• Tominec

    Je to jeden z kandidátů na nový stroj, konkrétně asi model Leader. Nefunguje jim teďkom www.leaderfox.cz ,tak bych se rád dozvěděl něco víc. Hlavně ty negativní zkušenosti. Můžete doporučit, hlavně co se týče rámu?

    0 0
    •  

      mě to vali v pohodě, ale to kolo vypada hodne dobre,ale jinak o nem nic nevim :(

      0 0
    • Tominec  

      Webovky už fungujou.

      0 0
    • Přemda  

      Nechce se mi verit, ze ten samotnej ram stoji jenom 2 400. Nema s tema ramama nekdo nejakou vetsi zkusenost? Za ty prachy to vypada docela dobre, ne?

      0 0
      • vlk  

        to jsou u nich normální ceny.Od prosince by měli mít i full rám i stlumičem az 3980.byl na veletrhu v brně vystaven.

        0 0
      • PietroUL  

        Bike mám postavenej na rámu Leader Fox, 7005, nezeslabovanej, je to on? Jejich web mi taky nejede. Jestli ti nevadí vyšší hmotnost, nepřelakovaný samolepky a lak kterej moc nevydrží, tak ho klidně kup. Za ty prachy je to podle mě hodně dobrej rám.

        0 0
    • enjoy  

      tak od tyhle firmy bych si nic nekoupil.jakmile mi zacnou cpat ze tohle kolo doporucuji pro velmi narocny teren,tak u me skoncili.jinak teda treba budes spokojeny,me jenom vzdycky vadili kola typu sitka vidle + mech. kotouce.

      0 0
      • Přemda  

        Na zimu dobry…

        0 0
        • enjoy  

          na zimu spatny.zatuhla vidle a plofunkcni kotouce.k vste­ku.jsem asi moc narocnej.kdyz ja bych jenom rad aby to kolo k necemu bylo:-)

          0 0
          • vlk  

            plofunkcni kotouče.Mylsel jsi asi polofunkční.To v zimě má mechanická brzda proti hydře nějakou výhodu?nebo jak jsi to myslel.

            0 0
          • Přemda  

            Nemluvim o kolu, ale jen o ramu. To kolo za ty prachy bych fakt nechtel

            0 0
    • Azagthoth  

      Ram ako taky je za tie peniaze asi jeden z najlepsich.Vela chalanov s nim ma kladne skusenosti,za tu cenu nic lepsie nezozenies

      0 0
    • Tominec  

      Zde jest onen rám: http://www.leaderfox.cz/detail.pl?… Nevím, esi ho vzít?

      0 0
      • McBlacky  

        z nejhoršího křupne no :-) ale tohle vypadá na nezeslabovanej 7005 alu, tak to něco vydrží, váhově to ale bude přes 2kg… mě akorát zaráží že jejich top model má 12,6kg a na ostatní cpou vidle jako TT nebo gila a tvrdí že je to do náročného terénu…

        0 0
        • Tominec  

          Tak to ne e. Mám doma jejich katalog ze sportlajfu a tu píšou ALU 7005 DOUBLE-BUTTED. A vrcholné modely pro příští rok už mají RS Pilot SL s lockem.

          0 0
        • VAHA  

          Já jsem ho kupoval před dvěma roky, velikost 22", 7005 nezeslabovaný a vazil přesně 2kg. Jinak naprostá spokojenost.

          0 0
      • rock  

        Za 2300 ? Nemohu si pomoci, ale za ty prachy je to super …

        0 0
    • Vilém  

      Rad bych vedel jestli jsou na jejich strankach preklepy,nebo jsou ceny celopera ramu a silnicky s karb. stavbou fakt tak smesny?

