• gobike

    Ahoj, mam dotaz ohledne techto dvou brzd. pak, jestli se nejak vyrazne lisi ve funkcnosti, ci tvaru, nebo jestli je jen rozdil v nastaveni vzdalenosti paky u SD7? Dik vsem!

    0 0
    • Daf  

      To je neni nastaveni vzdalenosti paky, ale modulace brzdne sily. Priplatit si na SD7 se vyplati.

      0 0
    • Vojtas  

      kdybys je nasel nekde levne tak to sem napis ;) taky si na ne delam zalusk

      0 0
      • gobike  

        SD7?

        0 0
      • gobike  

        Nejhorsi je, ze me rodice v upgradu biku nepodporujou, zakazujou mne kupovat veci, tak to budu muset holt delat tajne:-/

        0 0
        • Vojtas  

          jj, SD7 tak to ses na tom este hur nez ja, me nasi koupili kolo pred dvouma rokama, nedaj mi na to nic, za rok do toho vrazim tak 2000 kacek, ale ze by me to zakazovali, to ne, akorat jim nerikam kdyz si koupim neco novyho, pac by to asi nepochopili, proc jako kupuju neco novyho kdyz tamto este funguje,apod. holt rodice tomu nerozumej a myslej ze jo ;) treba v lete tata koupil mati novy kolo, ale ma to este zavitovy hlavovy slozeni, zepta se me co si o tom myslim ale neda si poradit, mame to s nima tezky no :(

          0 0
          • gobike  

            chjo, ti rodice, taky si nenechaji vysvetlit, proc kupuju neco novyho, kdyz to stary funguje, nevim kdy to pochopi, ale asi nikdy. Nema cenu nad tim spekulovat, protoze se to stejne neobrati k lepsimu, ledaze by treba tatu chytlo kolo, ale to je takova pravdepodobnost, jako kdyby si poslanci snizili platy:-(

            0 0
            • Vojtas  

              presne jako u nas, jako pres kopirak :(

              0 0
              • gobike  

                no jo no, co nadelame, ale aspon jsem rad, ze nejsem sam, koho jeho rodice nepodporujou:-)

                0 0
                • Vojtas  

                  no vo tom vubec nepochybuj ze nejses sam, osobne znam nekolik lidi ktery na tom sou podobne, ale oni nemaj ani takovy kolo jako ja, respektive maj kolo jako je muj zimak :(

                  0 0
                  • gobike  

                    Jo no, akmos si ted nedavno koupil spd m520, protoze rodice mu slibili, ze dostane na Vanoce tretry a je to par dni, co mu rekli, ze ted stejne jezdit nebude, ze je zima, tak zadny nedostane, ze je vic uzitecnych veci, treba pyzamo:-D

                    0 0
                    • gobike  

                      akmos=kamos

                      0 0
                    • Vojtas  

                      to moc nepotesi no, o uzitecnosti pyzama bych se docela hadal, ale zas pyzamo je lepsi nez treba ponozky ;),

                      0 0
                      • rarášek1  

                        Já v tom děti podporuju. Vždycky ženu přesvědčím o užitečnosti nového komponentu nebo celého kola. I když pyžamo bych taky potřeboval. Ale vím, že pod stronkem budou pěkné věcičky na oře. Už se těším. Zítra vám to napíšu, co se ujěžilo pod jabloní.

                        0 0
                        • McBlacky  

                          na co pyžamo, musíš se víc v noci tulit :)

                          0 0
                          • rarášek1  

                            mrkni na foto. Bikeři v akci- nová kostra. Uvidíš jak se tulím:-)

                            0 0
                            • Myska  

                              že by spyder easton?

                              0 0
                              • rarášek1  

                                Ne jenom zonal. :-( Zase tak hodní na mne doma nejsou. Ale vánoční dárek od manželky je to dobrej. Hlavně když o tom nevíš. I velikost určila správně, barvu i polepy. Fakt príma překvapení. Tak čekám, čím to bude letos. Žeby nová kola? Snad.

                                0 0
        • jonti  

          Aj tak je to o jazdeni a nie o materialy. Podla mna je dost nestastne upgradovat bike najako vyrazne, vyjde to draho a nakoniec to nikdy nie je ono. Lepsie je tak kazde dva roky novy bike a stary este za nie taku zlu cenu predat.

          0 0
    • Vojtas  

      koukal sem ze uz ty paky mas, jak ses s nima spokojenej ? je hodne znat rozdil ?

      0 0
      • gobike  

        No jsou super, sehnal jsem je od neznameho typka za 500kc a jsou fakt lepsi… kolo brzdi lip!

        0 0
        • Vojtas  

          to je asi ten samej typek co je nabizel me, ale ja sem mel prachy na jiny dulezitejsi veci nez sou paky, tak ze sem je nevzal. a jak hodne bys rekl ze se to zlepsilo ?

          0 0
          • gobike  

            no tak to jeste nemuzu posoudit, moc jsem na tom jeste nejel, chtel jsem se vydat dneska ale asi po 200m sem se musel vratil, jinak bych asi umrzl, mno, tak zlepsilo, tak urcite se to zlepsilo, az zacnu poradne jezdit, tak ti napisu o kolik… A navic, vypadaji bezvadne:-) mimochodem se mrkni tady nahore do recenzi, tam o nich neco je, cus.

            0 0
      • Aiax  

        FR5 jsem nemel, ale SD7 jsou bezvadny, na trinnity je maji za celkem dobrou cenu (570,–): http://www.trinnity.cz/DetailPage.asp?…

        0 0
    • sis  

      trochu to tu zneuziju. nevite nekdo jak fungujou avid celisti se shimano pakama?nekde jsem cetl, ze kombinace neni moc vhodna, ale nejak mi unika proc. stare xt celisti maji vakl jako prase, ale paky jsou ok

      0 0
      • rarášek1  

        Naprosto normálně. Problém byl pouze mezi pákou na cantilévry a V brzdama a naopak.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.