Vidlice 150mm na full se zdvihem 100mm

158 nepřečtených
  • jirkaonjuice

    Zdravim vsechny. muj dotaz je jednoduchej, jaky maximalni zdvih vidle podle vas snese ram agang rocknrolla? planuju ted koupit novou vidli a myslim ze ten ram tak do roka odejde a po nem bych rad poridil neco de 140–160mm zdvihy tak bych se ted pri vyberu vidlice rad co nejmin omezil, mam na ni 8000, kdyztak i lehce vic, zatim mi do oka padli hlavne vidle se stavitelnym zdvihem. diky vsem predem za rady

    0 0
    • Smazaný účet  

      Je to blbost.

      0 0
    • jirkaonjuice  

      proc? ja bych nejradsi vzal rst space jump 100mm, 20mm osa. vzduch ale az tuten ram odejde tak co s ni? znas snad nejaky ram se zdvihem 100mm aby vydrzel nejaky dropy pod 100 kg?

      0 0
    • Chlebovnik  

      Kup něco jako Epicon/Durolux a sniž ji na 100, max. 120 mm. Nastavitelný zdvih nebrat! Čím víc točítek, tím větší šance, že se to podělá.

      Jinak se taky zamysli nad rozměry kol. Rocknrolla je 26". Tvůj příští rám bude také 26"? Pochybuji. Pokud teď koupíš 26" vidlici, větší kolo do ní (na pár výjimek) nedostaneš. Pokud koupíš 27.5", bude ta vidlice zákonitě vyšší, což ti ještě víc pokazí geometrii kola.

      0 0
    • Sunshine 29  

      Plánovat něco v tomhle smyslu je kravina.Kup co tam patří, stejně to pak dopadne třeba úplně jinak.

      0 0
    • jirkaonjuice  

      Diky za reakci. Rad bych zase ram na 26, vylety a jezdeni me moc nebavi, spis blbnu na dirtech a pokud nesezenu ram neco jako duncon akita, transition botllerocket nebo double nebo tu malou sracku od dartmooru nebo konu bass, stinky… tak bych asi sel do nejakyho dirt ramu, vic nez 26 nechci… epicon me napadl ale nevim jestli je dost odolny

      0 0
    • jirkaonjuice  

      prave no:) ale novou potrebuju, tahle ma vakl a necitim se na ni dobre. proto bych potreboval poradit nejakou vidli co hodne snese, klidne hodne tezkou a necitlivou:D na vzduch teda rekneme mezi 100–120mm a az rupne rocknrolla tak pokud nesezenu nejaky vhodny full ram. pujdu asi do neceho od dmr, hornet 4× nebo hornet ve velikosti S se mi docela libi, nebo jiny napad?

      0 0
    • tigermoth  

      Na slopestyle rám dávat takový zdvih je blbost. 26" bych se nebál, jestli jsi teda zichr jistý (jako já:) že nic jiného nikdy nechceš. Epicon s 15mm osou je tak na AM, nějaké bomby bych se na tom bál. Ten durolux není podle mě špatný nápad.

      0 0
    • -b-n-x-  

      Ja bych tam rovnou dal nejakeho stareho boxxera :-)

      0 0
      • jirkaonjuice  

        to je legrace nebo ne? me uz to napadlo dat tam dvoukorunku, kdyt se dava i na ocelovy ht:D vaha by mi nevadila a tailwhipy taky zrovna nemotam

        0 0
    • jirkaonjuice  

      ta durolox se mi nelibi, kdyz rst space jump stoji pulku a na utlumeni doskoku v nich snad takovy rozdil nebude ne?

      0 0
    • jirkaonjuice  

      prijde mi zbytecny dat za vidli na dirt 12tisic.. mala zmens, znamej pusti dirta s pevnou za par penez, takze bych tu rocknrollu rad hodil do takovyho xc setupu, budu rad za kazdou radu, pripominku

      Vidlice – asi toho epicona nebo jeste lip i neco na RU na vzduch abych nemusel menit nabu

      Razeni – neco na sedmikolecko, radsi sram x4 nebo alivio? necham si poradit, nabu mam na 7kolecko, momentalne tam mam redukci na singla

      0 0
      • Sunshine 29  

        Rocknrollu do XC setupu, na slopestyle kolo dvoukorunu…proč chceš dělat z toho kola něco co není??

