• mastihuba

    pátek? apropo fčera proběhlo odpanění a docela to šlo :)

    0 0
    • RomanH  

      nemuzu :-(

      Jinak samo gratulace.

      0 0
    • Jaroslávek  

      Budeš létat jako drak.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Sežeň si k tomu pleteninový blatníky a bude to prima zimáček:-)

      Apropó, kolik koštovala ta rám. sada?

      0 0
      • mastihuba  

        rám, vidla, rodla a sedlovka 11,5

        0 0
        • Smazaný účet  

          Hmmm, to si člověk rozmyslí být vlastenec.

          Schválně jsem si narychlo naklikal v konfigurátoru Duratec Cult s Veloce a naskočilo tam něco přes 70:-)

          0 0
    • Polka  

      Jeste aby to neslo :) Patek mozna.

      0 0
    • pepek  

      Odpanění? Tzn, že sis oholil nohy?

      0 0
      • Excel  

        Neumíš číst? Vždyť níže to píše:.. rám, vidla, rodla a sedlovka…sedlo tam nikde nečtu. A tím 11,5, patrně v centimetrech, uvádí dodatečně změřenou délku penetrace odečtenou z rysek po tom odpanění.

        0 0
    • Jaroslávek  

      Tak v pátek mezi 14 – 15?

      0 0
      • pepek  

        Bych se dostavil taky, ale později. Asi to bude sněhovo-ledová loterie

        0 0
        • Jaroslávek  

          V pá ráno budeme moudřejší.

          0 0
          • pepek  

            Bude asi trochu fókat

            0 0
            • Jaroslávek  

              To teď furt.

              0 0
              • Paja  

                Hola, na horach naaadherne chumeli ;-)

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Takže vás to ještě neodfouklo, ty holo.

                  0 0
                • Jaroslávek  

                  P.S. Kdy se vlastně vracíš ?

                  0 0
                • Motyll  

                  Taky máme 10 cm.

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Je to možné toto ?

                    0 0
                  • Paja  

                    Javorniky od rana tak 50…

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Aby jsi se od tama vůbec dostal.-)

                      0 0
                      • mastihuba  

                        abychom se my dnes dostali hore. :)

                        0 0
                        • Motyll  

                          Včera odpoledne začalo pršet, takže večer z toho byla bíla srač**-kaše. Přes noc to zmrzlo na beton. Ráno lehce padalo. Jinak sníh začíná až od Březiny.

                          Doufám, že se zdržíte. Dorazím kolem 9. Pokud bude pršet, tak dříve.

                          0 0
                          • mastihuba  

                            uvidime, ale asi těžko, limit na letošek snižuju na polovinu. :)

                            0 0
                            • Polka  

                              Jako 6 piv jo? No tak to o sedmi nebudes mit co pit :-D

                              0 0
                              • mastihuba  

                                do peněženky 120 a dom :) doba je zlá. :(

                                0 0
                                • Polka  

                                  Pamatuju si, ze driv to bevalo tak 130, 150. Vcil to neklesa pod 200 :)

                                  0 0
                                  • Jaroslávek  

                                    Viděl jsi jak mi to včera vyšlo.-) P.S. Ten blatníček pokud jsem ve tmě viděl dobře, je grandiózní záležitost.-)

                                    0 0
                                    • mastihuba  

                                      nj mně to zas nevyšlo, nesmim chodit tak často pro dřevo. :D

                                      0 0
                                      • Polka  

                                        S tema odjezdama se musi neco udelat. Zas o pulnoci. Ale jelo se krasne. Az na Hadek – vsude jinde sucho bez ledu, jenom tam, sem se 2× pekne vymazl na 100 metrech.

                                        0 0
                                    • Polka  

                                      Blatnicek uz neni. Vcera sem ho cestou zpet musel urvat bo nevydrzel napor v terenu :)

                                      0 0
                                      • Jaroslávek  

                                        A safra. Ad odjezdy: prostě se nechat nekompromisně Laďem vykopnout, ale ten z jasných důvodů neudělá.-) Ještě mě napadá zkusit použít známou, populární hlášku „už mě to nenoste, já nemám peníze“-))

                                        0 0
                      • Paja  

                        Dnes se to sypalo dal, ikdyz uz min intenzivne, takze celkem pocitam 60+ novyho snehu…cesta je ale jakestakes prohrnuta, akorat budem muset vykopat auta, jsou z nich bily kopecky;D

                        0 0
                        • JSt  

                          to mate prestrikani… :-))

                          0 0
                          • Paja  

                            ?

                            0 0
                            • JSt  

                              kolega odhazoval snih z auta hrablem na snih a trosku poladil lak na coz prisel az pri finalnim odmetani smetakem, takze cela kastla :-))

                              0 0
                              • Paja  

                                Kamaradi tady taky vzpominali, ze pred lety v Alpach bylo tolik snehu, ze auta podel cest nebylo prakticky vubec videt, takze obcas melo nektery pocuchanou kastlu od frezy…

                                0 0
    • pepek  

      Už nám zcivilizovali i to schodiště na Macoše. Te%ď už je to kinderleicht :-(

      Opět se tam našlo opuštěný kolo, bicyglista asi zase stylově skočil dolů.

      0 0
      • Paja  

        Jeste aby nebylo s tema navysenejma zdvihama…;)…akorat to samponsky sedlo ted budes muset vymenit…

        0 0
      • Jaroslávek  

        Pája má pravdu.

        0 0
        • pepek  

          To tedy nemá: jednak za jízdy barevný nesoulad není vidět a druhák je to první sedlo za pět let, na kterým mně nebolí zadinka.

          0 0
          • Jaroslávek  

            No jo, ale když to někdě postavíš, tak se k tomu raději nehlas. A na Buku to zaparkuj u plotu u toho dřeva.

            0 0
    • RomanH  

      Plesová sezona :-)

      0 0
    • Bauvi  

      Ahoj, tohle jsem psal v jiným příspěvku:

      "Žiju v Brně a sháním někoho (jednotlivce, či skupinu) ke komu bych se mohl připojit na vyjížďky po okolí a získal tak větší motivaci jezdit :). Jezdím tak 1500 km ročně, ale samotného mě to už nebaví. Mám čas většinou o víkendech, ale v týdnu někdy také.

      Ideální trasa je tak 50 – 80 km. Nejsem chrt, rád si sjedu něco tvrdšího, ale po silnici se taky dokážu pohybovat a jezdím na Meridě Transmission."

      Můžu se k vám někdy přidat:)?

      B.

      0 0
    • Jaroslávek  

      Tento týden navrhuji st.

      0 0
      • Bauvi  

        jsem pro, Musa se hlásil, že taky :)

        0 0
        • MUSA  

          ano, s dovolením se přihlásím a nebudu se cpát ražničím, v kolik odkud a kam?

          0 0
      • katuli  

        ja bych taky jela

        0 0
      • Paja  

        Pokud to nebude tamkdeseporadprasi tak asi leda po silnici, ne?

        0 0
        • pepek  

          Ta podmínka (ne) je tam myslím přebytečná. Na silnici je zima. Navíc tam mám nyní nově dvě zkratky, snižující množství asfaltu už tentokrát na úplně a zcela mizivé minimum.

          0 0
          • Paja  

            Ma to 2 minus

            • nevim jak tam dostanes tohocojsesjehou­plnenejvicnej­lepsikamarad
            • u Vesla je taky zima
            0 0
        • mastihuba  

          všechnyvrstev­nicevodpozořic­nabukjsousjíz­dnýsuchounohou­. :D

          0 0
      • jonys  

        No, teoreticky pokud bude jakž takž, tak si můžu vzít kolo do práce a ve 3 vyrazit…ale trasu nutno volit obezřetně, schne to pomalu, hodně pomalu.

        0 0
        • pepek  

          totok má prostě jen jedno rozumné řešení. . . .

          0 0
          • Karaya  

            Takže se teda pojede na silnici?

            0 0
            • pepek  

              No zrovna Ty jsi, soudruhu, Holedná-trail eště celý nikdy neprojel – viz. známý incident s hrubě zanedbanou přípravou na akci.

              0 0
              • jonys  

                A co naučná a okolí a pak gulášek v Bílovicách?

                0 0
                • Smazaný účet  

                  jedině, kdyby byl zabíjačkovej:-)

                  0 0
                • MUSA  

                  dobrá výzva, cibulu taky dávaj?

