• jonti

    Chystáte se někdo letos jezdit pravidelně?

    Já to chci zkusit, v kategorii masters 1.

    0 0
    • jonti  

      Znáte trať v Teplicích? Je jednoduchá? Je velký problém předjíždět?

      Jsem jediný, komu připadá možnost jet Experty nebo Masters zbytečná? Zvolil jsem masters, i když tam asi bude větší konkurence, přišlo mi zvláštní závodit s lidmi co jsou o deset let mladší.

      0 0
      • MichaelSimek  

        predjizdet se tam da a trat je kpž mezi xc

        masters je vetsi konkurence a jede vas min, takze je kazdej vic exponovanej, kazdpoadne kdyz bych jel tak bych jel zas mastrers, expert nema stavu :D

        0 0
        • mrozu  

          Nevíte někdo, jak je to letos s licencí? V rozpisu na pohár je, že na masters a expert licence není třeba, ale v propozicích přímo na Teplice ja psáno, že licence je povinná pro všechny.

          0 0
          • MichaelSimek  

            mam dojem ze to tam bylo napsano i minule, vypln registracni formular na sportsoftu a tam uvidis jestli to chce licenci nebo ne, vsadim se ze nebude a ze ji nepotrebujes

            0 0
          • destr  

            Není potřeba ;-)

            0 0
    • MichaelSimek  

      ja na to bohuzel fyzicky nemam, dojizdet posledni je demotivujici :) kdyz se letos trosku zlepsim tak treba pristi rok

      0 0
      • jonti  

        Proto jsem loni startoval v expertech. Tam startuje asi 3× tolik lidí a jezdí jim to hůř, tam poslední nebudeš.

        0 0
        • destr  

          Kolikátej jsi dojížděl? Jinak trať je relativně lehká, ale ne nudná řekl bych.

          0 0
          • jonti  

            Jel jsem jen Kutnou horu, dojel jsem sestej. Mel jsem horsi start a potom dost predjizdel.

            Je ta trat v pohode na hladsi plaste, konkretne Specialized Fast Track a prevody 34×11–36? Na videu jsem zadne extra prudke stoupani nevidel.

            0 0
            • destr  

              Na hladký pláště to je, je tam pár prudkejch stojek, jedna i delší, já bych to s tím jet nechtěl :-D

              0 0
    • jonti  

      Jedu rano sam v aute, tak muzu pripadne nekoho do Teplic vzit.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.