        0 0
        • jirkaonjuice  

          protoze jsem fak silnej silak a muzu si to dovolit uz jsem jel se sedlem dole, 74km:D a mam ten ram rad je hravej a zabavnej, klasicky xc je nuda,to me vubec neoslovilo

          0 0
    • pumpy  

      na FB na bike bazaru ma borec -X-fusion Slant RL2 air 26–27.5" 160mm, 15mm osa, tapered, 18cm sloupek 8000,– nová

      jde tam menit zdvih po 20mm takze a mas vyreseno a muzes si tam dat 100mm

      https://www.facebook.com/…s/bikebazar/

      0 0
    • jirkaonjuice  

      dam tam tuhle vidli jestli v tom nevidite zasadni problem http://www.tuning-test.cz/…-2016-detail

      0 0
      • Fidži_CZ  

        Dal bych vyšší zdvih. Proč nechceš toho Duroluxe?

        0 0
        • jirkaonjuice  

          prijde mi zbytecne drahej, ten raidon jde nastavit na 120mm a skakat s tim moc nebudu, jaky nejvyssi zdvih by jsi tam dal kdyz zadek je jen 100mm?

          0 0
          • Fidži_CZ  

            170. Ten Durolux je právě ideální :)

            0 0
            • Sunshine 29  

              https://www.youtube.com/watch?…

              0:29 máš komentář :)

              0 0
            • jirkaonjuice  

              proc mam pocit, ze si ze me delas srandu, kdyz je tam seriove 100mm, tak podle zdejsich mudrcu je max rozumnej rozsah 80–120mm, a kdyz jsem tu nadhodil 150mm tak jste se mi tu vysmali, tsk jak trda, beze srandy, musim to nejak vyresit

              0 0
              • Sunshine 29  

                A máš pocit, že ten pocit je správně, nebo špatně?

                0 0
              • Fidži_CZ  

                Na blbou otázku, blbá odpověď. Začal bych úklidem toho guláše, který máš v hlavě. Z toho co si doposud napsal je vidět, že zatím víš jen čtyři věci: mám kolo, jsem silnej, chci utratit prachy, přeměřuje mi tachometr.

                0 0
                • jirkaonjuice  

                  ja nemam tachometr, takovou vec na kolo nikdy vozit nebudu, to je jak zvonek:D

                  0 0
                  • Fidži_CZ  

                    A jak sis změřil těch 74km/h? ;)

                    0 0
                    • jirkaonjuice  

                      to je ze jsem na tom ujel 74km se stazenou sedlovkou, cesta z domova na chatu na ss 36/14

                      0 0
                    • Mr.Duck  

                      A proc by clovek na kole nemohl jet 74km/h?

                      0 0
                      • jirkaonjuice  

                        me prijde ze na tomhle pidi ramu je to docela neklidny uz pri 40, jinak si urcite nemyslim ze 74 je nejaka extremni rychlost ale na poradnym kole ne na dirtu

                        0 0
                        • Mr.Duck  

                          Ale jo, na nejakem ss/dirt kole to urcite nebude ideal, i kdyz na asfaltu by to asi taky slo. Spis me zarazi ze Fidzi usoudil, ze ti blbe meri tachometr, pritom me na tom neprijde nic zas tak zvlastniho :)

                          0 0
                      • Fidži_CZ  

                        Rád bych tě viděl při tom zprevodovani to rozslapat na 74. :-)

                        0 0
                        • Mr.Duck  

                          Gravitacija. Ja teda i kdyz jedu na svym sjezdaku s 36/11 70km/h, tak se slapani moc nevyplati :)

                          0 0
                          • jirkaonjuice  

                            ja tam mam zatim ss 36/14 a nabu na 7sp, a sedmikolecko mam doma, co by jste tam dali za hazku a razeni? zatim to vidim na alivio rd m 4000, menit nabu se mi nechce, tech 7 prevodu mi bude stacit

                            0 0
                            • Mr.Duck  

                              Proc ne, ja mam na DH taky 7sp, ac vice mene proti sve vuli :) Myslim ze Alivio by melo postacit v klidu.