                  0 0
                • pepek  

                  Jonysu, tak dobrý nápad jsem ani nečekal: to bylo furt Hořice, Šmelc, Javůrek . . . a jiné voleje. Toto ofšem je perla. Navrhuji po naučné lupnout eště Jst trailík za myší dírou, žlutý sjezdík do Adamova (pokud bude bláto, tak až do Vranova a pak ten druhý žlutý). Jediný problém vidím v tom, že ten dobrý gulášek a kvasnicový Svijany nedávají na stejným místě .

                  0 0
                  • Bauvi  

                    V kolik je cca odjezd?

                    0 0
                    • pepek  

                      Jako obvykle, závazný termín a místo odjezdu se stanoví předběžně asi 10 minut před, případně po odjezdu.

                      0 0
                      • Bauvi  

                        Co třeba v deset ráno :)?

                        0 0
                        • MUSA  

                          neblbni, není víkend, tady dost lidí maká, mě je středa celkem fuk, mám volno

                          0 0
                          • Bauvi  

                            Ok, ale myslíš ,že je šance bejt do půl sedmý večer zpátky? Znáš to, večerníček…

                            0 0
                            • Polka  

                              Tak na to zapomen. Naposled sem sel spat ve 2:15.

                              0 0
                              • Bauvi  

                                Tak to se asi tý středy nebudu moct zúčastnit, protože mám od sedmi španělštinu. Jinak můžu celej zbytek týdne, takže maximálně, kdyby vám v tu středu hodně nepřálo počasí a chtěli byste místo toho ve zbytku tejdne… Jinak holt někdy příště.

                                0 0
                                • Polka  

                                  Ja jsem psal pouze za sebe. Stejne jsem na tom s casem uplne jinak jak ostatni soudruzi, takze se spis zamer na ne ;-)

                                  0 0
                  • Paja  

                    Naucna ted bude jedno velky blato…

                    0 0
                  • jonys  

                    Šel jsem letos do sebe :-)

                    Bláto bude tutově, chce to volit ty cestičky, co jsou zapadaný listím. A jezdit je pokud možno dolů, páč nahoru je ten měkký podklad dřina jak prase…

                    0 0
                  • Jaroslávek  

                    Tak v podstatě úkol splněn, ař na drobnost, že jsem vynechal Naučnou, JSt trailik,žlutý sjezdík do Adamova a ještě pár zanedbatelných drobností včetně guláše z důvodu zavřené gulášovny.-)

                    0 0
              • Karaya  

                Mám hned několik silničních okruhů, na kterých si pravděpodobně jakživá nebyl.

                Ty teď pojedeš místo do blata na silnic a já s tebou za sucha pojedu na Holydnou, co ty na to?

                0 0
                • pepek  

                  Na Holydný je furt sucho (A silnicu mám projetou-autem)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Atacama – od 3:30 min. Dakar

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      LOL

                      0 0
                    • pepek  

                      Pěkně se tam zajebal. Ovšem organizátoři-frantíci nezklamali a patrioticky mu to anulovali, aby mohl opět vyhrát žabožrout.

                      Jinak silně mi to připomnělo jednoho nejmenovaného soudruha kdysi pod nejetelným korytem :-) To bylo tak pjekný, soudruzi!

                      0 0
      • RomanH  

        Snad mi to vyjde.

        0 0
      • Pumsc  

        chjo,co to máte za práce?já dělám do 5:(

        0 0
    • MUSA  

      Kdo chce, tak středa 11.1.2012 ve 14,25 (čekáme 10minut) na mostě u Vojensky nemocnice. Směr Klajda, Bílovice, vod tama asi někam na severozápad … mapu beru a světla povinná

      0 0
      • MUSA  

        nebo na Buk?

        0 0
      • Excel  

        14:25 si budu mišat kafe v hokně ;-/

        0 0
        • MUSA  

          to si dávám teď po práci

          0 0
          • Excel  

            tak někdo má stabilní pracovní dobu 7–17 nebo 8–17, narozdíl od tebe, kterej někdy dře deset dní v kuse od rána do půlnoci :-) a pak si udělá, volno..nicméně hlavně si to dnes užijte kuci ;-)

            0 0
      • jonys  

        Hmm, tak pokud si nedáte štatltrail a nebudete v 15.00 na Jarošce, tak beze mě, musím dnes sedět v práci do tří…

        0 0
        • MUSA  

          ok, tak kam přesně na 15tou máme dorazit?

          0 0
          • jonys  

            Tak třeba ke gymplu na Jarošce. A kam teda pojedem? To už by odsud bylo lepší vletět do Wilsoňáku a nějak směr Holedná, co Josef?

            0 0
            • Excel  

              tam by bylo ideální vletět přímo ke Kulisákovi, ne?

              0 0
            • MUSA  

              tak se domluvíme u gymplu, Josef dnes asi ne, nevychází mu to

              0 0
      • MUSA  

        start posunut na 15,00

        0 0
    • Karaya  

      Tak jak teda zítra? Holedná, naučná, nebo Buk?

      btw jak to vypadá na Buku se sněhem? Nezůstalo tam třeba něco?

      0 0
      • Excel  

        včera sem jel z Račic nahoru a zahnul jsem na cyklo směr Kalec (přímo na Buku jsem nebyl) cesta měla jen místy trochu sněhu na středu asfaltu jinak bez sněhu, takže v terénu v lese asi něco bude ale nic zásadního

        0 0
      • jonys  

        Taky by mě odpovědi na něktré tvé otázky zajímaly. Já bych se nebál ničeho krom zdrcujícho tempa po svátcích formou nabitých soudruhů, zejména těch, co jim Ježíšek nadělil nová kola…

        0 0
    • Jaroslávek  

      Takže když vyloučím soudruhy co vyráží i na mě příliš brzy, ptám se soudruhů co jsou schopni vyrazit rozumně, t.j. 15:45–16:oo kde ? Anebo lépe abych nechal vyniknout hrdinské skutky potřebnějším, v kolik a v jaké cílovce je předpoklad, že je naleznu ? Dám si totiž pro sebe nějaký „superoil“ a budu spokojen. P.S. A nepřemlouvej­te mě.-)

      0 0
      • Paja  

        Ja, pokud to stihnu, tak do zadnych sracek nejedu. Bud nekudy po asfaltu na Buk nebo pokud by se jelo, tak na Holydnou (coz asi ne, jestli se pepek nechysta jet…).

        0 0
      • jonys  

        Cílovka asi někdy v těch Bílovicách. Nebo jinde :-)

        Já ti pak brnknu, jestli neutopím telefon v bahně.

        0 0
      • obda  

        Já k naleznutí na kole nebudu, moc práce (nevím proč, ale všehcno má být hotový do 12.1.) a navíc středa :(

        0 0
      • mastihuba  

        ja su v pi… :(

        0 0
    • Bauvi  

      Tak jak jste pojezdili nakonec? Já vyjížděl už kolem 12, Mariánské údolí, Křtiny, Adamov, Brno, zmrlý jak hovno na ledu :)

      0 0
    • mastihuba  

      neválí se někomu doma funkční DVD recorder? bych jej potřeboval tak na víkend pučit. V pořádku zase vrátím.

      0 0
      • Polka  

        Uz sem myslel, ze ti helfnu, ale mam doma dva…DVD „pouze prehravace“.

        0 0
        • mastihuba  

          tak ty mám taky :)

          0 0
        • mastihuba  

          nebo dyby tě napadlo jak jinak přetáhnout videokazety na plech…

          0 0
          • hony007  

            Propojit s komplem.

            0 0
            • mastihuba  

              jakejma kabelama to de propojit, když mám starej videopřehrávač na kterym je jen skart?

              0 0
              • hony007  

                To přesně nevim, ale tady jsou nějaké obrázky. Obda bude vědět víc ;-)

                0 0
                • Excel  

                  to je jak Kubiceho zpráva, pěkně vyčerněné, sis dál práci, ale je to házení perel sviním ;-)

                  0 0
                  • hony007  

                    Tak obda mu to může ukázat klidně přímo, ale já prostě na veřejný server nehodím os. údaje a fotky lidí, kteří o tom netuší.

                    0 0
                • obda  

                  Co já s tím mám společného? Jinak ta Exikova krabička je to správné řešení, pokud máš S-VIDEO vstup na komplu (žlutý cinch).

