• MartinXC

    Máte někdo nové Avid páky Speed Dial SL ? Jak se vám jeví (chod, montáž, provedení) ? Díky

    0 0
    • Rici  

      Me se taky moc libej (dobra vaha) takze jsem na vase prispevky zvedavej.

      0 0
    • Jane  

      Je to trochu mimo, ale před několika dny jsem zakoupila brzdovou čelist Avid SD Ti. Zajímavé bylo, že se mně nepodařilo sehnat tyto Avidy přímo v obchodě (v Brně!!), muselo to být jedině na objednávku. Brzdové čelisti SL nebyly zatím na skladě dovozce, takže proto starší model. Dne 25. února mi došla čelist – potřebovala jsem na zadní kolo. Na krabičce bylo označení front, prodavač tvrdil, že je to jedno, akorát je potřeba prohodit špalky. Jenomže doma jsem poznala, že to jedno není. Kovová trubička je u přední brzdy delší než u zadní a šrouby u přední jsou kratší. Takže tento skvost nakonec skončil na předním kole a původní přední brzda putovala na zadní (jen čelisti – špalky, hlavní šrouby, kovovou trubičku jsem použila z rozbité zadní čelisti). Jinak bych časem ráda doplnila tuto čelist i o čelist Avid SD Ti Rear a brzdové páky Avid SL. Popravdě řečeno páky Ti se mně po designové stránce líbily více a je škoda, že páky SL nejsou v nabídce i v černé barvě. Ale za stejný peníz by měly být lehčí – takže volba bude jasná.

      0 0
      • MartinXC  

        Já měl v balíčku SD7 pro zadní obě trubičky a jen jednu velikost šroubů (kratší). U Magů taky. Jaké máš k nim páky SD7, Ti ? Nebo čekáš až na SL ?

        0 0
        • Gatier  

          A nie je to jedno aka trubicka??? Mimo to dlhsia sa da zkratit. A tie srouby su tiez ukradnute. Kazdy by tu len odlahcoval a ked to dostane z obchodu, tak nadava. TinkTink by mal radost.

          0 0
          • TinkTink  

            Ha ha ha…moooc vtipny…

            Jedno to neni – ta Avid trubicka ma skvelej design…

            0 0
            • Gatier  

              Ta dlha, alebo kratka?

              0 0
              • Daf  

                Ona je ta kratka trubicka navic jeste vic zatocena jak ta predni jelikoz to lanko nevede do zadni brzdy kolmo jako u predni

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  To jsou teda pjekny kramy ty Avidy. To ja ke svejm tektram za zlomkovou cenu dostal jak 4 dlouhy, tak kratky srouby a 4 trubicky (2×90st. a 2×120st.) Pri cene tech trubicek a sroubku, oproti nehorazne drahym Avidum celistim, se divim, ze to vubec resite.

                  0 0
                  • blick  

                    V správným setu maj bejt trubičky dvě a je jen na tobě jakou použijěš.....­..........:-)

                    0 0
              • TinkTink  

                dlha

                0 0
      • lubos  

        Ano, zadni ma kratsi srouby. Ale trubicku mam delsi myslim vzadu.

        0 0
      • Daf  

        Dej si pozor az budes dotahovat Ti srouby! Chce to s citem. Me uz prasknul jeden sroub co se s nim dotahuje lanko.

        0 0
        • Gatier  

          A! Mame tu prve problemy s odlahcenymi dielmi:-) Inac kto by chcel, onem mu tu trubicku do akehokolvek uhlu… Tink: To znamena, ze ta dlha je pekna a kratka nie?

          0 0
          • TinkTink  

            Na blbou otazku blba odpoved…mel jsem dlouhou a nikdy jsem kratkou nevidel…nevim jak vypada kratka…

            Kdyz budes dotahovat na krev, tak je jasny, ze to znicis – to i normalni sroub ti uleti…vis?

            0 0
            • Gatier  

              Jak na krev!? Fest! Este mi nikdy nic neuletelo. Akurat vlak a zopar krat autobus. PS: Ta kratka mozno ani neexistuje…

              0 0
              • enjoy  

                hm,sakra,u nas vlaky a autobusy porad jeste jenom jezdej:-(

                0 0
                • Gatier  

                  No vidis, mozes byt rad! Vzdy pridem presne na minutu a len malokedy ho stihnem :-(

                  0 0
              • TinkTink  

                No tak to ses asi slabej cajicek :o))) – kdyz to dotahujes fakt fest, tak neni nouze o to, aby neco mohlo uletet…hlavne v hline to uz vubec neni problem…

                TO mate dobry, ze u vas uz litaj vlaky i autobusy…u nas jak rika padlista – porad jenom silnice… :o))) – ale je to zas v klidu – clovek muze dojit o minutu pozdej a stejne to stihne :o)))

                Kratka – nevim no…neznam…kaz­dopadne ty Avid vodici trubicky maj i skvelou koncovku na uchyceni toho gumovyho cumprdliku :o)))))

                0 0
                • MartinXC  

                  Akorát že ty nové mají tu gumku dost krátkou…

                  0 0
                  • Gatier  

                    Ach taaak! Teraz tomu rozumiem:-) Dobru ju maju, ani ju nemusis stahovat dole, ked odopinas brzdy.

                    0 0
                  • TinkTink  

                    He – tak tohodle sem si nevsim – ale 5tky ji maj 100%ni Taiwanskou :)…

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.