• ades93

    Ahoj, nasel jsem doma hodinky Suunto T4, netusi nekdo jakou by mohli mit cenu? Hledal jsem po internetu ale jelikoz uz je mam tak 5 let (nasel jsem je) tak nikde nic neni.

    Dekuju za odpovedi

    0 0
    • Dejv94  

      Stačí se podívat na vývoj ceny na Heurece. V roce 2012 se tyto hodinky pohybovali nové okolo 4800,–.

      0 0
      • ades93  

        Tak to jsem prehlidl dekuju :)

        kdyby o ne mel nekdo nahodou zajem jsou vyrobeny 2009 minimalne pouzivane (jen se valeli) bez skrabancu, akorad jen samotne hodinky bez niceho.

        0 0
        • mr.nikdo  

          559 Kc TI za ne dam.

          0 0
          • ades93  

            Prihod 4 stovky a jsou tvoje

            0 0
            • mr.nikdo  

              Nemas k tomu hrudni pas a zadne veci. Bys mel byt rad za tohle.

              To je asi tak maximum.

              0 0
              • ades93  

                Je k tomu nejakej pas nevim jesli hrudni nebo jakej (asi 30cm + natahovaci guma) ale je to zlomeny takze nevim jestli pouzitelny. A pres mail mi nabizeli vic jen za ty hodinky

                0 0
                • mr.nikdo  

                  Ukaz fotku toho pasu.

                  Nepsal jsi, ze jsi to nasel? Jak jsi mohl najit tepak i s hrudnim pasem?

                  0 0
                  • ades93  

                    Ptas se me na dost konkretni vec ktera se stala vic jak 5 let zpatky. Ani si nepamatuju jestli jsem je nasel ja nebo nebo je prines nekdo z rodiny, ale vim ze to bylo neco s bazenem a ja driv chodil plavat tak asi ja je prines ale jak jsem je nasel to fakt nevim.

                    Fotky pasu: http://imgur.com/a/BjXyH

                    0 0
                    • mr.nikdo  

                      Ono to je trochu i dulezite u hodinek v te dobe za 5 t.

                      Jinak ten pas je K.O., takze jde vlastne jen o samotne hodinky. Pokud funguji ;-).

                      0 0
                      • ades93  

                        Tenkrat fungovaly, i jsem je chvilku nosil. Tedka uz se nezapnou, jak jsem s nima furt blbnul tak se vybily a baterka pokud se nepletu by se mela vymenit v hodinarstvi, aby byly dal vodotesny. To nemam poneti kolik za to chteji.

                        0 0
                        • mr.nikdo  

                          Dost.

                          0 0
                          • ades93  
                            Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                            0 0
                          • ades93  

                            Pan na mailu nabidnul 1000 Kč. Jedine ze byste ho prebil.

                            0 0
                            • Řepík  

                              Tak být Tebou, tak bych mu to rychle prodal, než si to rozmyslí. Na to, že je to bez pásu a je potřeba vyměnit baterku, je to cena hodně dobrá…si myslím.

                              0 0
    • antt  

      tímto vláknem je chceš vrátit případnému majiteli předpokládám, co? :)

      0 0
      • ades93  

        Po 5 letech uz nepredpokladam ze bych ho nasel. A jestli narazis na to ze za to chci penize kdyz jsem to nasel.. jsem ted svorc a prohrabavam stary veci.

        0 0
      • rasto  

        corka?

        0 0
    • fhb  

      ahoj přidej foto,kde je patrný stav

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce