• WalterT

    Ahoj, chtěl jsem se zeptat, co říkáte tady na to kolo? https://www.krabcycles.cz/…7-cerna-2019

    0 0
    • zixinis  

      No tak záleží, na co ho budeš chtít. Jestli nepotřebuješ teleskopickou sedlovku, tak si myslím že se dá sehnat i lepší.

      0 0
    • Luwa  

      Za ty prašule je to celkem slušný kolo na traili.

      0 0
    • jirmilek  

      Ahoj, já si letos koupil Roscoe 8 a jsem spokojenej. U té 7 bych se bál toho řazení 1×10, to mi přijde hrozně málo, oproti 8 je tam ten nejtěžší převod ještě lehčí a na rovince to bude na chcípnutí. Už ta 8 s převody 30T 11–50 je při přejezdech dost pomalá. Na druhou stranu to není kolo na cesty, kde se jezdí přes 30 po rovině, na tom kole jsou takový cesty nuda.

      Jinak když se někdo ptá, jaký to kolo je, vždycky říkám – do kopce hodně bolí, z kopce strašně baví :D

      J

      0 0
      • WalterT  

        Bohužel víc dát nemohu , doteď jsem měl kolo za 10 000 z inter­sportu tak bych řekl že by mi stačilo 

        0 0
      • kolda2  

        jirmilek: 100% souhlas s poslední větou :-)

        0 0
    • Jaarque  

      Pritlac a vezmi osmičku. Ten rozdíl tam je docela výrazný, vzduchová vidlice a větší prevodovy rozsah…

      0 0
    • doubleingram  

      Ted jsem to videl na vyjizdce nazivo (8). Za ty love to neni spatny, samo porad kompromis ale vypada to pekne a celkem si to chvalil. Teleskop je u tohoto jasna volba.

      0 0
    • Gwaihir  

      Je tam spirálová pružina, takže hodně záleží na tvé hmotnosti, jestli bude fungovat dobře.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.