Zadov v ČP 2008 nebude co vy na to?

21 nepřečtených
  • biker.z.beskyd

    Tak dneska jsem se dozvěděl na mtbs.cz šokující zprávu v Zadov ČP-XC 2008 bude chybět.A Teplice tam zůstaly apsolutně nechápu.:-(

    Anketa: Jáký závod byl váš oblíbený v ČP 2007

    6x
    67%
    0x
    0%
    2x
    22%
    1x
    11%
    0 0
    • přišlapávač  
      1. česká kamenice
      0 0
    • petebike  

      ja to chapu a moc dobre !

      vem to tak ze mas u nas nekolik trati a jen 5 poharovych, takze je to logicke ze se trate meni kazdy rok !

      ZAdov si pamatuju – moje prvni XC CP MCR – je to dlohho, pak dloho nebyl, najednou letos ! takze proc by nemohli dat na svazu moznost nekomu jinemu ? :-)

      0 0
      • biker.z.beskyd  

        Jo no taky pravda třeba Pardubice bude novinka a to bude zajímavé

        0 0
      • petebike  

        jinak v dobach kdy sem jezdil CP XC tak se mi libila Kutna hora pro svoji atmosferu ve meste ! krasa, trati jinak jednoznacne Zadov !

        0 0
    • Blade  

      Kuřim RULEZ 8-)

      0 0
    • XC-biker1  

      určitě nej je zadov,Mčr 2007 na zadově bylo nejdrsnější,déšt zima a šílené bláto

      0 0
    • Čapíno  

      V roce 2007 jsem nějaké závody ČP jel a musím říct, že mi ani malinko nevadí, že se tento rok nepojede v Č. Kamenici. Hodně lidí říká, že je to super trať, já bych řekl, že to je už docela nebezpečné. To že tam není K. H. mi je líto, tam byl závod super. Možná to je proto, že tam byly problémy ohledně turistu navštěvující Barboru. V Teplicích to byla tragédie, trať kde se nedalo předjíždět..atd. Na ostatní podniky se docela těším, hlavně na Špindl, snad se pojede na trati, kde se před pár lety jelo (tuším) ME. To že je mistrák v Losinách je docela překvapující, snad se pořadatelé malinko ukážou a postaví trať pro XC a né cyklokros:)) Škoda toho Zadova, nic lepšího u nás nemůže být, začínám mít dojem, že se všechny tratě „cpoů“ do měst a né do přírody:((o

      0 0
      • prodi  

        no jistě, protože do přírody ti lidi co? nepřijdou. Do města jo. Když nepřijdou lidi, tak co? Sponzoři ti ukážou papá…

        0 0
      • petebike  

        na Spindl se taky tesim, ale nebudu uz zavodit, tak se prijedu podivat s fotakem :-)

        0 0
      • rarášek1  

        Nechci ti brát iluze, ale většina světových tratí, ale i některé regionální závody v XC (např. Hvězda Cup 2007 v Kroměříži) jsou na stejné obtížnosti jako Česká Kamenice. Projížďka po Kutné Hoře je fajn kvůli atmosféře při průjezdu městem – dál je to podobné Velkým Losinám. Soudíme den před večerem, po sezóně se uvidí, jak nováčci uspěli. Každopádně už teď se těším na sezónu 2007.

        0 0
    • Trojci  

      Nechápu.. to jako kvůli organizačním problémům? Moje preference:

      1. Č. Kamenice
      2. Zadov
      0 0
    • Meesha  

      Není to jenom o tom, co se komu libi za trať. Je to o organizatorech, podminkach a penezich. I pro me byl Zadov loni nejlepsi. Hlavne atmosferou. Kamenice ma krasny tezky sjezdy, ale ta trat je takova moc v lese a neprehledna. Pro divaky je to vsude dost daleko a tam pak malo mista. Na Zadove ty vyjezdy po sjezdovce jsou dost dobry. Na co se fakt tesim nehorazne, je Spindl. To bude neco jako malej svetak. Kemping s XC a DH a ve dne zavody…muhahaha, uz aby to bylo! B-)

      0 0
      • rarášek1  

        JJ, už se taky těším, hlavně na akce nás mechošů :-)))

        0 0
      • Radek Broz  

        Jsem zvědavej, jestli tam nějaký XC riders do neděle zůstanou a nepojede se teda po téměř prázdný trati jako vždycky.

        BTW: Kemping s náma? To abychom tam jeli zabrat místo už v pondělí, máme takové neskromné depo;-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.