                  0 0
                  • JSt  

                    s-video je takovy ten kulaty ctyr nebo kolik kolik :-). cinch je cinch ;-).

                    0 0
                    • obda  

                      Sem to domotal :( Samozřejmě máš pravdu, žlutý cinch je analogový „composite video“ signal. S-video je v základu čtyřkolík. Nahrávat do komplu se dá přes oboje, pokud tam je (typicky na TV kartě – http://www.alfacomp.cz/php/image.php…). Já jsem kdysi něco přetahoval do komplu právě přes TV kartu, a jedna se mi doma nevyužitá válí. Kouknu se, co má za vstupy. (Pokud si pamatuju, tak jak analog, tak S-video).

                      0 0
                  • hony007  

                    Že budeš znát ty lidi, takže se jich můžeš zeptat na podrobnosti.

                    0 0
              • JSt  

                pokavad mas enem skart a pocal bez analniho videovstupu, tak to muzes leda skartovat :-).

                nabizi se pouzit tu picovinu, co odkazal exik spolu s videokamerou jako meziclanek. z kamery to pak pre fajrwajr do pocalu uz nejak dostanes.

                …nebo teda ten rekorder usetri spousty casu :-D

                0 0
                • Smazaný účet  

                  tak tak, jakýkoli propojování s následnou editací v PC bude náročný (hlavně časově), oproti „jednomu“ stisku na recorderu…

                  0 0
          • mr.nikdo  

            Hod to do nejake firmy. Budes to mit bez prace a mozna by tam mohl byt lepsi prevod…

            Ale mam pocit, ze je to dost mastne…

            0 0
          • Excel  

            pusť to video do televize, na štokrle před ní postav digitální videokameru nebo foťák a nahraj si to ;-)

            0 0
      • MUSA  

        mám na chalupě kombo philips, tak jestli Ti to stačí mít v sobotu večer v Brně , tak na tejden to můžeš mít

        0 0
    • Bauvi  

      Víkend?

      0 0
      • Polka  

        Jeste ne, dneska je patek.

        0 0
        • mastihuba  

          správně dneska je pátek a já už týden nebyl nahoře, takže ve třištvrtě na dvanáct to tady v továrně bude vypadat jak v simpsnech, zůstanou puštěný stroje, rozglábený dveře a povalim dom se chystat na výjezd.

          0 0
          • Polka  

            No…mozna se potkame, podle toho jak dopadne domluva se Slatinakama. I kdyz ty patky…tam nahore byvaj dlouhyyy :)

            0 0
          • jonys  

            Simpsny neznám, ale dobře za všechny kolegy kamufloval práci Fantozzi…

            0 0
      • MUSA  

        jj, víkend je už tady

        0 0
    • jonys  

      Přátelé, nejel by někdo v nedělu zaběžkovat na Vysočinu?

      0 0
      • MUSA  

        pokud to ženě zdravotní stav dovolí, tak jedeme v nedělu a jsou v autě ještě dvě místa, a pokud ne, tak s dcerkou do Olešnice, jestli se to uskuteční, tak Ti zavolám

        0 0
      • Martula  

        Tam není tolik sněhu, ni? Já jedu asi do Jeseníků na běžkule. . .

        0 0
        • jonys  

          http://www.lyzovani.nmnm.cz/

          Má připadnout, ale bijou se v prsa, že maj protaženo 30km…Dopo něco pojezdit, pak mrknout na biatlon a dom. No jinak bych asi taky jel do Jesu. Kam míříš konkrétně?

          0 0
          • Martula  

            Poslední zimy mi přijde, že to v NMnM dost flákají.. Podle webkamer nic moc, kamarád musel zrušit v Hlinsku závody.

            Do Jeseníků ještě nevím kam přesně, buď klasika z Červenohorského nahoru, pak něco nakroužit pod Pradědem.. Ale jsem závislá na kamarádovi s přítelkyní pokud se rozhodnou jet :)

            Nebo něco kolem Skřítka :)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Kamarád – přítelkyně + … todle nemůže dlouho fungovat.-)

              0 0
              • Martula  

                On i ona jsou moc dobří přátelé :) Tak. (abych to uvedla na správnou rovinu)

                0 0
                • Jaroslávek  

                  A jak si vlastně vedeš ?

                  0 0
                  • Martula  

                    Bylo období na bobek, tak se z toho vyhrabávám. ..

                    Dneska úspěšně řidičák z krku :) a snad bude už jen zase líp a líp :)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Tak blahopřeju, mám Pelikána za rohem a nemohu se k tomu furt dokopat…

                      0 0
                      • Martula  

                        Já kutila u Pelikána ze Tvarožné :) v Brně s ním nemám zkušenost, ale od kámošky prý „nicht moc“.

                        0 0
                        • pepek  

                          Ajta. Blondýna s řidičákem z Tvarglu a eště špatně vidí-to je smrtící kombinace :-)

                          0 0
                    • Paja  

                      Toz gratulovanec, dceeerko ;)

                      0 0
                      • Martula  

                        Tož děkovanec, táťko :)

                        0 0
                        • Paja  

                          Toz na kole jsme Te u krbu dlouho nevideli, tak ted uz muzes dojet “na Frantu“, sportofci stejne alkohol nepijou;)

                          0 0
                          • Jaroslávek  

                            Napadlo mě, že bych coby slabší jedinec mohl mít odvoz, ale ještě by mě to v tom autě svádělo, že?

                            0 0
                    • RomanH  

                      Ty jo, zakon Ti dal ruky 3,5 tunovou zbran :-D

                      0 0
                      • pepek  

                        Co? Ona má cečko? Tak to je konec :-(

                        0 0
                      • mastihuba  

                        ste zlí lidé. :) taky sme nejak začínali. Hlavně když se nebude učit jezdit stylem jako Pepino nebo Ari Vatanen. Ten řikal že tak dlouho snižoval rychlost až se konečně vlezl na silnic. :D

                        0 0
                        • pepek  

                          Nic takovýho jsem neřekl, to jsou zlá slovíčka a větičky. Člověk ho jednou sveze a totok má pak za ochotu. (A to jsem ho musel eště vyložit na Buku až za dřevem ,aby ho nikdo neviděl a neměl ostudu. Vatanen-to je ten poslanec?

                          0 0
                        • RomanH  

                          Jak zli, naopak, prave ze jsem chvalil, ze zakon dal Martuli takovou duveru. A navic, cim vice zen ma ridicak, tim vice to muzou muzove na zabave roztocit :-)

                          Nahodou, ja mam s ridickama docela dobre zkusenosti – nekdy si sice nejsem jisty, ze mi tam z vedlejsi nevleti, ale vetsinou tyhle, co nevi, jedou rozumnou rychlosti, tak se to da ubrzdit. No a pokud jedu na kole, tak me objizdi velkym obloukem a nehrnou se mi za kazdou cenu kolem riditek, kdyz jede v protismeru auto.

                          0 0
                      • Martula  

                        Kuji :)

                        0 0
          • jonys  

            Teď koukám na TV že připadává asi 20cm/10min :-)

            0 0
            • Martula  

              Taky jsem koukala :) ale myslím, že to nestačí :) Zítra jedu směr Skřítek :)

              0 0
      • Excel  

        běžky sou vo hovně

        0 0
    • mastihuba  

      Tak jak? út nebo středa?

      0 0
      • Excel  

        já bych mohl zmrznout v to út :-)

        0 0
      • Jaroslávek  

        Út sedí.

        0 0
      • Bauvi  

        úterý taky sedí, pokud se mohu přidat

        0 0
      • Jaroslávek  

        Ráno moudřejší večera.

        0 0
      • Jaroslávek  

        Nuže ?

        0 0
        • Excel  

          já tam jedu z buzerantowa, jen nevím jak vypadá situace nahoře, jestli to vezmu terénem přes olšany po modrý a nebo budu muset asfalt přes nemomrdy a račice. Hřebíky nasadit mi přijde předčasné.

          0 0
          • Jaroslávek  

            Zítra nemůžeš ?

            0 0
            • Excel  

              ve středu nemožu, kašlu na vás, jedu dnes, ale možná ne na Buk ;-)

              0 0
              • Jaroslávek  

                Po zralé úvaze úměrné věku překládám základnu na zítřek.

