• NeoMike1

  Na svém kole chci vyměnit celé řadící ústrají. Jedná se o kolo Author Solution SX z roku 2004 s vyměněnou vidlicí a BB7. Napadly mě tyto komponenty: brzdové páčky, převodníky, „přahazovačka“: http://www.kupkolo.cz/…09_4835.html a nebo a řazení. Na kole je teď nová kazeta a řetěz. Zajímalo by mě, zda budou všechny součástky spolu bez problému chodit. A váš názor a tyto součástky.

  • lukas aka mitro  

   Kliky bych vzal deore s dutou osou. Prehazku X5 a naopak razeni X7. X7 razeni ma tuzsi presnejsi chod a kratsi mrtvy chod paky. Brzdove paky jsou dobre, taky je mam na jednom kole.

   ALE! pokud nemas moznost sehnat lacno ty BB7 (jedna stoji kolem litru), tak to mas 2800 jenom za brzdy a za to uz koupis hydraulicke deore 2010, ketre jsou nekde jidne. K otmu ale jeste adaptery a kotouce.

   Mozna napis kolik planujes do novych komponentu vrazit..ono je obcas levnejsi koupit nove kolo;)

   • lukas aka mitro  

    jo..a mel bych x5 radici packu(na devitikolo) + slx na presmyk ku prodeji, za levnocha, kdyztak email;)

   • NeoMike1  

    brzdy už na kole právě mám, chci koupit jen nějaké páčky… nechci kupovat řazení i s brzdovýma páčkama. A celkově bych do toho vrazil asi tak 3500

   • beng  

    s brzdama souhlasim…deore 2010 uz jsou dost dobry hydrauliky a podle mne mechaniky jsou jenom zbytecnou zatezi…a na kliky bych si taky prisadil na neco s dutou osou, mene vahy vetsi vydrz…

  • NeoMike1  

   kazeta i řetěž je právě nový… najeto na nich asi 40 km.. tak ty měnit nebudu

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.