• Petr_67

    Mám na silničním kole klasické berany, vpravo od představce computer a vlevo světlo.(Kterého se v žádném případě nemíním vzdát).Když tam narvu ještě pulsmetr, tak už mi na řídítkách skoro nezbyde místo pro ruku. Vozit jej na zápěstí mi příjde dost o hubu a člověk nemá takový přehled. Jak to řešíte vy? Širší řídítka?? Dík. Mám SIGMU PC 14 a je celkem OK.

    0 0
    • Daf  

      Tepak vozim na riditkach a kdyz tam mam svetlo tak na ruce. O hubu mi to zas tak neprijde …nekoukam na nej porad :) Nastavit si tam staci zvukovou signalizaci.

      0 0
    • Vrci  

      Světlo dávám na berany zezdola případně na zimáku, kde mám delší krk vidlice na krk. Takže pulsmetr vozim na beranech.

      0 0
    • Vrci  

      Světlo dávám na berany zezdola případně, na zimáku, kde mám delší krk vidlice, na krk. Takže pulsmetr vozim na beranech.

      0 0
    • hydrant  

      světlo nevozím, nikdy jsem ho nepotřeboval, chodím spát se slepicema, a tak mám tepák na té levé straně – na silnici.

      0 0
    • fousac  

      normalni berany 46cm.. vpravo tachometr, vlevo blikacka a tepak… vejde se..

      0 0
      • Petr_67  

        Nevím, jakou máš blikačku, ale já tam mám solidní ledkové světlo (Sigma) a když dám dvě věci vedle sebe, tak mi to zabírá 3/4 řídítek. A navíc světlo nemůže být vedle tepáku, protože ten má čudlíky po stranách a nešly by zmáčknout:-/

        0 0
        • fousac  

          blikacku 3-LED smarta http://www.smart-bike.com/NewItem.htm nahore uprostred… vedle sebe to dam, na cudliky dosahnu a navzajem se to nerusi..

          0 0
          • Petr_67  

            Tak já mám tu blikačku co je pod tou tvojí, je trochu robustnější a ani otočit ji dolů by nepomohlo, protože nemá klasickou objímku ale těsně přiléhá na řídítka. Dost blbě se na to zvyká, když mám na řídítkách tak málo místa pro ruce. Ach jo.

            0 0
    • pavlicek  

      Vpravo tachometr, vlevo světlo a pulsmetr. V pohodě.

      0 0
    • MARIN  

      Co tak neco z toho pridelat na predstavec

      0 0
      • Petr_67  

        To by nebylo tak jednoduché, všechno to má objímky uzpůsobené pro montáž na řídítka :-/

        0 0
        • Honzin  

          to by zase nebylo tak tezke – ja na predstaci vozim computer – sigma BC800, kterymu se da otocit drzak o 90 stupnu pulsmetr a svetlo na riditkach

          0 0
          • Luka  

            Mam sice sigmu 1200 ale predstavec tak kratkej, ze se mi tam nevejde ani kdybych chtela :( Zkusim to s tim svetlem zespodu, snad to pujde.

            0 0
        • MARIN  

          to ja jen ze pro nektere computery se delaji i drzaky na predstavce tak se zkus poptat

          0 0
    • jjirka  

      na co vozite ještě computer, přece stačí pulsmetr s cyklistickýma funkcema já jsem computer právě proto odpojil a nebo jsem ho tam měl nechat ?

      0 0
      • notakale  

        Rekl bych ze vetsina lidi tu ma levnejsi pulsmetry bez cyklistickych funkci.. Ja vpravo computer a vlevo tepak.. Je fakt ze svetlo uz by se tam neveslo, tepak na ruce asi fakt nic moc, teda aspon ja se na neho divam celkem casto..

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.