• Volf

    Je tam pár dotazů, jak to kolo stojí. Protože všechny ,, geniální ,, věci jsou jednoduchý, tak malá anketa.

    Anketa: Proč to kolo tak stojí

    0 0
    • vlk  

      Z té foto se to nepozná, třeba je to přivázaný na rybářských vlascích, třeba byl fotograf rychlý, třeba byla ruka někde vyretušována, třeba je to zapřený za střed. Třeba, třeba …

      0 0
    • Peslezedirou  

      Rukou ho někdo drží za přední kolo......

      0 0
      • kubad  

        Není to jedno – si šikovný :-))

        0 0
      • vlk  

        A jo máš pravdu, na předník kole je zaretušovaná ruka.Jde to vidět hlavně na plášti.

        0 0
    • gobike  

      To bude zapreny za stred, ten klacek je schovanej za klikou…

      0 0
    • JancA  

      normalne, ne..proste si to pustil a rychlej fotograf vyfotil......easy

      0 0
    • revish  

      za kolem je parez, tak asi tak to stoji :o)

      0 0
    • Snoopy  

      Necht te sila provazi…

      0 0
    • Splinter  

      Opřený o zeď na které je tapeta :o)))

      0 0
    • ydaho  

      authory maj úžasnou stabilitu, takže stojí samo i ve větru ? :))

      0 0
    • enrico  

      a jak držalo to moje?

      0 0
    • enrico  

      pozorné oko si všimne tenounký vlasec uviazaný o vlaštovky a následne o strom, musí byť bezvetrie a prípadne potom menšie korekcie v coreli :-)

      0 0
      • ddd - andy  

        A-ha, korekce v Corelu.. :-)

        0 0
        • enrico  

          movc se nepovedla, nechcelo sa mi s tým prplať a grafika nie je moja najsilnejšia stránka :-)

          0 0
      • fíha  

        Moje pozorne oko si v tomto rozliseni vsimlo prd nech zvacsujem, tak zvacsujem. A pochybujem, ze si ine pozorne oko nieco vsimne

        0 0
      • wroum  

        corel :-D

        0 0
        • Krys  

          tady corel, tady corel, prepinam …

          podla mna ma v tych isostaroch helium

          0 0
    • enrico  

      a keď nie je nablízku žiadny strom, tak pomôže minipumpičkou zaprieť pravý pedál, vhodný uhol záberu a jeto (akurát že pri vode fúkal vietor jak sviňa a bajk okúsil tvrdosť riečnych kameňov :-)))

      0 0
    • GTman  

      Ty sis na focení pozval Davida Coperfielda a teď si tu honíš triko. Já bych jeho přítomnost spíš než na takové kravinky využil na to, aby mi přičaroval nějaký nový bike. Příjem na to má a přece by nedopustil aby se říkalo, že člověk co nechal zmizet Boeing a Sochu svobody, neumí vyčarovat jízdní kolo.

      0 0
      • enrico  

        a co keby mu te David Coperfield nechal zmizet nadobro i to kolo, to by pak potom bol eštelen prúser :-)

        0 0
    • dada  

      šlapka zapřená za to mraveniště vedle kola si myslim

      0 0
    • dalimil  

      Author je holt kouzelnej…

      0 0
    • georgio  

      No, ja myslim, ze jsi kolo vyfotil v domacim atelieru pred klicovacim pozadim, pak jednoduse nasel fotku, ktera by se hodila a ve photoshopu ho tam namontoval…jed­nodussi cesta k takovemu zaberu me nenapada…:-) Jen priste pozor na silne prepaly na pozadi a stredovou kompozici;-)

      0 0
      • Toams  

        a aku farbu pozadia pouzival? alebo rovno, ktora je lepsia, modra alebo zelena?:-)

        0 0
        • georgio  

          No tak to ja nevim co ma doma…bezne se pouziva modra… tusim 6666FF (R:102 G:102 B255):-)))Vzhledem k barve kola ale mohl pouzit i zelenou;-)

          0 0
          • Rolei  

            Modrá se používá ve filmu na focení je lepší šedivá – nemáš pak nikde modré odlesky.

            0 0
    • wroum  

      to je uplne jedno jak, hlavne ze stoji :-)

      0 0
    • Volf  

      No takže pravda je taková, že je zapřený klackem za šroub středovýho složení a focený pod takovým úhlem, že klacek není vidět.

      0 0
    • Lance  

      Jo ted me to napadlo, nemuze to byt zaprene klackem za sroub stredoveho slozeni a foceno pod takovym uhlem, ze ten klacek neni videt? nic jineho me v tuto chvili nenapada

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.