• ehmud

    Prosím poraďte mi,sháním kvalitní a hlavně teplé rukavice do mrazu, tak kdo mate nejake zkusenosti tak se podelte.

    0 0
    • lidumil  

      Mám Polednik s Windstopperem a nemůžu si na ně stěžovat. Stály před 2 lety cca 7K. Některý z těchhle – http://www.polednik.net/…zima_zs2.htm#…

      0 0
    • Vrci  

      Mám Nike WS ty jsou na kolo tak kolem 0 na běžky tak do –5 a Poledník Thinsulate, ty jsem měl jen na běžkách. Do –10 jsou v pohodě, ale při větší zimě mi už začaly brznou konečky prstů.

      0 0
    • Pebe  

      Polednik WindStoper Sport, 495,–, celou zimu v pohodě, ale mě obecně moc ruce nemrznou.

      0 0
      • Lance  

        zrejme mam ty stejne

        0 0
        • pary  

          mam je taky, ale musim rict ze kolem tech –7 uz mi zacinaj mrznout konecky prstu, do nizsich teplot se mi osvedčili rukavky co normalne vozim na snb, pravda razeni v nich nic moc ale je teplo:-)

          0 0
    • jihra  

      Za 100 Kč od rákosníků.

      0 0
      • Rychlej turista  

        To jsem jezdil taky. Je v nich teplo, ale hlavně jsem měl neustále ten nejnovější model :-D, protože moc nevydrží.

        0 0
      • jikre  

        Osvědčilo se mi vylepšení- nastříkat na špičky rukavic impregnač. spray a prsty tolik nezebou.

        0 0
    • black.horse  

      mám V-rider s Windstoperem (cena nevím přesně, kolem 350–450kč) a sou príma a na kruté mrazy do nich maximálně strčím vložky od Moiry a je to:-) a sou příjemně vysoků na zápěstí, takže nefouká u rukávů na silničce v předklonu…

      0 0
    • Marry  

      Uz jsem vyzkousel vsechny mozny rukavice…ale kdyz jedu po silnici vic jak 2h tak me zacnou mrznou prsty v cemkoli. Pomaha na to kdyz si v rukavicich skrcim prsty do pesti. Ale to pak nemuzu radit ani brzdit. Letos snad vyzkousim Palcaky. Sice ovladatelnost kola nic moc, ale to na silnici stejne nepotrebuju. V terenu mi ruce nemrznou :-)

      0 0
    • wroum  

      mam nejaky GORE asi za 1800 s windstoprem a sou docela dobry. kolem 0 je v nich este az dost teplo.

      0 0
    • slavekRM  

      Poledník WINDSTOPER THERMO, i kyž v nabídce je jen AEROTEX THERMO, ale dělají se a jsem s nimi fakt spokojenej.

      0 0
    • Lišák  

      vašek1 (14.11.2005 13:08:00)
      zimní rukavice na kolo
      Oblečení Mě se osvšdčili flísové rukavice s Tesca cca. 120, když neprší tak nemají konkurenci a vydří v pohodě celou zimu [ Odpovědět ] zpět na obsah

      Tak, teď je to snad správně a můžeme pokračovat.

      Mě se tyto rukavky osvěčily taky. Na kolo i na běžky.

      0 0
    • senožrout  

      Nejsem z těch, kteří na kolo vozí jen produkty „cyklistických“ firem. Snažím se mít univerzální vybavu použitelnou pro lezení do hor, na kolo na lyže…atd. Mé rukavice jsou toho příkladem. Na kolo používám horolezecké. Myslím, že jsou mnohem lepší, než to, co mají v cykloshopech. pochopitelně nepočítám letní, bezprstové. Ty používám cyklistické Axon s gelem. Ale když je kosa… Tedy, když je kosa menší, používám Millet řady expert windstopperové. Pravda, stojí asi 1400, ale tak vychytanou rukavici nikdo ninej nedělá. A když je kosa kosatá, používám sympatexové zateplené Treksporty. Do těch se vejdu i s těma Windstopperovýma, takže kombinace 3 ve 2.

      0 0
    • MartinXC  

      Axon se zatepleným Windstopperem – v pohodě do –5 pár hodin. A když ani to nestačí, pak si do nich navleču tenké klimatexové rukavky.

      0 0
    • mirabike  

      AXON – zimní s neoprenovými manžetami… super i do velkých mrazů, přitom dostatek citlivosti, běžně za 890,– (dobrý i na lyže apod…)

      0 0
    • kycis  

      Nemate nahodou nekdo zkusenosti s rukavicema Sensor Boulder? Rozhoduju se mezi nima a Polednikama..

      0 0
      • jonys  

        Mám je,bez chyby.Navíc „civilní“ design = můžeš je nosit i normálně po městě…Taky v nich lyžuju…Super.Teď má Sensor i nějaký nový-taky tuším WS ale méně teplý. Ale tyto Bouldery=nume­ro uno!

        0 0
    • Rychlej turista  

      Já beru do mrazu palčáky:
      www.hanibal.cz/hannah-quinto Ale nedávno se tu rukavice do mrazu řešily a někdo dostal pod stromeček moc hezké tříprsťáky. Kdybych zrovna nekoupil ty palčáky, šel bych do nich. Zkusím pohledat. Nebo můžeš i ty.

      0 0
    • vit  

      pearl izumi. www.pearlizumi.cz/…ky/rukavice/

      0 0
      • nadrazak 2  

        Vozím BBB windstopper od roku 2003 a jsem spokojen.Jsou už sice dost potrhané a to hlavně z běžek.Teď jsem koupil nějaké v Lidlu za 200,–,celkem ujdou,ale najel jsem v nich teprve 100km tak je nemůžu moc posuzovat.

        0 0
        • Al_Bunda  

          Jestli myslis tyhle tak je mam taky a jevi se zatim dobre. V tomhle pocasi jsou lepsi nez ty lyzarske co vozim, kdyz je opravdu zima.

          0 0
          • nadrazak 2  

            Jo mám přesně tyhle,zatím se nikde nepárají a drží.Kdysi jsem koupil v makru stejné rukavice jako dělá polednik,bez membrány a stály 170,– a jsou úplně stejné jako ty poledniky,které mám rovněž doma.

            0 0
      • Rychlej turista  

        Jóóó, to je ono :-D Normálně ti je zívidím :-D

        0 0
      • Gorgov  

        presne tak!

        0 0
    • Standa  

      U mě je spíš problém v profilu tratě,než v rukavicích.Když zvolím vyjížďku,kde většinu času šlapu,utopím ruce klidně do mínus pěti bez rukavic.Když jedu kopcovitej terén ,kde první část jedu do kopce a pak se v podstatě 15km vracím z kopce-z toho 7km nešlapu vůbec mám ruce úplně vymrzlý.Minulou zimu jsem to řešil tak,že jsem po prvních třech km.rukavice sundal a jel bez nich.Cestou zpět jsem vytáhl z batohu suché palčáky a v nich to tak akorát dobojoval domů.

      0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.