• Vajcator

    Neví někdo kdy se letos pojede??

    0 0
    • mudla  

      Taky by mě to zajímalo. Loni už touhle dobou bylo info na http://mikebike.cz/ takže kdoví jestli se vůbec letos pojede..

      0 0
      • Fran-tic  

        ptal jsem se v prodejně, pojede…ale datum si nepamatuju. Nějak první sobota v srpnu (asi)

        0 0
      • metr-x  

        Už se nemůžu dočkat až zase budu nadávat v tom kopci před zbujem :-D

        0 0
      • kamilk  

        Jeste jsem to nejel. Z toho popisu trasy jsem úplně nepochopil kudy se to jede. Má někdo mapku nebo může to někdo zakreslit třeba na cykloserver.cz (nebo jinam)? Bez toho ani nevím kolik km vlastně pojedu :-).

        0 0
        • Jauda  

          taky se připojuju o mapku. Díky moc.

          0 0
          • kamilk  

            Diky moc,

            ten člověk jel asi 2+zaváděcí,že? Na 27 km nastoupat cca 1034 m je už pěkné převýšení. Já pojedu 3 okruhy, takže se už teď těším.

            0 0
            • petrbw  

              no já to jel vloni.Bral jsem to jako spestření a klidnou akci ale sakroval jsem celou trasu.Dost jsem to podcenil.Táhlé stoupáky,kolečko kolem cíle po trávě kde kolo nejelo a já myslel, že budu tlačit i po rovině a některé sjezdy rychlé jako prase.Ale jsem hobík.Jinak akce samozřejně moc hezká a i počasí vyšlo..

              0 0
            • onik  

              to bylo před 2 lety navaděcí + 2 kola letos sou tři

              0 0
    • Veru85  

      Celá trasa zbuje včetně zaváděcího okruhu.

      http://www.ulozto.cz/…jcup2011-gpx

      0 0
    • Veru85  

      Koukněte na seznam cen ;)

      http://mikebike.cz/…

      0 0
    • beeker  

      Jak jsou ty kategorie? Na plakátu je něco jiného než na tom rozpisu pod tím…

      0 0
      • JustBIKE  

        Řídil bych se tím na stránkách. Takže pokud ti není nad 60 nebo nejedeš elitu, tak pojedeš dva okruhy + zaváděcí.

        0 0
        • beeker  

          Já jenom, jestli pojedu v kadetech jako minulý rok(podle té běžné „svazové“ kateg. do ní patřím i letos), nebo v junkách.

          0 0
          • JustBIKE  

            myslím, že to bude stejné jako loni ;)

            0 0
            • metr-x  

              Podle nicku jsi mi byl povědomý, ale pak jsem se podíval, na čem jezdíš a poznal jsem tě! :-D

              Letos jedeme spolu, nehodlám se nechat předjet od člověka na epiconu :-))

              0 0
    • Fran-tic  

      Jak to vypadá s tratí? Asfalt/terén – odjedu to na nanoraptorech nebo to chce RR :)?

      0 0
    • Ostrawak  

      pokud máte odkaz na výsledky nebo fotky, prosím dejte zde, díky

      0 0
    • Vajcator  

      Tak jak se vám líbil závod?? Já jsem celkem spokojený a dokonce jsem si při závodě zažil svoji první halucinaci :-D

      0 0
      • Ostrawak  

        za mně dobrý :)

        ještě bych se chtěl dozvědět výsledky a nějaké fotky :)

        0 0
        • Vajcator  

          Snad fotky budou. Fotografů bylo kolem trati dost.

