Výškové metry - rozdíl mezi garmin a garmin connect

5 nepřečtených
 • Magickiller

  Při záznamu jízdy užívám starší Garmin Edge 705. Po dokončení aktivity mi vygeneruje data včetně nastoupaných výškových metrů. Když pak tato data uložím v zařízení do historie a následně je uploaduju na účet v aplikaci Garmin Connect, vykazují tam ty výškové metry zpravidla o něco vyšší hodnotu. Kterou hodnotu lze považovat za směrodatnější? Tu zaznamenanou přímo v Garminu nebo přepočítanou v Garmin Connect? Díky za reakce.

  • V0jtisek  

   Vyexpprtuj gpx a naimportuj do mapy.cz a uvidis co je realnejsi. Jinak connect ma nejakou funkci jako korekce nadmorske vysky ktera jde zapnout/vypnout coz bude delat ten rozdil. Je to nejak vpravo dole u aktivity pres webovy rozhrani kdyz na to koukas

  • BB  

   Jestli se dobře pamatuji, tak Edge 705 má barometr, takže teoreticky by mělo být směroplatné to, co říká Edge, pokud se výrazně během vyjížďky nezmění tlak. Otázka je, v jakém stavu je tak starý přístroj. Ale překvapuje mě, že se do toho Garmin Connect montuje, protože on ze záznamu pozná, že je vytvořen přístrojem Garmin s barometrem a pak by mu měl věřit a nic nekorigovat.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.