• náčelník

    Jsou rukavice AXON model 650 vhodné na kolo? Objevil jsem jedny se slevou 20 %.

    http://www.axonsport.cz/…ateplene.htm

    0 0
    • Bigi  

      Na Axon stránkách jsou uvedeny jako turistický rukavice. Ve vetšině případů se ale bike řídí rukama, tak nevidím důvod proč by se na kolo nehodili =)).

      0 0
    • Vilém  

      mam 660,ty prostredni cerveny a moc spokojenej za ty prachy nejsem.Je mi v nich zima,moc nevydrzely,kdyby nebyly tak drahy tak bych je dal psovi na hrani.Priste koupim asi naky Poledniky,ikdyz ty letosni jsem zkousel a vubec nesedely na ruce,asi je sili podle tech Pakistancu co je delaj.

      0 0
      • vlk  

        poledníky taky nic nevydrží.NEKUPOVAT

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Me drzi uz pres dva roky a dobry. Axony roztrhal i moj stary otecko za 14 dni. Ale jedine dobre. To byl strih jak pytlicky na bramburky a ne rukavice. No on Polednik ma taky co kus to original a bohuzel rukavice jsou parove zbozi :)

          0 0
          • vlk  

            no Darjan má poledníky-nejšíve se mu vypárali snad všechny nitě-sám si to znovu sešíval.Pak se z konce prstů začala odlupovat ta guma.A dnes má na některých prstech už díry skrz.Zatímco moje Rava stále drží.

            Ale taky uvažuji o nových-ale nevým které-problém u těch poledníků i rav je když se ty rukavice např u hospůdky sundají-tak pak je už v nich zima-navíc když navlhnou tak taky studí.Ale tyto problémy prý mají všechny membránové rukavice.Potřebuji aby v tom nebyla zima při –10 až –15 při silnějším větru, ale to chci od nich asi moc.

            0 0
            • Lance  

              A nechces od nich trochu moc??:)))

              0 0
              • vlk  

                swix co mám na běžky jsou supr oi okolo 0 i při –13 a nenavlhnou.Ale při silnějším větru profouknou.takže kdyby dělali něco takového+ nahoře membrána tak by to nemuselo být špatné.

                0 0
      • náčelník  

        Nekoupit tedy ani za cca 630,– ?

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.