion :-))

                0 0
                • v POHODÌ klokan  

                  To bych mohl, taky jsem na gymplu docela skákal. Ale pak už nebylo kde, tak jsem toho nechal :-) Skokani ale příznivý vítr mít nesmí, to je smůla :-D

                  0 0
      • scalar  

        Teda, já mám při 180 cm 65 kg a nevím, kde bych ubral… Nechybí ti něco?

        0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Tobě je ale už 40 let, mě do tý doby asi taky něco málo přibyde… Ale možná mi chybí takovýto tamto…na krku…!

          :-)

          0 0
        • karliner  

          člověče, ve 40 vypadat jako dítě, tam je něco špatně…

          0 0
      • ememem  

        clovece neblazni chod k lekarovi.

        0 0
      • nox159  

        budu na tom postavou asi podobne ± 70kg na 190cm a pul kila špečku z bricha by mohlo jit dolu :D

        0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Postavu budeš mít asi fakt podobnou (kromě toho špíčku – ve dvaceti? Kdes ho vzal? :) Třeba můj brácha má asi 187cm na 70kg a vypadá děsně vytáhle (proti mě nevím, na sebe nekoukám :-D)

          0 0
          • nox159  

            ja to budu mit z toho ze kazdy vecer snim v posteli tak pul kila zmrzliny :D

            tak tech pul kila na tom brichu asi nebude (mozna jen 200g) celkove mam 6% tuku v tele :)

            0 0
            • jIrI___  

              Ty procenta tuku zjistí normální doktor nebo je třeba nějaký specialista?

              0 0
              • nox159  

                mi to zjistoval sportovni doktor moc presne to asi nebude ale pto predstavu to staci.

                0 0
                • hctr  

                  zjisti to kazda digitalni vaha, nerikam, ze to jsou 100% presne cisla, ale s nejakou malou odchylkou se to dozvis :)

                  0 0
                • jIrI___  

                  Taky by mě ten údaj zajímal, ale zas ne tak moc abych chodil udělat ostudu k nějakému sportovnímu doktorovi :-D

                  0 0
                  • nox159  

                    ja sem nevedel ze mi to tam bude merit (kvuli tomu jsem tam nešel) ja tam prisel a on zacal sam meril ruzne kraviny a pak uz sem jen furt slapal dokud jsem nechcipl :D

                    0 0
    • nooski  

      175cm a 70Kg. Nahoru moc nesmím a dolů to nejde, jednou jsem měl 66Kg a skončilo to nemocnicí :-)

      0 0
      • jIrI___  

        To ti nějaká mašina amputovala kus nohy nebo ruku? :-))

        0 0
        • nooski  

          Prostě jsem skoro nežral (tak 3 housky na den) furt někde lítal a moc nespal. Měl jsem těch 66Kg, síla žádná, strašně vysoký tlak a do nemocnice mě dostalo nepřestávající krvácení z nosu :-) Bohužel mám geneticky danou obezitu (rodina, kde člověk pod 110Kg je hubeňour) a moc dolů to nejde ani při dietě. Ale nevadí se svými 70Kg se cítím parádně a ani nevypadám jako vychrtlina.

          0 0
    • stix  

      186cm a 74kg. v lete i 69kg, v zime i 78kg :-D

      0 0
    • Ondy  

      85kg na 195 cm :)

      0 0
    • Break88  

      zatim 103kg na 190cm

      0 0
    • Smazaný účet  

      66Kg a 176cm…trochu jsem pribral, uz se nemuzu bezpecne posadit v kalhotech ve kterych jsem chodil do tanecnich a na bruchu se mi rysuje spek:D

      0 0
    • black.horse  

      Hehe, momentání zazimovacích 102kg a na léto chystám tunning pod 90kg:-)

      0 0
    • Davos000  

      59KG a 173cm, ale dokpce se jede dobře :)

      0 0
      • maajkee  

        95 na 185, chtěl bych o 10 míň, ale když já tak rád vařím a ještě radši jím :D

        0 0
    • Krys  

      183cm/106kg

      Jak som prestal fajčiť, tak to nechce ísť dole. A jak si na chvíľku sadnem, tak to letí hore.

      0 0
    • Martin  

      190 cm / 93–98 kilo

      0 0
    • Schoscha  

      192 cm/ 90 kg.

      0 0
    • crzcba  

      182cm, 76kg + začínající pivní mozol .

      0 0
    • funkatron  

      172cm / 69kg / 8% tuku

      0 0
      • Luka  

        166cm / kolo váží 20% mé váhy :)

        0 0
        • Ruprt2  

          proč máš tak těžký kolo?

          0 0
        • Krys  

          Tryskomyš alebo Vyžlík?

          0 0
        • funkatron  

          u mna cestak 11% mojej vahy a mtb 13%

          0 0
        • Ruprt2  

          hej inspirovala jsi mě.

          Kolo mojí ženy je 30% její hmotnosti :-)

          a které si právě přěbírá DHL v Německu bude očekávám okolo 22% :-)

          Prostě na babách se musí šetřit. moje MTB je 12% :-)

          0 0
          • Luka  

            no vidis. Tak nejen, ze mate mnohem vic svalu a sily, ale jeste k tomu tahate mnohdy polovinu zateze oproti nam… nespravedlnost.

            0 0
            • Shadow.1  

              nj, hanba fuj :-)

              0 0
            • Ruprt2  

              aby jsi za ta slova nezhynula na feministické hranici za kacířství :-)

              Kdo ti brání si kolo dále odlehčit? :-)

              0 0
          • maajkee  

            No a co to teda bude nakonec? :) Přemluvil jsi ji? :)

            0 0
        • nooski  

          To je dobrý údaj :-) Jednice by měla být pod 11%, dvojka 12,9%, zimák 17,1% a horal 16,4%.

          0 0
          • Martin  

            hmmm. silnička je u mě cca 9,4% hmotnosti, bajk 12,6% a měšťák 16,8%

            0 0
            • nooski  

              Vidíš to! Hubnu na sobě, shazuju za těžké peníze gramy na kole a pořád máš kolo o dost procent lehčí, na horalu mi nepomůže ani pevná karbonová vidla :-D Co teprve před tím, než jsi tolik shodil. Vymlouval jsi se na Hostýně a přitom jsi měl jasně nejlehčí kolo :-P Já tam musel tahat takovou potvoru.

              0 0
              • Martin  

                POMĚROVĚ nejlehčí :-D

                0 0
          • Kublaj  

            sakra tak to mám celoročního zimáka :D

            0 0
        • MlokCZ  

          Mám kolo (novější Stereo) taky skoro 20% svojí váhy (momentálně 19%). A k těm 20% bych se chtěl přiblížit.

