• Paja

    Jak uz jsem avizoval ve vlaknu o Spicaku.

    Kdy: streda 22.1.

    Kam: zakladna

    Co: zapijeni Martinka

    Sraz: 16:30 Klajda

    Uvital bych navrhy od Motylla a Franty na prujezdnost a sjizdnost.

    Ma byt sice pomerne frisno, ale zas ne takova kosa, abychom nezbytne museli jet uplne naprimo…

    0 0
    • RomanH  

      Uff, tak 22.01. je dnesni utery. Zitrek cece nevim jestli davam.

      0 0
      • Paja  

        eror, jsem se podival kolikatyho je, ale plus 1 to melo bejt;)

        0 0
    • Jaroslávek  

      Ufff. Budu se smažit.-)

      0 0
      • Paja  

        Budu se tesit, od naseho soloposezeni na konecne uz ve Svitave uplynulo dost vody…

        0 0
    • mastihuba  

      tak ja mam pech jedu na 18h do znojma

      0 0
    • Motyll  

      Podle mne se momentalne da uplne vsude… LCR a SLP nevi co prachama (holt krize) tak prohrnujou a prohrnujou. Pokud by fucelo, budou zaveje pres Dvory. Vcera to bylo prujezdne. Urcite se da bez hrotu, ale s nima je to takovy vetsi pocit sucha a jistoty.

      0 0
      • Paja  

        Dik, hroty nemame, tak budem muset vopatrne.

        Predpokladam, ze kdyz jsou sjizdny tyhle dalnice, tak navratofka zahradkama bude o.k.

        0 0
        • Jaroslávek  

          Dovolil bych si poznamenati, že zahrádky nejspíš neprohrnujou.

          0 0
          • Paja  

            Zas tolik snehu snad neni, ptal jsem se hlavne kvuli ledu…

            0 0
            • Motyll  

              Vcera na ten led napadly cca 2 cm snehu, takze urcite to pujde. Misty holt opatrne.

              0 0
        • Polka  

          Je to ok i bez hrebu. Zahradkama taky nebude problem.

          0 0
          • Paja  

            …pisu si te;)

            0 0
            • Polka  

              Maji nam zrovna zitra montovat vchodovy dvere, tak snad to stihnout vcas.

              0 0
              • Jaroslávek  

                To je dost, byla to kaňka.-)

                0 0
                • Polka  

                  Kanek tam jeste zbyva :)

                  0 0
              • Jaroslávek  

                Nebudeš po mně vyžadovat návrat ve štyry ?!

                0 0
                • Paja  

                  V ramci okolnosti bych to pojal rozumne, rano budu asi muset ridit, takze neco jak pisou na na flasce Jamesona “pijte zodpovedne“ tak nejak v obou smyslech tohoto sloganu…nerad bych na Bukole zas mel pocit, ze pluju prostorem a odbocky v Ochoze trefoval natrikrat, jak kdyz jsme kdysi zapijeli Emmu;)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    :-D

                    Můj první Buk…

                    0 0
                    • mastihuba  

                      za deset let jsem vocud takhle vyválenej nedojel(no možná jednou) :) co po te cestě dom děláte?

                      0 0
                      • JSt  

                        ja treba hodil frosa pres rodla do pola. ;-)

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Pak tam raději postavili plot.-)

                          0 0
                          • JSt  

                            bych se pres to pletivo vcil precedil :-D

                            0 0
                      • Paja  

                        My nic, ale depka mel tusim tehda race kingy na obou kolech;)

                        0 0
                  • Jaroslávek  

                    pluju prostorem dobrý.-)) Já jsem si objemy odbyl minulý čtvrtek, takže 1 max 2, jsme rozumní lidi.

                    0 0
                • Polka  

                  Nenutim, chapu ;-)

                  0 0
    • obda  

      Nevim, nevim, max busem. Jsem na ATB a navic nemuzu vyrazit, dokud neulozim decka :( Kdyztak na vas budu, se sklenkou v ruce, myslet alespon na dalku.

      0 0
      • RomanH  

        ja jeste netusim, jak ma Katka sluzbu. Navic rano ted u nas byla do T dva dny docela sklinka, ve ct mam rano rehabku. Ten bus pro me neni mozna uplne blbej napad.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Přespíš v luxusu a ráno budeš jak rybička :)

          0 0
        • RomanH  

          tak vyreseno, Katka ma tuto stredu a pristi ctvrtek odpoledni :-(

          0 0
          • Paja  

            …co uz, panaka dame inokedy…

            0 0
      • Paja  

        …je od tebe slechetne, ze chces Martinkovo zdravi podporit, ale s tema ATB bacha, precejen kvuli zdravi jednoho ditete bych nerad zlikvidoval tatinka hned nekolika detem ;)

        0 0
        • JSt  

          na to se nema pit mliko, chlast je vklidu ;-)

          0 0
        • obda  

          Jak pravi Jirik, na vetsinu ATB se chlastat muze. Na ty moje i mliko ;) Spis nejsem ve stavu sednout na kolo :( Holt kdyz cela Morava ma chripku, tak u nas doma radi angina ;)

          0 0
          • Paja  

            To je pro me novinka, odkdy ATB nezatezujou jatra?

            0 0
            • obda  

              Ten alkohol samozrejme v rozumnem mnozstvi :) Ale schvalne se podivej do libovolneho pribaloveho letaku, napsany tam nebude.

              0 0
              • Paja  

                Mozna to jen znamena, ze na tom zatim nejsme jak v Americe…;D

                0 0
              • mastihuba  

                Dela to ten alkohol a u nas mame dost zkreslenej pojem co je maly mnozstvi alkoholu. Ve spanelsku pili litr vina dene a bylo to lepsi.

                0 0
    • pepek  

      Pozor

      0 0
    • pepek  

      cz.figu.org/bomba-prelidneni-niceni-zeme-diskriminace-zen

      0 0
      • RomanH  

        Hura, ma na nas kdo delat, nebudu muset jit do duchodu az v 67, ale treba v 50ti :-D

        Jinak, vcera jsi si muzel vzit slusnej matros, ze jsi sjizdel takove weby ;-)

        0 0
        • Jaroslávek  

          No ještě chvíli to vydržím a pak mě najdeš ten plac na horách u lesa, Pája mi spíchne roubenku a budu spokojenej. A nějaký figa mi budou ukradený.

