• Team6

    zdravim. jelikoz se mi ze stredu oziva neustale cvakani rozhodl jsem se stred rozebrat a vycistit. ma otazka zni potrebuju k tomu veskerej vercajk co shimano doporucuje? stahovak na misky ten urcite potrebuju, ten i mam. nejsem si ale jisty jestli potrebuju takovou tu „matku“ s tema ctyrma cumprdlikama obvzlast za takovy nekrestansky peniz. musi se ta vymezovaci podlozka dotahovat takovou silou ze je potreba ta matka? nebo staci sikovny cesky rucicky a dotahnout to nakejma sperhakama na citovku? a pak mi jde jeste o ten jakoby C klic kterej se nasadi na ten krouzek s imbusem a dotahne. to slouzik tomu, aby se ten krouzek s imbusem udrzel ve spravny poloze? nestaci to podrzet prstama? diky za rady

    0 0
    • ares  

      Ta Tvoje matka s cumprlikama slouží zároveň jako stahovák a bez ní nesundáš kliku. Má být součástí klik. Prstýnková kontramatka se utahuje jen rukou tou matkou. Nepoužívej žádnou sílu, je to úplně zbytečný. Vymezovací matici na C klíč taky utahuji rukou a potom ji dotáhnu imbusem. Asi je potřeba říci, že tahle kontramatka jde na sundaný klice pěkně lehce a na našroubovaný spíše ztuha. Tak s tím počítej…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.