• esotery

    Ahoj,

    chci se objednat z CRC 661 dlouhoprsté rukavice.

    Nerad bych se spálil v objednání špatné velikosti a tak se chci zeptat, jestli je tu někdo nejezdí.

    Mám ruku 23cm po obvodu, 9,3cm dlouhý prostředníček. Podle tabulky to vychází na Mko (většinou sem ale bral nejmenší rukavice L). Možná bych rád, kdyby byly trošičku těsnější.

    Jednalo by se o Comp nebo 401, ročník 2010.

    Díky za reakce.

    0 0
    • tonik666  

      Vyzkoušet. Zkoušel jsem si takhle koupit Giro Rivet, podle tabulky od Gira a toho jak jsem si změřil ruku bych měl mít přesně M, a pak jsem se sotva vešel do L, které mi padne naprosto těsně (a jezdím ho).

      Mimoto každé rukavice sedí jinak – měl jsem na ruce ještě Fox Digit nebo Pearl Izumi Elite a nepadly zdaleka tak dobře, i když někomu padnou přesně.

      0 0
    • Treeper  

      vzal bych XL, kupoval jsem loni 661 Raji vzdycky nosim L tak jsem si rikal ze L bude akorat ,jenze pri chyceni riditek me strasne tlaci palec a to mam prostrednicek 8,2cm

      0 0
      • jIrI___  

        Taky mám 661 Raji, vel. L, prostředníček málo přes 9 cm a rukavice sedí jak prdel na hrnec :)

        0 0
        • Treeper  

          asi mam Atyp ruku :-)

          0 0
          • jIrI___  

            Nebo já :). Ale určitě se shodneme na tom, že kupovat rukavice bez zkoušení je prostě risk.

            0 0
            • Treeper  

              souhlasim, ale kupovla jsme zaroven s tema 661 i Alpinestary taky v L a ty sednou paradne

              0 0
        • esotery  

          A ten obvod máte jaký, chlapi?

          0 0
          • jIrI___  

            Šuplerou se obvod měří špatně :-D. Šířka dlaně (měřená pod klouby prstů, prsty) necelých 9 cm.

            0 0
            • esotery  

              Šuplerou:D.

              Vypadá to tak, že objednám ty Lka. Když tak je pak pošlu dál do světa:).

              0 0
          • Treeper  

            sirka dlane pod klouby prstu 8,5cm (obvod 20,5cm) ale tam problem neni, ja mam problem v tom ze mam asi dlouhy palec, proste jak sevru riditka tak tu rukavici mam strasne napnutou, jinak delku palce mam 6cm

            0 0
            • esotery  

              Měříš to z vnitřní strany?:) Ať to měříme stejně.

              0 0
              • Treeper  

                ?? co z vnitrni? ten palec? mala oprava abychom to merili stejne , kdyz vytocis palec skoro kolmo na prsty tak 7cm

                0 0
                • esotery  

                  Nó, prsty můžeš měřit z různých stran, že jo. Z dlaňové strany, z hřbetové strany, z boku:).

                  0 0
                  • Treeper  

                    ten palec jsem meril z boku, trojuhelnikem, jak rikam palec dat skoro kolmo na prsty a trouhelnik polozit na ukazovacek :-D

                    0 0
                • jIrI___  

                  Tady bude ten zádrhel, já mám palec o 0,5–1 cm kratší (podle způsobu měření).

                  0 0
                • MavasH  

                  a teď poraďte velikost rukavic mně, když sem takhle naměřil palec skoro 9cm :D A přitom tlapu nemám nějak širokou (obvod nějakých 21cm). Jinak mám jakýsi meridy, co už pomalu dosluhujou, ale ten model sem už na netu nikde nenašel.

                  0 0
            • camlost  

              podle rozměru ruky to skoro vypadá, že mám dvojče. až vybereš nějaké rukavice, napiš sem, které. beru je taky :-)

              0 0
      • Smazaný účet  

        vidis…ja mam prostrednicek 8cm a Raji sedi dobre:)

        obvod ruky rovnych 20cm…

        0 0
      • tonik666  

        Stejný problém u XL, mají krátký palec (verze 2011).

        0 0
    • Kubiczech  

      DaKine má na stránkách pomůcku pro určení velikosti. Sedí to i na 661.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.