                              0 0
                              • jirkaonjuice  

                                Dobre dik, krome toho jsem objevil jen sramx4 a pak nejakou dh od sramu ale to je pro me zbytecnej luxus

                                0 0
    • jirkaonjuice  

      ja nevim, proc jste tak zly, proc mi to delate? ja nemuzu za to ze jsem hloupejsi, vysel jsem ze 7 tridy. prosim normalne mi poradte jaky max zdvih by jste tam dali, dik

      0 0
      • Sunshine 29  

        Tak 120–130mm. Ale spíš to co tam má být (100mm?)

        0 0
        • jirkaonjuice  

          jj dam tam toho upravenyho raidona, rano si hodim padesatnikem jestli 100 nebo 120mm, pokud by jste vedeli o nejaky jiny vidli, v tomhle zdvihu max do 6000t, co by predcila toho upravenyho raidona http://www.tuning-test.cz/…-2016-detail tak budu vdecny kdyz mi to napisete

          0 0
          • Vilém  

            Co na tom kole vubec jezdis? Podle popisu mi prislo, ze nejaky dirty ap. Pokud ano, tak nevim, jestli by ten raidon z T-T byl nejlepsi volba.

            0 0
            • jirkaonjuice  

              jezdim na nem dirt a v lese takovy drsnejsi xc:Dale na to budu ted mit jiny kolo, tohle budu pouzivat pro rohliky a do lesa max 20km, tak mi prislo ze ten raidon na ru by mohl stacit ale necham si poradit

              0 0
              • Sunshine 29  

                Tak to bude super na XC

                0 0
                • jirkaonjuice  

                  me ten vzprimenej posed vyhovuje, mam 174cm a ten ram 14 mi prijde akorat, stejne jezdim 80 procent casu ze sedla (vestoje)

                  0 0
                  • novas752  

                    Tyjo jet 75km a 80% z toho vestoje… to bych asi umřel. :D

                    Vic nez 120–130 bych tam nedaval.

                    0 0
                    • jirkaonjuice  

                      mel jsem 4× prestavku na jidlo, urco bys to taky dal, tesil jsem se na rizky od babicky:D jj dam tam nejspis 120

                      0 0
          • -b-n-x-  

            Jo, ten raidon na 120 asi bude spravne reseni.

            0 0
            • jirkaonjuice  

              dobre diky… nejak se nevyznam v tom jak sirka zadni stavby ovlivnuje moznost vyberu naby, nekdo mi rikal ze mi tam vic jak sedmokolecko nepujde i kdybych koupil jinou nabu, vedel byste mi k tomu neco rict? a pripadne jakou hazku a razeni na 7sp, nic nez alivio nebo sram x4 jsem nemasel

              0 0
              • Mr.Duck  

                Mluvis porad o tom rocknrolla? Tam urcite muze prijit jakakoliv kazeta, s patricnym nabojem/zadnim kolem. Ukaz to kolo! :)

                0 0
    • jirkaonjuice  

      jj mluvim, rad bych ho vyfotil ale momentalne jsem mimo domov, rikal neco o tom ze ji mam sirokou jen 135mm takze i kdyz necham zaplest jinou nabu tak tam vic jak sedmikolo nepujde… jinac ho mam vyladeny do cerno zlato stribrny

      0 0
    • jirkaonjuice  

      na sedmikolecko pujde hazka a razeni 8sp ale 9 a vic uz ne, jonebo jo?:)

      0 0
    • jirkaonjuice  

      hej more lakatos odpovez dik

      0 0
    • jirkaonjuice  

      Byla to elitni zakladni skola, nemel jsem na to. Me by zajimalo jakym vzdelanim disponujete vy. Ja umim spousty jinych veci nez je mysleni, treba mit 2–3× vetsi silu ve stehnech nez vy.

      0 0
      • JakeF  

        Zkusil bych kontaktovat uživatele Strakááč, jezdíte podobný kola a myslím, že celkově si budete rozumět.

        0 0
        • jirkaonjuice  

          Zni to jako by jsi chtel vyhledavat fyzicky stret s medvedem co ma IQ 89, vopatrne at neprorazis

          0 0
          • JakeF  

            Naopak, to bylo vážně míněný doporučení… Podle mě by sis s ním rozuměl líp, než s většinou lidí, co ti tu píšou.

            0 0
            • jirkaonjuice  

              jakoze je stejne nekonformni a kamaradskej jako ja jo? stejne myslim, ze se nade me snazis povysovat ale uvedom si, ze mam ruku jak ty stehno a stehno jak ty pas, tak opatrne at se nespalis. mimochodem jaky jednoprevodnik 32–36z a jaky napinak by jsi zvolil? co jsem koukal, napinak by mi bejvic vyhovoval asi tenhle http://www.katmar.cz/…-p-1201.html

              0 0
              • JakeF  

                .

