• bass.tom

    Dobrý den, mám kolo Dominator a vidlice co tam je pomalu přestává pružit, můžete mi doporučit nějakou za tuto cenu?

    a zvládnu to vyměnit sám doma, třeba jen za pomocí kleští a šroubováku?

    Díky za rady.

    0 0
    • LáďaH  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Smazaný účet  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • DaSnail  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • JakeF  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Evilcleaner  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Smazaný účet  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • JakeF  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Ruprt2  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • JakubCh  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • bass.tom  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Vilém  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Ruprt2  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • akula  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • JakeF  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • bass.tom  

      Končím diskuzi, už sem nikdo nepište, nemá to toiž cenu. Zase jsem se po delší době přesvědčil, že jste tady akorát banda hloupých namachrovanců, který místo ježdění akorát seděj u PC a machrujou. Opravdu díky za rady.

      0 0
      • scalar  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • maajkee  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • JakeF  

        Napiš na mail a někdy se potkáme na závodě… Podívej se na rozpis Galaxy a řekni na kterym. Rád ti ukážu, jak se tu akorát sedí u compu a machruje :-).

        0 0
        • bass.tom  

          Klidně, ale pochybuju, že bys byl schopnej na nějakej závod vůbec jet.

          Ale jak už jsem řekl, už nepřispívejte, končím diskuzi. Děkuju.

          0 0
          • JakeF  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
            0 0
      • Kubiczech  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • DaSnail  

        radu si dostal, citlifko…

        kúp si epicona a jen za pomocí kleští a šroubováku to vymenit nezvládneš.

        0 0
        • bass.tom  

          Nejsem citlivka.

          0 0
          • Evilcleaner  

            to máš pravdu, jsi totiž pěkný *****:-D

            omlouvám se všem slušným čitatelům b-fka za neslušnou mluvu a porušení desatera, nemohl jsem si pomoct:-)))

            0 0
            • maajkee  

              tak, ale přece na něj nebudem takhle sprostý, on taky není.

              0 0
              • maajkee  

                ale vlastně jo, byl, takže je to fakt *****! :)

                0 0
                • JakubCh  

                  Mě zajímá jiná věc, psal někde, že vráží fůru peněz do hokeje a v profilu má 24 let. Tak pak nějak nechápu ! Ve 24 letech za a) hraju tak, že hokej už vráží prachy do mě – extraliga, 1. liga, a nakonec symbolicky i 2. liga – rozhodně nevrážím prachy já do něj. A nebo hraju pro radost, rekreačně – buď amatérské ligy, či přebory, ale to není žádné extrémní vrážení prachů ! Dost kámošů hraje rekreačně a investice jsou docela nízké, výstroj tuhle zátěž dost dlouho vydrží, jedině mění hokejky a sem tam plexi na helmě, občas rukavice…takže jak ? Popovídej, zajímá mě to.

                  0 0
                  • maajkee  

                    já mám popovídat? :D

                    no hele, já třeba hrál amatérsky hokej a to jako gólman a věř že výstroj nebyla nikterak levná :D

                    0 0
                    • JakubCh  

                      Sorry, ty jsi odpovídat neměl :D No, levná není, ale třeba kamarád vrazil do hráčské před snad 5 lety nějak 15k a pořád je všechno ok…když hraješ jednou za týden…nevím, já nehraju, ale co znám kluky z naší HHL, finančně to tak strašné není…

                      0 0
                      • Janes  

                        No, asi tak … když chceš utrácet, utratíš tisíce i za hru, kterou většina lidí nazývá ping-pong .-) já za ní rozhodně v posledních 10ti letech dal víc peněz, než za cyklistiku, a to nejsem úplná výjimka…

                        0 0
                  • scalar  

                    A nemaj hokejisti taky nějaký fórum, že bychom jim mohli na oplátku poradit s výstrojí :-)

                    0 0
                  • jIrI___  

                    Já hrál hokej 8 let a investice byly mnohem vyšší než teď do kola. Není to jen výstroj, ale i pronájem ledu, soustředění, několik hokejek za sezónu, různé poplatky klubu, spálený benzín na dopravu na zápas/trénink, v létě pronájem tělocvičen a posiloven,… Tehdy jsem měl ale tu výhodu, že mě ještě sponzorovali rodiče :)

                    0 0
                    • JakubCh  

                      No jo, pronájem ledu..u nás platil jeden člověk za sezonu v HHL 3000– kč (měli jsme ale nejlevnější led v ČR snad), tréninky nic, soustředění nic (snad srazy u někoho na chatě :D). Záleží na provedení asi. U nás to fakt bylo docela pohoda klídek, ale úroveň slušná ! Scotty z fóra ví více, sám HHL hrál..kamarádi fakt koupili výstroj (navíc většinou jim část zůstala z profi kariéry za Havířov), 3k za rok na led…benzín 0, staďák uprostřed města..letní příprava asi taky nula, hokejky tak 3 na sezonu max, co vím, brali se levné Swerdky za 600-, kámoš zlomil tak jednu většinou…

                      0 0
                      • jIrI___  

                        Že já nebydlel poblíž Havířova :-D

                        0 0
                        • JakubCh  

                          Asi chyba :D Vím, že cenu ledu si hodně chválili kluci. Ale já říkám, že není nad rybník :D

                          0 0
          • DaSnail  

            asi ano, keď ťa banda hloupých namachrovanců rozhodí tak, že to tu všetko vyblokuješ…

            0 0
    • Internaut  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • StuntJ  

      Do této cenové hladiny s vcelku dobrými vlastnostmi to vidím na Epicon, jen je třeba počítat se zvýšenou nutností údržby, páč je vzduchová vidlice …

      Výměna není složitá, ale se základním vybavením díly je to zvládnutelné

      0 0
      • bass.tom  

        Děkuju moc za jediný, proti mně nezaujatý, názor a radu.

        0 0
        • StuntJ  

          a pokud chceš jezdit, bez větších myšlenek na údržbu, je dobré se kouknout po bazarech na Rock Shox Toru, nechce moc údržby a pokud se zvolí vhodná pružina, je sní kopec zábavy :o)

          0 0
    • Smazaný účet  

      škoda že jsi to vše smazal :( byla to srada chtěl jsem si tento dread uložit do oblíbených abych se mohl v budoucnu zase dobře pobavit :D

      0 0
    • Internaut  

      Obsah tohoto příspěvku bude blokován zakladatelem diskuse.

      0 0
    • otas43  

      podle nadpisu jsem čekal dost =) ale takhle moc ne…a taky doporučím Epicona, koupil jsem předloňskýho nedávno a chodí ;)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.