• JR

    Máte někdo dobré nebo špatné zkušenosti?

    0 0
    • MARIN  

      Osobne mam PC14 ale kamos ma PC1600. Funkcema si jsou skoro podobne ale zda se mi, ze ta PC1600 ma daleko vetsi tendenci chytat okolni nekodovane signaly jinych sporttestru. Jak mile jedeme kousek vedle sebe zacnou mu naskakovat neuveritelny numera zatim co ma PC14 zacne blaznit az kdyz je opravdu blizko. Vzdalenosti sem zeda jeste nemeril a vyzkouseno je to pri novych bateriich me PC14 a jeho novem PC1600

      0 0
    • Ceslo  

      Mam PC 1300 (svetle modrozeleny) jsem s nim dost spokojeny. byl o cca 400,– levnejsi. Jedinou velkou vyhodou PC 1600 je, ze ma podsviceny display (ocenil bych to zvlaste pri behani vecer). NA zavodech jsem ho zatim moc nepouzival (mam jej cca 1/2 roku), takze s chytanim cizich tepu nemam zkusenosti.

      Jo a jeste jedna rada. Pri nastavovani spotreby kcal je treba zadat druh sportu (pomoci cisla). V navodu maj vypsano jenom par sportu a to jeste dost chaoticky. Napsal jsem proto dotaz primo do nemecka a obratem mi poslali uplny seznam vsech sportu, vcetne psani na pocitaci, jezeni a sezeni (to by byl sport:-}}. Pokud budes mit zajem napis svuj email a ja ti to poslu.

      0 0
      • kungpao  

        Zdarec, ja mám PC 1300 tiež (zelený) a s funkciami a funkčnos?ou som spokojný, len mi vadí že nie je príliš dotiahnutý do konca ( v zmysle spracovania a funkčnosti) a hrudný pás mi prednedávnom prestal vysiela?. Dúfam, že je to len minutím sa baterky. Inak Sigma má celkovo problém s hospodarením s energiou, mám aj komputer BC1400 ( ten starší škaredší model), a baterka (idú tam dva kusy!) vydrží cca 3/4 roka, nakoľko nemá šetrič displeja. Druhý komp Cateye Enduro 2 mi drží už 4. rok na tej samej baterke ( najazdených cca 20.000 km na ňom). A ešte jedna poznámka. Nechcel som nočné podsvietenie, lebo keď ma náhodou zastihne tma, tak mi je jedno či mám tepovku 90 alebo 195, ale valím domov tak rýchlo ako sa len dá, nech má dáky blbec nezrazí..... Navyše dávam pozor na prekážky, ktoré v bežnom svetle vidíte ale v noci je to už horšie.

        0 0
        • Ceslo  

          S tim podsvicenim pri navratu mas pravdu. Ja jsem ale myslel umyslny trenink. Jakozto velmi zamestnany clovek :-) nemam pres den cas a v zime trenovat (behat) mohu chodit akorat vecer do lesa. No a tam je ti potom sporttester prd platny, kdyz nevidis na displej.

          K tomu zhorsenymu prenosu: skousels natrit na hrudnim pasu ty vroubkovany mista gelem? Ja jsem to driv slinil a taky mi to obcas vynechavalo, zvlaste zezacatku, nez jsem se spotil. Ted tam davam EKG gel a je to z 99% v pohode.

          0 0
      • biker007  

        ja bych taky poprosil o ten seznam spotreby kalorii.. biker007@post.cz. dik moc.

        0 0
      • maco  

        Prave vcera som polovicke kupil PC 14. Mas recht. Pri zadavani kalorii to tam chcelo nejake numero typu 00050 (odporucene v navode, 00079 povodne nastavenie). Nechapal som co to je. Inak v navode nijaku tabulku nemam a o tom co to je, tam nie je ani zmienka.

        Ak by si bol ochotny zverejnit tie cisla priamo tu, myslim ze by Ti viaceri boli povdacni. Diky

        0 0
        • Ceslo  

          Klidne, ale porad jak to mam udelat. ja to mam v Excelu. Taky ti to muhu poslat a muzes to uverejnit ty.

          0 0
      • Tommy  

        Prosím Tě taky o ten seznam, je-li to možné tomware@atlas.cz Díky – jinak naprostá spokojenost

        0 0
        • Ceslo  

          Uz jsem to posilal macoovi (nebo jak se sklonuje :-)) a ten slibyl ze to nekde vyvesi. pockam do pondeli a pokud to nikde nebude tak ti to poslu.

          Maco promin za zkomoleni jmena. Dej nam vedet az to nekde bude.