                0 0
              • JakeF  

                Jakože jste oba přihlouplí volové, co si myslí, jakej jezdí frýrajd pyčo a jakou nemaj sílu v nohách… A to až do tý míry, že bych se nedivil, kdybys byl jeho druhej profil.

                0 0
                • jirkaonjuice  

                  jako nevim proc mi nadavas, v tuhle chvili uz jakoby mizi vzorek z plaste tak pozor. freeride nejezdim, to sis asi neco spatne precetl, taky asi nemas diplom a jeste k tomu jsi paranoidni a mozna i schizofrenik:D

                  0 0
                  • JakeF  

                    Děkuji za trefnou psychoanalýzu. Je vidět, že v odhadování lidí se vyznáš úplně stejně dobře jako v kolech.

                    0 0
    • jirkaonjuice  

      a drep jsem mival pred kolem 6×190 a 2×230, tak mozna mas silnejsi stehna, ja nevim no chrtiku:D

      0 0
      • JakeF  

        Problém je v tom, že na kole většinou plánuješ šlápnout víc než dvakrát nebo i než šestkrát… Takže se to přesouvá do aerobní aktivity, kde ti jsou svaly vyhnaný do objemu akorát překážka.

        0 0
        • jirkaonjuice  

          jj to souhlasim

          0 0
        • jirkaonjuice  

          jezdis samy xc, myslim ze ve sprintu bys nemel sanci a skakat taky neumis, ty nebudes dobrej bajker;)

          0 0
          • JakeF  

            Přesně, úplnej loser, samý XC…

            0 0
            • Fredos  

              To to nedalo co? Prostě si toho ptáka musel ukázat a přeměřit:D

              0 0
              • novas752  

                :) +1

                0 0
              • JakeF  

                Když si na to někdo tak pěkně nahraje, tak nikdy neodolám :).

                0 0
                • jirkaonjuice  

                  Hej probud se z toho, tohle neni nic na chlubeni na to ze uz asi jezdis ddlouho soude podle poctu kol, tak bys to mel vedet

                  0 0
                  • JakeF  

                    Jasný, jenom cca 7 metrů hrana-hrana… To má kolik těch tvejch dirtů? :)

                    A už konečně uvidíme, co jezdíš?

                    0 0
                    • jirkaonjuice  

                      700cm ho mas dlouhyho, wow:D ja kdyz jezdim tak se u toho nezvladam sam fotit

                      0 0
                      • JakeF  

                        Ale kecat o tom evidentně dokážeš výborně…

                        Na fotce nejsem já, ale tenhle skok dávám běžně na enduru.

                        0 0
                        • jirkaonjuice  

                          tak jo, jsi skvelej bajker, znicil jsi me, citim se ponizen:D

                          0 0
                          • JakeF  

                            Však nemusíš, stačí ukázat ty tvoje výkony, když tohle dávaj 13-letý děcka, tak určitě zvládáš daleko lepší.

                            0 0
                          • novas752  

                            O nem by meli natocit film a jako spravnyho bajkera ho pozvat na Rampage. Hrozna krivda…

                            0 0
                            • JakeF  

                              Už budeš mít toho fulla? Vyrazíme na Točnou, projedem pár trailů, co ty na to? :)

                              0 0
                              • novas752  

                                Nebudu. Momentalne lecim kruplej obratel. Kdyz se zadari, tak pristi podzim.

                                0 0
                                • JakeF  

                                  Aha… Takže tyhle tvoje silácký řeči tu budu poslouchat další rok, přestože oba víme, jak by to vypadalo?

                                  0 0
                                  • novas752  

                                    Silácký řeči? :) Pověz mi co jsem vyplodil siláckýho. ;) Jedinej, kdo se tady neustále musí vychloubat úplně ve všem si ty (Koukněte na moje super umístění na segmentech v Rychlebkách, koukněte jak lítám a vemte si na to hvězdářskej dalekohled atd.).

                                    Já se jen snažil jemně naznačit, že by tě měli uchovávat zalitýho ve skle, protože takhle reaktivní neni snad ani Francium.