                0 0
                • mastihuba  

                  takový svinění tě přece nemuže zastavit :)

                  0 0
                • obda  

                  S váma je to fakt domluva … Nejdříve jeden jestli úterý nebo středa, další potvrdí úterý, další že ve středu nemůže a pak další dva že úterý teda jo, tak si doma výjimečně domluvím úterý. No v úterý včechno jinak – jeden nejede pro jistotu vůbec, druhej to vodloží na středu a třetí sice jede, ale možná ne na Buk :(

                  0 0
                  • pepek  

                    vědce nemůže stochastický průběh překvapit

                    0 0
                  • Excel  

                    kdybys napsal že pojedeš na buk tak bych tam dojel, takhle ale nevím ;-)

                    0 0
                  • Excel  

                    Chtěl bych ale poznamenat, že to všechno začal František, já si jen zvolil to úterý a pak se na to Franta úplně vysral. Nejdřív naslibujou a pak hovno. To by člověk blil, Milane.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      aby ses neposral. :)

                      0 0
                      • JSt  

                        ale ma pravdu, je to dohledatelny :-D

                        0 0
                        • mastihuba  

                          nj všecko je najednou jinak no :) mám si nechat napsat omluvenku od maminky nebo co?

                          0 0
                          • JSt  

                            mne je to jedno. ja z brna nevyjizdim, ze ;-)

                            0 0
                          • Polka  

                            Staci kdyz sem pak hodis nejake rakouske resume ve stylu:

                            20 x pivo

                            20 x zelena

                            z ten zbytek :)

                            0 0
                            • mastihuba  

                              kdoví jestli neco na mne leze a do soboty se toho musim zbavit. Vypocení na kole nehodlám ryskovat. :)

                              0 0
                              • Polka  

                                No tak rysku si klidne u toho poceni v posteli muzes narysovat, ale neriskoval bych :-P

                                0 0
                              • Jaroslávek  

                                Ty jsi fakt nesmrtelnej, dokážeš mě pobavit často i holou větou.-)

                                0 0
                                • mastihuba  

                                  nj eště že tady máme ty červený podtržítka dyž to člověk napiše špatně. :(

                                  0 0
                    • Excel  

                      Tak včera start 17:30 z Buzerantowitz. Vůni žump, hoven a kuřinců jsem rychle nechal za sebou. No rychle, pěkně fučelo přímo na ksicht tak to zas tak rychlý nebylo. Vyplazil jsem se na Turmalet a sjel do Dražovic, kde je to spíš o hnoji než vo hovnech. Na spojce na Komořany mi to vyfičelo zbytek mozku a já se rozhodl pro cyklostezku na Habrovany a pak tu MTZ na Buk.

                      Habrovanský pole se jevilo suše a až na to drncání a vichr do huby to šlo. V půlce, jak taky ***** jinak, začalo bahno, no vracet jsem se už nechtěl tak jsem to nějak doryl až na asfalt. Předešlé potíže, mě trochu znechutili, nebavilo mě to a zatím to stálo za vyližprdel. Při stoupání k farmě se začaly ukazovat náznaky sněhu a při vjezdu do Olšan jako mávnutím proutku sníh.

                      To mi zvedlo náladu a odpojil jsem se na tu MTZ. Hoši, to byla paráda 2–4 cm panenského sněhu, mráz, noční les a klid, zkrátka dýchla na mě ta pravá zima, blbá nálada byla hned v prdeli a já si to začal užívat. Shodil jsem proto z velké pily na kašpara, abych si to jednak vychutnal a druhak to bylo i bezpečnostní opatření aby to listí pode mnou při tak malé výšce sněhové pokrývky nevzplanulo. No zkrátka na Tři Javory to byly takové Tři oříšky pro Popelku, jestli mi teda rozumíte.

                      Na rozcestí, patrně pod vlivem endorfínu jsem pokračoval dál po modrý, protože tu nebyl Franta, kterej by mi řekl, nebuď ******, je to tam rozjebaný. Bylo, ***** a jak. Celá část lesa je jedna ********** dráha od lesního harvestora. Po dvou lehnutích je nálada v hajzlu. Při snaze držet nějakou stopu a udržet se na dvou kolech jsem sjel z modré, nevím kde, a dál pokračoval jen ve stopách tanku. Asi dvakrát mě napadlo to otočit, ale mé druhé já mi poradilo (chi chi chi), že se to dole musí spojit s asfaltkou. Ještě jsem minul žlutej zaparkovanej lesobagr mezi stromy, ukodrcal dalších 400 m, spadnul, a pásy skončily nad nějakým prudkým svahem někam dolů kam baterka nedohlédla.

                      Traktor tu patrně zvlétnul a přeletěl do jiné části lesa tvořit další stopy. Řekl jsem si co teď, kosa, zmrzlej z drkocání, nálada zase v piči. Mozek vyslal signál volej 112 zmrzneš tady, ale to byla, přiznávám, jen taková zkouška sirén. Díky bohu za ten sníh, že jsem mohl sledovat svoji stopu, jinak bych tam po tom taknkodromu bloudil doteď. Takže jsem to otočil a pěšky šel zpátky.

                      Jak jsem tak vyčerpanej a nasranej klopýtal nahoru v tom zmrzlým oraništi od kol a pásů, kdy mlžnou tmu prořezávaly jen světla z mé hedlampy a z rodel a občas i můj zoufalý výkřik když jsem s sebou jebnul vo zem, tak mi to tam už nepřipadalo jak někde ve zkurveným, zamrzlým, rozmrdaným lese, ale spíš jako na nějaké zkurvené, zmrzlé, rozmrdané a hlavně nepřátelské planetě. Taky že jo. Zase jsem míjel ten žlutej lesní bag…, ne *****, to nebyl bagr, to byl ten žlutej nakladač z Vetřelců. tyčil se nade mnou zamrzlej, pošramocenej, vyřazenej z boje, stejně jako já. Doplahočil jsem se zpátky na Tři Javory. S výkřikem " ***** buk!" a „Jedu do ***** ztadyma!“ Jsem to zfičel do Olšan a dál po asfaltu směr Rousínov. Za Olšanama po sněhu ani památky. Rousínov – Komořany – hnůj s hovnama – žumpy s hovnama jsem o půl deváté dorazil až před bránu mého drahého podniku. To zas bylo něco.

                      0 0
                      • obda  

                        Já to říkám furt – co příspěvek, to perla :)

                        0 0
                      • mastihuba  

                        ja ti rozumim :) ale jinak dyž jedeš vod javoru po modre tak jak skončí ta široká cesta u kamené boudy, tak je potřeba to narvat šikmo doprava a pak ještě jednou šikmo doprava. To tě svede dolu k potoku, kolem kterýho tě to vykopne v údolí říčky. No a vo cud už po meridě nahoru, tama jak jsi jel se mnou v létě.

                        0 0
                      • Polka  

                        Takovou povidku kazde rano by to chtelo. U nas je to uz tradice, jakmile je „povidka Excel“, zvonim zvony, svolavam rodinu a predcitam :)

                        0 0
                      • Jaroslávek  

                        Nezklamal jsi, pionýre !-)

                        0 0
                      • JSt  

                        Takže jsem to otočil a pěšky šel zpátky.

                        tohle vidim uplne zive pred sebou, mels tu zlutou vesticku? :-))

                        0 0
                      • RomanH  

                        Moloděc :-)

                        0 0
                      • Paja  

                        ;D myslim, ze ty tvoje hlasky zacnu sbirat, jak onehda romanovy povidky…

                        0 0
                      • pepek  

                        Neměls na to mentálně?

                        0 0
                      • Krutor  

                        Excel: kua chlape, málem sem si ucvrkl do textilu, slzy tečou a bránice bolí :-):-)

                        1*

                        0 0
                      • jonys  

                        Exiku, mě by zajímaly 2 věci.

                        1. Proč nepíšeš do povídek
                        2. Výrazy tvých spoluúderníků z Buzerantovic, kteří si jdou po hokně

                        v klídku do konzumu na vlašáček, zapíchaj si s prodavačkama, pustí si bednu, vysajou pár lahváčů a jdou spat, když tě vidí vyjíždět do těch sraček a zbědovanýho se vracet zpátky…

                        0 0
                        • Excel  
                          1. páč to není povídka, ale posttraumatická zpověď
                          2. no přede mnou mluvěj něco vo tom, že jsem trošku blázen. Tudíž mezi

                          sebou asi takhle „Ta pí/píp/ zaku/píp/ zas jede do pí/píp/. Ať tam někde v lese zmrzne, ******** olampičkovanej.“

                          0 0
                          • jonys  

                            No podle mě na to lákaj ty baby: „Maruno, přijď se večer podívat, jak se ten pí(píp) bude zase večer vracet, to bude bžunda!“

                            0 0
                      • MUSA  

                        kam se hrabe Lojza Jirásek :)

                        0 0
                  • Polka  

                    To sou svine co? :)

                    0 0
        • mastihuba  

          nuže beze mne. v sobotu jedu do rakous a člověk nejak nemože zvládnout všecko.