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Jsou tak „smesny“. Oni zas tak smesny nejsou, ale proti tomu za kolik si to dovolej prodavat ostatni…

        0 0
      • Clodman  

        Taky jsem čučel ja puk obzvláš? na tu silničku, holt neplatíš značku, docela by mě zajímalo jakjej je ten alu silniční rám asi za 2900 i s vidlou

        0 0
        • Vilém  

          Tak to byl preklep.Ted je u te silnicky cena 10125,– coz je standartni cena.Celopero stale 3800,–,skoda ze ma mlada uz kolo,hned bych ji na tom neco postavil:)

          0 0
          • Clodman  

            Vono ani tech 10 125 neni moc, nato že je to s vidlí (i když hliníkovou), ta celohliníková je ovšem dost levná a treking modely, ty jsou skoro zadarmo

            0 0
          • kubrt  

            je cena toho celopera i s tlumicem? a s jakym?

            0 0
      • jecnak  

        Zajimavy jsou taky ty nejlevnejsi trekovy ramy – za 694Kc – no nekupte to :-)

        0 0
        • Vilém  

          A nemaj nahodou naky podivny patky pr zadni kolo.Zda se mi ze byly na torpedo pripadne singlspeed nebo rohlof.

          0 0
    • memorex31  

      zdravim, ja mam leader fox maxx+bomber, mod 03, fici to v pohode, ale je to dost tazky bike, a zdviha sa predok pri vyjazde do kopca, posed kratsi, mam „pocit“, ze som nejako vysoko na tom biku, trochu nestabilne oproti predchadzajucim. Ale funkcne vsetko ako ma byt. Len ten pocit z jazdy mi nejako nesedi, predtym merida a rock machine mi vyhovovali viac.

      0 0
    • Tominec  

      Už i s geometrií rámů: http://www.leaderfox.cz/detail.pl?…

      0 0
    • Pekáček  

      Koukám na geometrii a ve velikosti 24" má jen vyšší sedlovou a nižší hlavovou trubku než můj Duratec Vagrant 22". Na zimáka bych ho bral, ale 24" je na mě fakt dost, krom toho s těma výše zmíněnejma rozdílama to snad ani nebude mít sloping. Ale za tu cenu… Brácha měl 22" Leadera a nadával na malej rozvor kol a nedostatek pohodlí.

      0 0
    • Pekáček  

      Url:www.leaderfox.cz/detail.pl?… Nepripomíná vám to NĚCO? Mě docela jo, to samý ale červený s jinejme nápisama mám doma! :o)))) A dělá do toho i Pells. Url:http://194.228.218.52/…/default.asp?… Dotřetice si najděte ve FOTO kolo mýho bráchy (Mi?o).

      0 0
      • MaPa  

        Jo, jo, dokonce jsem vás nutil je porovnávat, ale vypadá to, že toho kromě vás dvou to nikdo nemá…

        0 0
        • Pekáček  

          Ale má, dovezlo se jich víc než si myslíš. A teď to půjde ve velkým :o)

          0 0
          • MaPa  

            Nooo, ale to tvoje vylepšení kotvení planžet je pouze pro Pell´s ne :-)?

            0 0
            • Pekáček  

              Ne, pro mýho chlebodárce :o) Ale u Leader Foxe je zajímavá cena – rám, tlumič s LO a hlava.. Hmmm. Hele a my se známe? Nějak si nevzpomínám.

              0 0
              • MaPa  

                Ne neznáme, sry za tykání. Povídali jsme si v threadu původně o softtail rámech :-) a řešili mj. tvůj zlepšováček. Proto ta informovanost. Ten rám mne zajímal, právě proto že tehdy Leader tu nabídku uveřejnil. Ostatním se tu líbil (aspoň podle reakcí) víc ten druhý odpružený rám za necelé 4tkč, mně se líbí tenhle, ale 1) na něj zrovna nemám a za 2) jsem mu tak docela nedůvěřoval

                0 0
                • Pekáček  

                  Já jestli jsme se nepotkali na závodech, v poho. Hele, výrobce teď dělá závity už v oceli, to by mohlo vydržet. Otázkou je, jak jsou na tom tyhle série.

                  0 0
                  • MaPa  

                    Napsali jsme si pár vět s výrobcem a až budu někdy v Č. Budějovicích tak se můžu projet a pokecat o tom. Zbývá na to našetřit a hlavně tu položku doma zdůvodnit… :-)

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.