          0 0
        • ZuzicK  

          to jsem nikdy nepočítala.. na 164cm má kolo 26,5% mé váhy :-O

          0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Moje letní („závodní“) kolo má 22% mojí váhy :-)

          0 0
        • camlost  

          nj, tu fully jsou vazne tezke: cca 16.7% :-)

          0 0
          • McBlacky  

            to máš jak já :)

            SJ FSR 16,7%

            SJ HT 13,01%

            0 0
            • camlost  

              pockej, koupil jsem lehci sedlo (SLR, zvazeno 150 g), tak te trumfnu!

              aspon v necem, kdyz na kole mi vzdycky ujedes ;-)

              0 0
    • Kublaj  

      183cm a 70kg

      0 0
    • kyl  

      60kg,175cm

      0 0
    • stampee  

      175 cm a 84kg

      ještě před 6 tydny to bylo 89.

      Do lonska jsem si myslel ze ty boule je potreba mit az za usima- a s kazdou pauzou se mi udelaly na brise a +4kg…

      Chci se teď dostat cca na 80kg, pak uz by toho ze me moc nezbylo-Idealni ukazatel je 6pack na brise;)

      0 0
    • dieegoo  

      181 cm / 91 kg… Posledních 14 dní se s tim snažim něco udělat, jim pravidelně, zdravý věci, hodně piju, tréning 6 dní v týdnu (3× fest posilování, 3× aero)… no a jako výsledek mám 2kg nahoře. By se na to člověk vysr.l :/

      0 0
      • Tommy_Lee  

        Konecne nekdo, kdo ma normalni vahu :-D

        0 0
      • Shadow.1  

        nj, chlapče, to chvilku trvá, než si tělo zvykne na nový režim… vydrž a za měsíc už budeš spokojen…

        0 0
      • black.horse  

        A čemu se divíš? Pokud chceš ubrat na váze, tak si musíš rozhodnout, zda ze svalů, z tuků, z obojího. A tomu přizpůsobit jak zátěž a její charakter tak i stravu. Podle toho co jsi napsal to vypadá, že jsi začal posilovat a kvalitněji se stravovat ⇒ výsledek je anabolický proces, v tomto případě zřejmě růst svalů, které jsou mimochodem při stejném objemu výrazně těžší jak tuky. Takže chceš-li váhu dolů, tak se musíš kamarádit s katabolismem, ubrat na stravě a pokud nechceš ani svaly, tak nahradit posilování aerobkou a chceš-li se zbavit i stávajících svalů sniž příjem bílkovin. Pokud chceš svaly zachovat, bílkovin žer dost a stáhni to jenom na sacharidech. A nějaký cvičení ponech. Tuky musí být na doporučenm minimu tak jako onak.

        0 0
        • dieegoo  

          Klidně ponechám současnou váhu, jen trochu pozměnit složení těla :)

          0 0
          • black.horse  

            tak pak radši posiluj → pravděpodobně přibereš na svalech i váze a následně potom nasaď dietu (samozřejmě řízenou, nikoliv jen to, že přestaneš jíst) a trošku srovnej tuky:-) Ale líp se o tom mluví než se to dělá, přeci jen je to nějakej ten měsíc „práce“ v lepším případě.

            0 0
      • hribik A1  

        tak ja som tiež mal o trošku viac keď som veľa jazdil než teraz keď jazdím o poznanie menej… proste svaly sú ťažšie než slanina :-)

        0 0
    • Herri  

      78–80kg při 186cm

      0 0
    • xshreck  

      hm, 185 / 77 :( začátkem listopadu jsem měl kolem 84kg :( a nahoru to nějak neleze… sere mě to

      0 0
    • prasík  

      momentálně při 176cm mám +/- 70kg, minulou sezónu jsem měl 67kg, ale letos to bude určitě o pár kilo míň, protože minulou zimu jsem měl o dost víc než momentálně

      ano, jsem mladý, vím..

      0 0
      • Shadow.1  

        nj, v tomhle věku jsem zdlábnul svíčkovou s 12 knedlama a nebylo to nikde vidět :-) Teď si dám 4 a pak 2 hodiny na kole aby se to vyrovnalo :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          U svickove mam rekord asi 22 knedlu…bylo mi asi tak kolem 17ti a pochopitelne to na mne neslo poznat:)…ted se krotim a koncim u tech 12–15 knedli:)

          0 0
          • jIrI___  

            Svíčkovou nejím, ale u nějaké jiné omáčky mám rekord 6 knedlů, musím na vás ještě fest potrénovat :-))

            0 0
            • maajkee  

              A jedl si někdy pravou svíčkovou? :)

              0 0
              • jIrI___  

                Nevím, co si představit pod pojmem „práva svíčková“. Svíčkovou jsem jedl jen doma a od chvíle, kdy jsem se mohl začít sám rozhodovat co budu jíst a co ne, tak svíčková a vůbec naprostá většina omáček (snad kromě rajské s plněným paprikovým luskem) byly to první, co jsem z jídelničku vyškrtl :)

                0 0
                • Krys  

                  Mne to tiež nikdy nechutilo a keď sa u mňa objavila alergia na zeler a petržlen, tak som s hentými omáčkami skončil nadobro.

                  0 0
                • maajkee  

                  No mě jen zajímalo jestli ji nejíš protože ti nechutná, nebo protože je na tebe moc sytá nebo proč vlastně.

                  Nevím, co si představit pod pojmem „práva svíčková“

                  Pod tím si nemáš nic představovat, prostě pravou svíčkovou. Tu nejlepší část hovězího s omáčkou z pěkný zeleninky (nezahušťovanou moukou) s pravou šlehačkou a brusinkama, s domácím houskovým knedlíčkem :)

                  0 0
                  • jIrI___  

                    Nejím ji proto, protože mi nechutná a nemám rád tu konzistenci omáček. Líp to bohužel definovat neumím :)

                    0 0
                    • maajkee  

                      No jo no. Já tohle většinou nechápu, protože já jím všechno :) Proto mě to vždycky zajímá proč někdo něco nejí, tak se ptám :)

                      0 0
                  • nox159  

                    na pravem domacim taliři, a musis to jist pravou domaci lzici ;-)

                    0 0
            • Ruprt2  

              co chceš trénovat. 6 knedlý bych nedal ani omylem.

              Dám tak jednu a většinou ani to ne.

              0 0
            • Smazaný účet  

              No, jeste jako dodatek, kdyz je na VSB nahodou „svickova“ tak na takovy normalni obidek mi tech VSB-knedliku staci tak deset:)…to abych se neprejedl a neusnul pak v kanclu na stole. BTW! nejlepe se spi v kreslech v druhem patre geopavilonu;)

              0 0
    • jezura  

      190cm,70kg.Váha se u mne nemění již asi 20 let.A to většinou nejím,ale ,,žeru,,.

      0 0
    • Manas  

      Trochu masa :-)

      178cm / 86kg

      0 0
      • McBlacky  

        pán zhubnul koukám :)

        0 0
        • Manas  

          No jo, ale zajímavý na tom je, že oblíknu kalhoty co jsem nosil na gymplu :-)

          Tyve, ale když koukám že jsem měl 76kg … to jsem byl fakt kost a kůže.