          0 0
    • Paja  

      Mame s Maňasem sraz 16:30 ve Slatine u kostela, tak kdyby se chtel nekdo pripojit, pojedem nekudy, kde z nas nebudou blatolaci…

      0 0
      • Karaya  

        Chtěl jsem za váma na silničce vyrazit na Buk, ale pár slidů na stezce za Obřanama mě přesvědčilo abych to radši stočil na jih, dokud je čas :-)

        0 0
        • Motyll  

          To jsi udělal dobře. Silnice na Buku byla večer jak sklínka. Jsem si myslel, že mi nefungují brzdy, když jsem chtěl přibrzdit a zatočit do naší „ulice“ a pokračoval jsem rovně beze změny rychlosti…

          0 0
        • Jaroslávek  

          Jeli jsme tama při návratofce a byly tam místa na nějaký držkopád.

          0 0
    • Smazaný účet  

      včerejší Rovnost: Do kopce pomohou cyklovleky :-)))

      0 0
      • Jaroslávek  

        Věru zábavné.

        0 0
      • RomanH  

        To snad ne :-)

        0 0
      • Martula  

        To snad ne! Na takové ptákoviny, aby si lidi „vozili zadky“, to peníze jsou. Jen ať ten poslední kopec pěkně vyšlapou sami svou vlastní vůlí (když se kousnout, dá jim to mnohem víc, než zpohodlnět.

        A vůbec nejsme tu na Úsuší nebo v Alpách :D

        :D

        0 0
      • Paja  

        Ty drzaky na predek autobusu maji tusim nekde v Emerice, ale chtel bych videt toho cvoka, kterej by si tam kolo, vzhledem k oblibene kratochvili brnenskych dopravaku nabourat kazdyho kdo se priplete do cesty, dal v Brne;)

        0 0
      • Polka  

        To sou kokoti.

        0 0
      • Motyll  

        Nějak si to nedovedu představit, to nakládání kol přeci jenom zabere čas. Než naloží na St Osadě vlek, vyjedu na Klajdu na kole.

        0 0
      • JSt  

        vono by uplne stacilo sroubnout busum a salinam nabok elegantni madylka z nerezu. stara salka ma dobry blinkry, ale ty novy nejsou moc user friendly :-)).

        0 0
      • Aspean  

        Bydlím na Vinohradech a je pravda, že je to docela otrava vracet se pořád domů do kopce když už je člověk unavenej z projíždky, ale příde mi, že to ktomu prostě patří.

        Nicméně kolo sem v životě MHDčkem nepřepravoval a připadal bych si i docela blbě.

        Odtoho to kolo mám abych se projel a už je na mě abych se stím vypořádal a ne se vozil v buse.

        0 0
        • Polka  

          Se obcas vrat z Klajdy ;-)

          0 0
          • Aspean  

            jj. Záleží kudy plánuju vyjíždku, ale ať jedu kamkoli, tak se nevyhnu buď škrábání se na Klajdu, nebo pak třeba z Maloměřic na Vinohrady, ale jak říkám, to ktomu prostě patří.

            0 0
    • jonys  

      Co víkend? Právě jsem dostal příslib od fixed gear gurua že by oprášil MTB aby ho mohl někde v okolí Brna ******. Takže so nebo ne, podle toho, kdy bude horší počasí. Kdo se přidá a vymyslí trasu?

      0 0
      • pepek  

        Tak to je skandál. Tebe láká do terénu? Mně psal, ať s ním jdu na ROTOPED! Nechápu, čím jsem si totok zasloužil :-(

        0 0
        • jonys  

          No kdyby na rotoped. To ti podal aby zvýšil šance na tvou účast. Válce to jsou. Příští čt s ním jdu :-)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Tak pokud ti je nedá doprostřed křižovatky u Muzejky …

            0 0
          • RomanH  

            Ja bych v ten ctvrtek taky sel. Doktor mi vcera volal a chtel jit na pivo, tak bych to spojil. Podle pocasi si pak bud vezmu silnicku, nebo se budu jen divat.

            To Jirik : V kolik hodin ve ktere hospode ?

            0 0
        • RomanH  

          Tebe taky ? Promiskuita jeden :-D

          BTW : Dnes nebo v pondeli mi dorazi postou valce.

          0 0
          • mastihuba  

            to je moc :D apropo mne na ty válce lákal taky :D

            0 0
            • Excel  

              je to děvka, mně na ně lákal před měsícem, pozor na něj

              0 0
              • JSt  

                hazeni perel svinim. stejne byste to nikdo nedali v plnych kulich az do ctyrech do rana :-D

                0 0
                • pepek  

                  To ne, pojicajti by tentokrát byli rozhodnější.

                  0 0
                  • JSt  

                    je pravda, ze za ujizdejicim kolegou tentokrat vyrazili se vsi rozhodnosti a malem nas na chodniku smetli, ovsem vse resili tradicne preventivni domluvou :-P

                    0 0
                • RomanH  

                  tak mam za sebou prvnich 5 minut na valcich. Nastupuju pres schodek, letmo se jistim z druhe strany dvesma garaze, jezdim v bikovych spd. Zitra budu na behnach, ale v nedeli to natrenuju snad bez opory a casem treba odbouram i ten schodek. Zatim mi ty valce prijdou strasne uzke.

                  0 0
                  • Paja  

                    Ty chrte! To je upadek…ted uz jen zbejva aby sis zacal holit nohy ;P

                    0 0
                    • RomanH  

                      Ale houby. Potreboval jsem vyvolat snih a zimu. Kdykoli jsem si koupil neco na lyze, zima se nekonala. Kdyz ted bylo porad blativo, teplo a bez snehu, rikal jsem si, ze to zkusim na tech valcich. No a vidis, zima je tu.

                      To Pepek a Splinta : tisice dekovnych dopisu ;-)

                      0 0
                      • mastihuba  

                        to no a? nemělo byt na tebe ale na páju, blbě sem to zařadil. Hned jak se vylížu ze sraček, tak uvažuju vo spinu, ten je v kolektivu a neni to takovej mordor jako doma. :D

                        0 0
                        • Paja  

                          aha, takze Franta uz ma oholeno…;D

                          0 0
                        • Excel  

                          Jeden má trenažér, druhej válce v garáži, třetí má válce na křižovatce a po nocích jezdí po štatlu s děvčaty, čtvrtej uvažuje o spinningu (tady mám pochybnost, jestli bych z nějakýho pravěkýho threadu nevytáhnul nějakej odsuzující koment, ale nechci ti křivdit ;-) o pátým, šestým ani nemluvě. Hezky nám ta brněnská klika směřuje… ňákým tím směrem. :-)

                          0 0
                      • Karaya  

                        Mohl bys prosím tě ještě vlézt na ty válce, tady už je teplo a bláto, prší…

                        Ještě že jsme včera na ten sníh po večeři vlítli, první hodina bobování pro děcka v letošní zimě.

                        0 0
                        • obda  

                          My jsme to podcenili :( Ale ráno stihly alespoň sněhuláka :)

                          0 0
                        • RomanH  

                          Provedu, ale tento tyden to vypada jen na mraz (i kdyz ten je porad lepsi nez blato).

                          Svisti vcera radili venku celej den. Jak psal Obda v jinem dredu, je mi jich taky lito. U nas napadlo v sobotu vecer kolem 20ti cm, ale dneska rano tam z toho zustalo tak 5. Toto je zatim jedna z nejhorsich „zim“, co pamatuju. Porad rozsolene silnice a v lesich bahno.

                          0 0
                          • Polka  

                            Na vytapeni baraku je to dobra zima :)

                            0 0
                          • Paja  

                            Chce to holt jeste o kus vejs na Vysocinu, tam je zimni pohadka…za chalupou jsme deckam vykopali v naveji na jezdeni tunel;) za vikend tam napadlo urcite pres 30 cm.

