Scott Scale 935 2014 vs scott Scale 960 2020

14 nepřečtených
  • jenda78

Zdravím zejména vlastníky Scottů ale i ostatních biků- otazka je jednoduchá kpupili byste raději carbonovou 935 z roku 2014, téměř nejetou za 23000 nebo letošní alu 969 najeto ca 300 km za 25000? Samozřejmě 935 má vidlici s rychloupínákem a další věci starší koncepce, ale rám se kvalitní. Díky za názory

• jenda78  

Nikdo nic?

• jenda78  

Prostě starší karbon, mebo novější hliník?

• novas752  

Starý karbon se starou geometrií, nebo novější hliník s novější geometrií a osazenim.

V terénu bude lepší to nové, při ježdění po zpevněných cestách apod. bude lepší to starší.

• jenda78  

Díky, já už delší dobu sháním HT k silničnímu kolu, respektive k GT Grade 1. gen., které je prostě skoro silnice, než gravel. Abych mohl s klukem do lehkého terénu. A furt nemůžu sehnat nic co by bylo ve finančním limitu a líbilo se mi jsk designem tak kvalitou..

• venkovan  

Ani jedno,ale když už, tak nové.

• jenda78  

Srovnával jsem geo a jsou v ní jen nepatrné rozdíly, ale z tvé rekce spíše vyvozuju, že nemáš rád Scott :)

• venkovan  

Miluju Scott.

• venkovan  

A, jak ted koukam, spletl jsem se. Nevsiml jsem si, ze tu letosni 960 muzes mit za 25. Uvazoval jsem o bezne cene, tj.35k. za kterou je to uplny nesmysl.

960 2020 na NX eagle a judy za 25k? Rozhodne bych bral radsi to, nez tu starou 935.

• jenda78  

Díky, bohužel obě kola jsou prodána. Nějak se mi koupě MTB nedaří :)

• jenda78  

Jinak v jiném vlákně jsem koukal, že chválíš Ghost Nirvana. Pokukoval jsem po něm, ale váha mi přijde dost šílená.

• venkovan  

Jen se tam vyjadruji k vyberu ze dvou konkretnich kol. Me primo nirvana nijak neoslovuje.

• jenda78  

Jasně, já pátrám po solidním kole za slušnou cenu A ještě, aby se mi líbilo, tak to je úkol nadlidský :)

• AussigBiker  

Vahu neres, ta vetsinou bejva vetsi, nez udavaj vyrobci. Dost casto je to hmotnost nejmensiho ramu bez pedalu, pak stenej das pedaly, kosiky, bidony, podsedlovou branicku a do ni kramy. Hmostnost je asi to posledni, co bych u vyberu kola resil. Navic v cene 25k… bohuzel to je realita. Mkrni na Caynon, Radon, tady doporocuvany MMR, Dekac, TS Bohemia.

Pokud by ti vyhovovalo cenou, designem, dodaci dobou a vubec, tak mrkni na RB nebo i Qayron vlastne jestli ti neco z toho padne do oka.

• jenda78  

RB se mi líbí, chtěl jsem na bazaru kupovat, bohužel prodávající nakonec přenechal známému, teď je tam CRR29 v Brutal finish, ale M a já mám 178, Canyon je prima, teda taky trochu ztěžkly, což nechápu. MMR tu lidi rozděluje na dva tábory :)

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.