          0 0
          • RomanH  

            Tak urciteeeee :-)

            BTW Dnes rano chvili pred 6tou jsme Te predjizdeli na Sportovni. Jak ja vam dnes zavidim, Pajovi to pocasi vyslo, silnice krasne suche a vymrzle.

            0 0
            • Jaroslávek  

              Ještě že Karel netroubil, bych se lek a ještě sebou řízl.

              0 0
            • mastihuba  

              taky závist, ja než se vymotám ze znojma, tak bude devět, než dojedu do kuřimi bude deset a než se vrátím dom tak bude jedenáct a to už tam nemá cenu jezdit, pokud nehodláte zkysnout aspoň do tří hodin :)

              0 0
        • pepek  

          Nesjížděl, chtěl jsem něco užitečného pro Páju, tak jsem mu to vyguglil. (Ti množící se Nigerijci, Indové a Číňani ti na tvůj důchod dělat nebudou)

          0 0
          • JSt  

            to ne, ale pujdou na pekac. ]:-)

            0 0
          • RomanH  

            Jednou nekomu dojde, ze delat do 70ti je nesmysl a je fer si priznat, ze vymirame. (M)igraci nezabranis, jen je potreba udelat vse proto, aby Ti lide zde pracovali a zili legalne a odvadeli tu dane. Nemusi se nam to libit, ale 70ti letej kopac, ridic busu, programator, … to neni reseni.

            0 0
    • Smazaný účet  

      Súdruhovia, překvapivý (debilní) dotaz:

      Jak se nejlíp dostat na Klajdu, bych hore nečekal úplně prošitej, zároveň se pokud možno vyhnul soli?

      0 0
      • RomanH  

        busem ;-)

        1. sul neni – stihlo to vymrznout.
        2. nej mi prijde cesta pres Malomerickou lavku a pak kolmo hore, Frantova

        objizdka kolem bordelu Bella Vista mi prijde sice o neco malo prudsi, ale zato zbytecne delsi.

        0 0
        • Smazaný účet  
          1. Sůl je, jen se nerozpouští :)
          2. Lávkou jezdím.
          0 0
        • mastihuba  

          a prošitej tam přijedu tak jako tak, sraz na klajdě prostě není šťastný místo, ale bílovicama si člověk v ničem nepomuže jen to trochu oddali :) do šlapanic se jezdí líp. :)

          0 0
      • JSt  

        78 nebo 82. ;-)

        0 0
    • pepek  

      Čas dobrý, startovací dráha špatná.

      0 0
      • Paja  

        Mne je to jedno, klidne by mohl byt sraz v Obranech, ale Polka zas jede ze Slapanic, jeste je i varianta, pokud by ostatnim soudruhum vyhovoval vic sraz v Marianskym, ze bys jel zahradkama a v Ochoze bychom se srazili…reknete si, jak chcete.

        0 0
        • pepek  

          Já nevím, zda se mi do té zimy vůbec chce vyjet. Šklebiča sis mohl naplánovat na květen a všechno by bylo bývalo OK.

          0 0
          • Paja  

            to je tvoje volba skorodedecku;P…a k druhe vete, vsechno se holt naplanovat neda…

            0 0
        • Motyll  

          Včera jsem pojezdil cesty mezi Ochozí a Bkv a vše v klidu jetelené, I modrá nahoru. Pokud je cesta aspoň trochu z kopce, dá se jet i sněhem. Je na něm taková ledová krusta, takže to pěkně drží směr.

          Cyklostezka Klajda Ochoz je pěkně ušlapaná a taky úplně v klidu.

          Zelené je prý dost.

          Škoda, že hospodskej vyměknul a už zase povolil kouření.

          0 0
          • Paja  

            Dik za info, dojdes? To je skoda s tim hulenim, treba se v Parlamentu konecne zcentrujou a zakazou to ve vsech knajpach…

            0 0
            • Smazaný účet  

              Hulení zakázat, přidat pípu pro „náročnější chmelaře“ a neumím si představit ty návratofky :)

              0 0
            • Motyll  

              No jsem v Brně do 19 hod a ráno v 5 jedu do Phy. Takže se stavím, ale víceméně symbolicky :)

              0 0
            • Jaroslávek  

              Toto mě mírně řečeno štve, podle průzkumů je proti čudění v hospodách 78 % obyvatelstva a nejde to a nejde.-(

              0 0
              • RomanH  

                No a proc to vzdal ? Lada taky kouri a nechtelo se mu na mraz, nebo mu zacali chodit lidi vedle ?

                0 0
                • Motyll  

                  Lada nekouri, ale staci 3, 4 domorodci co si proste skopek bez cigosmradu nedaj a je po idealech. Ja mu to chvalil, ale asi jsem byl osamocen… A nemam takovou spotrebu.

                  0 0
                  • RomanH  

                    Jasne. Skoda, no. Otazkou je, jestli by fakt zacli chodit jinam a vydrzeli to delsi dobu, nebo by zacali kourit venku. Ze by zacali pit doma lahvace, tomu moc neverim. Ale je mi jasne, ze Ladu to zivi, tak si lecos nemuze dovolit pokouset.

                    0 0
                    • Paja  

                      Melo by se to zakazat vsude, aspon by odpadly argumenty o tom, ze lidi budou chodit jinam…

                      0 0
                  • mastihuba  

                    nahodou o vikendech to fungovalo dobře. Čadilo se tam až večer dyž turisti odešli, takže přes den tam nesmrděly hadry. Večer tam stejně skoro převažují kuřáci nad nekuřákama, takže to už je skoro fuk. Ja to vidim jako vlaštovku, která dělá jaro. Blbý je že když odejde jeden tak to nese ten efekt že sebou stahne další tři a to už samozřejmě poznat je.

                    0 0
          • Jaroslávek  

            Jsem si nevšim, že bylo zakázaný.

            0 0
        • Karaya  

          Chtěl jsem vás překvapit na srazu, leč neočekávaně musím pro děcka do školky, takže zas NIC. Tož to oslavte i za mě ;-)

          0 0
          • Paja  

            Jestli je musis jen vyzvednout, tak klidne dojed pozdeji…

            0 0
            • pepek  

              Zase tahat 2 děcka na kole v sedačce v noci do hospody, to by na něho mohla přijít sociálka.

              0 0
              • Jaroslávek  

                Aby tě holky neudaly, že vetuješ následující generaci a přijdou na tebe z MNV.

                0 0
              • Karaya  

                3 Pepku, 3. :-)

                Místo kola se chystám procvičovat s juniorem před zítřejšími písemkami.

