• Vymi

    Chci se jen podelit o to jak z hruzy jde udelat trochu kolo ale i tak to neni zadna slava! :-) A zeptat, kdy jste se naposledy tak zasmali, kdyz jste nekomu spravovali kolo…

    Takze, kdyz jsem videl to „kolo“ ted se bavme ze ma za sebou tak 10 let a to mozna jeste je malo..patri mezi ty prvni horaky od Olpranu atd… je to klasika takze odpruzenou vidlu nehledejte… :-))) a SIS je snad vsude! Po kompletnim rozdelani a reknu ti si ze tohle kolo bude lepsi nez co bylo predtim me privedlo na dve cesty… ta prvni bud necham to osazeni co ma a nebo tam dam DEORE :-) Vyhralo DEORE! Takze prvni upravy, sehnat hak na uchyceni prehazky. Dale omotat gumou trubku abych mohl uchytit presmyk! To jsem se asi bavil nejvic ale povedlo se a presmyk drzi a presmykuje! Dale zruseni klasik venecku v osach a ve stredu a jen kulicky ve vazeline… sedlo… lazen pro retazek atd… skoro nove paky pro brzdy… spalky ze by ubrzdili i tank… dale pedaly… komplet lanka, bovdeny, plaste… to kolo proste uz neni co byvalo predtim… dneska jo budu komplet serizovat a myslim ze promena za 400 stovky a zbytek je z meho starsiho kola proste udelaji schopne kolo pro jezdeni na vesnici… :-)))) ufff to bylo neco ale tak zasranej jsem zase dlouho nebyl…

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.