          0 0
        • metr-x  

          Fotografů bylo dost, ale asi se nikomu nechce to dát na net, nebo se k tomu ještě nedostali :(

          0 0
      • beeker  

        Jenom to čekání na vyhlášení je na h…, stejně jako minulý rok. Holt člověk nesmí skončit na bedně…:-)

        0 0
        • Vajcator  

          Nevýhoda těch, kteří mají v kategorii jen jendoho soupeře a bednu mají jistou :-D

          0 0
          • beeker  

            To ne, nás bylo v kategorii víc, že bych mohl být i mimo bednu a nemusel tam čekat :-))

            0 0
      • Fran-tic  

        Supr pojezd, jelo se mi dobře, jen škoda, že do hobbíku se nacpali z SK jiří team. Podle mě tam neměli co dělat (v té kategorii samozřejmě :))

        0 0
        • mudla  

          Souhlas! taky se mi jelo parádně, až na to že jsem to 2× na tom samém místě zaparkoval do kopřiv. Dojel jsem prý 5. tak by me zajimalo kolik z těch co dojeli předemnou bylo z SK Jiří.. Holt ceny byly lákavé a v hobících to měli snazší. Ale zazávodil jsem si krásně, takže spokojenost :-)

          0 0
          • Fran-tic  

            Taky jsem slyšel něco o tom, že jsem dojel 5tý:D No určitě první 3 místa obsadili oni:D Pěkná reklama, můžou si to dát na stránky, nikoho nebude zajímat, že porazili 30 hobíků :)

            0 0
            • Ostrawak  

              taky jsem si jich všiml, když mně míjeli cestou dolů a já ještě šlapal nahoru :D

              ale nejeli náhodou za juniory? připadali jako holobrádci :)

              0 0
    • Veru85  

      http://mikebike.cz/…

      Výsledky pro kategorie Hobby a Elite najdete dole v příloze. Pokud by se někomu něco nezdálo, napište.

      0 0
    • Veru85  

      Fotky taky budou.

      0 0
    • beeker  

      Tak jsem se díval na výsledky, a ta organizace je fakt katastrofa, příště si rozmyslím na tento závod jet. V kategorii jsem dojel 3., a podle výsledků jsem byl za 1. o 14minut:-)), to nevím, kde nabrali, když mě ten první předjel asi 300m před vjezdem na louku u zbuja a až do konce jsem se držel pár metrů za ním. A ten v pořadí druhý mi měl dát 10 minut, jenže mezi prvním a mnou nikdo nedojížděl. Navíc to čekání na vyhlášení není taky nic moc, skoro nebylo kde sednout a slíbené občerstvení taky nic.

      Chápu, že je to jenom takový pohodový závod, ale tohle by se mohlo zlepšit.

      Stejné to bylo i minulý rok, kdy mně při vyhlašování přehlédli, a potom se opravovali…

      A protivný (zřejmě) majitel zbuja, kterému vadí malý pes běhající po louce, škoda něco říkat…

      Takže příště se nejspíš na cestu do Ostravice vykašlu.

      Teď jsem se ještě díval na čas fotek, kdy jsem dojížděl, takže to mělo být to 2.místo :-/

      0 0
      • Veru85  

        Na tento závod si klidně rozmysli jet. Chápu, že pokud člověk dře a pak je ve výsledku jinde než si myslí, může ho to rozčílit. Chyba se může vloudit. Celý závod je o sportu a taky to můžeš sportovně brát, pochopila jsem, že asi v kategorii kadetů?? Co se týče čekání na výsledků, čekají te doma děti? Nebo sis přijel užít odpoledne na horách, že te tak obtěžuje sednout si na louku a v klidu se kochat prostředím Beskyd..-myslím, že tohle je myšlenka celého tohoto závodu. Je to závod, kde platíš 100Kc startovné s příjemnou atmosférou a o cenách, které za 100Kc dostaneš, at uz jsi 1. nebo 3. ani nemluvím…Pokud si nespokojený, jak píšeš, klidně si výlet na Ostravici ušetři, to je samozřejmě na tobě, my vítáme všechny závodníky, co s chcou užít pohodový a příjemný závod. O majiteli Zbuja se nevyjadřuju.