          0 0
          • black.horse  

            Hmmmmm, jestli nosíš stejný kalhoty už od gymplu, tak to seš gurmán, jen doufám, že je přes víkend dáváš aspoň do pračky:-D

            0 0
      • Manas  

        Tak změna, za 14 dnů dolů 3kg … zřejmě když nechlastám, tělo funguje lépe. Zajímavé :-)

        0 0
    • pavelc  

      Na konci objemu, tj. konec roku, 113,5kg při 186 cm, cíl do jara je 100 kg.

      0 0
    • l-e-t-o  

      přes zimu a vánoce se mi nějak začalo dělat břicho, tak jsem přibral na nějakých 74 kg, ale přes léto bych byl rád zase někde kolem 70 kg (± 1kg). A výškově se neměním už pár let. Stále 179 cm.

      0 0
    • martin_bakov  

      Moje je hmotnost je kriticka.

      0 0
      • martin_bakov  

        176/86 a do leta to musi byt tak o 10kg min

        0 0
        • Manas  

          Tyjo, to bych umrel. Ja myslim ze dalsim sportem se dostanu tak o 3kg dolu, ale to bude strop pri soucasny konstituci. zjistil jsem ze pres predlokti mam stejne jak pres biceps … ooops :-)

          0 0
    • pižmoň  

      70kg v zime,66kg v lete,merim 182cm..:-)

      0 0
    • lutte1  

      67–70kg / 185cm / 19let

      0 0
    • Lada,s  

      175 cm / 70–72 kg. Jsem spokojen :-)

      0 0
    • Nismooo  

      188 cm / 80–82 kg

      0 0
    • TREK6700  

      193cm/97kg a dvacetdevítku stejně nechci :-)

      0 0
      • jeffino  

        195/85 jestli 29r, tak jedině ripa nebo Rocky mountain a na to bohužel není financ:-(

        0 0
    • Rokro  

      185/95 a chutná mi, tak to asi moc dolu nepude.

      0 0
    • Pebe  

      180cm, 75kg, v létě to asi zase sleze k 72kg, potom už musim žrát jak otesánek, abych se nedostal pod 70kg, jinak mě Ivuška požene k dochtoroj :-))

      silnička: 9.7%

      bike: 14.6%

      0 0
    • Babec  

      183cm – 67kg

      0 0
    • jim1f  

      189cm 113kg.Vánoce se na mě podepsaly,ale už jdu s váhou dolů:)

      0 0
    • martin7  

      2007 … 128 kg

      2008…128–90kg

      2009 … 90–82kg

      2010…82kg

      moje vysněná váha se dostat pod 80 tak asi 77–78, ale nevim.

      Za takovej úbytek vděčím pouze dvou věcem

      1. Míň žrát, ale jíst všechno
      2. ježdění na kole
      0 0
      • yetti  

        Tak to klobouk dolu!!!

        0 0
        • martin7  

          můžeš porovnat

          0 0
          • jIrI___  

            Tak to je nářez. Neřekl bych, že na těch dvou fotkách je ten stejný člověk.

            0 0
          • vikicek  

            neuvažovals o prodeji fotek předtim-potom nějaký firmě co prodává hubnoucí přípravky? :D

            0 0
          • DejvGSR  

            Hluboce smekám. To vyžadovalo pevnou vůli.

            0 0
          • Martin  

            good job!!!

            0 0
          • ouzin  

            jak si to dokázal, prosím tě?

            0 0
            • martin7  

              No nebylo to zase až tak těžký. Je to o hlavě. Stanovil jsem si nějaký pravidla a opravdu bez vyjímky jsem je dodržoval:

              1. nejíst pozdě, po šestý hodině jsem už nic nesněd. Ze začátku

              problém, potom cca po 2 měsících o.k.

              1. Nejíst kalorický bomby – uzeniny (tím neříkám ze maso ne, ale

              vůbec na tučný), brambůrky, čokoládu,saláty (myslím ty kupovaný) a pod.

              1. Začal jsem jezdit na kole,málo ale pravidelně. V dešti ve větru,

              v léte, v zimě. První rok asi 600 km a byl jsem hotovej. 25 km jsem jel na bike 1 hod a 50 minut (není to sice po rovině, ale extra kopce tam taky nejsou). Druhej rok už to bylo asi 6000 a loni jsem měl něco přes dvanáct. Teď tu samou vzálenost jezdím asi za 45 minut.

              No a to je všechno.

              0 0
              • hribik A1  

                hehe, občas keď sa zvlášť zadarí tak o šiestej večer ešte len obedujem :-D a bez čokolády by som neprežil ani deň

                0 0
                • Krys  

                  S tou čokoládou skús niečo urobiť. Teraz je to OK, ale po tridsiatke by to už mohol byť problém. Ak ešte navyše prestaneš kvôli práci alebo rodine robiť tie meganájazdy kilometrov, tak priberieš ani si to nevšimneš.

                  0 0
                  • DejvGSR  

                    Dovolím si trochu oponovat. Je mi 40, už 22 let držím váhu na úrovni 80 kg, měřím 178 , ale už se asi začínám zmenšovat. Pořád říkám, že stáří je vlastně návrat do dětství. K věci, čokoládu žeru na kila , ráno, večer , no snad pořád. Ale je fakt, že se pořád snažím nějak hejbat. A když mám hlad , tak se najím.

                    0 0
                  • hribik A1  

                    s tými meganájazdmi.. ono už teraz to neni čo bývalo, ale hlavný problém by bol keby som prestal jazdiť alebo výrazne znížil nejak naraz, kedy by sa „žravosť“ nemala čas tomu postupne prispôsobiť. ono už takto som spadol z 20tisíc asi na 12–14 (dlhodobo reálne udržateľných vidím tak 9–10tisíc), ale zatiaľ mám zhruba tú istú váhu už 5 rokov. ale zase som každý deň buď 20 a viac km na biku, alebo minimálne hodinová prechádzka + kúsok prebehnúť. najvačšia sranda je, že som si raz vyplnil akýsi bazmeg ktorý mi ukázal, že mám denný príjem o 1000 kalórii vačší než výdaj… to by som už musel byť nadcent :-D

                    0 0
              • vikicek  

                No vidíš a podle odborníků na výživu je nejedení po 6tý večerní největší hubnoucí mýtus .. u tebe to ale zdá se funguje :) .. teoreticky má mít člověk 5× denně malé porce jídla, naučit se nepřecpávat a jíst pravidelně.

