• kolokaculka

    Ahoj, chci vas vsechny pozvat zitra do Zlina na prvni rocnik MTB zavodu Zlinska kola. Pocasi nam ma prat, tak by to mela byt prinejmensim krasna vyjizdka. Zajimave ceny a financni ohodnoceni vitezu v kategoriich. Podrobnosti na www.zlinskakola.cz Hezky vikend vsem a doufam, ze se s nekteryma uvidime. Kacka

    0 0
    • rasputin  

      Uvažoval jsem o tom, že bych na Zlínská kola jel, ale v tu dobu co jsem se o tom dozvěděl jsem byl už pevně rozhodnut pro Valašskou 50ku, takže zítra budu tam. Zajímalo by mě jestli ten okruch ZK je průjezdný „celoročně“, abych si to mohl někdy projet. Bydlím kousek od Zlína tak mě to láká jako takové spestření!!

      0 0
    • Nj  

      Já jedu..už sem byl aj projet trat..ale nevim esli po správným značení…bylo tam bílý "M"a nebo žlutý "H"já jel po M…inak už sem tohle téma založil taky:-) trochu níž se kukni..

      0 0
      • kolokaculka  

        Je to bile M, sice jde trochu hur videt, ale poradatele slibili, ze to kvuli nam kratkozrakym „vymlikujou“ cele, at nemame problemy:-)

        0 0
        • Nj  

          No tak jsme jeli ze segrou správně..jn ja sem akorát dalekozraký a vjeli jsme do kosteleckých lázní..ale pak se vrátili a uviděli M…

          0 0
          • Lucke  

            jaka je trat?..tezka?­..chrtarna?..ex­tremni?..lehka?:D

            0 0
            • Nj  

              Je to spíš takový lesík..bude to zajímavý mezi houbařema

              0 0
    • Lucke  

      hej..mam brouka v halve..tak vyjizdka je siroky pojem…bez tak tam budou borci zDT swii..a nebo aspon kuci z okolnich tymu..takze to bude chrtarna jak svina!:D…a vaham esik do zlina nebo…do louky na ten sraz..ci jizdu,,,ci minimini zavod,…a nebo k vam…co ted?:D..

      0 0
    • Lucke  

      a velky dotaz…bude dobra konkurence?:(

      0 0
      • Nj  

        Budu závodit ze všech sil:-) ale vic soustredenej..ne jak na rusavský 50ce první sjezd a já podřítej..ale jel sem dál!!a zlepšil sem se nad očekávání Radima..ten tam taky možná pojede jak drásala 55 na ukrajině

        0 0
    • Lucke  

      no a o zline si muzu nechat zdat..ted jsem dojel z pohotovosti..:(

      0 0
      • Nj  

        Za chvílu vyjíždím na v pořadí 3. můj závod snad dojedu v pořádku a tak vynikajícně jak rusavskou..takže sejdem se tam

        0 0
      • Nj  

        Jo a ty se brzko uzdrav…abys šel do školy…a učil sa!!a na co chodíš?

        0 0
        • Lucke  

          ja chodim do brodu na gympl:)..nekdy mozem vyjet na bikoc h ne?

          0 0
          • Nj  

            Brod…ja na průmku do zlína obor strojírenský

            0 0
            • m.a.r.e.k_88  

              já taky,ale ty budeš asi v prvaku,nebo v druhaku,co?

              0 0
            • m.a.r.e.k_88  

              já taky,ale ty budeš asi v prvaku,nebo v druhaku,co?

              0 0
              • Nj  

                No přesněj do 1.B třídního máme Juříčka

                0 0
                • m.a.r.e.k_88  

                  no, toho zrovna moc nemusim..mel nas z obcanky a z angliny..to uz je pro me minulost..ted nas uz z niceho nema..:-) BTW: nechces koupit nejake ucebnice? ;-)

                  0 0
                • TinkTink  

                  Good luck :-))…toho jsem mel taky na anglictinu a pohoda jazz…ted delam v budove tady vedle :-) Btw Fajgara nemas? :-)

                  0 0
    • Nj  

      Blahopřeji k druhému místu!!na podiu vysmátá jak měsíček na hnoji:-) ale tak to má být..zítra napíšu jaký byl závod mýma očima…inak žádný šrám a ani nevím kolikátej sem dojel ale musel sem si od třetího kola sahat až na dno…přemýšlel sem jestli mám skončit v po třetím kole…ale pak ani nevím jak sem mohl dojet..po těch křečích…ale více zajtra

      0 0
      • Nj  

        jo a to blahopřání patří zakladatelce tohoto tématu

        0 0
      • rasputin  

        Tak to jsem zvědavý co písneš!! Docela mě zajímá jaké to bylo. Já jsem byl na Valašské 50ce (60,5km) a myslel jsem že tam umřu, ale nakonec to bylo na druhý flek. Moc pěkná a celkem náročná trať.

