• fido73

    Uvažuji o koupi treter do 3000.Mohl by prosím někdo poradit.Dík

    0 0
    • wlk  

      moje diadory za 1600 mají za sebou první sezónu a jsem s nima max. spokojenej.Furt vypadají jako když jsem je koupil.jo a nalítal jsem na nich zatím asi 1600 km. můžu jenom doporučit.

      0 0
    • senožrout  

      Specialized Comp nebo Adidas El moro (v těch se dá i docela chodit). Takový spíš turistický ty Adidasy mám a spokojenost a ty Specializedy si koupím na švihy, vynikající ergonomie, sednou jak ulitý, jsou takový tretrovitý.....

      0 0
    • vlk  

      hlas pro specialized sport nebo compy

      0 0
      • Toams  

        mam sporty, nemozem si stazovat, predtym NorthWave Hydrogen …

        0 0
    • Lance  

      UZ JSEM TO PSAL A NAPISU ZAS SPESLY COMP – ZATIM V POHO,TAK JE MUZU JESTE CHVALIT:)

      0 0
    • stream  

      Z vlastní zkušenosti rozhodne doporučím Specialized MTB Comp.

      0 0
      • Martin  

        To jezdíme všichni v těch samejch botech? A ještě jsme s nima spokojený??? :-)))

        0 0
    • BOREK  

      http://www.bikecentrum.cz/images/img.php?… koupil sem v cervenci tyhle, cena 2400 najeto pres 2000km max spokojenost. Vybral sem je bo mi sedi jak na miru, noha v nich vubec neboli

      0 0
      • wroum  

        hele jak se jmenujes krestnim jmenem? vazne me to zajima. me taky rikaj Borek, ale krestni jmeno mam jiny.

        0 0
        • BOREK  

          Borek, tak jak se to pise tak se i cte :)

          0 0
          • Toams  

            s hackem na R, ne?

            0 0
          • wroum  

            fakt? tak to husty. kdy mas svatek?

            jinak me rikaj vsichni taky Borek (odjakziva) a pritom se jmenuju Ctibor. Strejcovi rikaj taky jenom Borek a taky se jmenuje Ctibor. Znam nekolik dalsich lidi kterejm rikaj Borek, ale nikdo se tak skutecne nejmenuje. proto se ptam :-)

            0 0
            • BOREK  

              nejsi prvni kdo se pta, kdyz me udelali ridicak mel sem tam Bořek a tak sem jim ho hodil na hlavu ze to nejsem ja :)

              0 0
              • wroum  

                chapu :-) spousta lidi ani netusi ze se menuju Ctibor, protoze se predstavuju vyhradne jako Borek a vzdycky se najde nekdo komu to mozek nepobere a rika mi Bořek. Jeden zoufalec mi dokonce rika Bořivoj :-P

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.