                0 0
    • Polka  

      Nestiham, asi jedu na primo nebo Vas nekde potkam.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Už jsi doma ?

        0 0
        • RomanH  

          :-)

          Bylo to velky ? Koukal jsem, ze Paja psal na B-F pred pulnoci.

          0 0
          • mastihuba  

            v půl deváté jsem si řikal jestli se tam mám otočit, ale pak sem si řikal že všeci vyhrožují jak to bude decentní, tak jsem jel dom. :) asi bych zas skončil na invalidovně :D

            0 0
            • Jaroslávek  

              Říkali chlapi prý dýdžej Fanda.-)

              0 0
              • RomanH  

                :-D

                0 0
              • Splinter  

                pousti reklamu na ticho? :)

                0 0
                • Paja  

                  A ty ses vcera poflakoval kde? Jedinej kdo se hnedka v smsce zajimal, kdy se zborime na Buku, a pak ticho po pesine…

                  0 0
                  • Splinter  

                    ja se poflakuju v praci…

                    0 0
                    • Paja  

                      to dam drepis az do vecera?

                      0 0
                      • Splinter  

                        no vcera vyhral faktor vstavani/poca­si/smrad z hader :)

                        ale jinak do 10ti…

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Kupodivu cejtím z hader víc pot jak tabák…

                          0 0
                          • Paja  

                            Taky mi pripada, ze ty hadry moc nebyly citit, mozna proto, ze vic se tam zacalo hulit az nedlouho predtim, nez jsme odjeli…

                            0 0
                        • Paja  

                          …jako do 22?

                          0 0
          • Paja  

            Tak akorat, na Buku je ted hit medovina;), z tradice jsme dali i Nic, sampano, nejaky to pivo, grog na zahrati a lehce po 22, jsme odjizdeli lehce pod vlikvem, ale ne tak moc, aby to na misty klouzave Bukole bylo nebezpecny, diky vsem, co dorazili, s ostatnimi to jeste poresime;)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Rozhodně nikdo neplul prostorem.-)

              0 0
            • Paja  

              …Polka jeste setrvaval u krbu, ze je na nej moc brzo, tak uvidime, kdy se ozve ;)

              0 0
              • RomanH  

                No hlavne aby nemel zase nekolikamesicni pauzu kvuli zraneni ;-)

                0 0
                • Splinter  

                  beztak ma za trest dneska zakaz na net od malyho…

                  0 0
              • Polka  

                Od deviti su v rachote…az ted sem se zastavil. Dali jsme jeste myslim dve piva navrch a odjizdel jsem neco po jedenacte, takze vse ok. Ty arktiky jsou fakt super, ani cestou zpatky nohy nezably.

                0 0
                • mastihuba  

                  zimni bunda, zimni tretry… co bude dál? :)

                  0 0
                  • Polka  

                    Letni tretry :) Sem presedlal na NW, zatim se zimnima spokojenost velika. No a jeste ten full 29…

                    0 0
                    • mastihuba  

                      na ten se vyser, full nejede, hompe se to, ložiska reznou, kluzáky se vydírají, těsnění netěsní… zlatej pevňák :)

                      0 0
                    • Smazaný účet  

                      To bude aspoň za stofku ne? By to nebyla hajtra s 15 kg :)

                      Tebe teď sponzoruje Force? ;)

                      0 0
                      • Polka  

                        No tak za stovku urcite ne a 15kg uz vubec ne, do toho bych zaboha nesel. Sponzora bohuzel nemam.

                        0 0
                        • mastihuba  

                          http://www.merida-bike.cz/…on-team-2013 toto mít 15 nebude :) ale Jura by ti asi nabídnul neco jinýho :)

                          0 0
                        • Baba-Ji  

                          kdybych s kolem dosah 15kg, tak si piskam :)

                          …nohy si casem na vahu zvyknou, akorat ty zacatky jsou trochu bolestive ;)

                          …a vetsi vliv budou mit stejne gumy, nez vaha nejaky +/- 1kg

                          0 0
                          • pepek  

                            Tak určitěě. (Když máš eště půl dílny v batohu, tak je to jadno :-)

                            0 0
                            • Baba-Ji  

                              teď už dílny netřeba, tak ji nechávám doma

                              …i když v rámci předjarního nahánění fyzičky nějaký ten vercajk asi zase přibalím :)

                              0 0
                • Jaroslávek  

                  S Tarzanem jsi mě pobavil, ale nezávidím.

                  0 0
                  • Polka  

                    Dneska jsou tridni schuzky, tak jsem zvedav, co z ucitelek s „mnohaletou“ praxi zase vyleze.

                    0 0
                    • RomanH  

                      jeee, i u nas :-D

                      0 0
                    • JSt  

                      diva se na me pres pravitko a vidi me zelene.

                      0 0
            • Smazaný účet  

              Díky, že jste mě vytáhli od LCD displejů. Medovina je hit.

              Pamatuju kdysi letní tišnovský hit borovičku.

              Dojel jsem tehdy s piercingem pod rtem trochu „potuněným“. Pak jsem ještě trefil závoru, natěstí byla novodurová :)

              0 0
    • Jaroslávek  

      Možná tě mrzí, že jsme jeli v podstatě napřímo, ale

      • stejně se vyjíždí vždy později proti předpokladům
      • zima je zima
      • přijeli jsme 18:2o a dlouho jsme se přece neviděli, takžebyl prostor na debatu
      • stejně jsem byl doma ve 23:35, takže prostor na spánek semi žalostně zkrátil.

      Jinak zpětně ještě jednou děkuji, tolik barev v konzumaci jsem už dlouho neměl. Takže jediným stínem (jako téměř tradičně) se stala neúčast „zimního bajkového barda“, jehož rejstřík výmluv je nepřeberný. Měli by mu na Holydné postavit sjezdofku, to by začal jezdit i jinam možná. Když se bude ohánět junáckým tvrzením, že byl na Šmelcu kolem Vánoc, tak to neberu, bo je tam jednou maximálně dvakrát ta rok.