                                    0 0
                                    • JakeF  

                                      Tak promiň, netušil jsem, že ti to sráží ego tak moc… Ale neboj, určitě jsi v něčem lepší zase ty. Třeba, já nevím… Neumíš dobře malovat? To by mohlo vyjít, to mi fakt nejde…

                                      0 0
                                      • novas752  

                                        Prozradim ti jednu věc.

                                        Neni důležitý bejt ve všem nejlepší. Tebe stejně nikdo předehnat prostě nemůže, tak nač si kazit život.

                                        Malovat taky neumim… Tragédie no, já vim.

                                        0 0
                                        • JakeF  

                                          Je to tak, žijeme ve společnosti, která glorifikuje průměrnost. To bohužel asi v krvi nemám…

                                          0 0
                                          • jirkaonjuice  

                                            citis se nadprumerne?v cem a prosim bud konkretni:D

                                            0 0
                                            • novas752  

                                              Prestan se rouhat. Ve vsem preci, VE VSEM!!! ;)

                                              0 0
                                              • JakeF  

                                                Člověk musí umět stavět na svých silných stránkách… Nemám problém uznat, když mi něco nejde.

                                                0 0
                                            • JakeF  

                                              Toho by bylo… Ale vzhledem k tomu, že to nemáš jak posoudit a v zásadě ti do toho ani nic není, tak požadavek na konkrétnost odmítnu, přestože mě samozřejmě těší tvůj zájem.

                                              0 0
                                              • jirkaonjuice  

                                                :D tobe musi prset do nosu ty vole, docela me bavis

                                                0 0
                                                • JakeF  

                                                  A proč ne? Co je tak zajímavýho na tom, že se člověk postaví do řady a je stejnej jako všichni ostatní, hlavně ničím nevyčnívat? Chápu to u lidí, co vyrostli za komoušů, ale že to je dneska cíl i mladejch lidí?

                                                  0 0
                                                  • novas752  

                                                    Každej nějak vyčnívá. Někdo víc někdo míň. Někdo čouhá až na Mars…

                                                    0 0
                                                  • JakeF  

                                                    Asi tušíš, co z toho je mi sympatičtější, viď? :)

                                                    0 0
                                                  • jirkaonjuice  

                                                    aaa pan bude filozofovat, obdari nas svym nazorem a moudrosti:D tak povidej jakej prevodnik 32–36z a napinak by jsi doporucil dik

                                                    0 0
                                                  • JakeF  

                                                    Já vozím Superstar a Shaman, fungujou v pohodě.

                                                    0 0
                                                  • jirkaonjuice  

                                                    ok, dik ten shaman se mi libi ale jde namontovat i na iscg? a mohl bych tam dal mit rockring? doted jsem vozil ss a t stacil ten napinak misto hazky a retez nepadal moc, tak nevim

                                                    0 0
                                                  • JakeF  

                                                    Mají různý verze, i na ISCG… Já to mám na ISCG 05 v kombinaci horní vodítko, NW převodník, rockring a hazka s brzdou a to už spodní napínák potřeba není.

                                                    0 0
                                                  • jirkaonjuice  

                                                    koukal jsem ze ty nw prevodniky jsou vetsinou na 10–11sp, muzu je pouzit i kdyz si dam dozadu sedmmikolecko, kvuli retezu jestli to bude ok?

                                                    0 0
            • Sunshine 29  

              Mohl bych si to nechat zarámovat a nechat si to podepsat?

              0 0
    • jirkaonjuice  

      to je totalni hovno, vyssi skoky davaj 13ti lety kluci od nas ze skejtparku na bmx, o dirtech radsi ani nepisu… chapu ze pro xcckare a silnicare je tohle jump ale pro me fakt ne. jeste neco peknyho posli:D

      0 0
      • JakeF  

        Tak skoky se neporovnávaj jen podle výšky, žejo… Tohle bys na dirtovým kole vůbec nedal, protože by ses v těch kořenech prostě nerozjel na dostatečnou rychlost, protože to sice není vysoký, ale narozdíl od dirtů je to dlouhý. Jinak dropy umím někde kolem 2,5 – 3m.

        Tak schválně se pochlub, co dáváš ty.