          0 0
          • maco  

            skusim to sem vrazit na plac, snad ma ADMIN nezrusi. Toto je prva cast tabulky zoradenej podla intentzity. Activity Factor Sailing 002 Sitting quietly 009 Eating (sitting) 010 Lying at ease 010 Writing (sitting) 013 Billards 018 Horseback riding Walking 019 Canoeing leisure 020 Dancing Ballroom 023 Volleyball 023 Gardening Raking 025 croquet 027 Fishing 028 Swimming Treading, normal 028 Cycling 8.9 km/hr 029 Archery 030 Gymnastics 030 Baseball 031 Table tennis 031 Weight training 032 Painting (outside) 035 Walking (normal pace) 036 circuit training free weights 039 Golf 039 circuit training nautilus 042 Hiking 042 Badmington 044 Cycling 15.1 km/hr 045 Canoeing racing 047 Dancing Aerobic, medium 047 Horseback riding Trotting 050 Tennis 050 Gardening Mowing 051 Skiing Water 052 circuit training universal 053 climbing hills 055 Swimming Side stroke 055 Gardening Digging 057 Soccer 059

            0 0
          • maco  

            pokracovanie: Activity.....­.............­...........Fac­tor circuit training hydra-fitness......­...060 Footba­ll...........­.............­.......060 Fi­eld Hockey.......­.............­.......061 Run­ning 7:09 min/km.......­.............061 Bo­xing (sparring)...­.............­......062 Dan­cing Aerobic, intense......­.........062 Hor­seback riding Galloping....­.........062 Bas­ketball......­.............­..........063 Han­dball........­.............­..........063 Ski­ing Downhill.....­.............­......064 Jog­ging.........­.............­..........069 Swim­ming Crawl, slow.........­..........070 Swim­ming Crawl, fast.........­..........071 Jum­ping rope 70 per min..........­......074 Run­ning Cross-country (6:20min/km).­....074 Skiing Cross-country......­.............074 Swim­ming Breast stroke.......­..........074 Jum­ping rope 80 per min..........­......075 Swim­ming Backstroke...­.............­....077 Swimming Treading, fast.........­.......077 Swim­ming Butterfly .............­........078 Cy­cling racing.......­.............­.....079 Jumping rope 125 per min..........­.....080 Racqu­etball.......­.............­........081 Wres­tling .............­.............­....085 Running 5:36 min/km.......­.............088 Ju­do...........­.............­...........089 Jum­ping rope 145 per min..........­.....089 Skin­diving Moderate motion.......­......094 Ice hockey.......­.............­.........095 La­crosse.......­.............­...........095 Run­ning 4:58 min/km.......­.............095 Squ­ash..........­.............­..........096 Run­ning 4:21 min/km.......­.............104 Run­ning 3:44 min/km.......­.............115 Skin­diving Considerable motion.......­..125 Running 3:25 min/km.......­.............131

            0 0
    • BB  

      mam PC 1600, kdyz jedeme s kolegou vedle sebe, tak to bere signal z jeho HAC4, vzdy ja beru jeho, ale pry je to tim, ze on jezdi na vyssi tepove frekvenci nez ja. Jinak funguje v souladu s navodem, zpusob uchyceni na kolo je nesikovny, spatne se s tim manipuluje. Na kolo nedoporucuji a zajemci rad s vyraznou slevou prodam (skoro novy, koupeny na vanoce)

      0 0
      • MARIN  

        Nejak nechapu to „na kolo nedoporucuji“. S tim uchycenim na riditka jsem osobne problen zadny nemel uz 3 roky a ani o nikom takovem nevim

        0 0
        • P.B.  

          Taky mam PC 1600 od Vánoc a připadá mi dobrá. Ten úchyt na řídítka není dokonalej, ale funguje. Menší problem mam s tim, že mi najednou vyskočí na pár vteřin tepovka ca o 10–15 tepů při stále stejném zatížení, ale podle přízpěvků na starém BF je to zřejmě tím, že mám volnější spodní triko. Na trenažéru, kde to volné na sobě nemám, to bylo bez problémů. Nebo to bylo teplotou pod bodem mrazu, v návodu píšou, že funguje od 0 myslim do 50-ti stupňů. S rušením signálu nemám zkušenosti, zatím jsem ho používal jen, když jsem sportoval sám.

          0 0
        • kungpao  

          Ja si tiež dovolim jednu radu. Ak sa Vám nepáči uchytenie kompu na raidy, vyrobte si vlastný. Potrebujete k tomu hrubú izoláciu na teplovodovodné trúbky (dostanete v každom železiarste – pýtajte si priemer na cca priemer raidov, na klasické tvary vychádza presne jeden typ), nožík a trochu lepidla (nie sekundového). Z izolácie vyrežeme valec s výškou šírky hodiniek. Zrežeme kus izolácie tak, aby sa nám vytvorila rovná kontaktná plocha, ale nejdeme zárezom až do vnútorného (dutého ) kruhu, aby sme zachovali tvar hrubého prsteňu. Ten nasadíme na raidy, na jednu strany svakneme trochu dotykového lepidla, nasadíme komp a fachčíme.

          0 0
      • Honza z H  

        Uvažuju o pulsmetru a proti Sigmám nic nemám, za kolik bys ho chtěl prodat?

        0 0
        • BB  

          za 1k, to je cca 50 procent ceny, jestli se dobre pamatuji

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.