• Abajista

  Mate nekdo zkusenost s cestou vlakem z Moravy do Splitu? Samozrejme s kolem. Kde koupit jakou jizdenku, pripadne mistenku a za kolik? Po Cesku a Rakousku to mam vyzkousene, ale do HR ne. Pripadne bus z letiste Split do Brely?

  hondacbf1000@centrum.cz

  • Alojs01  

   Cca 4 roky nazpatek jsem se koukal, jak by vysla cesta do Hr k mori vlakem pro rodinu a vyslo mi, ze listek pro jednu osobu vlakem je vyrazne drazsi nez cesta autem…

   Zameril bych se na autobus, bud linka nebo zkusit nejakou cestovku, jestli by nemela volne misto.

  • tromboonen  

   Co vím, tak jezdí přímý vlak z ČR, takový „dovolenkový“, jen v létě snad, i když asi dražší, dá se vše vyřídit předem a zajistit, včetně kola/kol, jinak oficiálně je to přes několik přestupů v různých zemích, to vyjde ještě dráž při koupi i předem, plus čachry s umístěním kola atd, ten přímý bych uvažoval asi jako jedinou realistickou variantu.

   Pokud vím, jede to podél celé „riviery“ dolů, jako minimálně od Splitu, možná i dříve, už nevím, hledal jsem kvůli cestám na lodě, ale nemělo to cenu když tam člověk chce být v určitý den a hodinu, prostě auto nebo auta a máš i jiný řidiče.

   Do Brely je 50 km po té turistické štrásce na pobřeží, to by se dalo asi i dojet, slušná cesta ne dálnice, okreska a dobrá i pro auto, ale asi se vyhnout prostředku dne kvůli provozu, ráno nebo večer třeba.

   Jinak autobusy už se tu probíraly i jinde, v létě jich pár bude i od CZ dopravců, kola do krabic co dostaneš v obchodě, předem booknout i s dopravou kola a ověřit si možnosti, můžou být dost narvaný lidma, co tam jednou „do kempu“ atd..

   Auto je fakt nejjednodušší, záleží kolik Vás bude, kolik kol atd.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse