• pavliczeck

    Dobrý den,

    tak na model 919 od Superioru stále čekám a naskytla se mi možnost pořídit Scott 965 (původně jsem se díval na 970, kterou jste mi kvůli SRAM nedoporučili.

    Můžete se prosím podívat na tento model:

    Scott Scale 965 2021

    Srovnat ho se Superior XP 919 2021

    A napsat mi k tomu svůj názor. Já tam vidím celkem dost stejných věcí, jen na Superiora čekám už přes 2 měsíce a furt nic, byť prodejce sliboval…

    0 0
    • Martas.MB  

      Těžká volba…skoro by se řeklo ber to co je skladem a pokud kolo potřebuješ tak nečekej…Mám 919 a vím, že převodově se aktuálně rozmýšlím zda nezkusit převodník 32z, ale je to lokaci ježdění…Vím, že budu měnit kotouče a desky, jelikož při několikanásobném brzdění nejsou úplně fajn. Na tom Scottu jsou ještě o stupeň horší… Jinak řazení fungovalo a měl jsem možnost dát řazení XT a také spokojenost.

      0 0
    • MTBIKER doporučuje

      Lapierre Edge 5.9 kolo, modré Skladem > 2 ks

      Výprodej Lapierre Edge 5.9 kolo, modré

      od 15 099 Kč -4% MOC 24 999 Kč

      Lapierre Edge 2.7 27,5 kolo, modré Skladem > 2 ks

      Výprodej Lapierre Edge 2.7 27,5 kolo, modré

      od 11 599 Kč -13% MOC 17 699 Kč

      Lapierre Edge 2.9 kolo, modré Skladem 1 kus

      Lapierre Edge 2.9 kolo, modré

      14 199 Kč -20% MOC 17 699 Kč

    • Harmassan  

      Taky zvaž, jestli plánuješ teleskopickou sedlovku – taky mám Supa 919 a ten výběr teleskopek na průměr 27.2mm je fakt bídný

      0 0
    • perceptio  

      Scott by se mi líbil. Ale uznávám, že Sup na tom je lépe. Asi to co je skladem no… Ty dodací doby jsou tragický. Pochybuju, že ten Sup nějak brzo bude.

      0 0
    • Pepi1  

      Scale 965 2021 jsem kupoval v prosinci.

      Do dnes ujeto přes 1600km. Všechno funguje jak má, jenom ten original KMC řetěz nebyl nic moc. Už jsem ho sjel a nahradil za Shimano Deore a je teda citelně lepší – přesnější.

      Rám je pevný a i při jízdě ze sedla se nic nekroutí atd.

      Ale je pravda, že brzdy by mohly být silnější. To je asi tak jediná věc o které přemýšlím, že v budoucnu vylepším.

      Jinak jsem spokojen :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.