• Werwolf

    Scháním MTB tretry do 3 000 Kč. Líbí se mi značky SPECIALIZET, A SID. Zajímal by mne Váše typy.

    0 0
    • MattsSpeed  

      special. mtb comp

      0 0
      • jjhartmi  

        tyhle tretry můžu jenom doporučit jezdím na nich asi 2 roky.jsou pohodlné,fajně pevné no prostě ideální

        0 0
    • Jarous1  

      Dneska v poledne jsem si přinesl Lake MX 165. Kůže, Vibram podrážka, tkaničky a 3 přezky.

      0 0
      • Luke  

        ty jsem chtel puvodne taky, ale nikde nemeli dvanactky. tak me nakonec padly do oka i do nohy tuty spesly: www.bagbike.cz/?… zatim jsem je projel jen jednou a jsou ok. stokrat lepsi nez moje stare turisticke…

        0 0
        • Jarous1  

          Na ty jsem v tom krámě koukal taky ;-) Víc se mi ale líbí ty Lake…

          0 0
          • Luke  

            no ja uz jsem nakonec vybiral tim stylem, ze jsem prisel do obchodu a prvni jsem se ptal jestli maji vubec nejake tretry velikosti 12. prvni obchod nic, druhy nic… az ve tretim jsem uspel. jinak ty lejky meli vsude maximalne 45, coz je pro me trosku malo…

            0 0
            • Jarous1  

              To si asi musíš časteji stříhat nehty ;-)))

              0 0
            • mosquito  

              clovece nechci te zrazovat ale s tema lakema budes mit asi krapet problem (na podzim je shanel, meli max 46ky a byly maly .. norm beru 45 nebo 45.5) takze pocitam ze budu muset mit 47 :O i prodavacka rikala ze si je lidi vetsinou beru „vetsi“

              0 0
              • Jarous1  

                On také psal, že je nesehnal a koupil Spešly…;-)

                Ohledně velikostí souhlas, normální boty kupuji 42 a tyto jsem musel vzít 43, protože 42 mne už tlačily…

                0 0
      • Jarous1  

        Ještě dodatek: mají možnost přišroubování hřebů pod špičku. V krabici jich je dokonce 8 kousků…

        0 0
      • littlebiker  

        ty ma kamos,je s nima velice spokojeny,v zime ani nepotrebuje navleky

        0 0
        • raceman  

          blbost, ty laky strasne moc profouknou pres tu sítku na spicce

          0 0
          • cabbage  

            potvrzuju, v zimě to s nima nejde. ale zase v létě ve sjezdu lehce naklopíš špičky a máš vyvětráno;-)

            0 0
            • raceman  

              přesně tak, ale zase v letě po projeti brodem opravdu rychle vyschnou. a v zimě se to dá řešit návleky.

              0 0
      • cabbage  

        jj, gumová podrážka a ohebná špička jsou super – dá se v tom i tlačit do kopce narozdíl od treter s plastovou celotvrdou podrážkou.

        0 0
    • Johny5 OSHA  

      speciall taho sem si koupil ted na litani a sou super vysli me na 1500,00.puvodne jsem mel diadory a chtel jsem je puvodne misto Speslu. Ale to by byly trojprezkace sportovni/zavodni a ty by byly drazsi, nebyly by turisticke tak jako ty Taho. Dost zalezi co chces jezdit…za jakych podminek a jak moc chces chodit atd.atd.

      0 0
    • Gorgov  

      Myslim ze do 3K nic moc lepsiho nez ty spesli comp novyho neporidis.

      0 0
    • vlk  

      No mám specialized sport a dnes bych si zkusil ty Sidi bullet 2 za 3,5 tis mezi kterými jsem se tenkrát taktéž rozhodoval.Ale které jsou lepší netuším.Myslel jsem že ty sidiny moc nevydrží, a co sem viděl u člověka co je jezdí 3 roky-jako nové.U těch mých Specialized sport se už utrhlo kus gumy z podrážky-zadní drapák pod patou a při závodech nad 50km začínám trochu cítit kufry.

      0 0
    • vitan  

      co DMT?? měl jsem je na noze bylo to supr, jen jsem pak narazil na levnější ády…tak jsem šel do nich…:)

      www.zamo.cz/…sx/7429.html

      0 0
    • Sabbath  

      Ja mam Sidi Bullet a nemenil bych. Podrazka je tuha, sedi mi perfektne, jsou dobre prodysne a hlavne suprove vypadaji:)

      0 0
    • DX3,5  

      www.cykloexpert.cz/…ullet-2-2006

      Zkušenost žádná ale vypadaj dobře…jinak mám Northwave Hydrogen a naprostá spokojenost…

      0 0
    • MI5  

      Louis Garneau Ergogrip a Pearl Izumi Vagabond mountain 2 Oboji jsou dobry a vydrzej aniz by zmekly ale zalezi co ti bude sedet

      0 0
      • Werwolf  

        Od otce si pučuji kožené SPEŠLI. Jsem s nimi spokojen. Často ale vídám boty od NORWIND. Co vy na ně? Kůže mi nepřipadá moc tuhá. Prostě mi připomínají lepší běžecké tretry.

        0 0
    • Maroška  

      Ahoj, koukala jsem po tretrách SPECIALIZED Comp MTB – jezdíte v nich někdo? Zkušenosti? Potřebuju trvalky na hodně km… www.cykloexpert.cz/…zed-comp-mtb?…

      0 0
      • Maroška  

        ještě detail – velikost 38, což je trošku malér, neb i když se mi třeba víc zamlouvá Lake, mají je až od 39 :( Takže veškeré tipy a porady jsou vítány!

        0 0
        • konfucius  

          Já jezdím Spec. Sport, mám je rok a supr. Parádně sedí a sou dost pohodlný. Mužu jen doporučit!

          0 0
        • Cryzyy  

          Mam model Comp, 3–4(?) roky starej a uz je moc nejezdim, protoze u jedne boty mam zlomenou podrazku… maji najeto docela dost (20k), takze to neni zase takove minus. Ale uz bych si je asi neporidil, protoze mi z nich tak jako trosku vypadavala pata, ale pritom velikost byla ok.

          0 0
        • Jane  

          No to tedy nevím, jestli ty Compy seženeš ve vel. 38 – i když v Praze možná jo. Já jezdím Motodivu '05 a u Motodivy by tato vel. měla bejt v poho. Popravdě řečeno moc treter jsem nezkoušela, pač mám širší nohu a na tu prý pasuje Shimano nebo Spešl. Akorát jsem na poprvé trochu netrefila velikost, vzala jsem 37 a letos jsem na slevu pořídila o číslo větší a ty mi vyhovují více – i když je to opět ročník '05, '06 už nebyla, takže mám doma dvoje stejné tretry, akorát jedny o číslo menší…

          0 0
        • honzicek  

          compy mam rok a jsou super, vrele doporucuju

          0 0
        • kámen úrazu1  

          V dubnu je budu mít dva roky, takže ročník 05. Velikost 37, určitě nebudeš mít problém sehnat o číslo větší, vyrábí se od 36. Dosud velká spokojenost – viz icq.

          0 0
    • Volf  

      www.kupkolo.cz/…uct_info.php?… Nevím jakou velikost potřebuješ, ale toto by byl super kauf!!!!

      0 0
    • Tomino  

      Jezdil jsem na nich asi jeden a půl sezony a začala se mi rozsipávat síťovina na špičce.Kamarád je má taky a má stejný problém už po jedné sezoně.Mě už je naštěstí vyreklamovali,tak budu přemýšlet o něčem novém.Asi SIDI.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.