Ukradená kola - ODMĚNA 40 000 Kč!

71 nepřečtených
  • Katka9876

    Prosíme moc o pomoc!

    Kola byla ukradená na Praze 5, pravděpodobně 11.-12.7.2016

    Jedná se o modely:

    Cannondale Trigger, velikost M, modro-bílá barva

    číslo rámu H3IH17781

    Trek Remedy, velikost M, šedo-zelená barva

    WTU021G0465J

    Moc prosíme o jakoukoli pomoc – budeme vděční! Okamžitá odměna a klidně i pozvání na večeři, ty kola máme strašně rádi…

    0 0
    • Spider_29  

      Ty jsou na cestě někam do DE nebo AT frcu, případně rozebraná a rozprodávaná po náhradních dílech…

      Smůla a neštěstí pro vás majitele.

      Mimochodem, jak a kde to ukradli?

      0 0
    • MirosPikos  

      To je hrozné, co se všechno nekrade.

      0 0
    • Delkim  

      sklep? balkon? před hospodou? nějaké detaily by nebyly?

      0 0
      • Barak  

        A nejsou detaily zbytečné? Akorát jim na to někteří místní chytráci sdělí, že si za to můžou samy a omlátí jim to o hlavu.

        0 0
        • Delkim  

          no vždyť právě, třeba je to trkne a dají si příště pozor :)

          0 0
          • Esi  

            lidi jsou neponaučitelný, nedávno jsem na Budějovické v Praze viděl opřeného cannondale s Lefty model nevím, o výlohu nějaké kavárny nebo co to tam je, borec na to kolo sice koukal zevnitř, ale nebylo nijak zamčené, nevěřím tomu že když přiběhne borec s spd skočí na to a ujede těch 200m k těm nejvzdálenějším jezdícím schodům že by ho chytil, jsou to jen jedny jezdící schody nahoru a jsi na silnici která je po rovině, tak je borec bez šance toho zloděje chytit

            0 0
            • Breakpain  

              Já myslím, ze stačí i obyč boty a ujede.

              To je jako když přijela k Vietnamci mamina, nechala dítě v X5 v sedačce, auto nastartovaný a trvalo jí to 4 min. Docela jsem ji přál, aby zažila „školu života“. K mé smůle tam kromě mě nikdo nebyl :).

              0 0
              • Pavel  

                Měl jsi s tím popojet… ;-))

                0 0
                • Breakpain  

                  Hele, to mě provokativně napadlo. Ale jen těžko bys vysvětloval, že to je fórek a „koule“ na tohle nemám :).

                  0 0
                  • Pavel  

                    No, „koule“ jsou jedna věc, jak by to „pochopili“ policajti a případně státní zástupce je věc jiná… :)

                    Pokud bys jí to řekl, že to auto mohl někdo v pohodě ukrást i s děckem, ta tě skoro určitě vypičuje.

                    0 0
                    • zdenal8  

                      No policajti by ji mohli ještě napařit pokutu, že si nezabezpečila vozidlo.

                      U nás to takhle dělali rodiče ráno v zimě před školkou. Jdou jenom na skok, auto prázdný a nastartovaný. Tak udělali policajti akci a rozdali pár pokut.

                      0 0
              • Sunshine 29  

                To obcas delam taky…polepeny s GPS, to nikdo nekrade :)

                0 0
                • Pavel  

                  Kdeže to tak „parkuješ“? :-)

                  0 0
              • marttoni  

                Víš prd, co má v autě za zabezpečení. Já třeba své auto můžu kdykoliv zastavit esemeskou…

                0 0
                • Vilém  

                  Co kdyz pouzije nejakou rusicku GSM?

                  0 0
                  • marttoni  

                    Tak ano, ale to by nebyla spontání akce – hele nastartovaný auto, šup do něj a že by šel okolo zrovna někdo vybavený rušičkou silně pochybuji. Takhle se kradou vytipovaný auta, ne nastartovaný auta na ulici.

                    0 0
                • Kouba_2005  

                  Můžeš auto zastavit nebo jen chcípnout motor?

                  0 0
                  • marttoni  

                    Myslím, že chcípnout motor a zablokovat elektriku. Pak se to esemeskou zase odblokuje.

                    0 0
                • iron.hide  

                  a co je napisane v tej SMS?

                  0 0
                  • Soreno  

                    Typicojestlikur­vahnednezasta­vistaksitofak­tposralajanebu­dumitauto :)

                    0 0
            • Pavel  

              Aspoň by viděl, kdo mu to šlohl… :)

              Taky to někdy musím řešit, že si zapomenu zámek. Tak aspoň po zastavení přecvakám na nejtěžší a „zamknu“ to přilbou.

              Měl jsi ho vyškolit, třeba by si borec pro příště dal pozor. A to za těch pár facek, co bys asi chytl, možná stálo. ;-))

              0 0
              • Esi  

                no asi bych na to měl fyzicky, mám 190cm a kolo bylo od oka velikost M ale mentálně asi ne :-)

                0 0
              • tonik666  

                kdyz uz nemam zamek, vyndavam predni osu a beru do kapsy.

                0 0
                •  

                  NEEXISTUJE, ABYCH MIMO DOMOV ODEŠEL OD SVÉHO KOLA.

                  0 0
                  • iron.hide  

                    napriklad ked dojdes k nejakej vyhliadkovej vezi, a nemas zamek, tak co spravis? Napriklad ja to vzdy risknem.