      0 0
      • Paja  

        Nemusis si to omlouvat, nam to zas tak nevadilo a jose by ti to stejne zkritizoval, i kdybys jel s nama, a pak zahradkama ;)

        0 0
        • mastihuba  

          ať jde se zahradkama doprdele :)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Stav se tady s těma ponožkama, stejně najíždíš tak akorát autem.-)

            0 0
            • mastihuba  

              nejak nestíhám… ušetříš je na příští zimu :)

              0 0
        • pepek  

          Sem si říkal, že to zase ojebete. Když už nejezdíte ani zahrádky, tak to je úpadek, soudruzi. Eště, že sem nejel.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Něbolo to špatné: http://medovinaelisa.webnode.cz/…s/produkt-2/

            0 0
          • Paja  

            Maňas se bal, ze si na tom klouzavym namlati jak u nich pred garazi a my, ac nejsme jeho nevic nejlepsi kamaradi jsme ho nechteli nutit, coz by se o tom nejvic nejlepsim kamaradovi koukam asi rict nedalo…

            0 0
            • Jaroslávek  

              Asi změním nejlepčího kamaráda …

              0 0
            • pepek  

              Výmluvičky, když jste měli strach ze zahrádek, tak jste přece mohli jet žlutou do Bílovic.

              0 0
              • Jaroslávek  

                ! Já ale vím , že v jádru jsi jiný, lepší.

                0 0
                • pepek  

                  1-Nevím, co znamená vykřičník na začátku věty.

                  2-Já už ani lepší být nemožu.

                  0 0
              • Paja  

                Myslis, ze kdybychom se bali v zahradkach, tak na zlute do Bilovic se bat nebudem?-)

                0 0
                • pepek  

                  Tak jsem tu žlutou pro vás dnes zrekognoskoval a je to úplně na pohodu, daleko lehčí jak v létě. Zato Bílovická highway je vražda.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    Moc lidi jo? :)

                    0 0
                  • Paja  

                    No vidis, bilovickou highway jsme projeli i s Maňasem, takze jsme dobri ;D

                    0 0
                  • Karaya  

                    Máš můj obdiv. Já jsem vyrazil z domu a poté co jsem byl prakticky neustále ve slidu, jsem to vzal zpět a vyrazil na silnic – za teplem na jih.

                    0 0
                    • pepek  

                      Všude to šlo dobře, lávkou nad nádražím na Klajdu, podél cesty do Ochoza, sjezd do údolí, na Hádek, kolem chat do Romantického údolí-tam jsem to otočil (pouze jedna úzká, hluboká kolej). Červená asfaltka špatný, celý udolí až k Jelenu dobrý, vydrápal jsem se po tom asfaltu od skautů a žlutá do Bilovic OK. Akorát ta dálnice je schlecht, ale to jsem čekal.

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Postrádám průjezdný časy.

                        0 0
                        • pepek  

                          Časy a termíny nikdy nesleduju. Teplota: převážně: –4 – 5, vyjímečně –6 – 7. Počet zpozorovaných bikerů: 1 (jeden) a ten se zrovna válel.

                          0 0
                      • Karaya  

                        Tak na silnici bylo několik bikerů a dokonce 2 bikerky ;-)

                        0 0
          • Polka  

            Ja ti dam vojebali. Nad pozoricama sem se mrdal kde to nebylo moc tvrdy. Po modre od ricky sem se mrdal bo lesaci zas nastartovali lakatos…opet to nebylo vubec zadarmo :)

            0 0
            • pepek  

              O tobě nemluvím, ty jsi jel jistě svojim štýlom: „Banzai!“ až do prvních kapek krve.

              0 0
    • Jaroslávek  

      Kdyby náhodou nějaký soudruh jel po Bukole a našel modrou termoflašku Lídlovku prosím o zanechání u pana restauratéra na základně. Včera mě musela vypadnout v úseku Hádek popelnice-N.Dvory. Magnézku může zkonzumovat jako nálezné.

      0 0
    • Jaroslávek  

      Tož někdo v tom udělal hokej, na leden by jedno stačilo !?

      0 0
      • Smazaný účet  

        Založ si vlastní leden ;)

        0 0
      • Paja  

        …jsem do nazvu zapomnel dat dvojku no a opravit to nejde, ale ze zrovna ty budes ten hnidopich…

        0 0
    • mastihuba  

      dnes bude klasickej páteček? :D

      0 0
      • Polka  

        Neni mozny, nerikej ze jedes nahoru.

        0 0
        • mastihuba  

          tak je tu varianta výletu do Mutěnic, ale to bych zas nevyjel na kole, takže kolo asi vyhraje :)

          0 0
      • Motyll  

        v 8 tam dojedu

        0 0
      • Polka  

        Nevim jak budu stihat, ale asi nejmrazivejsi vyjizdku tehle zimy si nemuzu nechat ujit :)

        0 0
        • mastihuba  

          Nejmrazivejsi asi ne, ale nejdelsi urcite :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Co jste zas vyváděli buk-anýři? Medovina padla?

            0 0
            • mastihuba  

              Na medovinu vubec nedoslo, ale poutnik na zaver nebyl marnej :)

              0 0
          • RomanH  

            Tak tak, ja radeji prenesl kastle s Poutnikama na noc z garaze do kotelny a uplne zbytecne, venku bylo jen nejakych –8.

            0 0
          • Motyll  

            Aneb jak zabít celou sobotu…

            0 0
          • Polka  

            Byla to parada, mozna to RMko byt ani nemuselo, ale super. Kazdopadne na to zes jel s hrebama taks byl nak pozadu :) Ale pricitam to lehce „namrdanemu“ stavu :-D

            Ja sem to pak blbec z Jirikovic vzal este k rybnikum u Ponetek a to sem se pekne vytrestal, na jednym kilometru vsude total ujezdena sklinka :)

            0 0
    • Jaroslávek  

      Tak pomalu únor na krku…

      Např. dnes po nahlédnutí na B-F žádné téma mi blízké, jenom na blokování.-(

      0 0
      • Smazaný účet  

        Už jsi letos korčuloval?

        0 0
      • mastihuba  

        Mne desi ze se za sobotua nedeli neozval slapanak. :) dnes super snizek.u krbu vymeteno. Jen silny osobnosti.

        0 0
        • Polka  

          Sorry, priste budu rano dycky pro klid tve duse informovat smskou ;-)

          0 0
          • mastihuba  

            to nemusiš nejsu tvoja matka a bylo by to proti zasadam individual klubu :) ale ber v potaz že tobě člověk uplně nevěří :D

            0 0
        • Motyll  

          dorazil jsem o půl sedmé…

          0 0
          • mastihuba  

            to už jsem měl nohy v teple…

            0 0
            • Motyll  

              Ale poježdění včera luxusní. Až na zakácenou zelenou z Rudice do Křtin. Naštěstí jen cca 200 metrů. Zmetci. Klády odtahali, ale koruny nechali ležet v pěšině.

