• Kokrr

    Zdravim,

    jak pouzivate pulsmetr v terenu ? V posilovne na kole mi to je jasny, ale kdyz jedu ven, tak zaber neni konstantni jako v posilovne. Pustite pulsmetr pred barakem a celou cestu merite ? Pak ale treba jedu z kopce a tep mi klesne pod uroven nez bych chtel :)

    Diky

    0 0
    • ddd - andy  

      Vzdycky na vrsku kopce musis sporttester vypnout abys pak z kopce neztracel prumer!

      0 0
    • Splinter  

      Jedeš z kopce pod svý možnosti:)

      0 0
    • lubos  

      tak dole kopcem brzdi a makej :)

      0 0
    • McBlacky  

      když pojedeš řádnou kudlu na hranici možností tak i z kopce tep stojí za to :)

      0 0
    • Venda  

      Když měřim kolik mám průměr během celý vyjížďky, tak i z kopce. To by pak nebyl průměr… Pokud jedu něco speciálního, například kopce, tak měřím jen třeba ty kopce a zotavení jen sleduju.

      0 0
    • Daf  

      Trenujes prece podle tech cisel co se tam zobrazuji a ne ty co se ukladaji :)

      0 0
    • Maara  

      Kámoš má při sjezdu vyšší tepy než do kopce. Jezdí totální hranu.

      0 0
      • Daf  

        Me na tepaku ve sjezdu nekdy naskoci i 230 :)

        0 0
        • McBlacky  

          to když to bereš pod vyokým napětím ne :) se mi včera nechtělo potmě přes Prahu a v metru mi to ukázalo přes 300, no zas v takovým stresu jsem nebyl myslím :)

          0 0
    • St1c  

      preco by si to chcel z kopca vypinat?mam to zapnute stale, dokonca aj ked po jazde vynasam bajk na tretie poschodie:D

      0 0
    • orca  

      Přeci jenom ten pulsmetr nemá takovou vypovídající hodnotu v terénu jako spíše na silnici max dobrá polní cesta.

      Stejně si myslím že většina z nás si pouze „hraje“ na to že něco měří . Pokud vyloženě nemáš Polar TOP kterej ti fše vyplivne do PC a vyhodnotí tak vždy to jsou jen omezené hodnoty … Max. můžeš porovnávat dvě trasy po měsíci jak jsi na tom a jak se cítíš .

      0 0
      • Daf  

        Souhlasim s tim ze vhodnejsi prostredi pro trenink je silnice, ale nesouhlasim s tim ze pro kvalitni trenink potrebujes drahej tepak. K treninku ti staci videt svuj aktualni puls a znat sve prahy nic vic. Vse ostatni jsou jen doplnkove funkce ktere vetsina lidi nevyuzije, nebo ani vyuzit neumi :)

        0 0
        • ddd - andy  

          S tim souhlasim. S lepsim potom muzes sledovat po jaky dobe a pri jakejch tepech ti zacne dochazet – z cehoz pak muzes vychzet pri zavode a treba podle toho rozvrhnout jidlo, vymyslet taktiku atd. Ja si treba treninky nahravam jen pro to, abych vedel jakej sem mel prumer – na silnici mam polar na riditkach a tak dokazu jet intervaly naprosto presne a k tomu mi bohate staci videt aktualni tepy.

          0 0
        • orca  

          Asi jsem se špatně vyjádřil , ono je otázkou co pro hobby jezdce znamená trénink … a jaké cíle si klade a jak rychle jich chce dosáhnout . Kolik z nás si dělá před sezonou a během sezony laktát s prahama a podle toho upravuje tepy .

          Rozhodně s tepákem je velké plus (a s tím se nehádám ani nepolemizuji), že fakt vidíš jak jedeš a jde jet tak by jsi se nevyšťavil hned na začátku .

          0 0
      • BB  

        větší blbost jsem nečetl, na nic si nehraju a jezdím podle tepáku. Od té doby , co to provozuju, nejsem třeba na Gardě po 3 dnech na šrot.

        0 0
    • jecnak  

      S trenikem to nema nic spolecnyho, ale kdys se podivam na zaznam tepu z minulyho Malevilu, tak nejvetsi tepy jsem mel ve sjezdech :-D

      0 0
    • Peslezedirou  

      K měření tepů na treninku používám ukazováček přitisknutý na tepnu na ruce a hodinky.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.