• Lukasisko

    Chtěl bych všechny pozvat na bikový závod ZBUJ cup 2009. Závod se koná na možná dnes již klasickém okruhu mezi hotelem Montér na Ostravici a dřevjankou U ZBUJA. Věřím, že počasí bude pro a všichni si užijeme krásnou beskydskou trať a pohodovou atmosféru celé akce. Nachystány jsou opravdu pěkné ceny, viz naši sponzoři na letáčku (např. několik zájezdů k moři). Takže ješte jednou všechy vřele zvu, startovné je az hubičku a doufám, že naší organizací nikoho nezklameme. Více info v letáčku a na stránkách http://mikebike.cz/.

    0 0
    • onik  

      nice :)

      0 0
    • Lukasisko  

      Případné dotazy se budu snažit zodpovědět já nebo kolega ;).

      0 0
    • raceman  

      už bylo na čase… poslední zbuj byl můj úplně první závod :-)

      0 0
    • petrbw  

      Tož to přijedu.Jen tam nevidím, kolik je to kiláků?

      0 0
    • biker1988  

      taky pojedu,jen by mě taky zajímal počet okruhů a délka závodu,nikde jsem to nenašel

      0 0
      • MIKE BIKE  

        Tak kategorie hoby jede 2 okruhy + nájezd, kategorie elite jede 3 okruhy + nájezd, ženy 1 okruh + nájezd, kat. nad 40 let 2 okruhy + nájezd.

        nájezd má 4 km a jedno kolo má 12,78km převýšení je kolem 300 m  na jednom okruhu

        0 0
        • petrbw  

          Díky.A startovné se platí až při prezentaci? Kdy bude označená trať?Jen tak pro zajímavost, kolik jelo vloni lidí.cca.

          0 0
          • MIKE BIKE  

            Trať bude označena až den před zavodem kvuli CHKO,startovné se platí až na místě.

            Minule jelo kolem 100 lidí ve všech kategoriích.

            0 0
      • metr-x  

        Stačilo se mě zeptat :-D

        0 0
    • Lukasisko  

      Trocha oživení neuškodí..

      0 0
    • metr-x  

      Tak na tohle se těším…můj první závod..

      0 0
      • onik  

        tak to sis vybral to nejlepší co muže být :) pohodová atmosféra na pohodovém místě…škoda že tu nebudu :(

        0 0
    • Krab  

      Asi hloupý dotaz, ale v jakém městě je ten hotel? Jak se k němu dostanu, když nejsem zdejší?

      Díky

      0 0
    • Krab  

      A ještě jeden asi podobný dotaz – jak dlouhá je trasa?

      0 0
    • XC-biker1  

      škoda že toudle dobou budu v Kutné hoře na ČP, jinak bych určitě jel… byl to jeden z mých prvních závodů. :)

      0 0
      • Lukasisko  

        těší nás, že je o závod zájem;). Snad všechno, v čele s počasím, vyjde na výbornou..

        0 0
      • metr-x  

        To je škoda,že tam nebudeš…chtěl jsem ti ukázat,jak se jezdí na Rb:-D:-)

         
        0 0
    • Lukasisko  

      Nově přidávám detailní mapku trasy a přesnější informace o počtu okruhů pro jednotlivé kategorie.

      Takže popořadě podle kategorií to letos na Zbujovi v XC závodě bude takto přátelé:

      A1) děti do 10 let            1× kolo u Zbuja            cca    0,5km A2) chlapci do 12 let        3× kolo u Zbuja                   1,5km A3) dívky do 12 let        3× kolo u Zbuja                   1,5km B1) chlapci do 15 let        5× kolo u Zbuja                   2,5km B2) dívky do 15 let        5× kolo u Zbuja                   2,5km C1) junioři do 18 let        najížděcí trať + 2× zbujův okruh    25,2km C2) juniorky do 18 let        najížděcí trať + 1× zbujův okruh 16,7km

      1. ženy                najížděcí trať + 1× zbujův okruh 16,7km
      2. hobíci                 najížděcí trať + 2× zbujův okruh 25,2km
      3. elite                najížděcí trať + 3× zbujův okruh 33,7km
      4. muži nad 60 let         najížděcí trať + 1 zbujův okruh 16,7km

      A nakonec ješte mapka..

      0 0
    • Lukasisko  

      Start Zbuja se blíží, podle předpovědí by počasí němělo zlobit. Ješte jednou upozorňuju, že se nejede pouze XC závod, ale i lehčí a zábavný dualek. Případné aktuality se objeví zde nebo na "http://mikebi­ke.cz/ ":http://mikebike.cz/

      0 0
      • Boris:)2  

        kategorie elite je pouze pro závodníky s licencí, že?

        0 0
        • RomanK1  

          Licence nelicence, přijď si zajezdit i jako amatér. Trať je parádní a bude dobrá i za deště. Po dnešním projetí tratě jen uvažuji, že můžu shodit velký převodník – já ho určitě nebudu potřebovat :-))  Tak zítra na startu.

          0 0
          • Boris:)2  

            Bude možnost někde na internetu najít výsledky a fotky?

            0 0
            • RomanK1  

              Měly by být na www.mikebike.cz, ale asi se zrovna zpracovávají na stránku, protože zatím je taky nevidím.

              0 0
              • Lukasisko  

                Výsledky jsou ke stažení na http://mikebike.cz/. Všem děkujeme účast a doufáme, že se závod líbil a úspěšně navázal na předchozí ročníky. Určitě bych rád slyšel připomínky a nápady, které by posunuly případné další ročníky zase o kousíček výš.

                0 0
                • Evilcleaner  

                  no tak púíšu dojmy. je toho hodně, nejdřív to dobré- trať byla taková jezdivá, docela mě bavila i když mi tam chybělo trochu aspon trochu víc techniky ale byla to sranda. celkové atmosfera hodně pohodová, jak na prezentaci tak v cíli. systém tak se nějak seřadte a start byl super, uplně tam chyběl takový otravný prvek kdy se všichni na startu hádají o každý centimetr:-)

                  no trochu mě štvalo že po dojetí xc bylo všechno už hrozně zdlouhavé, určitě bych udělal vyhlášení xcčka hned po dojetí a ne až po dualu. jinak podívaná na dual byla fajn ale hrozně mi tam přišlo že kdyby se někdo postavil k mikrofonu a trochu to komentoval, kdo jede atd tak by to bylo ještě o dost lepší. (i když tam byla jakási prostorová indispozice mezi startem dualu a komentátorským stanovištěm)

                  jinak se momentálně snažím zbavit nejoriginálnější ceny co jsem kdy vyhrál. kdyby měl někdo zájem o odkoupení 50% slevy na autoškolu v ostravě porubě pro sk. B tak se ozvěte, nějak se dohodnem (zn. řidičák jsem udělal minulý čtvrtek:-D). ale samo o sobě mi nápad te ceny pro juniory přijde geniální;)

                  celkově ale tu akci hodnotím hodně kladně, byla to sranda, bylo vidět zapálení organizátorů a holky na občerstvovačce se hezky usmívaly že jsem se i přemohl a jednou si ten jonťák vzal:-D

                  0 0
                • Boris:)2  

                  A co nějaké fotky, viděl jsem, že tam pár lidí fotilo, nebudou taky někdy na mikebike.cz?

                  0 0
    • goofy  

      Skoda ze zrovna byl Open race na Svinich.. Dualek bych si mozna zkusil :-)

      0 0
    • Lukasisko  

      Odkaz na ZBUJ cup 2010 tady

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.