              Chtěl jsem si dát jen dvě pifka, ale pak se debata stočila k volbám… Pak někteří jedinci začali prohlašovat, že za bolševika bylo líp a to už jsem psychicky neunesl a dal si ještě dvě… No však to znáš.

              0 0
              • mastihuba  

                u nás na vesnici tohle nedokážeme posoudit, do práce i na pole jsem musel chodit tenkrát stejně jako nyní a když by nebylo na pivo,tak by mi nezbylo nic jinýho než chlastat vlastní produkty. Troufnu si říct že bych na tom byl zdravotně líp než ze starobrna. :) Apropo kamaradi mne stejně nutí jezdit jen na východ a tam se smělo už i tenkrát :)

                0 0
                • RomanH  

                  Ale no tak, sice je tam na konci smajlik, ale i tak…

                  BTW, u nas taky dopadly volby jako ve zbytku republiky.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    ja chtěl jen poukázat na to že pokud člověk bouchá jen doma na dvorečku a je soběstačnej v produkci potravin, tak ho defakto režim nemusí zajímat.

                    0 0
                    • RomanH  

                      Tak to nesouhlasim. Ja chci moci svobodne rikat svuj nazor, stejne tak i cestovat.

                      0 0
                      • mastihuba  

                        tak ty seš stejně takovej byťák na lontu, ber to tak že někteří lidi z vesnice se nedostanou ani do města, natož zahranice a pred 89 nadavali na husaka a včil na klause a na kalouska, protože makat musí furt stejně. :)

                        0 0
                        • RomanH  

                          Ale meli by si vzpomenout, kolik pudy jim (otcum / dedum) bylo zabaveno (respektive museli vstoupit do druzstva za desatky). At si vykrikuji CSSD, Zeman na Hrad, ale komunisty… to je proste spatne.

                          Jinak, zrovna u nas prezidentske funkci nedavam zadnou extra dulezitost, ale jak psal Kubad v jinem dredu, jeste dokazi brat Zemana jako politika, ale ne jako prezidenta. Mne vysel v predvolebni kalkulacce Schw. presne na opacne strane, neshodnul jsem se s nim ve vetsine otazek, puvodne jsem se druheho kola ani nechtel zucastnit, ale mit za prezidenta takove hovado, jako je Zeman, to me mrzi, stejne tak jako ze lidi nerozlisuji komunalni / parlamentni (senatni) / prezidenstke volby – nemam problem volit v kazdych techto volbach jiny okruh lidi.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Tys měl jít do politiky, k politickým tématům tady máš vždy největší odstavce, nebojíš se vyslovit svůj pol. názor :)

                            0 0
                            • RomanH  

                              Ja bych byl jako Zeman, hulvat :-)

                              0 0
                              • Jaroslávek  

                                Cóóó ? Nesouhlasíš ? Dostaneš tečku a hotovo ! Tak si tě představuji.-)))

                                0 0
                          • mastihuba  

                            šak ja s tebou souhlasim, jen pišu že rozumím lidem, kteří volí Zemana. Mají na to svůj úzkej pohled. Mne překvapili borci ve Znojmě, když řekli že na to kalouskovi a pražské klice neskočí a knížeti to i za cenu že bude klást věnce zeman prostě nedají. A žádní zaměstnanci nebo vesničani to teda nebyli…

                            Ad zabavená půda. Většina z těch lidí si s ní stejně neví rady stejně jako s vrácenejma singularnima lesama. Kdo mohl, výhodně to prodal a ti ostatní to dali do nájmu soukromým zemědělcům, kteří se v tom plácají jak mohou skrz evropskou politiku zemědělství. Děda kterýmu brzo umřel tata, byl nakonec rád že ta kolektivizace přišla, protože by se na tom sám udřel. Druhej co si pamatuju na bolševika nadával do posledního dechu. Ale po válce jim oběma bylo tak 18 a většinou jim padlo za krk celý zruinovaný hospodářství.

                            0 0
                            • jeffino  

                              jak někde říkala t.fischerová, družstva fungovaly i za 1.republiky

                              0 0
                          • jonys  

                            Já původně nechtěl jít ve druhým vůbec. Ale poté, co jsem viděl, jak pražská fejsbůková kultůrní fronta tlačí do křesla marketigový produkt „Karel“, tak jsem prostě musel…

                            Vrchol byli ti dva pitomečci v pátek u Krause. No a David Černý, to mě taky nakoplo.

                            Jinak kohokoliv jinýho (kromě Bobo) bych asi volil proti Zemanovi. Ale vem to z lepší stránky: sečtělej a chytrej je neskutečně, znalosi encyklopedický. A jeho vztah k novinářům se mi líbí :-). A hlavě se nekupčilo s hlasama jako minule, že…

                            0 0
                            • pepek  

                              Ty se tu taky objevíš jen když je řeč o uzeným, nebo politice.

                              0 0
                              • jonys  

                                No tak já si jinak netroufám, protože moje lednové skore je zatí 3× squash, 2 pěšovýlety a přinesení běžek ze sklepa nahoru…:-)

                                Ale záhadná nemoc je mi omluvou.

                                0 0
                              • Smazaný účet  

                                :-D

                                Zrovna jsem na jonysa myslel, že se tady objeví max. 1× měsíčně…

                                0 0
                            • pepek  

                              Fejsíček nemám, výblitky našich slavných komediantů-prostitutek nesleduju, takže jsa donucen se voleb zúčastnit, volil jsem slušné vychování. Ale z občanů nevyhrál nikdo, bohužel.

                              0 0
                          • jeffino  

                            ten zemák mě taky sere, ale knížete jsem volit fakt nemohl, když odhlídnu od všech věcí, tak mu prostě nevěřím, pod příjemným zevnějškem a vystupováním se může skrýt cokoliv, máme rakouskýho majitele firmy, vždy se usmívá a nikdy nezvýšil hlas, ale ty prasárny co dělá…

                            0 0
                        • RomanH  

                          a skoro 5000m2 pole mi taky staci (brambory / obili) :-)

                          0 0
                          • mastihuba  

                            Tak je mi jasny ze ted co jsi na kopci tak se domacim pracem uplne nevyhnes :)

                            0 0
                        • Motyll  

                          Ale to je jejich vec, ze nevytahnou… Ale muzou. Svoboda volby.