                0 0
                • martin7  

                  nevím, ale problém je spíš v tom co je to malá porce jídla. Když jsem měl 128 kg, tak jem neprohrál žádnou sázku o jídlo, nebyl problém sníst celou husu a za hodinu potom celý kuře. Malá porce byla pro mě půl kila masa. Nejsem odborník, ale když jseš tak dlouho hlady (od šesti večer cca do šesti ráno), tak se ti zmenšuje žaludek a nedostaneš toho do sebe takový množství. Dál je jasný že hubnutí (beru to u lidí bez zjevných dalších zdravotních komplikací) je také z velké části matematika, tzn výdej musí být větší než příjem, ale ten výdej musí být v době, než se ti ten příjem uloží do tuků. Tady si myslím, že mi pomohlo to pravidelný ježdění.

                  0 0
                  • vikicek  

                    Jenže problém je v metabolismu. Pokud najednou přestaneš po 6té hodině jíst, tělo okamžitě pozná, že je „nedostatek“ a příští jídlo po týhle hladovce začne okamžitě ukládat do tuků. Taková je teorie, jak to funguje v praxi vyzkoušený nemám :)

                    0 0
                    • martin7  

                      nevim, nejsem odborník, něco na tom určitě bude. Já to beru jen logicky ( i když jsem si o tom taky něco přečet).

                      Důležitý je co jíš např. potraviny s velkým glykemickým indexem se ti do tuků neuloží, protože je „vyplejtváš“ na aktivitu, protože přeměna cukrů na tuky a štěpení tuků v potravě je dlouhodobý proces (minimálně hodiny) a např. u špaget jsou to dni. Jó něco jiného je když se takhle najíš a nic neděláš. Nicméně já už 3 rok jím „jen“ 3 krát denně a to jsem naporušil ani na Silvestra a nemám s tím problém. Samozřejmě další věc je hubnout ze 128 na 82 naž schodit "pár kilo např z 90 na 80. Nevim, ale asi nejvíc platí velkej bič a malej dvůr:-))

                      0 0
                • funkatron  

                  aj u mna to funguje tak, ze ked vynecham jedno jedlo denne, tak vaha ide pekne dolu

                  s tym spomalenim metabolizmu sa to podla mna trochu prehana a vacsi zmysel v tomto ma logika a pocitanie kalorii

                  0 0
                  • funkatron  

                    podotknem ale, ze vynechavam vacsinou olovrant…bez vecere by som ani nezaspal taky hladny

                    0 0
                    • Krys  

                      No ja keď vynechám olovrant(jedlo medzi obedom a večerou), tak brutálne večeriam. Neraňajkovať alebo neobedovať zvládam, ale keď vynechám olovrant, cítim sa slabý a malátny a mávam vlčí hlad.

                      Príde mi ako najlepšia cesta u mňa vynechať večeru. A „nočeru“ tiež. :)

                      0 0
                      • funkatron  

                        jasne kazdy to ma inak

                        ja mavam vydatne ranajky, vydatny obed a potom po praci hned idem na bike alebo nieco ine sportujem, takze na hlad nemyslim…ale pre istotu nosim so sebou musli tycinku, keby prisiel hladak…

                        no a vecer sa potom normalne najem a ak som este neskor vecer hladny, tak uz len proteinak

                        bez vecere by som bol nervozny :)

                        0 0
                        • Krys  

                          Bike po práci? Iný luxus. :)

                          Potom sa samozrejme musíš najesť, to je bez debaty.

                          No ja som buď v práci do večera, alebo ak idem z práce skôr, tak idem pre deti, občas na nákup a potom doma varím a venujem sa deťom.

                          Ak by som neolovrantoval, tak by som vrčal na deti a pri nákupe potravín by som kupoval blbosti.

                          0 0
          • ZuzicK  

            Obdivuji tvoji pevnou vůli.

            0 0
          • HROOLI  

            Příchodem na gympl jsem přestal hrát fotbal a pravidelně chodil na pudinkové šátečky do školního bufetu. Místo obědu jsem s kámošema kopal footbag a dojídal se doma.. První foto sekunda, druhé tercie – jednou jsem se zvážil – něco přes 80 kg a od té doby jsem na váhu raději zavrhl :D Potom začal v televizi běžet spot na jste to, co jíte a já začal hubnout. Nejdříve omezení stravy, potom jsem začal jíst normálně,ale tdravě a přidal kolo + denně fotbal po škole.

            Třetí fotka je z devítky – 50 kg ,ale žádná síla, žádné svaly.

            Začal jsem jezdit aktivně na kole a vyrovnávat se ostatním cyklistům.

            Poslední fotka je z lonska – 60 kg a docela slušný výkon :)

            0 0
            • Biker jak Pes  

              Se dívám, že máš stejné začátky jako já.

              Nejdřív váha 71,72 kg, přičemž jsem jedl, na co jsem přišel, ale každý den jsem doma posiloval, takže jsem byl obrovská hromada svalů a každý se mě bál. :-D

              Když jsem začal s kolem, tak váha šla na 57 kg. To už bylo ale moc, žádné svaly, žádná síla. Rodiče měli strach a začal jsem chodit k nějakému doktorovi, který mi doporučil přípravky na přibrání.

              Teďka, váha kolem 70 (zima nad, léto pod) s tím, že tuku minimum, zbytek svaly. Na kole se ale cítím nejlíp za všech 5 let co jezdím.

              To všechno při výšce 178cm.

              0 0
              • HROOLI  

                Tak doufám, že bych mohl v budoucnu dosahovat i podbných výsledků na kole :D

                Jsem v tomhle možná rarita, ale za tu obezitu jsem rád rád. Jinak bych se ke kolu více nedostal .

                0 0
                • Biker jak Pes  

                  Ono je víc lidí, kteří se takhle dostali ke sportu. Vím o jednom triatletovi, který začal jezdit na kole, protože chtěl zhubnout a teď jezdí Xterru na světové úrovni.

                  EDIT: Jan Kubíček se jmenuje a nezačal jezdit na kole, ale běhat. :-)

                  0 0
          • HROOLI  

            respekt

            0 0
    • M13  

      180 cm, 65 kg

      0 0
      • DAVID CBT  

        no ja nejsem po vanocich o nic lepsi 187/102 ale jde to dolu,grepovej dzus pred jizdou,a po- nalozit se do horke vany a1,2kg za den je pric ,:-)))

        0 0
    • siafu  

      165 cm a 83 kg. V civilu (rifle, mikina) mi stěží někdo tipne víc jak 70 kg, takže nežádoucí pozornost nevzbuzuji :)

      Tady je zajímavá proměna postavy během čtyř let.

      0 0
      • martin_bakov  

        muj byvaly trener v posilovne mel na tenhle lifestyle osobity nazor : Hlavne musis casto do solarka a udelej si poradny prsni svaly, pak ti tricko bude viset pres prsa a pupek nebude videt :D

        S timhle samozrejme nesouhlasim :) ale vzdycky se v posilovne par typku najde ktery takhle vypadaj.

        Ten chlapek je borec, shodit tuky a fakt to dodrzovat po 4 roky a mozna naporad to je tezka vec.

