• Norri

  Nějaké témata o zimních rukavicích tu jsou, ale žádné aktuální a nikde se neřeší velikost. Mám poměrně velkou ruku, ale až taková lopata to zase není. Obešel jsemm pár obchodů, abych si nějaké rukavice vyzkoušel a v drtivé většině mi ty největší, které měli byly malé. V cykloservise kam chodím jsem zkoušel nějaké 2XL rukavice, ale byly mi malé. Stejně jako většiina ostatních mi neseděly mezi prstama tam, kde by měly být. Původně jsem uvažoval o nějakých rukavicích od Poledníka, ale ten prý 3XL nedělá a 2XL jsem od něj ještě nezkoušel. Včera jsem zkoušel jedny běžkařské rukavice které mi seděly dokonale, ale neměly nijak vyztužené dlaně. Ale jeden obchod ještě chci navštívit, tak uvidím.

  Řešíte někdo taky takový problém? Jaké veké zimní rukavice můžete doporučit?

  • brble  

   Rogelli Valdez XXL,řešil jsem to taky a tyhle mi jsou a navíc jsou to fakt huňáče.Starý maj už po sezoně(vydržely 3 zimy),budu kupovat ty samý.

   • Norri  

    Tak to jsou asi ty, které jsem zkoušel ve 2XL. Když jsem je zkoušel, tak mi moc teplé nepřišly. Ale zdání asi klame a nebo si je pletu s jiným modelem, třeba Rogelli OREGON, vypadají podobně. Každopádně budu muset ještě pár obchodů oběhnout, tohle na internetu objednávat nechci.

  • martin_bakov  

   Co armyshopy a myslivecke potreby, pokud mluvime o zimnich rukavicich tak bych se podival i do tehle obchodu.

  • kolombo  

   Zkusím to zobecnit. Také hledám rukavice, které by byly k použití, když je zima a vlhko, nejlépe odolné proti vodě. A přiměřeně teplé, aby se v nich dalo vydržet na kole a běžkách. Sjezdové mi přijdou zbytečně teplé.

  • Joseph de Sax  

   č.62…by mělo stačit.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.