                          0 0
                      • Jaroslávek  

                        Jak píše Fanda, někteří lidi nikam nejzdí a názor vyjeví akorát v hospodě u piva.

                        0 0
                        • mastihuba  

                          cituju: :D

                          za bolševika obyčejný lidi okrádal rudej a dnes to dělají ti co si je sami zvolíme. jednou za rok nás nechají abychom se vyvenčili v chorvatsku u moře nebo si zajeli zalyžovat do raichu.

                          Je jasný že dnes si každej vydělá kolik je schopnej, ale to už bylo i před revolucí, že jeden měl garsonku a druhej barák na štok. :)

                          0 0
                          • RomanH  

                            Jsem se zarekl, ze uz v tomto vlakne k tomuto tematu nebudu reagovat, ale vsechny ty, ktery si mysli, jak to vlade natrou, kdyz budou volit komance, bych poslal do jedine zeme, kde je opravdu komunismus – Severni Koreje. Az pak by si mozna uvedomili, jak hloupy reci u toho piva vedli.

                            Nic to nemeni na tom, ze Necas posral co mohl a v podstate dava opozici hlasy zadara, pojd mi hop.

                            0 0
                            • mastihuba  

                              ja už taky nechtěl psát, ale uznej že popisuju realitu a člověk rychle zapomíná. :) pekně tam sněží, to abych si přivázal na štanglu běžky a za pozořicema kolo foukl n ěkde do lesa :)

                              0 0
                            • jonys  

                              V S.Korei nejde až tak o to, že tam drží veslo komanči, ale že ho drží diktátoři. Afričtí nebo islámští mocipáni komanči nejsou, ale výsledek je stejnej-ráj vyvolených a bída lidu díky izolaci a investic jen do udržení moci.

                              Tady je problém, že lidi nesere kapitalismus, ale jeho CZ verze, kdy spousta z nich se prostě má podobně nebo hůř jako za komoušů, víc se přitom nadřou, na výdobytky svobody nemají a navíc vidí, že tu existuje elitní garda napříč politikou, byznysem a podsvětím, která si žije hrubě nad poměry, všechno jí projde a ještě má málo…To bylo za komárů taky, ale nebylo to tak vidět, takže ti lidi to nevědí. Ono třeba Holanďani taky tuší, že nacismus nebyl úplně ideální světořád, ale pokud se v zemi nahromadí problémy s imigrantama, který normální establisment nezvládá, volí masově nějaký neonácky co slibujou zaručený recept…

                              0 0
                              • Excel  

                                Problém vidím v tom, že v tý gardě nejsme. A pak jsou ještě jiný věci, který jsou důležitý a to je podstatný.

                                0 0
                                • mastihuba  

                                  problem je že demokracie na tohle nějak zapomněla a volby náš problém neřeší :D teda sory že zas taham tu politiku :)

                                  0 0
                                • jonys  

                                  Řešením by bylo koupit golfový hole a jezdit přes Babu do Jinaček na greeny…tam by se to dalo eště zlomit :-)

                                  Předem chodit nemůžem, protože nemáme X6, ani na členství, že…

                                  0 0
                              • Loner  

                                normálně se Sem nepletu, ale PĚKNĚ VYSTIŽENO

                                0 0
                              • Baba-Ji  

                                +1

                                0 0
                              • RomanH  

                                Tak mam pocit, ze nas by diktator mozna vytrhnul :-)

                                0 0
                  • Motyll  

                    u nás ne…

                    0 0
                  • Polka  

                    U nas taky ne.

                    0 0
                • Motyll  

                  Achjo… a STOP politice :)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    tys s ni začal :)

                    0 0
                    • Motyll  

                      Nezačal, já jen psal o včerejší atmosféře u krbu…

                      BTW jakej máš poměr pivo/cyklokilometr letos? Já se blížím spotřebou ZILu :(

                      0 0
                      • mastihuba  

                        dobrej, vino se do toho nepočítá, takže o víkendu 90km a jen 7piv :) což je na zimu úžasný

                        0 0
                        • Polka  

                          Leden 217km – 40piv, uplny nic :)

                          0 0
                          • Motyll  

                            A pocitate do toho i skopky bez kola?

                            0 0
                            • mastihuba  

                              Ne proc? :) rek bych ze to je v ramci statisticke chyby.

                              0 0
                            • Polka  

                              Ne, jen cyklokilometry.

                              0 0
                          • mastihuba  

                            4× buk :)

                            0 0
                          • mastihuba  

                            250/42 běhání a spinn do toho nepočítám :)

                            0 0
                            • jonys  

                              Ty seš démon! Jak můžeš mít ten vysokej tlak při takovým sportmaxu??

                              0 0
                              • mastihuba  

                                dědictví otců :) bílej sex a vepřová dieta

                                0 0
                            • Polka  

                              Behani a bezky do teho taky nepocitam :)

                              0 0
                • pepek  

                  S tím vínem – ty máš asi nějaký francouzský geny, přece jenom tam u vás to Napoleonovo vojsko dlouho leželo. . . .

                  0 0
                  • mastihuba  

                    to je jinak, tata měl souseda co se přistěhoval z Brumovic :D

                    0 0
                    • les  

                      :-DD

                      0 0
                    • les  

                      Tož zétra hore .

                      0 0
                      • Motyll  

                        Pošlu Katku, su v Orličkách.

                        0 0
                      • Motyll  

                        Pošlu Katku, su v Orličkách.

                        0 0
                      • Motyll  

                        Pošlu Katku, su v Orličkách.

                        0 0
                      • Motyll  

                        Pošlu Katku, su v Orličkách.

                        0 0
                      • Motyll  

                        Pošlu Katku, su v Orličkách.

                        0 0
                        • mastihuba  

                          Staci jednou :)

                          0 0
                        • Jaroslávek  

                          No když je to takhle důrazně snad abych se taky zůčastnil.-)

                          0 0
                          • les  

                            Dnes paráda. Jesi nebudou v pátek padat lejna, tož repete..

                            0 0
                            • Jaroslávek  

                              Repete i s Katkou ?

                              0 0
                              • les  

                                Ne :-) Ale ve 14:00h zamykáme s kolegou továrnu, šup do Marihuánskýho a tradá hore.

                                0 0
                                • pepek  

                                  Není tam moc sraček na ihrisku?

                                  0 0
                                  • les  

                                    Do pátku bílá sleze. Bude to motokros, ale lepší jak těžkej sníh.

