• quassar

    Netusite, jestli uz je nekde na netu aspon predbeznej rozpis zavodu na pristi rocnik KPZ? Kolika zavodu a jakejch se chcete zucastnit? A nakonec, jak jste dopadli v letosnim rocniku?

    0 0
    • johny.h  

      Nazdar chlape! Jedu fšechny! Letos 10kkm, nejlíp asi 54 místo. Bojovat! Na příští sezónu chystám nový bike. Tak snad se uvidíme.

      0 0
      • quassar  

        NO vsechny asi nedam ale urcite bych chtel vic nez letosni 4. No ja letos jenom 7kkm ale s novou silnickou to pristi rok pujde snad lepe. Kazdopadne uz se tesim na novou sezonu. Musime se nejak domluvit at na ty zavody nejezdime kazdej solo :)

        0 0
    • Beeda  

      prej snad nebude prazka50 od Landy, a na termin bude presunut vimperk, ale bez zaruky.. Letos jsem to cilene nejezdil (nemusel:-), tak mi to vedle MX poharu pribude, ale uz se tesim na Malevil, Drasal, Manitucko a KVary…B

      0 0
      • Klára  

        A taky nebude Královehradecká 50. Na Transbrdy se dá přihlásit už teď a Malevil a Ralsko už má taky svůj termín.

        0 0
    • grafik  

      pojedu Brno, Olomouc, Odry rozpis bude az na prelomu ledna/unora

      0 0
    • lempl  

      nevim ceho se zucastnim… asi zkusim vsechny ty do prazkejch schodu:D no jestli se to nebude moct krejt s poharem 1/2mx, xcckem..... nojinak bych jel malevila, a drasala, jestli bude sucho:D dal podle terminu.....

      0 0
    • Meesha  

      tak uz to je… http://kolopro.volny.cz/Clanky.php?…

      Noo, nevim… Docela se tesim na ten Karlstejn Bike Tour. Jako plus vidim posunuti dost zavodu do sprna, kdy byl takovej „mrtvej mesic“. Letos to vidim tak na 7 zavodu z KPZ.

      0 0
      • McBlacky  

        sedm je dost :) já to vidím tak na pět: Malevil, Trans Brdy, Železný hory :), Karlštejn (jsem zvědav kudy), a zkusím ty Vary. no a pak možná tu Kutnou horu

        0 0
      • Klára  

        Loni jsem jich dala asi 9, kromě toho jsem jezdila ještě ČP maratomu, ale letos už tolik jezdit nebudu. Asi dáme osvědčené: Malevil, Trans Brdy, ten Karlštejn asi taky.

        0 0
        • rich  

          cool foto v profile – take mnohoznacne…technic­ka pomoc v praxi? :-D

          0 0
        • Beeda  

          Klaro pojed, vsici nak vymekli, hele CP bude jen 6 zavod to se da ne, ja uz race planek mam na webu:-) B.

          0 0
          • McBlacky  

            pěkný, víc párkrát se uvidíme :) ale jako vždy se obávám že na mě zbydou ty záda :)

            0 0
          • Meesha  

            noo, vydatnej! :-) Budem se potkavat :-)

            0 0
          • Klára  

            No, možná by něco šlo. Záleží na Liborovi, co bude chtít jezdit. Spíš budem dávat KPŽ. Ale Beskyda už v životě nepojedu.

            0 0
            • Beeda  

              melas zabloudit jako ja a uzivat si v cili:-)) B

              0 0
              • Klára  

                Když už jsme jeli tak daleko, tak mi bylo líto vzdát. Ale při šplhání na Radhošť, kde si mě potkal, k tomu nebylo daleko. A taky ta vidina toho rámu.

                0 0
            • Daf  

              Beskyd Tour? Takovej prima zavod :)))

              0 0
              • Klára  

                Za 10 hodin jízdy by tě přešla chuť.

                0 0
                • Daf  

                  Ja te uplne chapu… Sice jsem to nejel 10h ale i tak mi to stacilo. Doufam ze to zase nedaj do poharu :)

                  0 0
    • johny.h  

      Nějak málo stovek :( a Jizerská taky jenom 50 a co 100?

      0 0
      • quassar  

        Navic si myslim, ze by Jiz50 do tohohle serialu nezapadla. Jizerky mam moc rad, ale tenhle zavod je hodne spatnej bohuzel :(

        0 0
    • Luke_MTB  

      Ať nezakládám nový vlákno využiju toto :-)

      Tak jak to vidíte s KPZ letos? Kam se chystáte? Já to vidím že 2.5. si dám Příbram, a pak se uvidí :-)  takže kdyby někdo jel na padesátku do Příbrami taky, tak se ozvěte:-), zatím tam jedu sám :(

      0 0
      • Luke_MTB  

        nikdo nejede? =o)

        0 0
      • prvniodkonce  

        Drahý, pro nás nezajímavý :(

        KPŽ mi nějak zhořklo za poslední 2 roky…

        0 0
        • Luke_MTB  

          já to ještě nejel, tak uvidím po tý Příbrami, třeba to taky bude můj první a poslední závod z tohodle seriálu _:)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.