        0 0
      • Gorgov  

        Taky mam ted 83 a taky me tipujou na min :) Ale uz to jde dolu pomalu, v lete by to melo byt tak 78…:)

        0 0
      • nox159  

        bez urazky už i chlap co ma 165 / 83 je vyžrany ( pokud teda extra neposiluje…) jak muze takhle vypadat holka to si nedovedu predstavit…

        pritelkyne ma 178/58 kg takze kdyz si to tak predstavuju tak mi fantazije vytvari teda poradne chutovky :D

        nic ve zlem samozrejme, jen si to neumim predstavit nebo si to predstavuju blbe :D

        nenasla bys fotku ?

        0 0
    • HugoZvonecek  

      výška 175cm; váha leden 2010: 72kg; leden 2011:64kg ;-)

      0 0
    • Dumbíček  

      185cm a váha 77kg ±1kg už víc jak dvacet let.

      0 0
    • plevka  

      asi 180cm, v létě 2010 78kg, nyní 82kg a snad to půjde zase dolů :)

      0 0
    • DAVID CBT  

      mas pravdu je to voda,vice mene,ale je to jeste zvyklost z Boxovani,kde jsem musel shodit 600g do druheho dne,pred zapasem.aniz bych stratil silu,kondicia po vazeni lehce se najist atd atd ato mne drzi do teObcas:-))))kdyz mi rupne v bedne:-)))ale znam horsi muceni

      0 0
    • HROOLI  

      185 cm / 61 až 62 kg – vážím se ráno na lačno a od vánoc jsem zhubl maximálně 0,5 kg . Na sezónu bych chtěl opět vážit 60, nejlépe lehce pod :)

      0 0
      • lutte1  

        A já si říkám jakej sem hubenej.:)

        0 0
      • Smazaný účet  

        to už je anorexie ne?

        0 0
        • HROOLI  

          :D :D vůbec , možná mám teda 184 ( ty cm se mi pletou) ,ale toho tuku mám na sobě hodně.. Když bych hodně na sobě makal, tak by ten tuk mohl jít ještě dolů .. A znám dost lidí, kteří jsou stejně i lépe.

          0 0
        • HROOLI  

          Jím všechno, nejraději ovoce a med :-)

          0 0
      • Dumbíček  

        Výrazná podváha, ne?

        0 0
      • Dumbíček  

        Výrazná podváha, ne?

        0 0
      • McBlacky  

        to už mi přijde málo na cyklistu. Max na časovky do vrchu

        0 0
        • HROOLI  

          No když fouká , tak to je docela nevýhoda . Jenže když už přibrat, tak na svalech a né tuky. Což není tak jednoduché..

          0 0
          • martin_bakov  

            …ale porad jednodussi nez shazovat tuky ze :)

            0 0
            • HROOLI  

              To nevím . Když jsem se snažil jíst co nejvíce bílkovin, tak to stejně bylo pro nabrání málo . Musel bych si asi koupit nějaké proteinové doplnky, ale to je všechno moc drahé.

              0 0
              • funkatron  

                vobec to nie je take drahe ako si vela ludi mysli

                ked si napriklad vypocitas , ze jedna davka z tohto ta stoji 9 czk a ma to okolo 22g bielkovin, pricom zaroven ti to nahradi jedno jedlo (urcite ta nestoji kazde jedlo menej ako 9czk), tak je to podla mna este lacnejsie ako normal strava

                0 0
              • martin_bakov  

                Nejhorsi je zrat porad kureci maso kvuli proteinum, tam je hodne antibiotik.

                Jako zlaty tvaroh, nebo vajicka (pokud tam nejsou dioxiny :D)

                0 0
                • bagr84  

                  a tvargle! :)

                  0 0
                  • HROOLI  

                    jj, jahodový tvaroh, tvargle a medovou syrovátku

                    0 0
                    • funkatron  

                      same tuky a cukry, minimum proteinov

                      0 0
                      • HROOLI  

                        no právě :/

                        0 0
                        • funkatron  

                          ako som napisal o par riadkov vyssie

                          staci kupit 80% protein ako som hodil v linku a mas to lacnejsie ako rohliky so salamou…

                          0 0
                          • ememem  

                            osobne bych radsej zral stejky z argentinskych krav aj za cenu toho ze zeriem tuky jak dal do huby tu sracku co odporucas.

                            0 0
                            • funkatron  

                              ak mas na to financie, tak nech sa paci

                              0 0
                            • black.horse  

                              Přestože s Tebou souhlasím, že pořádnej flák masa je lepší, ale způsob vyjádření Tvého názoru nad sušenou syrovátkou ve mě evokuje, že jsi zamindrákovaný debil:-)

                              0 0
                              • vikicek  

                                přesně tak .. o nic větší sračka než cokoliv co v dnešní době žerem to neni .. jen by člověk měl vědět jak to dávkovat, aby si tim nezanášel organismus víc, než je schopnej vstřebat

                                0 0
                                • black.horse  

                                  Jj, hlavně si neplést doplněk stravy se stravou… Ale sranda je, že na fóru věnovaném sportu, který patří na nejvyšší stupínky dopingových afér, se kolem doplňků strhne největší bitva plná Mirků Dušínů či výživových odborníků:-)

                                  0 0
                                  • vikicek  

                                    mě hlavně sere že o tom lidi nemaj ani základní povědomí .. jak z řady totálních laiků (ti v tom vidí steroidy .. pro ně pixle=bobule), tak z řad totálně neinformovanejch hobíků, kteří si myslej, že „když tohle budu žrát, budu mít svaly“ ..

                                    0 0
                              • ememem  

                                tiez nic v zlom ale pockaj este 10 rokov a pochopis. a jestli si myslis jaky si mudry a jak to mas nastudovane lebo si cital ze sa tym napchavaju aj vrcholovy sportovci tak ti mozem povedat len to ze si uplne ale uplne mimo. nevzali by to do huby ani za peniaze. cele to sluzi iba potravinarskym firmam co to vyrabaju ako reklamne promo aby to potom trotli za nenormalne peniaze kupovali az kym nepridu na to ze je to ciste placebo pripadne ze k to ma mat vobec nejaky minimlany efekt tak treba zrat 3–5 nasobne davky oproti odporucanym takze o nejakom usetreni penazi nemoze byt ani reci. ale pokojne nech si kazdy robi ako chce, viera robi zazraky…

                                0 0
                                • vikicek  

                                  ty seš dobrej mimoň :)

                                  0 0
                                  • karliner  

                                    No, řekl bych že to vidí celkem realisticky…

                                    0 0
                                    • vikicek  

                                      pokud tvrdí, že v sušeným mlíku nejsou proteiny, tak je mimoň :)

                                      BTW ale mám na mysli spíš kulturisty, nevim jaký „vrcholový sportovce“ má na mysli on. Kulturisti maj poměrně přísnej jídelníček, kde mají suplementy smysl. Nedivim se, že když cyklouš žere proteiny z pixly a jinak se láduje pizzou, tak to s nim nic nedělá :D

                                      0 0
                                      • nox159  

                                        co mas proti pizze?

