• PavelXKR

Ahoj,

potřebuji pořídit lehké MTB záplety pro ženu, uchycení RÚ, případně si zapletu

zvažuji ráfek BlackJack, nebo Mach, náboje Novatec, nebo Force, dráty asi zeslabované, nebo ploché.

Ještě zvažuji zdali duše, nebo bezduše.

Použití silnice, cyklostezky, lesní cesty – týdenní výlety mimo civilizaci :)

Děkuji za pomoc – há se v tom moc neorientuji.

Pavel

• Cavendish  

Ráfky Black Jack Ready 23 – vnitřkem 23mm, pro bezduše 1,75–2,25 palce 1150Kč 900g

Náboje Force Team 2300Kč 530g

Dráty Sapim D-Light (Race) 1300Kč 350g

Dráty Sapim Polyax 200Kč 65g

32 drátů 3× křížené

4950Kč 1820g

• PavelXKR  

Díky za rychlou reakci.

ještě dotaz – jsou vhodné bezduše pro týdenní výlety? – tím mám na mysli, že nebudu mít možnost opravy na místě.

• Cavendish  

Když budeš mít defekt, který nepobere mlíko, například řezanec? Tak sundáš plášť, podlepíš ho ferdusem, nebo nějakou gumou, dáš dovnitř duši a jedeš dál jako na klasice :)

• PavelXKR  

nějak podobně jsem si to představoval. Díky

• Cavendish  

Tohle je běžná praxe u bezduší. Ještě si můžeš pořídit knoty a vložit je do díry a pak tu mlíko ucpe. Ale mít něco na podlepení a 2 duše je stejně potřeba na více denní výlety.

• oddie  

Přesně tuhle kombinaci pro ženskou mám, je super.

• PavelXKR  

máš náboje Force Team, nebo Team Lite??? Není na 50 kg 32 drátů moc? Děkuji

• Cavendish  

Moc to není. Jen zbytečné :D. Ale taky záleží jestli jezdíte s nějakou batožinou. To je pak potřeba 32 dratů, hlavně u D-Light. A levné náboje na 28 děr se blbě shánějí.

A Team Light jsou jen na pevné osy. Na RÚ myslím nejsou.

• PavelXKR  

Žádné nosiče nevozíme, máme nax malý baťoh na nějakou tyčinku a pláštěnku, vše ostatní necháváme ve stanu.

Ten RÚ mě nenapadl – tak to zvážím, zdali redukce, nebo origo RÚ

• Cavendish  

Pokud chceš 28drátů, tak to bude chtít náboje na pevné osy. Potom bych ale dal dráty Sapim Race. Kdyby si to dal na RÚ a 32 drátů, tak D-Light

• oddie  

Já to nemám na 50kg, ale na 70 :D

• Cavendish  

Mrkni www.global-sport.cz jsou tam náboje Force Team 2×1 na RÚ 32 děr. Váha setu 450g za cca 2150Kč

Ráfky Black Jack Ready 23 tam jsou za 1050Kč za pár s váhou cca 880g.

Na www.cycology.cz hoď do košíku dráty D-Light a mosaz niple Sapim Polyax cca 1500Kč cca 415g

Tak to dáš do kupy za 4700Kč a cca 1745g. Lepší to asi nebude

• PavelXKR  

I včetně shopů – super – díky

• Cavendish  

Kdyby si chtěl jooo odlehčit. Tak se podívej na www.1x12.cz a jsou tam dráty Cn Spoke 424 za 28Kč/kus a k tomu vzít ALU niple. Na niplech ušetříš 40g a na drátech dalších 50g. Ale už je to pak kolem 5700Kč a cca 1650g

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.