• tomi007

    Zdravím sháním nové horské kolo a chci se poradit mám 180 cm,95–105kg hodně posilovna,50%as­falt,30%polnač­ky,20%les,kame­ny.asi to chce nějakou lepší vidlici,ale trochu se v tom ztrácím.Dík za tip a zkušenosti.Tohle mám ted amulet racing..

    0 0
    • magicdan  

      Je to asi 14 dní co jsem koupil tohle

      Naprostá spokojenost :))

      Nebo tam maj i jiné modely, tento karbonový apod.

      0 0
    • tomi007  

      Napsal jsem scalar-ovi a nabídl mi toto:

      • rám MRX Race Elite
      • vidlice Rock Shox Reba RL 2012
      • sada Sram X.7 3×10 rychlostí
      • kola RMX 7325 Pro na nábojích Sram X.9 (průmyslová ložiska), pláštěGeax Saguaro 2,2" kevlar
      • představec, řidítka, sedlovka Truvativ Stylo T20/Race

      co myslíte_?

      přijde mi to hodně zajímavý a asi do toho půjdu..

      0 0
      • pI3rre  

        Myslím si, že super nabídka jdi do toho ;)

        0 0
      • tomi007  

        asi jo ale mám trochu strach z toho sram-u zatím jsem měl jen shimano..

        0 0
        • Dufambe  

          Strach bych neměl sram je uplně v pohode jen řazení je jíné než u Shimana

          0 0
          • zmola  

            jak se liší od Shimana?

            0 0
            • Smazaný účet  

              Az na vyjimky neni Shimano a Sram kompatibilni. 9sp Sram je oproti devitkovemu Sch. neme citlivy na presne serizeni, zasraty bowden a tak…

              0 0
      • Payia  

        Taky bych to bral, cena dobra a neni na tom zadna vetes jako na seriovkach. Sram je v pohode, ve vysledku to vsechno funguje dobre (jak shimano tak sram), pokud je to spravne serizeny.

        0 0
      • tomi007  

        Hmm tak prý jsou ty rámi vyprodané a budou až tak za dva měsíce,nabídnutá alternativa scud 2× zeslabovaný sice levnější ale nezamlouvá se mi to:-( nemáte někdo nějakej tip na horáka v této ceně?

        0 0
        • haklicek  

          jak psal magicdan – rozhodoval bych se mezi tema dvema haibikama – jsem majitelem jednoho z nich a naprosta spokojenost ;)

          0 0
          • tomi007  

            No výbavou a použitým materiálem jsou super ale bohužel mě absolutně neoslovil design což je druhá a méně potřebná věc ale…

            0 0
            • Azmir  

              A co tohle ? Je sice trošku dražší, ale přijde mi hezčí, ale každému se líbí něco jiného ;-)

              0 0
            • haklicek  

              vetsine se prave HAIdesign celkem líbí, takze se spis trochu divím, ale kazdej ma svuj nazor, no :)

              0 0
            • tomi007  

              Tak jasně každýmu se líbí něco jinýho a HA je konstrukčně trochu odlišný ale mě neoslovuje mám rád bílou černou no prostě to musí na první pohled upoutat ale dík chlapi za tipy vážím si toho že se někdo alespon pokusí pomoci..

              0 0
              • Azmir  

                Tak ptoom ber s klidem to od scalara, tam černá i bílá jsou ;-)

                0 0
                • tomi007  

                  no to jsem měl i v umyslu ale prý nejsou rámy a nabídl mi něco jiného viz víše.Ale to je dvakrát zeslabovanej scud a krok zpět nechci udělat..

                  0 0
                  • Azmir  

                    Si moc vybíravý budeš to mít těžké :D

                    0 0
                    • tomi007  

                      no tak jak všichni ne přece levný superkvalitní kolo a musí padnout i do oka jinak to není ono přece:-)))

                      0 0
                  • tomi007  

                    a je pravda že disignově mi jeho kolo opravdu sedlo škoda zatr sakr..

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.