• jarda

    rám Superior XP960 carbon v designu ČS MTB 2005, pouze 12ks !! za cenu 8990,– více na www.korinekbikes.cz

    • co si o tom myslíte ?
    0 0
    • pos3k  

      ja to nekoupim :-)

      0 0
    • McBlacky  

      dobrej rámec, dokonce i za slušnej peníz.

      0 0
    • Twisp  

      skoda ze neuvadej v jakejch velikostech

      0 0
    • TinkTink  

      dost zajimava nabidka pro toho, kdo si chce nicit zdravi :)

      0 0
    • jecnak  

      POkud se nekomu libi Apach design, tak: http://www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?…

      0 0
      • Siddha  

        mi se nelibi, podle me je to zpevneni u hlavove trobky ale fakt hnus!!! jinak krasnej ram.

        0 0
    • till  

      Asi pudu do ty XP960 ale v klasickym designu, je na http://www.superior.cz/katalog5.php Zdá se mi o něco hezčí:-) Ten rám je nejspíš dělanej na 80mm vidli, myslíte že se nějak výrazně změní jízda když tam dam 105mm vidli ? (Marathon SL)

      0 0
      • jimmy63  

        sis prve mel koupit tu 80 blbecku!!my ti to rikali!!stejne tolik zdvihu s tvou silnickou ani nevyuzijes!!

        0 0
      • Siddha  

        urcite je hezci!

        0 0
        • till  

          A co si myslis o tej geometrii?

          0 0
          • Siddha  

            nemam tucha, ale mohlo by to bejt celkem jedno (me teda urcite, tobe ale asi neee), radsi si tam napis maila, uvidis co ti odpovi ze ty 2cm udelaji…

            0 0
          • TinkTink  

            Podle myho ta geometrie bude uplne v pohode…bych to tady v tomto malym rozpeti neresil…ja mam treba na svy meride 120mm…a nektery modely byly dodavany i s 80mm na tomdle ramu…takze pohoda.

            0 0
          • Air  

            reknu ti to takhle: Duratec rve na vsechny svy ramovy sety 80 vidle ale rikaji ze to je delany na 80–100 mm. Akorat to asi casto kupujou chrti, takze tam rvou 80ky.

            0 0
    • Moah  

      A kolik to váží:)??

      0 0
    • jecnak  

      Kdyby nekdo chtel vedet jak to vypada, tak : http://korinekbikes.cz/…obr/xp-v.jpg Hmotnost v 17ce je 1370 (JPP) v 20ce 1610 (na vlastni oci :-).

      0 0
      • Jogador  

        Už ho máš?:)

        0 0
        • jecnak  

          Uz se mi tyden vali doma na zemi u stolu. Karbon vzpery jsou opravdu asi dost tuhe, ale vic reknu, az se na tom projedu (mozna uz zitra).

          0 0
      • Daf  

        Vypada opravdu pekne a za ty penize je super.

        0 0
        • Daník  

          Slyšel jsem, že karbonové vzpěry u Superioru (a Apache-stejná výroba) jsou příliš tuhé a nemají význam oproti alu.

          0 0
          • Daf  

            To je pravda a stou tuhosti si myslim totez. Je to ale moda a vypada to dobre :)

            0 0
            • MartinXC  

              Vypadá to jako šavle od Spydera…

              0 0
            • jecnak  

              Uvidime az se na tom projedu. Budu mit celkem srovnanim, protoze na to povesim puvodni komponenty ze staryho ramu. Jen sedlovka bude jina, ale bude to stale dural prima (EXU → ROOX). Kazdopadne za ty prachy pekny, lehky a pekne zpracovany ram.

              0 0
              • Jenda  

                doufam ze aspon vylepsili kvalitu laku – rekl bych ze jejich nejvetsi slabina:-( chtelo by ho to vytvrdit pomoci UV jano novej je desne mekkej

                0 0
              • Jogador  

                Tak jaký jsou první postřehy? Přemýšlím o tom apachi?

                0 0
                • jecnak  

                  Asi uz jsem to nekde psal, ale opakovan je…

                  RAm je oproti puvodnimu mensi, delsi (ramova trubka i rozvor), uhly hlavovky a sedlovky mi prijdou nakompnutejsi (i kdyz jsou podle nakresu stejne). Jizdni vlastnosti – no co od toho cekat jineho, nez je to naprosto chrti bike. Ram je tuzsi, je vic citit odezva na slapnut. Na druhou stranu je bike o neco pohodlnejsi, a to i pres to, ze je na nem sedlovka a sedlova trubka o vetsim prumeru. Jinak jsem ted dozadu dal uzsi plast a jsem celkem prekvapen, protoze ten karbon na zadni stavbe zacal byt vic citit. S uzsimi plastemi byl puvodni bike jak kostitras, kdezto ted je celkem fuk co vzadu mam. Kdo chce muze si oba biky srovnat – oba jsou v mem profilu. Kvalita laku se mi zda perfektni (mozna je to tim, ze to neni standardni lak Superioru, ale neco delany na zakazku.) V neposledni rade mi prijde dost vyhodne vedeni lanek k presmyku a prehazce po spodni trubce, protoze odpada zanaseni bowdenu a navic se daji u hlavove trubky bowdeny prehodit a lanka pak pod spodni ramovou trubkou prekrizit aby vedla tam kam patri. Bowdeny pak neodiraji hlavovku.

                  Radost z noveho ramu trochu zklalilo obtizne shaneni smyku na lanko (koupeno nakonec ve Sfinx) a semiintegrovaneho HS (koupeno nakonec opet u Korinka).

                  V tuhle chvili mam na ramu najeto par stovek km, naskakano take dost a zatim je vse OK. Nekdy v unoru prijdou na kolo jeste Crossmaxi, tak doufam, ze to bude zase posun o neco dopredu.

                  0 0
    • jecnak  

      Udelal jsem nejaky fotky: http://www.bajk.cz/…/fotogal.asp

      Casem budou i fotky kola, ale zatim jsem ho stihnul akorta zaprasit, takze musim umejt a vyfotit. Co se tyce laku, tak je OK – zadne problemy zatim nejsou.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.