        0 0
      • kolokaculka  

        Jeee, dik…Ja jeste nevim, jak se mam tvarit na stupnich vitezu, priste uz to bude lepsi…jestli teda jeste nekdy neco vyhraju:-)Jinak trat byla docela dobra, akorat to posledni kolo bylo vazne narocne:-)

        0 0
    • Jakub110  

      máte někdo fotky ze závodu?dík

      0 0
    • Nj  

      takže report ještě som nestihl dokončit..snad bude do středy…teď budu totiž ve Vizovicích(na adaptačním kurzu tj. seznamováku)

      0 0
    • Jirka1986  

      Už jsou na www.zlinskakola.cz vysledky

      0 0
    • Nj  

      Takže zde report nejen z očí:

      • PŘED ZÁVODEM –

      Cesta autem byla trochu nepohodlná, ale v pohodě.. jen před Fryštákem zpravují asi cestu takže menší čekaní na semaforu. Pak se jelo z Příluk do obrovskýho kopca do těch Štákových pasek kde jsme potkávali závodníky kteří dojížděli tzv.“po svých“..a že jich nebylo málo..pak už se jede kolem paství kde se shromaždovali auta na okrajích cesty..pak mě mama poslala se jít přihlásit..tak sem šel a co nevidím..Radim­..prohodili jsme pár slov a já se vydal pro přihlášku..všecko som sepsal akorát podpis zákonnýho zástupca.. uviděl sem mamu a řek sem jí, aby se tam podepsala.. se tam podívám a podepsala se ale na místo“jméno týmu“,já na to „panebože“..tak to vopravila a šel sem podat tu přihlášku..než sem příšel na řadu tak to trvalo něco kolem 10min. mezitím se rozhlížím po okolí a uviděl sem holku no spíš už ženskou v drásalovským(Kat­ka) drese :-)a šla pozdravit dva lidi přede mnou.. no dostal sem číslo 85 no nic moc..pak sem se vrátil k rodince a Radimovi. No on kolo vytáhlý neměl ani oblečenej do cyklistickýho nebyl… pak sem šel za tatou k autu pro věci a kolo.. přišli jsme zpátky na start já se chtěl projet.. ale nejprv najít občerstvení sem se rozhlídl a uviděl něco jako stánek s občertsvením..tak sem tam šel s flašou a znovu sem uviděl ženskou z drásalteamu.. který nalívaly pití(asi jonťáka) já si ho dal taky no nevím jak sem jim to dařilo nalívat vedle tý flašky když na to byly dvě ale budiž…sem se šel projet..