        0 0
        • Sunshine 29  

          Ty jsi kašpárek to snad není pravda…Ale vlastně si splnil to co chces – vyčníváš z řady, každej ví, že JakeF je ten blbeček z BF, co umí dropy kolem 3 metrů ☺

          Já tolik nedám, takže máš ideální příležitost mi to nandat, naházet sem další fotky a ještě víc vystoupit z řady☺

          0 0
          • JakeF  

            To byl hodně slabej pokus o provokaci, viď…

            0 0
            • Sunshine 29  

              To bylo jen konstatování, nemám potřebu nějaké provokace ☺

              0 0
              • JakeF  

                Tak dobře že jsi to konstatoval, hodnocení si vážím a použiji jej k dalšímu zefektivnění služeb.

                0 0
                • Sunshine 29  

                  Snad dostaneš za služby od někoho náležitě zaplaceno

                  0 0
                  • JakeF  

                    Není třeba, na BF funguju jako o.p.s., můžeš poslat příspěvek na transparentní účet nebo věcný dar…

                    0 0
                    • Sunshine 29  

                      Něco ti pošlu, ať si můžeš postavit velkej drop a zásobovat nás fotkami

                      0 0
                      • jirkaonjuice  

                        nechovejte se k sobe tak hmusne, dost me to sere. muzu pouzit hazku 9sp na sedmikolecko? nerozumim tomu, koupim to a necham si to namontovat v servisu, pls odpovezte,dik

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Proč furt řešíš sedmikolečko?

                          0 0
                          • jirkaonjuice  

                            protoze mam nabu na sedmikolecko a nebudu kupovat jinou a nechat to preplejtat kdyz mi 1×7 staci.

                            0 0
                            • Mr.Duck  

                              Ja porad nevim jakou nabu! Jestli ma orech a kazetu, neni to stejna kazeta jako na 8 a vic rychlosti? Ja zacal az na tech osmi, a tam uz by sla na stejny orech dat klidne 11sp, jestli se dobre pamatuju, treba bys to taky nemusel resit.

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                pokud vim tak kazeta je od 8sp a vys, 7sp je jinak reseno. 8sp avys na 7sp nabu nedas.

                                0 0
                                • Mr.Duck  

                                  Asi to tak bude, jestli jsem Sheldona spravne pochopil. Ale mel by jit prehodit orech, i kdyz je mi to dost zvlastni – jak stare kolo to musi byt se 7sp? Jezdim 6 let a uz tehdy nejlevnejsi kola mely 8 :o

                                  0 0
                                  • jirkaonjuice  

                                    jj 8sp tam dat nejde… jibak je to na rafku rodi dh 36 dratu… spis bych rekl ze ta naba byla v naky sleve a proto ji tam dal

                                    0 0
                      • JakeF  

                        111 333 / 2700

                        Prosím. A ne že budeš sockařit, aspoň dvě výplaty.

                        0 0
    • jirkaonjuice  

      ja si ho tu s tebou dal porovnavat nebudu, neb osedlam kolo a vyrazim do fitka, bud v miru cyklobratre:D

      0 0
    • Fidži_CZ  

      To je pecka takto při večeru. Jen nevím, kdo mě baví víc, jestli dutý steroiďák z elitní školy nebo rocket-šéf všeuměl Jake. Chtělo by to anketu.

      0 0
      • JakeF  

        No jestli bych tuhle anketu prohrál, to by mě opravdu nasralo…

        0 0
        • Fidži_CZ  

          Počkáme až se vyjádří i náš kulturista. Ale nic jiného než nabídku na rozbití huby nečekám :-D Bát se ale nemusím, vymyslet pro něj, jak se dostat do ČB a neumřít dřív hlady by bylo asi příliš náročné.

          0 0
          • jirkaonjuice  

            chtel jsem tam tu anketu pridat ale nejde mi to, tak mi prozrad jakou hazku a razeni by jsi dal na sedmikolecko,dik

            0 0
        • kubad  

          +1

          0 0
      • jirkaonjuice  

        duty steroidak to jako proc? protoze vas tu povetsinu casu trollim?

        0 0
      • MiKED  

        Jen si vzít popcorn a bavit se. :-)

        0 0
    • -b-n-x-  

      Hele, tak pro co ses nakonec rozhodl? Jaká vidle a jaké řazení?

      0 0
      • jirkaonjuice  

        Hoj, pro toho upravenyho raidona z tuningshopu a razeni sram4 nebo nadhod nejaky, dam na tebe, ono na 7/8sp sem toho moc nenasel, samou aceru.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.