                            0 0
                            • obda  

                              Bohužel ne všichni máme chalupu na Vysočině :( A kvůli hodině/dvoum na bobech jezdit hodinu tam a hodinu zpátky mi přijde takové divné …

                              0 0
                              • RomanH  

                                NJN, nesmis tam byt jen hodinu / dve. Jenze to pak mas hospodu, aby se deti trosku zahrali a najedli, a kdyz to vezmes kolem dokola vcetne benzinu, tak mas 1 – 2 tisice pryc.

                                0 0
                                • Paja  

                                  Neni to tak zly parkrat jsme byli v Olesnici na otocku z Brna, 100 km, detskej vlek je zdarma, “velkej“ 10 Kc jizda, decka to sjedou parkrat, s dvema navstevama hospody a cestou je postarano o zabavu prakticky na cely den a cena komplet pod litr, spis tak 800…zalezi, jak moc se v hospode rozsoupnes;)

                                  0 0
                                  • Excel  

                                    beneli 100 km, 260 ká

                                    vlek 2 lidi po 15 jízd = 300 ká

                                    800 – (260 + 300) = 240

                                    240/4 = 60 ká/osoba? na žrádlo, chlast, kafíčka, něco sladkýho pro haranty

                                    co mám špatně? ;-)

                                    0 0
                                    • Jaroslávek  

                                      Slovíčkaření.

                                      0 0
                                    • Paja  

                                      V podstate nic, ale bral jsem to podle nas

                                      nafta 100 km, 200 ka

                                      vlek zatim jezdi jen Emma, Ondra jezdi v kocarku;) a kdyz to kombinuje s detskym vlekem, kterej je zadarmo, tak za vlek cca 60 ka

                                      tj. 800–260=540;)

                                      samozrejme s 2 samostatne lyzujicima deckama uz by mohl byt ten vypocet 200 nafta + 300 vlek + 600 jidlo = 1100, takze mirne pres litr…

                                      0 0
                                      • pepek  

                                        7,5 litru nafty dnes není za 200, ale tak 270

                                        0 0
                                        • JSt  

                                          ale kdyz jedes jak clovek, tak za 5.5l to uz je tec 200,– ;-)

                                          0 0
                                          • pepek  

                                            Kopcovitý terén + studený starty + vysoká zátěž + lyže a sáňky na střeše = 7,5 litrů. I když pojedeš katolicky.

                                            0 0
                                            • Karaya  

                                              7,5 nemám ani po městě, kde je to studený pořád. Co tam máš za motor v tom přibližovadle?

                                              Je teda pravda, že jezdím evangelikálně ;-)

                                              0 0
                                              • pepek  

                                                TDDi – jede to i za 5,4, ale ten podvozek chce furt jet , to je pak těžký :-(

                                                0 0
                                                • Karaya  

                                                  Takže Focus nebo Mondeo? Njn, uznávám, to může být rozdíl. Můj kočár vede spíš ke klidnému pohupování.

                                                  0 0
                                            • Paja  

                                              7,5l to nezralo ani plne nalozeny s rakvi na strese, sankama a bobama s volantem;) pri 140 na dalnici…mas nejaky rozchlastany auto a tezkou nohu;D…do Olesnice bezpecne tech jezedakovejch 5,5, bo z kopce dolu se zarazenym kvaltem to zas nezere…krom toho, ja si za volantem na zavodnika moc nehraju, kor kdyz vezu rodinu…zene byva pri zivejsi jizde rychle blbe…

                                              0 0
                                              • RomanH  

                                                Se nehadejte, ja s 2,0 benzin jezdim v prumeru za 8,5. S hodne lehkou nohou 7,5.

                                                Ja to nemel v umyslu prepocitavat na penize, protoze jedine, do ceho je ma smysl vrazet, jsou zazitky. Jen jsem chtel ukazat na to, ze kdyz neni v Brne snih a chces, aby si svisti trosku uzili, bude Te to neco stat.

                                                0 0
                                                • Excel  

                                                  Soudruhu, těch 7,5 v dvoulitrové laguně, to ale počítáš jen cestu Úsuší – Tišnov s vypnutejma světlama a možná aj motorem, ne? ;-)

                                                  0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    ja bych to klidně potvrdil sice nemám ani lagunu ani dvoulitr, ale s 1,6 se pod sedum dostanu když nelezu přes 120 :D

                                                    0 0
                                                  • Splinter  

                                                    1.6nafta? ja s tim soplem tedka v zime za 7 vicemene do prace. dalnice 130 (realnych) v lete bez kol na strese kolem 6.5l rekord mam zatim 5.9 :)

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    s Romanem se bavime o beneli

                                                    0 0
                                                  • Splinter  

                                                    ten sopel je taky benzin… :)

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    nj me už pomalu odchazi lambda sonda a prej to ma vliv jak na vykon tak na spotřebu. Ale uspešně atakuju 300tis bez važnějši zavady, ale nerad bych to zakřiknul. :)

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Cece, prave ze nee. Zrovna predchozich 14 dni, cesty Ususi – Brno – Ususi + ta Olesnice. Rano bylo namrzlo, tak jsem fakt jezdil hodne opatrne. Taky me to prekvapilo. Nicmene bezne tech 8,2 – 8,5.

                                                    0 0
                                                • Paja  

                                                  Tak to kazdopadne.

                                                  0 0
                          • Excel  

                            No, když jsem včera brzo ráno odhazoval auto, tak se mi ten sníh zdál nějakej těžkej. Večerní návrat do upršenýho Brna s pár hromádkama sněhu, to byl tristní pohled.

                            0 0
                  • mastihuba  

                    no a :)

                    0 0
                    • RomanH  

                      No a nic, dneska byly behny na Zdarsku, valcovat budu zitra.

                      0 0
                    • RomanH  

                      Tak mam za sebou prvni hodku. Tocil bych i dele, ale Karel se stavil na pivo. Behem 5ti minut se to naucis, stenu + schodek pouyivam jenom pri nastupovani. Akorat teda nechapu ty prevody + prumery, co nekteri uvadeji. Ja slapal na 34×19. Zacinal jsem na 14km/h a nehem cca 20ti minut, kdy jsem ziskal trosku jistoty, zrychlil na 18 km/h. Ti, co udavaji, ze na tom litaji 50tkou, tak nechapu. I kdyz to muze byt i temi valci, Biker jak Pes ma stejne ROTO ALU a taky psal, ze jezdi vyrazne pomaleji (nepamatuji si uz kolik).

                      0 0
                      • JSt  

                        52/17 a nejmotavejsi atakuji 80kph. pres 70 to roztocime vsichni. to je samo hrana, kdy nevis okamziku, kdy z toho sjedes :-)).

                        0 0
                        • RomanH  

                          Zjistoval jsem si svoje nastaveni, mel jsem osu predniho kola asi 5 sm od stredu valce (tesne s jeho krajem). Nemuzu to za Boha seridit – kdyz to vystredim, prestanou se tocit (asi dlouha guma). No nic, jdu to zkouset dale.

                          0 0
      • RomanH  

        To by muselo byt jo hvezdne. S Katkou se chystame na bezky nekam na Zdarsko, akorat jeste netusime, jestli pojedeme v sobotu ci v nedeli – zalezi, jak nam svagrova pohlida sviste.

        0 0
        • Jaroslávek  

          Pojedu s Renčou asi v ne. Neboj s vámi nepojedem, ale mohl by být scuk v Kadově v tý hospodě na rohu.

          0 0
          • RomanH  

            Proc bych se mel bat, klidne muzeme vyrazit spolu :-) Ja jen fakt jeste nevim, kdy budeme moci – radeji bych v sobotu, ale nezalezi to jen na mne.

            0 0
    • Excel  

      sem čistil compl a narazil na pár věcí z pravěku MTB :-)

      0 0
    • Jaroslávek  

      A tento týden ? http://www.windguru.cz/cz/index.php…

      0 0
      • Excel  

        u mě leda čtvrteček

        0 0
      • Polka  

        CT, PA mozu.

        0 0
      • obda  

        Pokud soudruzi surfaři nekecaj, tak ve čtvrtek večer bude na Pryglu –9, tedy řekněme –12 na Buku. To nevím, jestli bych večer měl morál se zvednout a jet do Brna ;)

        0 0
      • RomanH  

        Tak zmena planu, Katce prehodili sluzbu. Muzu jen ve stredu. Pokud by se jelo, uvital bych Veslo, slibil jsem v tydnu pivo Doktorovi a on na kolo jeste nemuze.