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Sníh ale nešpiní :)

                                      0 0
                                    • mastihuba  

                                      takže než zetra vyjedu do hokny tak vobuju meduzy :) těžko na cvičišti…

                                      0 0
                                      • Jaroslávek  

                                        Sokolíci, jak vypadá road úsek Křtiny-Buk ? Dneska mně hlásil maník ze Křtin, že prý ledovka.-(

                                        0 0
                                        • mastihuba  

                                          Ja vcil jedu do adamova tak jak pojedu dom tak se ozvu.

                                          0 0
                                        • Jaroslávek  

                                          Tak hochu, rozvědčík zkoumal a nic potěšujícího.-(

                                          0 0
                                          • Polka  

                                            Co je? Prijedes nas navstivit hore? Silnice prece musi byt suchy ne?

                                            0 0
                                            • pepek  

                                              Sem to byl dnes otestovat a dobrý, mírně vlhko až šmyklavo. Ale soudruzi, kdyby vám někdo (třeba Roman) radil koupit teerku na hlavu, tak měj u sebe trubku a hned ho jebni po hlavě, hned ho zabi. Takovou trubku nos u sebe, okamžitě po té palici. Okamžitě vole zabiť ty ku*vy. :-)

                                              0 0
                                              • RomanH  

                                                TR-801 je to uplne nejvic nejlepsi svetlo, cca 75% vyjizdek odjezdeno jen na nej :-)

                                                0 0
                                                • Jaroslávek  

                                                  V tomto tě podržím náčelníku. Vidím Pepka jak mu ta trubka trčí z budky.-)

                                                  0 0
                                                • JSt  

                                                  neni lepsi jezdit za denniho svetla? :-)

                                                  0 0
                                                  • RomanH  

                                                    je, jen Paja s Pepkem to jeste nepochopili :-)

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    V noci je ta turistika aspoň trochu zajímavá.

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    to az na zpatecni ceste ;-)

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Me do te vasi zabomysi valky netahejte.

                                                    0 0
                                            • Jaroslávek  

                                              Rozvědčík mlžil.

                                              0 0
                                  • Jaroslávek  

                                    Motokros ti vyhovuje, né ?

                                    0 0
                                    • pepek  

                                      Radši pojedu do sucha, tadyk za rohem.

                                      0 0
      • RomanH  

        Mel jsi misto B-F vyrazit ven ;-) My si vcera dali s Katkou 20 kilacu na behnach na Smelc a zpet. Sice jsem si na konci pripadal sfouklej jak Exik po Horicich (a to me Katka porad rikala, ze to nejak flakam a ze mam pridat), ale bylo to fajn.

        0 0
    • Jaroslávek  

      P.S. Ani žádný nový hrdinský čin našeho barda, který bydlí na jedné z nej ulic v Brně.

      0 0
    • Baba-Ji  

      Mám asi trochu zvláštní prosbu o tip, tip na nějaké bikově-fotogenické místo, poradí někdo?

      Dneska jsem byl na obhlídce okolo Horneku a tam v těch zákoutích a nějaké místa by se tam i daly vyyužít.

      …nemyslím nějaké postávání u kola, ale fotky na trailu, pokud možno nějakém vizuálně a nejlíp i trochu technicky zajímavém, skoky se taky berou.

      Druhá věc bude sehnat jezdce, ale někdo se namane :)

      0 0
      • pepek  

        No tak nejvíc je furt ta ostruha v lomu Hády, ne? A ten sjezd, co pražští soudruzi prováděli v lomu u Líšně taky není špatný.

        A kdybys chtěl třeba panáčkovat na zadním (předním) kole na skále, tak ta vyhlídka nad Bítyškou je taky gut.

        0 0
        • Baba-Ji  

          na ten hreben na Hadech kaslu …strach z vysek nedovoli, navic kdo vi, co tam je za povrch ted v zime :D

          Mimochodem je ted preznacena zluta z Horneku dolu do udoli. Uz nevede pres tu korenovku, ale vede o kousek driv takovym tim korytkem a napojuje se na puvodni az uplne dole.

          0 0
        • Karaya  

          Borci z Práglu to stihli na poslední chvíli. Od léta se v lomu zase těží a už to tam vypadá dost jinak :-)

          0 0
          • les  

            Kterej lom začal zas těžit ? Ten od Klajdy po pravé straně ?

            0 0
            • Baba-Ji  

              Lesní lom, tusim, ze se tak jemnuje

              0 0
              • les  

                Jo to je on :) Dik.

                0 0
            • pepek  

              Myslím, že se těží tam, jak je napsáno Kopaniny V tom velkým lomu jsem byl určitě na podzim a nic se tam nedělo.

              0 0
              • les  

                No o to mě šlo. V tom novým se těží určitě, ale nad tím Lesním jsem loni taky jel (zkracoval ze Šimáčkové na Klajdu)a myslím, že tam bylo mrtvo. Ptám se proto, že v devadesátejch letech když se tam těžilo, byla haluz na Klajdě míjet na kole ty velký dempry :)

                0 0
              • Karaya  

                Asi jsi měl mlhu před očima…

                1. 13.8. – najednou se objevil bagr
                2. 17.8. – jedna ze stěn začala mizet…
                3. 28.8. – celá západní stěna postupně mizí, dole se skladuje

                rozemletý štěrk.

                To je jen prvních 14 dní práce, teď už to tam vypadá úplně jinak. Tam kde na 1. snímku stojí bagr, jsou teď hromady štěrku, všechny patra lomu jsou pospojovány novými cestami. Ven z lomu se jezdí k těm Kopaninám. V tom lomu u Kopanin se pokud vím netěží štěrk, ale něco jiného (kaolin?) a začalo se tam znovu těžit tak 5 let zpátky.

                Tatrovky se štěrkem pak samozřejmě jezdí přes Klajdu dolů a vůbec se s tím nemazlí. Jen čekám, kdy u toho semaforu dole někoho sešrotují…

                0 0
                • les  

                  To tam budu muset mrknout. Super je ten kořenovej sjezdík ke kurtům, akorát tam dole někdo udělal branku .

                  0 0
                • Paja  

                  V tom zadnim lomu na Kopaninach se tezi hlavne vapenec, ale uz vic jak 10 let.

                  0 0
                • pepek  

                  Hrozně to utíká, přísahal bych, že jsem tam byl na podzim :-(

                  0 0
      • Smazaný účet  

        Nebude důležitější probleskující slunko mezi stromama, než samotný místo?