      • ZE ZÁVODU –

      Přijel sem z projížďky a čtvrka lidí už byla na startu..já si šel na mé poslední předzávodní pohoštění tj. banán xD… toš, pak okecávač povídal něco vo trati.. „minuta do startu“ já se šel postavit na start Radim za mnú na ukrajinským kolu.. pak začalo odpočítávání a se to rozjelo…závod jelo přes 100závodníků a závodnic..prvních asi 100m jsme jeli po šotolině- tj. cesta z malých šutrů..pak přišla zatáčka směrem do lesíka, po cestě kde snad chodí jen houbaři…no asi po 500m kde byl spadlej stromek jsme jeli pořád kolonou..pak se to nějak roztahalo..no pak nevím už kde na trati, byla cesta pod vodou ale préže se to dalo projet středem já to zatím neriskoval a držel sem se za klukem přede mnou, který to nějak vobjel ale dobře..půlka trati vedla po rovince a menšími sjezdy…povrch z vetšiny jak když jdete na houby takže jehličí + bahno + pařezy(který mě dost bolely na prstechxD).. no pak Radimovi z košíku spadla duša..pak nastal sjezd a zatáčka ve který byly 2 díry po odtekové vodě..to se nějak přejelo..no a pak velkej stúpak(jako byl tam eště jeden stúpák ve kterým se jakkyby trat dělila)kde pak pokračoval přes pařezy tam sem vždy zesedl a pokračoval po svých..bylo tam i pár fanúšků..pak se myslím jel sjezd a pak se vyjelo někde z lesa a jelo se do kopca po šotolině..kde byly pořadatelky fakt hezký:-) a ukazovaly směr zase do lesa..no ukazovaly směr len prvé kolo pak už na to sraly a hrály si s mobilem..no pak se jelo do cíle prvého kola vyjíždělo se na šotolinu kde byl start tam už sem slyšel ségru, mamu tatu a pak nejvíc fanoušků bylo na startu…to se mi hodně líbilo..no a pak se jelo zpátky do lesíka.. teď to trochu zkrátím…. ve druhým kole a asi vod půlky prvého Radim jel pořád někde vzádu za mnú to bylo až po konec 4…ve druhým sem akorát myslím načal musli tyčinku:-) no celú sem ju ani nestačil sníst.. .no inak nic myslím zajímavýho ve druhým nebylo… jak se jelo přes ty kaluže tak tam byli myslím dva fanúšci a povídali že tam nic není ať to projedem..ale projel sem to až ve 4 kole kdy mě předjel profík a projel to..ja pak šel taky na věc a nohy vod blata v tretrách přehrada:-) sem se jen zasmál…to předjíždění profíky začalo tak v půli 3ho kola kdy bylo „Heeej“ a znova „Heeej“ a „zleva“ a to mě hned napadlo co mám dělat..to sem zjistil na drásalovi to zleva…uhnul sem z cesty a projeli dva prvý ty sem vůbec neznal…pak po chvilce projel v drese toyota dolák a hned mi bylo jasný kdo Fojtík myslím že se menuje Ondra ak já…no inak začínaly křeče a lechce únava moc sem přehnal to prvé kolo…..ty křeče hrozně stupňovaly :-( strašně moc a chtěl sem to aj už skončit ale jak na rusavský když sem nevzdal po prvém tvrdém pádu závod tak se to ani nestalo zde…dojel sem na start dal sem si čistou vodu a jel sem na smrt:-) nj na tým začátku po houbařský cestě plné pařezů a kořenů sem se vždycky vyklepal…ale teď mě to víc bolelo ale prostě když jsem v tom nejhorším tak se musím aspoň zasmát…a jel sem…no pak kopce sem už vycházel, křeče mě ničily, takový sem nezažil ani na drásalovi kde mě bolela pr* :-)zadek… no a jak tam ty krásny holky seděly mě napadlo že si sednu za nima a dám musli tyčinku ale to už bych se pak asi nezvedl tak sem vyšel ten kopec s musli tyčinkou v ruce a pak se kuknu za sebe a Radim vychází taky a pak se mě snažil nějak rozjet, jak mě předjel sem si všiml že ten košík už visí jen tacho tacho… jel sem pak za ním ale mu to jelo po tý rovince líp…no už jsem dojížděl a vzpomínám si že to bylo tak že v lese bylo slyšet asi tak 20m před cílem co říkal hlasatel a to bylo: „A dojíždí závodník s číslem … Radim Lecián který trať absolvoval na historickém stroji..“ no a pak sem dojel hned za ním já :-) zvláštní že ta bolest v tom závodě je ta droga pro co mám vúli dále jezdit a trénovat..sem dojel a stoupl sem a nad kolenama křeče že sem se nemohl pohnout…ale pak se to rozhýbalo…. inak umístění kámoš z bývalý školy o rok mladší byl v mé kategorii 3, pak Katka esli můžu ménem byla 2 a pak Fojtík podle mě Ondra 3 ale musel jet do nemocnice… na trati se objevila aj sanitka nevím co se přesně stalo.. a před mýma očima byly dva pády jeden sletěl na pařezích do kopca kdy mu zadní kolo podjelo ale byl v pořádku teda snad…ja sem taky byl na rusavský v pořádku dokud sem nezjistil že mám ruku vod krve…a ten druhý zase sletěl ve žlabu na bahno taky byl v pohodě…inak snad příští rok na viděnou zas.. a pár fotek mě a Radima taky pár lidí kolem…a promiňte za tu moju češtinu:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.