• cardamm

    Chci se zeptat, zda s touto vidlou mate nejakou zkusenost. Skuste oni prosim neco pisnout. Zda ma cenu ji za 5500 kupovat. diky

    Anketa: Tora 318 air LO 100mm

    0 0
    • mar_tin1  

      naozaj si použil vyhľadávanie?

      0 0
    • dancing dog  

      Pokud nejsi honič gramů a bajkový manekýn, tak ta vidlice s tou cenou není vůbec špatná volba, u vzduchové verse jde i váha… Stejně bych ale doporučil ten Epicon, který má ovšem jednu zásadní nevýhodu- nedá se sehnat v bílé barvě

      0 0
    • Maadaf  

      Jako 90kg biker se ptam: Jak je na tom Epicon s tuhosti? Tora v tomhle smeru problem nema.

      0 0
      • dancing dog  

        Dobře, to mi věř, mám taky 90 , ale jen občas-zřídkakdy, 100± 10kg

        0 0
      • MlokCZ  

        Všechny 32mm vidlice, kromě super odlehčených variant (tím myslím nejlehčí Reba apod.) jsou na tom ± stejně a tedy dobře. Epicon na tom bude s tuhostí ± stejně jako Tora.

        0 0
        • dancing dog  

          při nižší hmotnosti Epicona oproti Toře, ne tedy zrovna tento typ

          0 0
          • milan1  

            Tady v nejnižších patrech nabídky je třeba rozlišovat trochu víc. Tora 302 je nejnižší a nejtěžší variantou Tory, materiál nohou je horší, než má typ 318. Dále díky ocelové pružině je rozdíl zdaleka největší a pevnost rozhodně nejvyšší mít nebude. Typ 318 je potom teprve materiálově plně srovnatelný s Epiconem a když je na Toře vzduchové provedení (solo air), tak byly téměř rovnocené i vahou. V letošním roce, kdy se začínají objevovat duralové sloupky na Epiconu je ale váhové srovnání výraznější ve prospěch Epiconu. Tak tohle by bylo váhové srovnání jednotlivých zmiňovaných typů.

            0 0
            • dancing dog  

              Jasně, přesně tak. Já myslel Epicon právě v porovnání se vzduchovým typem Tory 318… + Epicon 07. To víš, snažím se nenásilně vzdělávat, dost si mě inspiroval- občas si něco přečtu + snažím se svést na každém bajku, co mi majitel dovolí .-)

              Nebudou ty duralový sloupky u epiconu08 znamenat úsporu váhy vyvážené nižší tuhostí?

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.