        0 0
        • Baba-Ji  

          tak mlha ma taky leccos do sebe, takze slunko nemusi byt :)

          0 0
      • Karaya  

        Nahoře na Klajdě je spousta fotogenických pěšinek a skalek. Můžeš to zkusit třeba od Hradiska směrem k cestě na Obřaňák – je to tam samá skála a nějaký menší schodek nebo drop by se taky našel. Nebo ta DH trať…

        0 0
        • Baba-Ji  

          Pravda, tam z Obranskeho hradu uplne dole to je samy schod a koren, tam by se toho trochu vymyslet dalo :).

          ..ale obecne, nemusi to byt nic FR/DH, staci fakt pekne mistecko s peknou casti trailu

          0 0
          • Karaya  

            Já jsem měl na mysli místo ještě nahoře. Trail vede po kraji hřebínku vrcholové partie Klajdovky. Zkušení grafici jistě připojí hezčí mapičku :-)

            0 0
            • Baba-Ji  

              tam u pamatniku Neumanna?

              0 0
              • Karaya  

                Památníku jsem si tam nikdy nevšiml. Z toho printscreenu to snad bude lepší, akorát fotky nemá cenu zveřejňovat, všechno je pod sněhem :-).

                Edit: Jo ta cesta začíná u památníku S.K.N.

                0 0
    • mastihuba  

      dnes? hore haj :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        A co někdy důle? :)

        Půjde dostat se k lesu bez blatníků?

        0 0
        • mastihuba  

          řekl bych že blatníky jsou tvůj problém :)

          0 0
          • Jaroslávek  

            P.S. Nemusí vždy vyhrát Jiřík.-)

            0 0
            • JSt  

              :-D

              0 0
            • mastihuba  

              nerozumím, ale pokusím se s tím vyrovnat…

              0 0
              • Jaroslávek  

                To je jednoduchý jak facka. Jiřík často posílá místo odpovědi různé ftipné odkazy na jútúb.

                0 0
                • mastihuba  

                  já žádnej odkaz na jutub nedával

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Fando … jen jsem chtěl sdělit, že jsem byl jednou pohotovější než Jiřík. Nápověda: BLATNÍKY.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      aha, tak todle byl spíš trapas takhle profláklý video, aniž bych to rozklikával tak jsem věděl co tam bude. :D

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Je čas pomalu založit Vítězný únor a bez politiky…

                        0 0
                        • mastihuba  

                          a hlavně bez osobních invektivů :)

                          0 0
                          • pepek  

                            Invektiv, Franto, invektiv.

                            0 0
                          • Smazaný účet  

                            Jestli se tím cítíš dotčenej, což nebyl můj záměr, mně to naběhlo pouze jako slovní spojení, tak by sis rozuměl s mou přítelkyní velkou budovatelkou :)

                            0 0
                            • Jaroslávek  

                              S političkou jsem nikdy neto …

                              0 0
                            • mastihuba  

                              Depak ja to myslel tak ze uz prestanu rejpat do starejch panu :)

                              0 0
                              • JSt  

                                depak je zkracene depresy?

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Nedávno jsem zjistil, že existuje stejnojmenná death-black kapela z Trenčína…

                                  0 0
                                • mastihuba  

                                  Zkracene kdepak, ale depice bych umel taky zkratit :)

                                  0 0
    • bagr84  

      Chlapi nemate nekdo nadbytecne kus rovnejch riditek, 620 mm (OS) na ozkouseni? Zkousim ladit posez a kupovat novy mi pripadne skoda penez a riditek.

      Hodil by se i forbec 10 mm, uhel cca 5°.

      0 0
      • Excel  

        rodla OS rovný mám ve skříni, i s představcem, ale sklon nevím, kouknu.

        0 0
        • bagr84  

          A jsou ty rodla 620? Protoze vetsina je dnes 600 nebo min, jak tak koukam na eshopy.

          0 0
          • RomanH  

            Debilne tvarovany 600vky Zoom 25.4 a predstavec bych mel taky.

            Jinak, osobne jsem presel na nejnizsi (zdvih 20mm) vlastovky 685mm a je to parada, rohy mi nechybi.

            0 0
            • JSt  

              rohy jsou dobry maximalne pro maly decka, kdyz se casto vali. ochrani razeni a brzdovy paky. ;-)

              0 0
            • Paja  

              To je aspon posun na to, ze jeste nedavno jsi jezdil cca 56 s rohama a premyslel, jestli 60 nebude moc siroky;)

              0 0
              • RomanH  

                jj, evoluce, 560, 580, 600, 685

                0 0
          • Excel  

            měls recht, jsou to 600

            0 0
      • Paja  

        Neni to trochu kratky? ;)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Jak projede futrama, je to krátký ;)

          0 0
        • bagr84  

          To aby za mnou mohli dva v haku vedle sebe.

          0 0
          • Paja  

            Hosi, ne rodla, ale forbec ;)

            Jinak bych mel na vyzkouseni ty co mam na kole -Answer 61cm, 7st. zahnuti, ale je to na klasiku…

            Vyhledove pujdu asi do neceho 64cm se zahnutim 9–10st.

            0 0
    • Jaroslávek  

      Za dnešek říkám jediné: Čert aby spral ty ZKURVENÝ SYPAČE ZKURVENÝCH OSTRÝCH KAMÍNKU !! … To se mi ulevilo.

      0 0
      • pepek  

        Město se stará, abys nespadl na náledí a ty takto? (Jezdi po silnici, tam jsou kamínky omletý :-)

        0 0
    • Jaroslávek  

      Leden už je historie, nepohrdl bych únorem, neb

      únor bílý

      pole sílí.

      0 0
      • RomanH  

        Paní učitelka říká dětem ve škole: ,,Ták děti každý mi řeknete nějaké přísloví aby se rýmovalo.

        Anička: Březen za kamna vlezem, duben ještě tam budem.

        Hezké Aničko. A teď ty Pepíčku..

        Pepíček: Komu se nelení,tomu se zelení.

        Výborně Pepíčku. Dežo sedí znuděně a hledí z okna. A co ty Dežo, znáš nějaké přísloví?

        Dežo: Jo. Únor bílý, sílí pole.

        Ale Dežo to se musí rýmovat.

        Dežo: Únor bílý, sílí pole, pičo vole!

        0 0
      • Paja  

        Nas zakaznik nas pan ;)

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce