Výměna kola na kolu favorit s označením:85f061973

39 nepřečtených
  • martin4077

    Zdravím všechny,

    Jsme amatér a rád bych vyměnil střed na kole favorit jen neví jak a čím, můžete mi prosím poradit? DÍky.

    0 0
    • Cabasekxxx  

      https://www.vseprokolo.cz/…imano-172521?…

      Takovým to klíčem. Otázka je jestli to půjde. Může to být pěkně „zarostlé“

      0 1
      • Pecer  

        takovým to klíčem je opravdu otázka jestli to půjde :D

        1 0
      • martin4077  

        Díky, zkusím a uvidím. :)

        0 0
        • Pán z Dubu  

          Pravá miska má levý závit a bývá dotažena nakrev. Stahovák upnout do svěráku a otáčet rámem.

          1 0
        • Cabasekxxx  

          Budu držet palce. Jinak po nasazení klíče do drážek ho šroubem přitáhni tak aby ti držel pevně usazen. Když to neuděláš, na 99% odrbeš drážky a už to nepovolíš. Já po poslední zkušenosti vždy do servisu. Stojí to pár korun a než se stím ***** doma a riskovat že poškodím závit v mufně se mi rozhodně nechce.

          0 0
          • Pecer  

            tím klíčem z tvého odkazu to neudělá.

            0 0
            • Cabasekxxx  

              Jo tvl sorry. Věta o tom, že si musí najít přesný druh klíče mi nějak vypadla.

              0 0
      • parduba  

        Tímhle určitě ne.

        1 0
        • iiki  

          Koukám samej „EXPERT“. Ten klíč pasovat bude. Jenom ho důkladně zjistit proti sesmeknutí (jak je správně uvedeno výše).

          0 0
          • parduba  

            Zřejmě blbě vidíš.

            0 0
          • Pecer  

            stahovák středových os s vnitřním drážkováním , Ten Favorit má vnější

            0 0
            • Ivan  

              Podívej se ještě jednou.

              0 0
              • Pecer  

                To nemusím, vím, že to s tím stahovákem Shimano prostě nesundá. Ani se mu totiž nepodaří ho na tu misku nasadit. Podívej se na mezery drážkování

                0 0
                • Ivan  

                  Miska na fotce má vnitřní nebo vnější drážky?

                  0 0
                  • Pecer  

                    Miska na Favoritu má vnější drážkování, stahovák na odkazu je na vnitřní drážkování misky. Prostě nejde nasadit. Uvidíme, až si ten stahovák tazatel koupí a zkusí nasadit, co napíše :D

                    0 0
                    • Vilém  

                      Tak znova, na foto, ktere tazatel vlozil, jsi se dival?

                      0 0
                      • Pecer  

                        Ano, drážky po obvodu misky. A stahovák který je v odkazu a i na foto od iiki má také drážky po obvodu, takže je prostě do sebe nedostaneš. Prostě a jednoduše: Dva klacky do sebe nejdou :D

                        0 0
                        • Vilém  

                          Drazky po obvodu misky? Po vnejsim obvodu? Tak na to neni co rict.

                          I u toho favorita zadne vnejsi drazky nebyvaji, maximalne tak na kontramatce leve msky.

                          0 0
                          • Pecer  

                            To jako stále tvrdíš, že miska na foto martin4077 č. 2 a fotka iiki č. 1 je stejná? Já prostě vidím každou jinou

                            0 0
                            • Vilém  

                              Jo, jedna je prava, druha leva. Ta v uvodnim pripevku je mozna ocel, ta od iikiho ja asi dural. Drazkovani mi prijde uplne stejne..

                              0 0
                • Vilém  

                  Tvl, tak ja nevim co se to tu dnes vyskytuje. Takze na fota se divat nemusite, protoze jste asi jasnovidci, nebo jinak nevim.

                  O jakem vnejsim drazkovani mluvis?

                  0 0
    • Cabasekxxx  

      Omluva. Zapomněl jsem napsat, že si musíš zjistit přesný typ klíče.

      0 0
      • mech1  

        Odkaz máš na správný stahovák. Z praxe mnohokrát vyzkoušeno s úspěchem.

        0 0
        • Pecer  

          Ta miska u Favorita má ty drážky vystouplé (u středu misky – nevím, jak to jinak popsat), takže na ní stahovák, který je na misku s drážkama zapuštěnýma, nenasadíš.

          0 0
    • Doyle  

      To bude nějaký spešl klíč.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.