                    0 0
                    •  

                      Pak na tu věž nejdu. Prostě ne.

                      0 0
                      • kyl  

                        otrok kola

                        0 0
                        • Breakpain  

                          Hele, já na ni nejdu, ani když zámek mám :-), jdu si odšlapat km a tím to končí :). Beru to jako sport, nikoliv jako turistiku. Takže jde i o úhel pohledu.

                          0 0
                          •  

                            Asi tak.

                            0 0
                          • Delkim  

                            +1000

                            když chci na vyhlídku tak si tam dojedu autem, ne? :)

                            jít na kolo není prostředek k nečemu, ale CÍL :)

                            0 0
                            • jIrI___  

                              Já to mám přesně naopak. Vždycky si musím stanovit nějaký bod, ke kterému chci dojet (třeba nějaká voda, vyhlídka, město. atd.), protože bych se na jen na takové to bezcílné motání ani nevykopal :))

                              0 0
                              • Delkim  

                                to je prostě ten různý úhel pohledu resp. využití kola, to je jako u všech koníčků

                                někdo je spokojený, že na kole dojede do vedlejší vesnice do hospody, někdo že na kole dojede k rybníku, někdo jde na kolo jako na piknik a někomu se vyplaví slastné endorfiny po náročných intervalech v kopcích bez přísunu jídla :)

                                a srandovní je, když se tady ty světy prolínají a někteří to nechápou a kopou za ten svůj svět jako jediný správný bez špetky pochopení či nadhledu :)

                                0 0
                                • scret  

                                  *1

                                  0 0
                                • -b-n-x-  

                                  A jeste se tyhle ucely kola klidne muzou nakombinovat u jedne osoby :-)

                                  Pak teda vznika ten problem s kradezemi drahych cannondalu, speslu, atd…

                                  0 0
                            • Pavel  

                              Mám to taky tak, cesta je cíl. Však taky proto mám tak strašně málo fotek. :)

                              0 0
                          • Smazaný účet  

                            tak to jsi dobry otrok:)

                            0 0
                            • Breakpain  

                              Ale prd, dělám jen to, co mě baví :).

                              I z blbé procházky Ti udělám „závod“ … Pokud bych měl jako cíl objíždění věží, je to něco jiného… Já jdu na kolo, abych si odtočil km (fyzička), k ničemu jinému to kolo nemám.

                              0 0
                        • Carloss  

                          nejšeš otrok kola, ale otrok světa ve kterém žiješ.. taky kolo nikde nenechávám, jsem životem poučen že jakmile někdy něco zanedbám, tak se mi to ihned vymstí..

                          0 0
                  • Pavel  

                    Když máš sračku, tak prostě MUSÍŠ! ;-)

                    0 0
            • nitraq  

              Nápodobně, jen v mým případě to byl Trek Superfly FS v karbonu a týpek několik minut bloudil po drogerii. Na kolo absolutně neviděl (vnitřek obchodu je docela spletitý a něco hledal v zadních regálech) a navíc zaparkoval kolo naprosto okatě u vstupu do obchodu.

              0 0
              • jIrI___  

                Je příjemné vidět, že mezi cyklisty jsou i takoví, kteří nejsou otrokem svého kola. Co by pak říkali na případnou krádež je věc druhá :)

                0 0
            • minimus80  

              Mna raz vyskolil kamos …nemal som zamok a oprel som kolo pred potravinami kupit len 1 vec …3minuty…idem von a vydim typka ako chyta kolo a pomaly kraca prec…zrychlim krok a ked sa otocil tak sme pokecali…happy-end …videl ma z auta tak mi dal lekciu …od vtedy zamykam alebo nejdem do obchodu

              0 0
              • scret  

                takovyhle chovani fakt nechapu… Fakt byste treba nechali lezet nekde penezenku s tim, ze se hned vratite??

                Zrejme jsem z naseho mesta vycvicenej dostatecne… tady bych nenechal kolo bez dozoru ani vterinu…

                0 0
                • -b-n-x-  

                  Covece, ja jsem jednou na vylete nechal v jedne vesnici cely den lezet penezenku i doklady na popelnici. Kdyz jsem se tam asi po 6 hodinach vratil tak tam stale byla :-) Coz jsem fakt necekal a byl jsem prekvapeny velice. S kamosema jsme se shodli, ze to nikdo nevzal proto, ze to povazovali opravdu za vyhozene :-)

                  0 0
    • -b-n-x-  

      Tak kdyz je odmena za kazde 20k, tak to se mozna ozve i ten samotny zlodej.

      0 0
    • Martingeff  

      Příště nalepit na dveře tuto cedulku … třeba to zloděje odradí…:-)

      0 0
      •  

        To už je lepší „V důsledku vysokých cen munice nečekejte varovný výstřel!“

        0 0
      • Pavel  

        Něco podobného musela dát místní kabelkovka na všechny rozvody optiky (Toto NENÍ MĚĎ, ale optika, žádný kov tam není). Otázka ale je, jestli zloději uměli vůbec číst… :)

        0 0
      • Albek  

        Máme to taky na našem sportovišti a zloděj už se pro zbytek věcí nevrátil,když jsem ho vyrušili. Problém je,když přijdou opálení takyobčané,kteří neumí číst.

        0 0
    • notobi  

      třeba o tom někdo něco ví https://www.facebook.com/photo.php?…

      0 0
      • Vilém  

        Ze se to tu bude objevovat minimalne mesic, to jsem necekal.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.