SUP XP 919 2015 vs. CUBE LTD RACE 29 2015

13 nepřečtených
  • Onderson

Ahoj,

vybírám kolo, na jízdu po cyklostezce, nezpevněných cestách (lesní cesty, apod.) a potřebuji poradit. Měřím 193cm a vážím 93kg. Na kolo mám cca 30tis. Vybírám mezi SUP XP 919 2015 a CUBE LTD RACE 29 2015 Supa můžu mít za stejnou cenu jako Cube.

Anketa: SUP XP 919 2015 vs CUBE LTD RACE 29 2015

9x
    35%
    • Bat_CB  

Ač mám sám Cube, vzal bych Supa:)

• Phantasma  

Cube má lepší výbavu, nevím do jaké míry do při jízdě poznáš. Obojí tě doveze kamkoliv a jakýmkoliv stylem jízdy. SUP je o hodně lehčí, záleží na tvých preferencích.

• mart910  

Cube by měl být kratší ne? Takže záleží taky jaký posed by ti sedl lépe možná

• Onderson  

Je to tak, Cube je kratší. U Supa bych měl rám 21" a Cube by byl 23".

Asi by bylo dobrý si na ně zkusit sednout, já si vybíral taky mezi supem a cube, na obě jsem sednul a vzal jsem supa.

• wanderer  

A proč ne Race One? 29" varianta je za stejnou cenu komplet v XT provedení.

http://www.bike-life.cz/…9-2015/d4264

• Onderson  

To jsem chtěl původně, ale už není a nebude…

• wanderer  

Aha sakra nějak jsem si nevšimnul. Dost se divím že mají tu variantu pořád v nabídce když už nemají žádnou velikost. je to limitovaná edice pro letošní rok takže je jasný že už ani žádný nebudou ale pohledal bych One i jinde za cenu že bych si pro něho dojel autem nebo vlakem.

• smash_mouth  

My ho na XT kupovali v Rideko, n anetu ho nemeli a skladem ano.

• PolsondeSide  

tohle je průser téhle doby. Často někde reaguji na zboží skladem, když mi následně kontaktují, že se omlouvají a že zboží již nemají.

Race One neseženeš, byla to pecka ačkoli ta žluto černá mi fakt nesedla. K plné spokojenosti jsem vzal jiný model, ale je tu jasně psáno, že v prvé řadě rozhoduj podle pocitu ze skušební jízdy, nikoli vybavený, které tu nehraje tak důležitou roli.

• Onderson  

Tak jsem koupil Cube. Líp sem se na něm cítil. Prostě mi sedl :) Díky za názory

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.