• krab007

    Stařičké vyměklé tretry mi pomalu umírají a já začínám shánět náhradu. Ideálně v ceně 1500–2000 Kč. Máte nějaké tipy např. na zajímavý výprodej, nebo model co by stál za zmínku? Zatím mám favority Force Hard (1269 Kč), Shimano XC31 (1345 Kč), možná bych si připlatil za Shimano M089 (1758 Kč). Jezdím celoročně v zimě vozím neoprenové návleky.

    0 0
    • Espen  

      Shimano M087 bych rád prodal. Velikost 44. Jako nové.

      0 0
      • krab007  

        Normálně mám vel. 44, ale u Shimana bych potřeboval asi 45. Škoda.

        0 0
        • Espen  

          Mám 43 proto sem koupil 44a jsou mi právě moc velký. Délka vložky je 27,8 cm. Ježděný jen na silničce.

          0 0
        • Espen  

          Oproti botam Nike co mám vel. 44 je vložka kratší o 2 mm.

          0 0
    • hovanec  

      Co třeba Force? Pumpovací zapínání, sexy fluo barva…

      http://www.kupkolo.cz/…fluo_z93912/

      0 0
      • krab007  

        Mám je mezi „favority“ v původním příspěvku. Jen mě u nich překvapila ta váha. Nejsem sice gramhonič, ale váží přes kilo, to už je celkem dost. Recenze jsem na ně žádný pořádný nenašel. Vlákno o nich tu sice je, ale v té době to byla novinka a nikdo s nimi neměl dlouhodobou zkušenost.

        0 0
        • hovanec  

          Přítelkyně je vozí a nemůže si je vynachválit. Jsou i dost tvrdé, takže záběr je ok. Hlavní přednost je pumpovací zapínání. dělají se i v karbonové verzi tzv DEVIL

          http://www.kupkolo.cz/…fluo_z97523/

          0 0
          • THORX  

            Na carbon je to nějaké levné ne?

            0 0
          • vojta1616  

            měl jsem je a po roce se rozpadli. Tvrdost podrážky taky není nic extra ale za tu cenu je to OK. Jinak jak bylo zmíněno výše tak jsou opravdu těžké ale co by člověk za 1500 chtěl :)

            0 0
            • hovanec  

              Ha. Tak teda… to jsem netušil, že jsou na tom tak zle. To teda raději připlatit a koupit SIDI.

              0 0
              • vojta1616  

                nyní mám sidy, najeto nanich stejně jak na force a vypadají jako nové. Za mě připlatit za sidi :)

                0 0
                • hovanec  

                  Taky jsem Ježíškovi napsal o SIDI, když mi dosloužily po 10 letech Specialized…

                  Naprosto famózní tretra.

                  0 0
    • Hugo Boss1  

      Mám na prodej tyhle Shimano SH-M088L v 45… kdyžtak u mě v inzerci

      0 0
      • Bokec  

        Muzu doporucit. Mam je a naprosta spokojenost!

        0 0
      • krab007  

        Kdyby ses jich nemohl zbavit tak za litra bych je vzal. V PCE pracuju, takže bychom se mohli domluvit i na osobním převzetí.

        0 0
      • Jakobo  

        Je to predpokladam porad tak, ze Sidi MTB tretry nemaji vyztuzenou spicku, ze? Coz je u MTB docela zasadni. Koupil bych jakekoliv Shimano kolem 2000 Kc. Fakt teda, ze cena posledni dobpu raketove stoupla, kupoval jsem M240 v roce 2013 pod 3000 Kc a treba M315 byly na kupkole dlouho za 3500 Kc.

        0 0
      • sumoc  

        Jak jsou na tom Sidi s velikostí? Sedí Vám podle velikosti nohy, nebo je třeba číslo přidat? Dík

        0 0
        • hovanec  

          Spíš ubrat. Snesl bych i o půl čísla menší, nějak se roztáhly.

          0 0
        • vt  

          Ja mel stejnou velikost, Shimana ma +1.

          0 0
    • vt  

      Mam dobry zkusenosti se Shimanem a Sidi. Force sem mel pouze v ruce a jsou o par levelu niz (IMHO ;-), pripominaji mi spis brusle :-/

      0 0
    • Haryk  

      mrkni na tohle:

      http://www.bruslarna.cz/…e/quest-mtb/?…[pohlavi][0]=21

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.