TRHÁNÍ ŘETĚZŮ 2012 - MTB závod na horských kolech 26.května

48 nepřečtených
  • artorie

    Myslíte si, že Haná je jenom nudné a ploché pole? Přijeďte si zkusit již 3. ročník MTB závodu TRHÁNÍ ŘETĚZŮ 2012! 35km dlouhý závod na horských kolech, lesem, polem, kamením, který však zvládnou i méně otrlí. Zajistíme Vám dostatek občerstvení, první pomoc a hlavně příjemnou atmosféru.

    viz http://www.trhaniretezu.cz/

    0 0
    • artorie  

      plakát

      0 0
    • klemi  

      jsem zvědavej, náhodou jsme na to narazily a bez váhání vyměnily za CMT okoloolomouce ;)

      0 0
    • Smazaný účet  

      je to sraz chrtů z širokého okolí nebo tam jedou i hobíci? Nerad bych dojel jako poslední až po vyhlášení vítězů :)

      0 0
      • javormartin  

        jedou převážně hobíci, loni tam byli dva borci, co mají najeto, zbytek pohodáři. Takže toho, esi člověk dojede po vyhlášení bych se tak zásadně nebál. Určitě se tam objeví aji místní pozéři z CK Přerov…

        0 0
      • artorie  

        Letos ale slibujou masovou propagaci, plakáty visí široko daleko, takže to možná bude i mačkanice

        0 0
    • petryk  

      bookmark :)

      0 0
    • artorie  

      ještě přidám stránku na facebook

      0 0
    • Martin  

      hezký závodek. bavil jsem se :)

      0 0
      • grafik  

        za kolik si to dal?

        0 0
        • Martin  

          mizerně. cca v první třetině jsem ztratil motivaci, resp. motivace mi ujela, a dojel jsem to lážo plážo v režimu sere pes za 2 hodiny.

          0 0
          • grafik  

            slušný :)

            v lětě plánujem projet se dvěma kolegy z bf vsetínskou podkovu, jel bys?

            0 0
      • Smazaný účet  

        myslím, že jsem tě tam někde zahlídl :D

        0 0
    • klemi  

      pěknej závod, když pořadatelé zapracují na značení bude to super. 12 místo taky není špatný, celkově příemný dopoledne-poledne :) Tady je pár fotek, http://klemi.rajce.idnes.cz/…u__26__.5.2012/ fotil jsem po dojezdu, tak odhadem 2.pol. startovního pole ;)

      0 0
    • grafik  

      škoda značení, 2× jsem bloudil, singly v lese po startu výborný, jelo se v krutém tempu, myslel jsem, že mě jebne, počásko výborný, prašno …

      0 0
      • Martin  

        evidentně nejeblo :D

        0 0
      • Smazaný účet  

        já jsem startoval ze zadních řad a singlu na začátku jsem si moc neužil, docela to tam lidi brzdili… jinak jsem se bavil, trať nebyla příliš náročná a byla docela jezdivá.. měl jsem z tohodle závodu dobrý pocit :)

        do příštího ročníku bych to ale prodloužil. V cíli mi tachometr ukazoval 31 km a ne 35 jak bylo avízováno.

        0 0
        • Tomahomo  

          Nesmíš jezdit zkratkama :o) Mám pocit, že jsem tě potkal 18.5. kolem čtvrté když jsi přejížděl cestu na Lhotu(cca 15. km Šely) a pak jsi jel v Týně po chodníku :o)

          0 0
          • Smazaný účet  

            jo jo já jsem nepřehlédnutelnej exot :D datum si nepamatuji ale vím, že jsem někoho potkal při té vyjížďce dvakrát za den :) kdyby jsi měl kolo v profilu tak bych tě poznal třeba i já :D

            0 0
      • petryk  

        Mně se podařilo po páteční akci zaspat start:) Takže jsem se vytrápil na silnici proti větru a večer šel na další akci :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.