                                        proste pizza + 4 piva + navecer protejnak a vsechno ok :D

                                        0 0
                                        • vikicek  

                                          Tak z tebe vazba nikdy nebude ;) :D

                                          0 0
                                          • nox159  

                                            tedka z toho nebudu celou noc spat :( :D

                                            ale je tam porad šance…, kdezto ty poradny chlap nebudes protoze do poradne vyšky už asi nedorosteš ;-):D

                                            0 0
                                      • ememem  

                                        pokud tvrdí, že v sušeným mlíku nejsou proteiny, tak je mimoň :) – to som povedal kde ?

                                        0 0
                                • funkatron  

                                  neviem o com vsetkom ty pises, ale minimalne proteiny doplnaju aj profi sportovci…

                                  0 0
                                  • ememem  

                                    no, to hej, a nie len proteiny ale nie tymi gebuzinami. fakt len v casopisoch a reklamnych letakoch.

                                    0 0
                  • black.horse  

                    a steaky:-)

                    0 0
              • vikicek  

                Pěkná kravina. Proteiny v pixle slouží pouze jako doplňky ke stravě. To znamená, že nejdřív je třeba sestavit perfektní a odpovídající jídelníček a k tomu popřípadě přihodit proteiny. Ale ujistim tě, že pokud nejsi schopen nabrat ani bez proteinů, tak tě to nezachrání. Potřebuješ správně sestavenej trénink a stravu. Já třeba žádný proteiny neužívám, vše získávám čistě ze stravy a jak to roste .. ale genetika je taky dost důležitá..

                0 0
                • funkatron  

                  niekto tie proteiny potrebuje doplnat, aby mu to islo hore

                  ak kvalitna strava nestaci

                  a jedna sa tu ocividne aj o peniaze…

                  urcite bude mat lacnejsie si davat protein, ako jest kazdy den steak

                  0 0
                  • HROOLI  

                    Zatím to neřeším, až budu potřebovat přibrat na váze, tak si třeba něco koupím, ale loni mi to takhle vyhovovalo .

                    0 0
                  • vikicek  

                    pokud počítáš jako ideál 2g proteinů/kg hmotnosti, tak opravdu zatím není důvod, kor u 60kg kluka, kupovat jakýkoliv doplňky. Proč by proboha měl kupovat steaky? Kuřecí, ryby a k tomu rýži, brambory .. pak tvaroh, vajíčka, cottage .. to rozhodně není nic drahého. 120g proteinů na den opravdu není problém. Pokud z toho neroste, žádná pixla mu nepomůže.

                    0 0
                  • ememem  

                    ak kvalitna strava nestaci – bull shit bingo – ak je strava poriadna tak hentie gebuziny su k nicomu, ciste placebo za tazke peniaze.

                    0 0
                    • funkatron  

                      Ocividne mas s proteinmi vela skusenosti:)

                      0 0
                    • hribik A1  

                      ciste placebo za tazke peniaze

                      ale túto definíciu naplňujú aj mnohé liečivá :-)

                      (aký je to univerzálny liek? to je taký, čo má iba samé vedľajšie účinky :-) )

                      0 0
                • HROOLI  

                  ale naberu, naberu…

                  Si to blbě pochopil.Jsem tam někomu odpovídal,že nevím, jestli je snazší přibrat, než naopak.. a myslel jsem přibrat svaly,což určitě bude těžší, jak tuky :)

                  Lýtka mi hezky povyrostly :)

                  0 0
                • nox159  

                  zachrani… bez protejnu v pixle nenaberu svaly s nima to jde… – osobni zkusenost nejsem odbornik

                  0 0
                  • vikicek  

                    a kolik kg jsi teda přibral? :o))

                    0 0
                    • nox159  

                      nez jsem mel v lete uraz a byl na 5 dni v nemocnici tak se mi povedlo za cely rok cca 7 kg :) ale behem tech par dnu to slo dolu a tedka jsem na puvodni vaze +2 kg takze do jarni vahy mi chybi jeste 5 kg :D

                      0 0
                      • vikicek  

                        a jakej protein to byl a jak jsi dávkoval? Nevěřím tomu, protein není žádný zázrak, je to v podstatě sušené mléko(kasein, syrovátka). Takže buď placebo, nebo sis tu pixlu splet s naposimem :))

                        0 0
    • jizby  

      186cm 82kg rv.1962

      chci to vyjezdit na 77, ale moc mi to nejde. Váha se chová dost stabilně.

      0 0
      • HROOLI  

        co upravit jídelníček ?

        0 0
        • jizby  

          zatím se mi osvědčuje víc pohybu, než se omezovat v jídle. Vždycky u mě platilo, že jsem jedl bez omezení a přibrat ani nemohl. A tak to mírný navýšení proti optimu přičítám nedostatku pohybu, hlavně blbýmu režimu v zimě. Do hokny s MHD a tam od nevidim do nevidim. V tejdnuzačínám bejt vyhořelej a nemůžu se do ničeho přinutit, vlastně ožiju jen o víkendu, ale to nestačí.

          Zima je pro mě blbej čas.

          0 0
      • malamala  

        Začni jezdit kopce a uvidíš jak půjde váha dolů. Vlasto mi tato slova určitě potvrdí.

        0 0
      • maajkee  

        proč shazovat? :)

        0 0
        • jizby  

          protože ten špek nahmátnu. Není ho moc, ale že patří pryč je jasný. Bylo by dobrý místo toho přibrat svaly, ale takovej optimista už ve svým věku nejsem:-)

          Svalnatec nebudu, ale postačí mi, když nebudu tlustej.

          0 0
    • Brouk87  

      54 na 176

      0 0
      • Martin.K1  

        Už jsem chtěl psát najez se :-) Na holku asi ideál.

        Dlouho jsem se nevážil, 176/75, váha se mi moc nemění.

        0 0
        • Brouk87  

          Taky si myslim, že ideál, ale už sem slyšela od jednoho člověka, že bych měla zhubnout:D

          0 0
          • Dumbíček  

            Bez fotky je to neověřené, ale 56kg při tvé výšce je dost málo. Já teda rád hoky ubené, ale aby jsi už nebyla vychrtlá moc. Ze zdravotního pohledu máš jasnou podváhu.

