• RUR

    Mám zbytečně mnoho času( choroba) a tak by mě zajímalo jaké kadence šlapete,pokud máte aspoň trochu představu , jo a na jak dlouhých klikách. Já cca 80 na klikách 175.

    Anketa: jakou kadenci šlapete na MTB?

    0x
    0%
    0x
    0%
    11x
    100%
    0 0
    • cabbage  

      jak kdy…

      0 0
    • Lance  

      z kopce: tataratataaaaaaaa po rovine: ta ta ra ta ta do kopce: ta ta ra ta ta

      0 0
      • Lance  

        bohuzel to nedela dlouhe mezery:)

        0 0
        • RUR  

          Kromě toho, že jsi talentovaný výtvarník, jsi i talentovaný bubenik;-)))))))

          0 0
          • Lance  

            uz jako maly jsem rad a hodne dobre a pekne kreslil, no a to mi zustalo a bubny jsem mel ve sklepe, sice jsem na ne nesah, ale asi to umim

            0 0
            • ydaho  

              a pak, že žádnej učenej z nebe nespadne, a vono jo :)

              0 0
    • MlokCZ  

      Já jsem někde kolem 80, asi spíš nad. Lepší by pro mě byla kategorie 70–90. Těch 80–100 se u mě hodí na silničku, tam jezdim tak o těch cca 10 více.

      0 0
    • zirecek  

      Jak kdy, když si opravdu dávám, jedu kopec, třeba ze sedla, jsem výrazně pod 60. Při závodech, na začátku, snažím se nohy pošetřit, točím rychleji, 60–80. Není to trénink, spíše sebedestrukce, tak mě to baví.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Jak kdy, na začátku vyjížďky, když se rozjiždím tak 80 – 90 a potom od 90 nahoru i přes 100. Jenom ze zvědavosti, kolik jste vytočili nejvíc na normálním kole, ne na trenažéru ani ničem podobném. Já jsem dal 167.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.