        0 0
      • Paja  

        Ja pocitam se ctvrtkem

        0 0
        • Jaroslávek  

          Každý stupínek teploty a metřík za sekundu větříku dobrý, zkus st.-) http://www.windguru.cz/cz/index.php…

          0 0
          • Paja  

            Zima bude tak jako tak a doma uz pocitaji se ctvrtkem…

            0 0
          • RomanH  

            Ja vam ten ctvrtek nechci blokovat. Bike si do prace zitra asi vezmu, ale zatim to vypada, ze bude moci jen Peta, Ty a ja.

            0 0
            • RomanH  

              Toz po ICQ domluve teda zitra v 15:30 na moste u Cervenaku, 18 / 18:30 (Pepku necerti se, je to pro ty, co tam pojedou naprimo) Veslo.

              0 0
              • pepek  

                Mi je to u ****le. Ja-Som-Ill

                0 0
              • Jaroslávek  

                Má dost, jak vidno.

                0 0
              • Karaya  

                Zítra jsem v Pilsen, ve čtvrtek nikam nepojedete?

                0 0
              • obda  

                Chjo. Jednu středu netancuju, a hned je tam služebka v Schnitzellandu :( Si to užijte. Ve čtvrtek to vypadá na odpornou kosu, to se mi nikam daleko nebude chtít. To Veslo by ještě šlo :(

                0 0
              • Jaroslávek  

                Dík parťáku za very nice ride.-)

                0 0
                • mastihuba  

                  dneska jedete hore kopcom?

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Tak, jako, aby jsi tam neseděl sám, bych se třeba obětoval :-)

                    0 0
                    • obda  

                      Čas, cíl a obsazení?

                      0 0
                      • Paja  

                        Cil Buk

                        Sraz 16.30 kde zalezi jakou trasu zvolime, minule jsme uspesne a temer bez bloudeni zopakovali Polkuv obchvat Brezinjy, tak co treba Klajda-sjezdil po zlute do udoli-pepkuv trail od roury-rychla vrstevnica-mala ricka a po frantove k hajovne…

                        0 0
                        • Motyll  

                          Jen cesta od Dvorů není pěkná, jinak pohoda. Led až ve finále. Pokud zvolíte silniční variantu, tak je led až před hospodou.

                          0 0
                          • Paja  

                            Pres Dvory by to tentokrat byla jen navratovka, co na ni neni pekny? Led? A uz pres Lhotky nebo az za odbockou na Dvory?

                            0 0
                            • Motyll  

                              Ledové koleje od Dvorů, uprostřed relativně vysoká vrstva přemrzlého hrudkovatého sněhu. Ale jel jsem tama jen autem, třeba na kole (s hřebama) to bude lepší.

                              0 0
                              • pepek  

                                Tak nějak odhaduju, že tuto informaci potřebovali fčera.

                                0 0
                                • Motyll  

                                  Já vím, ale už jsem nebyl online. Třeba se to hodí někomu i pro dnešek (zítřek…), sněžit jen tak nemá. Bohužel.

                                  0 0
                        • Jaroslávek  

                          Příteli, já se moc omlouvám, ale vyjedu cca o 45 minut dříve, abych si užil trochu světla. Dej se dohromady s Obděm.

                          0 0
                        • pepek  

                          Trasa gut, ale p. M myslím bude protestovat proti té rouře. Možeš mu to ale vynahradit, když zvolíš cestu malebným údolím.

                          0 0
                          • Paja  

                            Dik za pochvalu nacelniku, s. Maňas rouratrail zasadne ignoruje a jezdi po ceste. Ty ses furt na hromade?

                            0 0
                      • Paja  

                        Tak jede dneska nekdo na tu Klajdu? Maňas uz si pocitam navlika modrou eleganci a jak tak koukam na dnesek se hlasil krom p. von Buzerantowicz jeste Polka.

                        0 0
                        • Polka  

                          Nestiham. Na Klajdu nepojedu kdyz pak bych zas hned sjel dule. Dojedu nak naprimo asi, pokud vubec.

                          0 0
                          • Paja  

                            Pokud tam nikdo nepojede, tak ja se tam skrabat nebudu taky, jel bych z kruhace na Podoli a do udoli…tak bychom se mohli srazit tam, klidne i o neco pozdeji…

                            0 0
                            • Polka  

                              Budu 17:00 v Podoli u kostela. Pak bych jel pres pole na Tvargl, Sivice a kolem Palenikova nak navrch treba. A nebo to napalit, pac je plno hodin.

                              0 0
                • RomanH  

                  Nápodobně :-)

                  Teď jsem se s Petrem dopočítal času. Jel jsem to od Vesla 1:30, pivečko pěnivý nožičky lenivý.

                  0 0
    • Polka  

      Dneska rovnou ke zpatecni ceste, trosku po Excelovsky (snad soudruh promine). Bukovinsti soudruzi radili, ze led prej je na asfaltu u hrista a v serpentinkach a jinak az na pozorskou je to ok. Realita? Presnej opak. Racicka kua pica samy led, kua dyt to se neda vyjet, drzka, kua dyt rikali ze to je holy, pica ze sem nejel kolem blazinca az do pice z tadyma. Kua pokracuju, drzka, kua pica auto jede, sviti moc, kua bocim, zadny led, vsude samy snih. Nakonec drzka, tri javory, odjebat sa odtialto, modra do Olsan, konecne CISTY asfalt, Habrovany, kua kde sou Vitovice? Pico…Rousinov, no kua. Pila pali, gerade nach haus, zastavka na burger na Rohlence se nakonec nekona. Pirat silnic dobytek Polasek nakonec uspesne vita domov :)

      0 0
      • mastihuba  

        hreby pičo. dík za aktualni info a doufám že se to do zitřka zase nerozpusti :)))

        0 0
        • Jaroslávek  

          Bez hřebů ani ťuk. Předvčerejší pohodový západ vytřídal včerejší blbý nápad.-( Pochodový cvičení hadra.-( A teď Pepku, můj nejlepší kamaráde, dobře poslouchej: ZLATÁ HOLYDNÁ !!

          0 0
          • RomanH  

            Tak hlavne ze jste vsichni dojeli v poradku.

            0 0
          • pepek  

            No to jsem chtěl napsat já!

            0 0
            • RomanH  

              Tak to NAPIŠ ! :-)

              Co moribundus ?

              0 0
              • pepek  

                Snad už pomalu odchází. Byla to asi ta zmutovaná ptačí chřipka z holandské laboratoře. Asi jim přece něco uteklo.

                0 0
          • pepek  

            ZLATÁ HOLYDNÁ !! – dyť já jsem tušil, že si ji nakonec zamiluješ. Máš to za barákem, můžeš tam najíždět každý den.

            0 0
            • Jaroslávek  

              No nestav si z toho mého prohlášení vzdušné zámky. Jen jsem srovnal ty dva dny.

              0 0
        • Motyll  

          však jsem to psal… pokud nenapadne, stojí to za ************

          0 0
      • Jaroslávek  

        Vole, a ty jsi mi nevěřil.

        0 0
        • Polka  

          Podotykam, ze ty drzky byly vzdy nastesti pouze lehkym lehnutim. Krbova akce byla tentokrat v komornejsim razu :)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Já jsem taky takhle padal asi před 2 lety při návrat po MTZ a směrem na Hádek, nic vážného, akorát, když to bylo po páté už mě to začínalo rozčilovat.

            0 0
      • Excel  

        :-)))Ještě, že sem nejel. Dyť já dřel.

        0 0
        • Jaroslávek  

          Chceš vědět v kolik jsem dojel (došel) na základnu ? Podotýkám, že jsem vyjížděl z Líšně před 16-ou.

          0 0
          • pepek  

            Povídej. . . . .

            0 0
          • obda  

            Piš, přeháněj.

            0 0
          • RomanH  

            Nenapinej nas :-)

            0 0
            • pepek  

              Dělá drahoty, soudruh. Nevím kudy „jel“, ale podle mých letitých zkušeností když už to klouže, že musíš slézt z kola, tak se stejně nedá chodit. Leda že to tlačil lesem, vedle cesty.

