• PavelXKR

    Ahoj,

    potřebuji pořídit lehké MTB záplety pro ženu, uchycení RÚ, případně si zapletu

    zvažuji ráfek BlackJack, nebo Mach, náboje Novatec, nebo Force, dráty asi zeslabované, nebo ploché.

    Ještě zvažuji zdali duše, nebo bezduše.

    Použití silnice, cyklostezky, lesní cesty – týdenní výlety mimo civilizaci :)

    Děkuji za pomoc – há se v tom moc neorientuji.

    Pavel

    0 0
    • Cavendish  

      Ráfky Black Jack Ready 23 – vnitřkem 23mm, pro bezduše 1,75–2,25 palce 1150Kč 900g

      Náboje Force Team 2300Kč 530g

      Dráty Sapim D-Light (Race) 1300Kč 350g

      Dráty Sapim Polyax 200Kč 65g

      32 drátů 3× křížené

      4950Kč 1820g

      0 0
    • Cavendish  

      Mrkni www.global-sport.cz jsou tam náboje Force Team 2×1 na RÚ 32 děr. Váha setu 450g za cca 2150Kč

      Ráfky Black Jack Ready 23 tam jsou za 1050Kč za pár s váhou cca 880g.

      Na www.cycology.cz hoď do košíku dráty D-Light a mosaz niple Sapim Polyax cca 1500Kč cca 415g

      Tak to dáš do kupy za 4700Kč a cca 1745g. Lepší to asi nebude

      0 0
      • PavelXKR  

        I včetně shopů – super – díky

        0 0
        • Cavendish  

          Kdyby si chtěl jooo odlehčit. Tak se podívej na www.1x12.cz a jsou tam dráty Cn Spoke 424 za 28Kč/kus a k tomu vzít ALU niple. Na niplech ušetříš 40g a na drátech dalších 50g. Ale už je to pak kolem 5700Kč a cca 1650g

          0 0
    • kadlec  

      Kluci, potrebuju doporucit kola pro dceru. Jezdime na pohodu lesy, polnacky a podobne, maximalne tak Jedovnice, takze zadnej brutal. Rad bych neco lehkyho, ale taky ne moc drahyho a urcite na bezduse. Predni naba15×100 a zadni RU, je mi jedno zda CL nebo 6 der. Prumer 27,5, plaste prepokladam 2,2–2,25. Hmotnost slecny bude max.50kg a to uz pujde kolo z domu. Je nejaky vetsi mezi Remerx rio a Black jack ready krome sirky? Ktery by byl lepsi?

      0 0
    • Cavendish  

      Náboje Force Team Light ty tě vyjdou na 2200 a váhově kolem 440g

      Dráty bych vzal D-Light (nebo Pillar 2–1.6–2) a dal jich 28 3× křížené plus mosaz niple to je cca 1300 a 340g

      Ráfky Javax SD235 (TLR a 23mm) jeden váží 430g a stojí 600 za kus.

      0 0
      • kadlec  

        To zni dobre. Mozna bych dal Al.niple, ze by sla vaha jeste krapet dolu. Ted jeste kouknout, kde to vse maji a zapletou

        0 0
        • Cavendish  

          Ráfky mají jen v Biketone. A nebo vem Black Jack Ready 21 a nech to zaplést na cycology.cz

          0 0
          • kadlec  

            Koukal jsem, ze i cycology ma jawax, ale ty force naby jsou nejaky nedostatkovy zbozi.

            0 0
            • Cavendish  

              Ale ne v rozměru 27,5 mají jen 29. Můžeš vzít BJ Ready 21 dát tam 32 drátů Alu niple a mrkni i na náboje Max1 Performance. Možná by to vyšlo o chlup lehčí

              0 0
                • kadlec  

                  Hmotnostne lepe, cenove hure ;) prima umera

                  No, ale kdyby bylo nejhur…

                  0 0
              • kadlec  

                Tak jsem napsal do Liberce, tak jsem zvedav, co nabidnou.

                Tech 32 dratu na hmotnost slecny mi prijde zbytecny, radsi bych 28.

                0 0
                • Cavendish  

                  Je to zbytečný. Otázka jestli se ti povede sehnat kombinaci náboj rafek se stejným počtem děr. Plno věci není skladem :( ty BJ Ready 21 by to s alu niplema udělali hezky lehké no

                  0 0
                  • kadlec  

                    Ty naby Force asi ted nesezenu, kam koukju, tak maji mit zadni az v lednu

                    Mno uvidime, co, kdo nabidne

                    0 0
                    • Cavendish  

                      Zkusil bych to na cycology tahle:

                      Přední náboj Shimano HB-MT410 – Je skladem na 28 děr, pevnou osu a stojí 370Kč 165g

                      Zadní Náboj Novatec D792SB X12 – Je skladem na 28 děr, dá se kitem předělat na rychloupínák (250Kč) a stojí 1890Kč 285g

                      Niple Sapim Alu – 350Kč a 20g

                      Dráty Sapim D-Light – 1100Kč a 285g (asi?)

                      Ráfek BJ Ready 21 – Ten sice nemají, ale zkusil bych se optat, zda by ho neobjednali. Měl by stát 600Kč kus s váhou 400g.

                      Zapletení stojí u nich 800Kč za celý set a dopravu budeš mít asi zdarma. Měl by si to za 6000 s váhou cca 1580g?

                      0 0
    • Carlos Černí koně  

      Ahoj já bych se obrátil na uživatele Hnoj. Mě zaplétal nedávno pro syna kola na Ultrasonica 27,5. Náboje Force 4v1, ráfky Jawax bezdušové, stříbrné dráty, váha myslím kolem 1660g, cena kolem 4000…domluva výborná

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.