            0 0
          • mr.antik  

            to byl nějakej blb nebo teploušskej módní návrhář

            0 0
          • Smazaný účet  

            Zhubnout? :-D BMI kalkulačka říká, že bys měla přibrat 4 kila :0) Jenže ta kalkulačka neukazuje, kolik má člověk svalů a jak má těžký kosti. Já mám těžký kosti například 0:-)

            0 0
    • pajan  

      181cm a 63,4kg. Mám trochu nadváhu :D

      0 0
    • o5majkl  

      179 cm a 64 kg… po operaci kolena sem šel na 60 kg, bohužel sem zhubnul na svalech a ne na tuku :) ale už se to začíná lepšit…

      0 0
    • DejvGSR  

      178 cm 79 až 80 kg už 22 let. Rád žeru, jsem schopen sežrat Nutelu na posezení. Pak mám výčitky a nejraději bych dal 100 km. Kolem 50 měním preference a hledám nejbližší hospodu.

      0 0
    • Darkson  

      aktuálně asi 95 kg na 178 cm, ale radši se už nevážim:D

      do léta chci shodit pod 90

      v nejlepší formě jsem měl kolem 85 kg, na testech u Martínka kdysi při 88 kg 10% tuku, ale to jsem měl na ježdění víc času:-)

      0 0
    • -Dannyi-  

      174 cm ; 53,4 kg…

      0 0
    • Memphis22  

      182cm, 74 kg na nové digitální váze. Snažím se, co to dá, ale leze to nahoru jen pomalu… Snažim se nabrat, v posilce sem normálně tak dvakrát třikrát do tejdne (a baví mě to), krom toho přes zimu ještě squash a fotbálek. Odjakživa sem byl hrozně hubenej, tak sem teď rád za každý deka svalů. Ty šedesátikilový špejle, co se tim ještě chluběj, vůbec nechápu… (btw, na 180+ je těch pětasedmdesát kilo ideální váha ;)

      0 0
    • j-c  

      175 cm a 78 kg :)zase budu muset prifouknout oproti lonsku tlumic :)

      0 0
    • JakeF  

      183cm a v současný době 66kg, nějak jsem přes tu 3 měsíční pauzu a vánoce přibral, pochybuju, že po těch jarních pár stech km to šlo do svalů. Ale počítám, že do začátku sezóny budu zpátky na svejch 64kg, Dachau Racing Team rulezz :D.

      0 0
      • HROOLI  

        DRT !!

        0 0
      • McBlacky  

        s těmahle váhama můžete gramařit, protože vám budou stačit jen dvě placky – malá a střední :)

        0 0
        • martin_bakov  

          a stacit budou i 2 facky – jedna ode me a druhou chytnou o zem sami ;D

          0 0
        • JakeF  

          Ale :). Že tu malou zahodim docela přemýšlím a nechám to na 32/32, ale zahazovat velkou? Vždyť na ní jezdím 99% času na asfaltu a v terénu tam mám velkou taky nejspíš přes polovinu. Třeba trasu Krakatitu jsem byl schopnej v sezóně na suchu objet na velkou celou kromě Studenýho vrchu, ten na 32/32.

          0 0
          • McBlacky  

            já na Studeňák dávám v klídku malou a i 32 vzadu :)

            ale za sucha jsem to nejel ani nemapatuju

            0 0
    • Jarque  

      Tak normál, 174/70, v létě cca. 65

      0 0
    • madcat  

      poslední dobou 89 – 93 kg, většinou ale tak 90…

      0 0
      • madcat  

        Při výšce 181 cm, zapomněl jsem dodat (když to tady vidím skoro u všech ostatních přispěvatelů).

        0 0
    • Bystrous  

      celej rok snačícs se marně přibrat, sem včera s hrůzou zjistil že mam o 5kg víc. Teda 186/79. Asi na těch pivech něco bude..

      0 0
    • DAVID CBT  

      Grep?-podporuje poceni (odvodneni),ale uchovas dulezite latky v tele.

      0 0
    • kandik psi zub  

      109kg/183cm and still counting… :_(

      0 0
    • petrun  

      94 Kg velmi mrštné váhy, 184 cm, 10% tuku.

      0 0
      • Memphis22  

        konečně někdo rozumnej :)

        0 0
      • petrun  

        Teď jsem dočetl celý tento mrakodrap:-) Někteří jedinci zde prezentují úctyhodné úbytky váhy. Respekt těmto lidem pokud odbourali tuk. Já šel úplně opačnou cestou. Kdysi jsem jezdil 15000 km za rok a vážil 78kg. Při výšce 184cm nic moc, při pohledu do zrdcadla jsem se styděl! Před třemi roky jsem díky změně zaměstnání ze dne na den najednou neměl čas na kolo (úbytek na 5000 km/rok). Zároveň mi osud přihrál tělocvičnu a posilovnu zdarma až pod rypák. K tomu ještě 3× denně pořádné jídlo. Začal jsem dřít v posilovně a víc jíst. Pohyblivost udržuju bojovými sporty. Výsledek? 94kg které budí respekt:-)

        0 0
    • Advid  

      186/77,5/14% – moc žeru. Už to bylo i pod 76,5, ale po Vánocích se to nějak zvedlo a teď to nejde zpátky.

      0 0
    • Qeex  

      Posledné vážení před měsícem – 72,1kg/205cm, 4,8% tuku. Tahle gramařina je zadarmo, narozdíl od kola, tak jí upřednostňuju

      0 0
    • Al Stra  

      183cm/97kg

      0 0
    • raceman  

      180cm/71kg

      nestěžuju si :-) klidně bych bral i nějaké ty svaly na horní polovině těla navíc, ale to už by bylo drahé, a šlo by to na jaře dolů :-)

      0 0
    • Luker  

      196 cm, 84 kg :)

      0 0
    • mastihuba  

      tak o tři díry na opasku dál než by to mělo bejt :D

      0 0
    • JSt  

      185cm/73–5kg. dle stolicky…

      0 0
    • Excel  

      teď 186/92 kg, v létě 2008 78 kg avotomtoje

      0 0
      • RomanH  

        ted 177 a 85, pred nastehovanim na Ususi 75. Ale samo ze tech 10 kilo je ve svalech :-D

        0 0
    • karliner  

      S dívkou mých snů dohromady 368 cm a a 145 kg

      0 0
    • Ice-goofy  

      Ja ted hlasim 98kg takze to bude tezka sezona ;)

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Pekelných 72kg na 176–178cm (záleží, jaký metr :-D ). Bude to těžká dieta. :-D

      0 0
    • kihsleek  

      68 +/- 2kg na 180cm už asi čtrnáct let :)

      0 0
    • bikerlednice  

      185cm/75kg

      0 0
    • JohnyDoe  

      185cm/82kg

      0 0
    • AsiJura  

      180cm/76kg Teď se snažím to dát na 80kg, ideálně 85kg a pak to dotvarovat k těm 80ti, protože mám tak těžký bike, tak musím nabrat aby to dalo lepší poměr:)

      0 0
      • jIrI___  

        No konečně někdo rozumný s jiným cílem než 190 cm/60 kg.

        0 0
    • abro666  

      195 cm / 150 kg

      0 0
    • oldaka  

      zajimaly by me vysky a vahy zavodniku jako kulhavy, hruska, boudny apod… nevite nekdo?