              0 0
              • RomanH  

                Tak ono by to asi nikudy jinudy neslo, nez tim lesem. Ale to se vicemene dalo po te nasi stredecni vyjizdce cekat – jakmile jsi se dostal az na vrch (Myslivna, Holedna), tak siroke cesty byly pod ledem – tam to problem neni, jezdis po pesinach, ale finale na Buk je proste ze vsech stran po sirokych. Stejne tak musi byt jasne, ze to takhle bude i v udoli.

                0 0
              • Polka  

                Cesta tam byla taky dobra. Na Paju jsem cekal u kostela v Podoli. Sotva prijel, volal nakymu elektrikarovi. Sotva sme se rozjeli, tak pred muskou mu vola Jonys, za muskou Manas, ztraci signal, pak Jura Chromy, pak zase Manas, signal nikde. Rikame si, ze Manas uz svina sedi pekne v teplicku u krbu. Nakonec mu volam zpetne ja na Hadku stylem:

                „Kovarik prosim“

                „Zdar, co je?“

                „Kdo je?“

                „No tady Polka“

                „Kde jste?“

                „Na Hadku“

                „Ja su taky na Hadku“

                :-DDD Mel prilis velke obavy z ledu, tak si trosku zajezdil po okoli.

                0 0
                • pepek  

                  Jo, měli bychom Pájovi koupit hands-free na kolo. V zimě s ním člověk může zmrznout, než si to všechno povykládá.

                  V romantickým údolí určitě moc ledu nebylo

                  0 0
                  • Polka  

                    Malebnym udolim jsme jeli s Pajem posledne, takze to chtelo zmenu. Handsfree uz vcera taky navrhoval :)

                    0 0
                  • Paja  

                    Nj, ale muzu ja za to, ze mne furt nekdo vyvolava, jonys jaky si ma koupit hulky, Maňas, jak se dostane ke krbu…takze jenom ten Juruv telefon byl ocekavanej…priste asi fakt vyjedu s tim handsfree…

                    0 0
          • mastihuba  

            nechceš doufám říct že jsem ti poradil špatně. :D

            0 0
        • obda  

          Hned se cítím lépe :) A nakonec jsem byl včera odpoledne i v práci i produktivní.

          0 0
    • pepek  

      Co zítra? Bych to zkusil. . . . . .

      0 0
      • Jaroslávek  

        Víkend negativ.

        0 0
      • Karaya  

        Zítra dopoledne bych jel, akorát nevím kam. Tady je ledové království. Žena mi nevěřila a jela se po noční projet a 3× lehla..

        0 0
      • Karaya  

        Tak jak vám to dneska jelo? Mně se podařilo největšímu ledu vyhýbat celou vyjížďku, takže dobrý. Objevil jsem pěkný myslivecký chodníček od Babic k Srnčí studánce, kudy se dá pěkně navázat obchvatem až do Ochoza. Předpokládám, že ty ho důvěrně znáš ;-)

        0 0
        • pepek  

          Mlho :-)

          0 0
          • Karaya  

            Tvůj příspěvek v bonbóncích jsem nečetl, takže mně objevitelství hře­je.

            Jeden strom jsem dal čistým baníkem, dva jsem musel přenést. Závěrečnou skalku jsem nedal, přece jen jsem po těch úrazech vyměkl. Stezka je to fakt pěkná a závěrečná skalka jde objet.

            0 0
            • pepek  

              Já jsem si to jel dneska radši znovu pro jistotu vykolíkovat :-)

              btw: Vozíš stejnou kombinaci jak já: NN/Nano

              0 0
              • Karaya  

                Jj, vozím. Tys mě stopoval jo? Ještě vídávám u Babic stopy někoho kdo má vzadu Ranchero.

                Btw skočils ten strom v tom sjezdíku?

                0 0
                • pepek  

                  Jo stopoval. (To víš, když se tu na BF řeší krádeže know-how vidlic a bezplášťáků, tak s trailama to bude podobný, člověk si to musí hlídat :-)

                  Ten trail začíná až u babic – na tý červený TZ před prvním barákem odbočíš doprava, jedeš do kopca a pak doprava po hraně hřebene. Nic jsem neskákal, su enem turista.

                  0 0
                  • Karaya  

                    Však já jsem ho tak jel. Jsou to v podstatě dva traily, rozdělené tou roklinkou, kde se musíš dotknout turistické značky. Na té první pěšince je dost provoz, tak jsi mě už asi nevystopoval :-).

                    0 0
                  • Karaya  

                    Njn, já už jsem takhle přišel o obchvat Kanic. Jenže já su na to kreslení mapiček línej, mně stačilo, že jsem se tím 3 roky musel živit…

                    0 0
                    • pepek  

                      Nj, to máš jak Cimrman, když to včas neohlásíš na BF, tak ostrouháš. (Obchvat Kanic jsem jel snad již na Whellerovi – tzn. 1995 – 1997 :-)

                      0 0
                      • Karaya  

                        Když jsme u toho, sledoval jsi mě až tam? Babice a obchvat dohromady mají mimořádnej půvab.

                        0 0
              • Polka  

                Tos tam dojel na kole nebo autem?

                0 0
                • pepek  

                  vlakem, bo enduro, ne? Nádraží babice, pak nahoru a nazpátek už po ose.

                  0 0
        • jonys  

          No jelo to dobře. Účast: já, dvě tokající bukvice a postarší voyeur (foto 1). Někomu to na jinovatce jezdilo výtečně i po břiše (foto 2 a 3, upozorňuju na Jiříka v pozadí, který se na fotu 3 už musel přidržet stromu aby smíchy neupad), no a tradiční Josefovo kutilské NoTubes okénko viz foto 4 a 5 (na 5 již po orgasmu z dobře odvedené práce). Jo a byli jsme v Bítýšce :-)

          0 0
          • JSt  

            zda se mne to, nebo na te druhe fotce je i pres mirne maznuti videt ma vysmata tlama? :-D

            na treti fotce by me zajimalo, proc pepek jde pesky a nadlehcuje to zadni kolo.

            0 0
            • Paja  

              Nezda, ja to tak videl jeste pred shlednutim komentare…

              0 0
          • Karaya  

            Jsem na vás myslel, když jsem vyjel, že jsem se ráno mohl trochu zmáčknout, zas taková zima venku nebyla. Kdybyste vyráželi v 11:00, tak bych asi jel s váma. Ale zase takhle to nebyl žádnej volej, jen traily. Přece jen ten Bastr je trochu z ruky.

            0 0
          • Excel  

            Fotku dvě musím uvést na pravou míru. Je jasné, zřetelné a nezpochybnitelné, že se snažím od sebe obě fošny oddálit aby byl přejezd složitější a hodný tak mému MTB skillu.

            0 0
            • JSt  

              prvni fotku tez musim uvest na pravou miru…

              kdyby to nekomu nebylo jasne, provadim analni penetraci s rozjezdem.

              0 0
            • Paja  

              To je jasny, tvoje obetavost v porovnavani veci na zemi pro zvyseni obtiznosti je vseobecne znama;D

              0 0
          • Paja  

            Prvni fotku ukladam, myslim, ze se tu jeste parkrat objevi, asi jako ta legendarni brantecova;D

            0 0
        • pepek  

          Jelo to dobře, dokud mi Jonys nezačal zase ničit kolo. Teplo (i v hospodě) bylo taky. Největší výhra byla to, že jsem soudruhy postupným nahlodáváním a hrozbou ledu odradil od toho šmelcu a byla tedy pouze pohodová bityška.

          0 0
        • mastihuba  

          supr vzal jsem to přes cemošku nejkratší cestou do hostěnic k rybníkům a kolem jelenice, kalečník a přes javory do rakoveckýho a na B.

          0 0
          • Polka  

            Ovsem srabsky s hrebama, coz je dulezite podotknout :-P

            0 0
            • mastihuba  

              jj srabsky, ale aspoň tady pak nemusíte poslouchat nešťastný nářky nad zledovatělejma cestama.

              0 0
              • Polka  

                Vzdyt je to vsechno nakonec enem o prdeli ;-)

                0 0
                • mastihuba  

                  kua na tebe sme v sobotu nejak zapomeli. Sme se zas rozjižděli každej sám a každej jinou cestou. :) Příští sobotu je Bukoběh, tak bys mohl prodat ty běžecký treninky. :)

                  0 0
    • Jaroslávek  

      S ohledem na mobilující soudruhy bych doporučil vlákno zamknout a nechat zaprášit zubem času.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.