• vzduch

    Chtěl bych nové tretry, jezdím v Adidas Gradient, ale už jsou rozbité . Zkuste nějaké doporučit . Tretry jak na vyjížďky, tak na občasný maraton .Díky .

    0 0
    • Meesha  

      jestli nemas nejaky spesl pozadavky, tak bych jako nejrozumnejsi reseni videl Spesly Comp.

      0 0
      • mawerick  

        hlasuju stejně:) už mám druhý (model 99 a teď 05) a max spokojenost:)

        0 0
    • Lister  

      Doporučuji zvětšit větu – Před zadáním dotazu zkuste prosím hledat v historii – néjméně na velikost 48, něajkou brutální barvu a ještě by to mohlu blikat a nakonec lebku s hnáty :o)))))))

      0 0
    • tutite  

      To sme dva.. V hledáčku jich mám více. 1/Northwave Kameleon nebo spíše Aerator 2/Shimano SHM 225 3/Carnac M5 535, ale kdoví, zda to někdo vůbec vozí. Ještě uvidím. Brácha teč vozí nějaké Scotty a taky je s nimi spokojený.

      0 0
      • BB  

        tak ty Shimana bych ti moc nedoporucoval. Koupil jsem je loni v dubnu a shledal je nevhodnymi. Za prve, po zmoknuti neuveritelne smrdej, za druhe jsou vyrazne tezsi, nez moje stare SIDI a za treti vrzou. Zkousel jsem mazat, co se da a vrzani jsem se nezbavil. Jo a abych nezapomnel, vylezl me palec nahoru tou vetraci latkou, takze shrnuto, Sh SHM 225 nejhorsi tretry, co jsem kdy mel. Chystam se je hodit do popelnice, tak pokud mas nohu 43, tak ti je dam na vyzkouseni a do popelnice je muzes hodit sam.

        0 0
      • rasto  

        u NW se pry radi odlepujou podrazky. jinak hlasuji pro sidi :-)

        0 0
    • black.horse  

      viz Meesha… Spešly a utíkej do 69 si je honem rychle koupit:-)

      0 0
      • kemo  

        Zase tak rychle ne, sice už mají nové modely, ale jen v jedné barvě a celé velikosti, půlky dorazí během března…

        0 0
      • divinol  

        Axon Wizard nebrat??

        0 0
    • Manas  

      Co treba Lake. ja mam MX-165 a spokojenost.

      0 0
    • Twisp  

      spesly compy

      0 0
    • prodi  

      2 roky jsem naprosto spokojenej se Shimanem M 221, výborná karb.podrážka, super větraj

      0 0
    • arcco  

      s botou to je jako s přilbou, mx 225 mi sedí jak ulitý www.bikecentrum.cz/uvex.php?…, což se nedalo říct o spešlech comp.Každá haxna jiná

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.