      0 0
      • Biker jak Pes  

        To najdeš všude, najdi si někde jejich stránkyk profily a tam to máš.

        0 0
      • Biker jak Pes  

        A Bouďase jsem četl někde v nějaké časáku, ale to bylo ještě v době, kdy jezdil za Bicy.cz/Oppor­tunity. Výška nad 180, váha nad 80kg. To je medvěd na kole. :-)

        0 0
      • McBlacky  

        na letošní Tour

        Contador 176/61 BMI 19,69

        Schleck 186/67 BMI 19,37

        Menschov 180/65 BMI 20,06

        Kreuziger 183/65 BMI 19,41

        nej sprinter

        Petacchi 185/70 BMI 20,45

        časovkář

        Cancellara 186/80 BMI 23,12

        vrchař

        Charteau 178/67 BMI 21.25

        0 0
        • funkatron  

          radsej keby udavali % tuku

          0 0
          • McBlacky  

            z toho přehledu je vidět, že BMI je o ničem. Třeba Cavendish váží to co Petacchi, ale je o 10cm menší. Basso 182cm je stejně vysoký jako Farrar, má o 3kila méně a přitom zaměřením je GC rider a Farrar sprinter…

            je to víc o konstituci těla, tuk u jezdců Pro Tour pod 30let bych tipoval v rozmezí pod 5%-7%, se zvyšujícím se věkem to pak narůstá

            0 0
            • karliner  

              Pod 8% tuku musí mít i rugbyovej rojník, který by chtěl být nominován do reprezentace JAR…

              Pro dokreslení situace je třeba uvést, že to jsou chlápci zhruba 180–185 cm a průměrná váha je někde kolem 115 kilo.

              Takže ani to % tuku neříká vše ;-)

              Kromě toho tuku tedy ještě musí benčovat minimálně 1,5 násobek své tělesné hmotnosti nebo třeba mít vertikální výskok z místa aspoň 55 cm.

              0 0
              • McBlacky  

                ono 8% a 5% je něco jinýho než 15 a 18…

                jakékoli procento pod 10 je ***** těžký

                0 0
            • Biker jak Pes  

              U Cavendishe by mě zrovna ten tuk zajímal. Ten je už proslulý svýma hranolkama na snídani během TdF a když se na něj podívám, tak cyklista je to poslední, na co bych ho tipoval.

              0 0
              • ememem  

                uz stary cinania vraveli ze zdrave je to co sa zje s chutou tak snad nebude rano zrat naklicenu psenicu pokvapkanu grepovou stavou (obzvlast pri svojom energetickom vydaji)

                0 0
                • funkatron  

                  a pritom kazdy druhy stary cinian bol profi cyklista

                  0 0
                  • karliner  

                    To asi ne, ale vymyslel polovinu věcí, který dodnes používáš…

                    0 0
                    • funkatron  

                      to ano, ale neda sa to na 100% aplikovat na nieco tak specificke ako je zivotosprava profi cyklistov…

                      0 0
                      • karliner  

                        Pro „životosprávu profi cyklistů“ bych použil spíše termín „seznam chemikálií potřebných pro provoz pojízdné laboratoře“…

                        0 0
                  • ememem  

                    to bola trocha nadsazka (ale fakt len trocha) lebo pokial ma vyvazenu stravu co nepochybne ma tak podobne „hriechy“ nehraju nijaku rolu.

                    0 0
                • hribik A1  

                  tomu neverím, keby to bola pravda, to by som sa aj dôchodku dožil (a ten v tej dobe bude od 100 rokov) :-D

                  0 0
        • petrun  

          Asi začnu fandit Cancellarovi, ostatní jsou chrousti:-)

          0 0
    • Ottak  

      183cm/74kg

      0 0
      • javormartin  

        187 cm a váha kolísá mezi 74 co jsem měl nejméně po 84 kg maximum v zimě :-D . Jinak cca rok se držím ± na 80, ale chci zhodit na 76, to si myslím bude ideální.

        0 0
    • Svět videa  

      180 cm / 80–130 kg (letní-zimní váha)

      0 0
    • tom9  

      175cm / 64 – 68kg

      0 0
    • MichalF  

      185cm/100kg

      0 0
    • winter78  

      184 cm a 83 kg. Váhu si prísne strážim, pretože rád športujem a preto nechcem so sebou ťahať zbytočné kilogramy tuku. Navyše pri nadváhe trpia kåby aj pri obyčajných nákupoch v meste a ja by som rád bikoval čo najviac a čo najdlhšie aj vo vyššom veku, do ktorého sa dostane každý človek či chce alebo nie.

      0 0
    • ¨MZ  

      neuvěřitelné, nainstaloval jsem IE 9 64bit a i tyhle dlouhá vlákna se stovkama příspěvků to zvládne, už můžu plynule rolovat nahoru a dolů. Už nemusím na B-F chodit jenom přes Firefox :-)

      0 0
      • jizby  

        opera to zvládá taky dobře od začátku.

        IE byl na stejným PC vždy podstatně pomalejší.

        0 0
      • jIrI___  

        Mám taky teď nově IE 9 RC a je super, ještě o chlup rychlejší než Chrome nebo Safari.

        0 0
        • funkatron  

          IE je najhorsi prehliadac

          (9tku nepoznam, ale tie predosle mi pekne liezli na nervy:) )

          0 0
    • alex44  

      178/93

      0 0
    • 77herman  

      187/115 ±

      0 0
    • onik  

      190cm/102 kilo po zimní objemovce :) už par dní jedu v dietě :))

      0 0
    • awertzue  

      186cm/103kg

      0 0
    • Lance  

      Ty vole. Už 95

      0 0
    • Jura4799  

      116

      0 0
    • Smazaný účet  

      180

      0 0
    • David Bek  

      190cm/108kg, kus chlapa, ale nohy mám silný jako nikdo:-) Bývalý lyžař, sjezdař.

      0 0
    • slampik  

      na začátku sezony jsem začínal ze 116kg/výška 178..a aktuálně 96kg..kolo jsem vzal jako odtučňovací kůru… Světe div se, hliníkový rám z taiwanu to zvládl, rám z favorita taktéž…

      0 0
    • mikaso  

      197cm/108kg, dalo to ale fušku z těch 132kg :)

      Myslíte, že už můžu na na karbon? Jsou teď k mání krasný žiletky za krásný peníze, třeba tady

      0 0
    • Libores  

      nevím, už přes rok jsem na váze nestál.

      0 0
    • Corwin22  

      Zrovna minulý týden jsem po dlouhé době vlezl na váhu. A není to tak hrozné.

      176/80

      0 0
    • Lance  

      Takže co rok to 3/4 kg nahoru

      0 0
    • karel d.  

      177/62

      0 0
    • Mamoulian  

      190/77

      0 0
    • Stuler  

      183/90

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.