        0 0
        • beeker  

          Jasně že to beru jako takový pohodový závod a o nějaké umístění mi nejde, ale zorganizování to dokáže akorát zkazit, a jak píšu, kdyby to bylo jednou, tak budiž, ale je to slabší pořád… Za těch 11 let nebo kolik se to jezdí, by to mohlo být promyšlené líp.

          A co ten chatař tam, to je takový ten někde z konce světa a sere ho, že se tam něco děje nebo jak??

          0 0
        • beeker  

          Ještě něco, dobře že tam bylo kolem trati dost fotografů, kde ty fotky najdu, bude to na mikebike.cz??

          0 0
      • Fran-tic  

        Zas tak kritický bych teda rozhodně nebyl. Je to v krásném prostředí a perfektní závod, vůbec bych neřešil nějaké pochybení organizátorů ( i kdyby tam bylo). Příště si vem sáček, ať si můžeš sednout na louku.

        0 0
    • Ostrawak  

      Měl jsem se přihlásit do kategorie Elite. Sice bych dojel poslední, ale kdyby třeba nedojel ještě jeden biker, tak jsem na bedně :)))

      0 0
    • kamilk  

      Mi se taky závod líbil. Dojel jsem 9.. Ale měl bych být 8., protože tomu borci z MIKE BIKE (co je celkově 8.) v cíli radostně hlásili, že dojel první z jejich týmu. A to prosím dojel za mnou tak o 1/2 minuty a ne přede mnou o 2 minuty jak je ve výsledcích.

      O tom, že kluci z Jiřího teamu jeli v kategorii Hobby se raději nebudu vyjadřovat. Asi se báli, že je mezi Elitou porazí „duchodce“ Velda. :-). Ale měli by se nad sebou fakt zamyslet.

      0 0
      • Veru85  

        Co se týče výsledku-je správný, tomu kterému jsme radostně hlásili, že je první z našeho týmu byl Martin janeček a ten je opravdu 10. ,máš dobrý postřeh(přijel po tobě). Ten, který je 8., je skutečně osmý, jel za náš tým,ale neměl Mike bike dres. Je dobře , že se závod líbil.

        0 0
        • kamilk  

          ok

          0 0
          • metr-x  

            Ten Janeček jsem já :-D. Jinak dobrý závod to byl, dík moc za spolupráci, ten poslední kopec jsem už vytuhnul a nechtělo se mi sprintovat na louce :)

            0 0
        • Fran-tic  

          Jel a taky projel cíl a jel ještě jedno kolo, na tohle už jen postřeh nestačí:)

          0 0
    • Ostrawak  

      Bylo zajímavé míjet pěší turisty 60-ti kilometrovou rychlostí při sjezdu od Butořanky. Měl jsem pocit, že se jim to moc nezamlouvá :)

      0 0
      • Jauda  

        Jo, taky jsem měl ten pocit :-D Hlasvně přes ty šutry na konci sjezdu – tam jsem zaslechl i pochvalu od nějakého klučiny (a asi 3 nadávky)

        Zavod nebyl špatný, trasa záživná, ale co se organizace týká, tak za mě taky nic moc.

        Jel jsem to poprvé a 30 minut jsem hledal parkoviště u transformátoru – nějaká směrová tabulka by nebyla špatná.

        Zě mám číslo vrátit jsem se dozvěděl jen náhodou a komu ho dát jsem taky musel doptat.

        Ale jinak jsem byl spokojen a příště se asi uvidíme zase.

        Jen ty fotky :-D

        0 0
    • beeker  

      Co ty fotky, jsou už někde?

      0 0
    • kamilk  

      Co říkáte na okruh pro děti? Já když jel po té louce, tak jsem myslel, že z toho slezu. A děcka to jely 2, přičemž většina trati byla právě po louce. Dost jsem je litoval.

      0 0
      • Ostrawak  

        No to je pravda ten kousek trasy po trávě byl nejnepříjemnější, zlatý bláto, zlatý bláto :)

        Ale děcka se s tím určitě taky vypořádaly :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.