• Sgt.Marek

    Zdar před časem mi ukradli kolo, a tak nyní kupuji nové, cenu bych viděl tak do 26 000.Co si myslíte o tomto kole http://www.sportmen.cz/…BLACK/d3780/ . Myslíte že ten Sup 920 je dobrá volba nebo něco jiného v podobné cen. relaci? Jezdím XC ,občas nějaký marathon, mám rád lehčí kolo. Díky za rady 

    0 0
    • kolda  

      pokud ti nebude vadit,ze ho ma kazdej druhej vcetne me, tak je to dobra volba. na maratony idealni.

      0 0
    • dedasurovec  

      sice nevim, jak kvalitni recenze to je ale pod tím je celkem zajímavá diskuze

       
      0 0
      • jirkounn  

        no to je fakt moc zajimava diskuze … zachvat ironickeho smichu … , mam lonskou 920ku a

        zatim po cca 15 zavodech vse funguje jak ma

        0 0
        • Milenius  

          Tyhle diskuze, to je fakt casto sranda. Hlavne se nenechat zviklat temito diskuzemi, kde si kazdy zpiva jen svou pisnicku. Srovnavat dva ruzne systemy razeni nebo dve ruzne brzdy je jako debata o kvalite aut. Kazdy jen haji svuj naprosto nepodlozeny nazor.

          Treba brzdy Shimano vs. Hayes – kazda ma jinou charakteristiku a kazdemu muze vyhovovat neco jineho, SHimano ma lepsi davkovatelnost, Hayes jsou zase tvrdsi a jedovatejsi. Kazdy at si vybere, co mu vyhovuje a vetsinou je to jen o tom, kdo ma jakou brzdu jako prvni.

          Zminene razeni – sice X9 neznam, ale pochybuju, ze by razeni bylo presnejsi – az to protahne bahnem, tak bude presnost pryc, to je jisty, pak at srovanava a nesrovanava stare ojete a zaflakene kolo s novym z kramu.

          To same debata dualy vs. rapidfire nebo cokoliv jinyho – dual control funguje, lze radit a brzdit najednou, coz plati i o RF, zase jen subjektivni pocit a otazka zvyku. Kdyz clovek sedne do auta s volantem vpravo, tak na nej bude taky nadavat.

          Poruchovost taky nema cenu resit – kdyz jsou na vsech kolech stejny komponenty, tak bude i poruchovost stejna.

          Takze si prosim te nenech radit a vybirej jen sam, ostatni ti budou do hlavy akorat hustit blbosti.

          0 0
      • Sgt.Marek  

        Jo diky, ta recenze vypadá ok, i když to očividně psalo nějáký ucho :-) Taky sem uvažoval že bych si kolo poskládal, ale to v týhle cenový kategorii asi nemá cenu co ?

        0 0
        • dedasurovec  

          jnj, typický Radek Hulán styl:-D, poskládat můžeš ale nepočítej stím, že to bude levnější:-)

           

          Taky uvažuji o tomto kolu ale nikde jsem nenašel jestli má vidlice zamykání nebo ne? když jsem hledal ve vidlicích tak tam bylo ale podle fotek kola vypadá, že tam není,

          Tak jak to teda je?

          0 0
          • Sgt.Marek  

            No nevím co je radek Hulán styl, ale řek bych že ta vidle zamykatelná bude, akorát ne z řidítek ale z korunky vidlice.

            0 0
            • dedasurovec  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
              0 0
      • kycis  

        Ta diskuze je boziiii :-D

        Nejlepsi je

        resetukaž komentář v kontextu[6 korcula 1434937990.ip2lon­g.net

        K tvrdosti vidlice: průžení obstarává vzduch, takže postupem času bude pružení měkčí a měkčí, až dojdeš k poznání, že je třeba vidlici dofoukat:-)…(ikdyž zajet je taky třeba).Pokuď jde o tlumení, tak ikdyž sem neměl přesně tuhle vidlici v ruce, tak si troufnu tvrdit,že toto lze regulovat pomocí dvou šroubů(imbus 6) umístěných zespod.

        uz vidim jak tema imbusama toci az odsroubuje spodni nohy :-D

        0 0
    • dedasurovec  

      nechapu, proč naše příspěvky mažeš, i když jsou mimo téma. Pomáhají udržet tvoje vlákno aktivní jinak by upadlo v zapomění a nic dalšího by ses nedověděl

      0 0
    • zdenecek  

      Ta vidle je zamykací z korunky, mám ho taky :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.