• Sim4

  Zdravím,

  obracím se na Vás zkušené cyklisty s dotazem na výběr kola. Chtěla bych si koupit kolo na rekreační výlety do přírody, ale i na silnici (max do 50 km). Vážím 62 kg a měřím 173 cm. Do kola bych chtěla investovat ± 15 000. Měla jsem vyhlídnuté toto ->

  https://www.stratilek.cz/…alova-zelena?…

  ale nejsem si furt jistá.

  Pak mě zaujalo toto → https://www.shopbike.cz/…-0-27-5-2020?…

  Přiznám se, že koukám dost na vzhled, ve výbavě se moc nevyznám. Znáte vůbec značku CTM? Děkuji za každé přečtení a radu :) .. už tady do toho koukám několikátý den.

  • roman 3D  

   z těch dvou ctm ale těch 14kg je moc (a chtělo by to 2×10 místo 3×9), ale lepší volba by bylo oslovit stavitele, třeba zdejší scalar

  • Tomas_82  

   Značka CTM už funguje dlouhou dobu a kola dělá v relativně dobrém poměru cena/kvalita, určitě se toho nemusíš bát. Z těchto dvou kol je CTM stoprocentně lepší volba, má kvalitnější komponenty, vzduchovou vidlici… Váha 14kg je v této cenové relaci běžná. Stavitel by podobné kolo dokázal levněji, ale nějaká výrazná úspora na váze by se asi nekonala.

  • Sim4  

   Díky za reakce, klidně i dejte nějaký tip na kolo, které pořídit......průměr kola 27,5 jsem zvolila správně? a 18' velikost rámu pro 173cm výšku? :) díky.

  • adam1  

   Něco ještě pošetřit a něco s 1× ideál pro holky:)

   https://www.tsbohemia.cz/…d344003.html

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse