• Mysli

  Zdravím, chtěl bych požádat zkušenější kolegy o pár rad s výběrem silničního kola. Jsem 196 cm vysoký a vážím 80 kg. Momentálně jezdím jen MTB, silničku chci pro zpestření a výkonnostní vyjížďky. Mám budget cca 25 000 Kč, rád bych něco na 105, případně Ultegře, s V brzdami. Velikost 60 a výš, což je v dnešní době největší problém, jelikož nikde nemůžu nic sehnat. Máte někdo zkušenosti s nákupem kola ze zahraničí, případně stavbou? Nebo nevíte o nějakém bazarovém kousku? Budu rád za jakékoliv postřehy. Mnohokrát děkuji!

  0 0
  • Espen  

   Mám podobné tělesné proporce jak ty. Ty kola na bazarech jsou, ale musíš se trochu snažit. Udělej si každý den chvíli u kafe a projeď bazary (cyklobazar, marketplace, bazos), ne jen jednou za týden, denně.

   S tvým rozpočtem se dá sehnat carbon na 105 v pohodě. Loni jsem měl Trek madone 5.2 vel 60 na 2×10 Ultegře a letos koupil CUBE vel 62 na 2×11 105. Ta 105 chodí úplně parádně.

   Největší pozornost při nákupu kola věnuji rámu a dualům!!! Hlavně ty dualy!!!! Ložiska, bovdeny, lanka, to pak vyměníš sám za pár korun.

   Na FB je Ondřej Čapek z Písku. Má dost kol. Zkus se poptat u něj.

   0 0
  • Velomiwookie  

   Povedlo se mi na cyklobazaru sehnat krasnej kousek v 63 velikosti za super peniz, chce to to jen delsi dobu sledovat…

   Rychlym filtrem treba

   https://www.cyklobazar.cz/…a-velikos-63

   https://www.cyklobazar.cz/…-shimano-105

   https://www.cyklobazar.cz/…likost-59-cm

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.